Main Menu

Deadman Wonderland

Started by minuszmiki, 2008-02-13, 14:48:33

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-30, 02:37:43
Nah megvan! Legközelebb, mielőtt nekiesek egy ilyen oldalnak, 10x meggondolom előtte, hogy mire vállalkozok.
[spoiler][/spoiler]
Quote from: LuckyDingo on 2008-04-03, 01:32:32
Oks, ezt is megcsináltam már akkor. Csak hogy lássuk Shiro-chan szemeit is :)
:cool: :borul:

Venom

Ööö... lehetne esetleg máshol is hostolni a cuccost? Vagy inkább regisztráljak devinatART-on? (Nem használnám ki, lévén két bal kezem van és nulla művészi érzékem.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Quote from: Venom on 2008-04-03, 11:56:08
Ööö... lehetne esetleg máshol is hostolni a cuccost? Vagy inkább regisztráljak devinatART-on? (Nem használnám ki, lévén két bal kezem van és nulla művészi érzékem.)
Megoldható.. bár fényképezni is lehet Devartra :P
Ittvagyon

Venom

Köszi, nagyon jó lett a kép!  :jee:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Alkyra

Király. Erősen gondolkozok, hogy megkérlek egy kép színezésére...:P

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2008-04-03, 21:08:47
Király. Erősen gondolkozok, hogy megkérlek egy kép színezésére...:P
Ha nem túl macerás a tisztítása, akkor ha kedvem is lesz hozzá, oké :P De azt már PMben :)

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-04-03, 21:56:40
Quote from: Alkyra on 2008-04-03, 21:08:47
Király. Erősen gondolkozok, hogy megkérlek egy kép színezésére...:P
Ha nem túl macerás a tisztítása, akkor ha kedvem is lesz hozzá, oké :P De azt már PMben :)

Már küldtem.:) Ezekszerint még nem vetted észre.:)

LuckyDingo

13as chapter.. nyugis rész volt sok bohóckodással :D Mindegy ilyen is kell :D [spoiler]Az áruló gyereken már az elején láttam, hogy rosszban sántikál :XD[/spoiler]

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-05-29, 15:50:30
[spoiler]Az áruló gyereken már az elején láttam, hogy rosszban sántikál :XD[/spoiler]
[spoiler]én is. tipikus Júdás feje volt[/spoiler]

LuckyDingo

lol a 14es chapter már majd egy hete kintvan :O Csak most vettem észre :/ A végén a kiscsaj azért ütött XDDDD [spoiler]Nagyobb a baltája, mint ő hálolmár... XD[/spoiler]
Kiváncsi vok a főnökre hogy harcol, főleg ha kiderül, hogy a vére hatástalan :/ MIndegy, tuti jön Shiro és helyretesz mindenkit :D

Chronus

#70
Quote from: LuckyDingo on 2008-07-24, 23:04:05
MIndegy, tuti jön Shiro és helyretesz mindenkit :D
Azzal a rendkívül szép, gurrenlagann-os beütésű névvel bíró jobbegyenesével? :D

Amúgy a power szintek kezdenek Bleach/Naruto irányába mozduli.... pöttöm kiscsaj nagybaltával? Ez eddig nem az az anime volt.... :mad:
Javaslom gyorsan magyarázzák meg, hogy gép, vagy cyborg, vagy miafszom a csaj... mert ez így elég gáz lesz.

LuckyDingo

Új chapter.. hát nem tom, jól kicsesztek szegény Deadmanekkel  :S Mindegy, Shiro saved the day again!!!

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-08-08, 07:32:01
Shiro saved the day again!!!

Banzai!! :lol: Ganta arca az utolsó képen hatalmas.:P


KeLa

Van új chapter...

Ganta arcát meg legszívesebben letépném ::)
Mondjuk abban igaza van h Shiro  :gyagya: de hát szegény nem tehet róla :smile:
Nagypapa is sokat alszik manapság, de hát már öreg szegénykém... xD

LuckyDingo

Pfff... az nem érdekelte a hülyegyereket, hogy óóó vajon miért robbant fel a datachip?.... Neeem.. az jobb lett volna, ha az ő kezében száll el :D
Shiro :( Remélem újra összehaverkodnak valahogy :) Gentanak erősen csökkenne a túlélési esélye, ha Shiro elpártolna tőle végleg :)

Zen

#75
Van új DW. Úristen, már elfelejtettem h létezik ez a sorozat. :/
[spoiler]Beköszön az új fűrészelt gyerek. Crow meg kikaparja Gantáékat a fekáliából.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Chronus

DW 17:

Ganta's drill will pierce the heavens.

LuckyDingo

Crow egy állat :D Az új szereplő érdekesnek tűnik :) Shiro szemében szerintem Ganta-pótló lesz.. vagy pedig figyelmen kívül hagyja majd :D

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2008-11-23, 16:17:17
Shiro szemében szerintem Ganta-pótló lesz..
Hát remélem nem most kezd el klisésedni a sorozat. :smile:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zen

DW 18
Action, friendship, power up, fanservice, promise of an epic slaughter.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zen

Mi van, már csak én olvasok DWt? :zomg:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Sztem nem vagy egyedül... :D am jó ch. volt, Minatsuki hozta a szokásos formáját xD
Ha jól értem akkor scar chain-es boss végleg bekattant és az nyírta ki a végén azt a másik fickót... már előre látom h Ganta majd nem akar vele megküzdeni. LOL ::)
Ja és túl korán jött a felmentő sereg... még elnéztem volna egy kicsit h mire mennek a 2 csajjal :smile:

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2008-12-26, 18:41:29
Sztem nem vagy egyedül... :D am jó ch. volt, Minatsuki hozta a szokásos formáját xD
Ha jól értem akkor scar chain-es boss végleg bekattant és az nyírta ki a végén azt a másik fickót... már előre látom h Ganta majd nem akar vele megküzdeni. LOL ::)
Ja és túl korán jött a felmentő sereg... még elnéztem volna egy kicsit h mire mennek a 2 csajjal :smile:
Me too :(

Egyébként ha Shiro nem lenne részeg, tuti szétkapott volna mindenkit :D Szerintem kövi chapterben akkorát fog így behúzni Gantának, hogy leszakad az állkapcsa XD

Zen

Van új DW.
Kiderül Genkaku miért zakkant.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Egy picit félreértette a tanításokat... előfordul az ilyen :D

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Érdekes volt... jól látom pár kari kipurcant hirtelen? O.o

Zen

Inkább csak lesérültek. Ha jól emlékszek Ganta rosszabból is felépült.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2009-10-20, 01:27:26
Inkább csak lesérültek. Ha jól emlékszek Ganta rosszabból is felépült.
Közben átnéztem a kövi két rawot... [spoiler]hát jah lesérültek.. és megint Ganta szívott ezzel.. meg Shiro >_<[/spoiler]