Main Menu

Fairy Tail

Started by Liquid Snake, 2007-08-27, 01:18:01

Previous topic - Next topic

Venom

Csöndben s halkan megjegyzem,  hogy lassan de biztosan a KEFI is kiadta a ch53-at.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

Quote from: Venom on 2007-09-22, 14:04:00
Csöndben s halkan megjegyzem,  hogy lassan de biztosan a KEFI is kiadta a ch53-at.

archiválásra tökéletes  :szemuveges:

Venom

És ennyit a KEFI-ről: Whenever a volume has officially been released in English by Del Rey, the corresponding chapters for that volume will not be hosted at this site anymore. Please support the author and buy Fairy Tail at your local (online) store.

Magyarul a Del Rey adja ki angolul és többet a KEFI nem fog fordítani / hostolni.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Alkyra

#63
Hja. Ez csak annyit jelent, hogy még egy manga amit meg fogok rendelni majd.:P  (negima! is erősen be van tervezve(mind a 16 chapter ami megjelent), meg az xxxholic többi része meg természetsen a deathnote befejező részie.^^)

Ez egy jó manga s nem  bántam meg hogy beleolvastam.


edit: ...azért 08. márciusáig nemfogok várni. Hol vannak a nem-kefi-által-fordított részek?? :whoah:

chilip

itt: http://www.onemanga.com/ (mondjuk itt nézni lehet, letölteni legfeljebb ha minden képet külön...)

LuckyDingo

A mangahelpersen is aktív manga lett, szal onnan lelehet majdszedni és egész sokan scnalatelik :D

Venom

Mangahelpers-zel nem igazán tudtam mit kezdeni, bár tény, hogy csak kb 2 percig próbálkoztam. :) Viszont Onemanga-n kijött a ch56 is, ami néhány oldallal hosszabb, mint a szokásos részek. A történet természetesen folytatódik és kiderül, hogyan tudják megállítani a Phantom MKII-t. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

Quote from: Venom on 2007-09-28, 17:39:20
Mangahelpers-zel nem igazán tudtam mit kezdeni, bár tény, hogy csak kb 2 percig próbálkoztam. :) Viszont Onemanga-n kijött a ch56 is, ami néhány oldallal hosszabb, mint a szokásos részek. A történet természetesen folytatódik és kiderül, hogyan tudják megállítani a Phantom MKII-t. :)

már tegnap kinn volt, és tokyotosho-n le lehet tölteni az 56-ost... egyedül az 54est nem találtam asszem, azt lementegettem onemangáról :D

Venom

Lehet, de itt nem említette senki és én csak ma vettem észre. ^^


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Elfman hálistennek lecsapta a b*zi Solt :D De ami jobban tetszett az az Esőkisasszony jelenetei a jeges szerelmével lol .XD

chilip

győzött a szerelem ereje  :lol: 1 maradt hátra a 4 elementál-mágusból :D

smash++

Na végre én is követem az eseményeket.Nem véletlen Gray a kedvencem :).Elfman se piskóta.
Az már tuti,hogy nyernek én nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a harc után.Építkezés vagy egy bazi nagy ivászat ;)
Az öreg tuti visszatér és ő fogja feltenni a pontot az i-re.Natsu-nak egy kicsit sok még a főgonosz is,nem?
Egyszerűen annyira hiányolom,hogy nincs anime :)

chilip

sztem lehet, hogy natsu elveri a főgonoszt, ha érzelmileg annyira "elborul", hogy full erővel hozza ki a dragon slayer magic-jét ;)

Bishop

Azért én nem hiszem hogy egy a 10 legjobb mágusa közüli mágushoz elég lenne csak egy nay erejű támadás. Azért Joe sem hülye,nem hiába az egyik legjobb, és ha ő full erőre kapcsol akkor Natsu és közte a szintek megint megváltoznak.
Max egy kemény ütést bevisz,aztán Joe elintézi,amikor pont megjelenik Makarov és egy epic battleben elintézi Joe-t vagy Joe elmenekül.

chilip

Azé hogy tökönrúgták  :merci:

Bishop

A nők kiszámíthatatlanok, ezt te is tudod  :hehe:

LuckyDingo

OMG CHapter 58 nagyon ütött :D Erza-chan bedurvult csöppet és az új rucija nagyon állat :D Meg az a fej ahogyaz utsó oldalon néz :) Natsunakmeg még van mit tanulnia ;)

smash++

Erza  :jee:
Én annak örülnék ha majd ezután a Fairy Tail "fő" harcosai nem sebesülve harcolnának "kemény" ellenfelek ellen.Azért Gray,Erza,Natsu mind kaptak nem keveset és így harcoltak az állítólagos legerősebb 4-es ellen...

chilip

kiváncsi vagyok mire céloznak azzal, hogy valami meglepetés van, de csak kövi chapterben... nem áll le a robot?

Venom

Biztos, hogy nem fog ettől leállni a robot, lesz nagy hörgés, hogy most vajon mi lesz, aztán a rész végén megjelenik Makarov papa és megoldja a problémát. Szerintem legalábbis. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Alkyra

59. chapter kinnt van:

http://www.mangashare.com/ go get it!!!! :jee:

chilip

Natsu ébressze fel az erejét, ami benne szunnyad? és a főbossz megy vamzerkodni? hmm... meglesz ez a fight  :angyali:

smash++

Úgy néz ki az öreg visszatér... Hiszen Natsu a másik Salamander-el van elfoglalva és a főgonoszt már más nem nagyon tudja elintézni...
Egyébként nekem kicsit szarul esett,de én úgy érzem most csak Elfman és Natsu kapott power up-ot.Erza eddig is ilyen kemény volt,de pl Gray nem sokat mutatott ( :( ) ,azon gondolkodtam,hogy eddig csak az Ice-make t tudta,most pedig már a Freeze-t is,de már régebben is használta ezt a freezet vmlyik ellenfél ellen  :confused:
Azért ez az Ice-make kemény ellenfél ellen nem sokat ér,nem?

Alkyra

Fordulópont. [spoiler] Natsu vszeg megeszi a saját Flamejét s power up olja magát majd szétver mindenkit. visszajönn az öreg is s rendbe rakja a többi ellenfelet:)[/spoiler]

LuckyDingo

Sztem nem ez lesz.. mivel nem eheti meg azt, amit ő csinál, azaz megeheti,csak nem javul tőle semmi. De a következő chapter címéből "Now we're even.." az derül, ki hogy valahonnan szerez tüzet :D A FT guildosok felégetik sztem a leromboltházukat és azt eszi meg Natsu.. tök jó lenne :D

Alkyra

Valamit valmamiért.:) Szép volt Natsu.^^ Jöhet  a követkző rész!!:)

Liquid Snake

Nagy volt a ch 63 :D A végén az a szöveg Natsu-tól :) "Now we're even"

MÁS: WOW http://img132.imagevenue.com/img.php?image=14202_extra2_122_590lo.jpg

Venom

Erza kép nagyon büntet. :D

Egyébként kicsit sajnálom, hogy nem valami titkoserősfeltámadós dolog történt Natsuval. Bár így legalább Lucynak is volt némi szerepe a győzelemben. Már csak José papa maradt hátra, nem?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

#88
nah, final showdown [spoiler]makarov vs. phantomlord akárki[/spoiler] :D  Onemanga kurva gyorsan kirakja mindig lefordítva... nice  :jee:

v3g374

Sziasztok! Enis imadom a féritélt! Tudjatok mikor jon ki a kovetkezo ch?  :szemuveges: