Main Menu

Rosario+Vampire

Started by chilip, 2008-02-06, 13:47:16

Previous topic - Next topic

chilip

#30
új chapter kinn by franky house, egyébként első részéből mennyi van még? most jött le megyek is olvasni :D

ed.: kövi részben sztem már legyőzik, mivel az az utáni rész címe a "Festival", míg anti-thesis létezik nem hinném hogy lenne fesztivál :)

KeLa

Quote from: chilip on 2008-03-10, 00:11:43
új chapter kinn by franky house, egyébként első részéből mennyi van még? most jött le megyek is olvasni :D

ed.: kövi részben sztem már legyőzik, mivel az az utáni rész címe a "Festival", míg anti-thesis létezik nem hinném hogy lenne fesztivál :)
Jaja, a következő fejezetben vége a harcnak...
A fesztivál rawból ítélve majd nagyon mókás lesz... persze azt sem ússzuk meg harcok nélkül ;)

Alkyra

hehe, szépen halad a történet.:) hozzá sem mérhető az animehez...ha minden igaz akkor mostmár tényleg lezárják a dolgot...viszont kíváncsi vagyok h chairman tényleg ennyire gyenge lenne-e..OO

chilip

a harc után felkel a chairman sértetlenül és kijelenti, hogy Tsukune bár gyenge volt, átment a teszten :D

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2008-03-10, 09:51:22
hehe, szépen halad a történet.:) hozzá sem mérhető az animehez...ha minden igaz akkor mostmár tényleg lezárják a dolgot...viszont kíváncsi vagyok h chairman tényleg ennyire gyenge lenne-e..OO
Nem gyenge, csak Aizen meglepte :D

KeLa

[spoiler=RAW SPOILER!!!]Lehet h én gondolom rosszul, de asszem pont "Aizen" lett az új chairman :hopp:

- KÉP -

Vagy pedig ő a harmadik személy akinek szintén olyan lánc van a karján :smile:

/A kép egy későbbi fejezetből van, de még S01/[/spoiler]


Devian

[spoiler]hát ha most "Aizennek" vége akkor valszeg egy 3. ember[/spoiler]

unom már ez a  Tsukune MINDJÁRT GHOUUULL !! .. és nem
aztááán megint éésééésé még mindíg nem .. még kétszer padlóhoz vágják ééés MÁR MAJDNEM  és akkor rászólnak és megint nem ...

átváltoztathatná már vámpírrá ?? vagy ez nem így megy ?

LuckyDingo

Quote from: Devian on 2008-03-10, 15:40:09
[spoiler]hát ha most "Aizennek" vége akkor valszeg egy 3. ember[/spoiler]

unom már ez a  Tsukune MINDJÁRT GHOUUULL !! .. és nem
aztááán megint éésééésé még mindíg nem .. még kétszer padlóhoz vágják ééés MÁR MAJDNEM  és akkor rászólnak és megint nem ...

átváltoztathatná már vámpírrá ?? vagy ez nem így megy ?

El kel szomorítsalak..
[spoiler]S1ben nem lesz már több..[/spoiler]

White SeeD

HOgyan megy ez az S1 és S2?
Onemangán kint van az S1 gyak egy köztet még hiányzik.
De ott van az S2 első 3 chap. És az nem onnan megy ahol az S1 abbamarad :confused:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

LuckyDingo

Nah 34es chapteben minden happy lett, Aizen is happy lett, szal mehet a fesztivál, meg egy új arc :D

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-24, 23:50:03
Nah 34es chapteben minden happy lett, Aizen is happy lett, szal mehet a fesztivál, meg egy új arc :D

Azt viszont nem tisztázták, hogy a Chairmenel milett...Annyit tudunk h odateleportálta a lányokat Tsukune mellé,hogy segítsenek Neki.
Ezekszerint tényleg nem lett semmi baja?

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2008-03-24, 23:55:05
Quote from: LuckyDingo on 2008-03-24, 23:50:03
Nah 34es chapteben minden happy lett, Aizen is happy lett, szal mehet a fesztivál, meg egy új arc :D

Azt viszont nem tisztázták, hogy a Chairmenel milett...Annyit tudunk h odateleportálta a lányokat Tsukune mellé,hogy segítsenek Neki.
Ezekszerint tényleg nem lett semmi baja?
Gyorsan helyrejött :D Amúgy jah fura.. előbb még vérben fetreng, aztán meg bommchickawawaaao és teleportálgat :D

Kraivan

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-25, 00:33:09
Quote from: Alkyra on 2008-03-24, 23:55:05
Quote from: LuckyDingo on 2008-03-24, 23:50:03
Nah 34es chapteben minden happy lett, Aizen is happy lett, szal mehet a fesztivál, meg egy új arc :D

Azt viszont nem tisztázták, hogy a Chairmenel milett...Annyit tudunk h odateleportálta a lányokat Tsukune mellé,hogy segítsenek Neki.
Ezekszerint tényleg nem lett semmi baja?
Gyorsan helyrejött :D Amúgy jah fura.. előbb még vérben fetreng, aztán meg bommchickawawaaao és teleportálgat :D
Biztos azért mert egy lusta döööööög, és minek dolgozzon ha van kit ugráltatni.  :hehe:

chilip

nah Tsukune tökös legény lett :D simán cool guy lett a nyeszlett emberből, nem szarozott az öklét használni egy szó nélkül, a 2 anya meg  :lol:

Prof. William

Mizore családjában a nyalóka úgy tűnik öröklődik. :)

A kis boszi meg a családja tiszta Harry Potter family voltak. :)

White SeeD

Tsukune legalább láthatta, hogy mire számíthat az évek múlásával :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

#46
yaaay, season 1 uccsó chapterja kinn (a 36-os) :D végre hozzáfoghatok a +6 chapternek, ami Onemangán fennvan  :D :rotfl:

ed.: mégse  :bruhuhu: 10 volume-os, 1 hiányzik még  :bruhuhu:

chilip

nah haladunk :D amikor a tükör felsorolta a 3 választási lehetőséget, az nagy poén volt :D

Alkyra

Nuh. Derülnek ki itt szépen a dolgok. [spoiler]A bus driver san mégse a chairmen.XD[/spoiler]
Kár, hogy ilyen lassúak...

Kraivan

Ez jó rész volt...
Háááát Tsukune, szerencsétlen... :D
Ilyen nehéz választás elé állítani szegényt.
"inkább válaszd helyette valamelyikünket és..." :hopp:


chilip

#50
39-es chapter (one more to go) most szedem egyébként én is, kiváncsi leszek...

ed.:jó volt  ^^

Kraivan

Na már csak egy rész és neki lehet esni a II. sorozatnak. :)

Amúgy ebben a műfajban elég útálatos hogy húzzák a lágyromatikus szál első csókját, és a boldog együttlétet mint a rétestésztát.

Bár a fürdőszobajelenet tarolt...  :hopp:


LuckyDingo

Én már elkezdtem a II. sorozatot olvasni :D Az sztem jobb :D Bár komolyabb fight még nem naon volt :) [spoiler]De Moka huga állat XD[/spoiler]

Kraivan

Nem bírtam ki...

Elkezdtema  II. szériát....


Váááááá  :hopp:
Ez nem ecchi de nem is áll messze tőle...
Amit az a 3 nőstényállat csinál az már a pimaszkodás netovábbja...
[spoiler]Tsukune... Csináljunk gyereket... nem kell szégyellősnek lenni, nekem is ez az első alkalom...  :lol:[/spoiler]
Fordulok a székből... XD

chilip

1 chaptert nem tudnak lefordítani... hát azért...  :mad: remélem tsuki-gyerek nem veszti el ghoulságát :D majd a 2. szériára is meglegyen a power.

LuckyDingo

heh újabb cseptör jött ki 2. szezonból :D
Ez a kép aranyos XD
http://www.onemanga.com/Rosario-Vampire_II/8/36-37/

chilip


Bishop

Végig kéne már néznem az első részt mert minidg belenézegetek a másodikba és már egyre jobban furdal a kiváncsiság ki az a fekete hajú akinél a képen egy könyv van. Ő már most abszolút fav :D

LuckyDingo

Nah az új chapter rulz :D Mizore az utolsó oldalon ellenállhatatlan, folytatódhatna gyorsabban :(

Prof. William

Hiába ellenhálhatatlan de ÚGYIS közbejön valami, mert ebben mangában ha elcsatanna csak 1 csók is azonnal bezavar valaki. :)