Main Menu

Deadman Wonderland

Started by minuszmiki, 2008-02-13, 14:48:33

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-10-20, 01:39:23
Quote from: Zen on 2009-10-20, 01:27:26
Inkább csak lesérültek. Ha jól emlékszek Ganta rosszabból is felépült.
Közben átnéztem a kövi két rawot... [spoiler]hát jah lesérültek.. és megint Ganta szívott ezzel.. meg Shiro >_<[/spoiler]
[spoiler]Legalább a maszkos csaj megúszta a megúszni valót?[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2009-10-20, 01:40:41
[spoiler]Legalább a maszkos csaj megúszta a megúszni valót?[/spoiler]
Nagyon úgy tűnik...

Zen

Az is több a semminél.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Hmm.. vicces ez a Ganta gyerek. Mondjuk csak gyerek.. a hülyébb fajtából. /after ch27/

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2010-01-09, 15:30:53
Hmm.. vicces ez a Ganta gyerek. Mondjuk csak gyerek.. az erősen hülyébb fajtából. /after ch27/

A 'erősen' szót kihagytad a hülye előtt. Javítottam.

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2010-01-09, 15:48:16
Quote from: LuckyDingo on 2010-01-09, 15:30:53
Hmm.. vicces ez a Ganta gyerek. Mondjuk csak gyerek.. az erősen hülyébb fajtából. /after ch27/

A 'erősen' szót kihagytad a hülye előtt. Javítottam.
Lehetne még fokozni tovább is, de jó ez így XD Kíváncsi vagyok, hogy Shirout még hányszor bántja meg.. nem tudja, kivel szórakozik. Mondjuk ha tudná, még jobban utálná :D

NLZ

Fú, ez a fejezet vége... Az izgalmak a tető fokát hágják. ::)
[reserved]

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2010-01-09, 15:50:34
Quote from: Alkyra on 2010-01-09, 15:48:16
Quote from: LuckyDingo on 2010-01-09, 15:30:53
Hmm.. vicces ez a Ganta gyerek. Mondjuk csak gyerek.. az erősen hülyébb fajtából. /after ch27/

A 'erősen' szót kihagytad a hülye előtt. Javítottam.
Lehetne még fokozni tovább is, de jó ez így XD Kíváncsi vagyok, hogy Shirout még hányszor bántja meg.. nem tudja, kivel szórakozik. Mondjuk ha tudná, még jobban utálná :D
Amilyen végletekben gondolkodó, túlreagálós idióta, valsz önmagát kezdené el folytogatni, nem Shiro-t támadni.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Nézd úgy, hogy van egy gyerek, aki most kamaszodik, bevágták ártatlanul egy börtönbe, gyilkolnia kellett és egy halom pszichopatával van összezárva, akik most egy "baleset" miatt utálják és elbántak vele. Ezek a dögök mind Deadmanek... és akkor jön Shiro, hogy nézd én is Deadman vagyok, kúl mi? Nah most tényleg két válasz lehet:
Nahát ez de fasza.. és mit tudsz csinálni? -Shirou ugye mindig segített neki, meg fel akarta vidítani.. szal nincs oka rá, hogy féljen tőle, vagy hogy utálja-
Másik kevésbé érthető válasz:
Fúj.. utállak.. uwwaaaa... /ezt itt Ganta ordítja ahogy elfut..  XD/

Szóval gáz, hogy van egy ember, akiben igazán megbízhat és igazából neki köszönheti az életét.. többszörösen is, erre utálja, mert más. Én Ganta helyében inkább fejbelőtem volna magam, ha már annyira utálom a Deadmaneket :D

Nah mindegy, biztosan van logikus magyarázat arra, hogy egy ellenségért miért volt értelme eldobni mindent :) [spoiler]Amúgy nem lesz.. előreolvastam, de legalább Ganta megkapja a magáét  ::)[/spoiler]

Chronus

Engem különösképpen eddig se zavart, hogy Ganta és Shiro közt mi zajlik, mert a végjátékban úgyis főellenség lesz a picsa, szóval ez az egész jóbarátosdi most csak egy félreértésből adódó ideiglenes helyzet (volt?).

Ha egy csajnak is van szerepe Ganta mellett, akkor az az a maszkos aki most megjelent, ha pedig ő meghal, akkor egyszerűen ebben a mangában nem lesz ilyen szál. Pont.


De amúgy szvsz ennek a mangának nem lesz happy endingje. Ganta részéről se.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Junchi

Ha már Deadman: Kiadta a Tokyopop (yaay for them) még a hó elején az első kötetet, amit most nagy serényen meg is rendeltem, szal... nos, gondoltam, szólok. :3

(A lemaradásomat meg most már remélem, betudom végre hozni... ^^)

LuckyDingo

Hmm nyamm 31-32 kiadva :D Durvák ezek a Unit A emberkék :D

Junchi

Ch34

Epic chapter is EPIC.

Rohadt sok info az öregről, a két idegesítő nyomoronc kinyuvadt és a cliff hanger a végén érdekes.

LuckyDingo

Senji-kun megmutatta.. de mondjuk a végén a csavart simán meg lehetett tippelni..

Junchi

Ch36

DUH, messze ez volt az egyik legzseniálisabb és legjobban felépített ch - imho legalábbis.

Madoka = (durvásan) haxx, Shirou + Ganta = AAAAAAAAAAWWW~~ *szutty*, Wretched Egg awakens, és a spojlárok szerint a köv ch talán még ennél is durvább lesz.  :zomg:

-ETA-

Ch37

EPIC ch was EPIC. Szeretem, mikor így pörögnek a dolgok, azt meg pláne, ha egy ch felér mindjárt többel is. Kíváncsi leszek, [spoiler]Tamaki hogy fog ebből kimászni.
Also, wretched egg!Shirou akcióban =  :whoah: (Habár nem sok mindent csinált, de szerintem a köv ch-ban megtudja végre Ganta az igazságot.)[/spoiler]

Amúgy van egy olyan érzésem, hogy nemsokára vége ennek a mangának. Eléggé finish line szaga van már egy ideje a dolognak, és annyi elvarratlan szál sem maradt, hogy ezt érdemes legyen tovább húzni, szal imo belátható időn belül vége lesz.

LuckyDingo

Ezen az oldalon akkorát röhögtem..
[spoiler][/spoiler]

Amúgy megint durván lett vége... mondjuk én már most vártam volna [spoiler]egy Shiro gyilokot[/spoiler].. :S

Junchi

Shirou gyilok tuti lesz a köv ch-ban - van a tetőn annyi főlős karakter, hogy apríthat belőlük kedvére. :3

Amúgy LOL, hardcore otaku!Tamaki, illetve azon is néztem egyet, mikor [spoiler]kiderült, hogy a földrengés is Shirou műve.[/spoiler]


Junchi

Ch39

O____________O

[spoiler]Azami hulla! Tamaki szintén, Ganta-Wretched Egg re-union = már épp ideje volt és... még mindig olyan érzésem van, hogy hamarosan véget ér ez a manga. :([/spoiler]

Junchi

Ch40

Azt leszámítva, hogy [spoiler]Ganta ismét szabad, meg Toto most már fixen kézben tartja Shirót,[/spoiler] nem volt valami nagy szám...

LuckyDingo

Ehh a 42-es nagyon felpörgette az eseményeket. nem gondoltam volna, hogy a csapat [spoiler]ilyen korán szembekerül Shiro-val O.o[/spoiler]

Junchi

Az utolsó oldal [spoiler]Shirou pózával, vigyorával és az immortal szöveggel WIN!  :whoah:[/spoiler]

Junchi

DW ofisal website, rajta a többiek karakterdesignjaival.

Ööö, csak nekem tűnik Tamaki nem Tamakinak? ^^" Shirou = weirdo változatlanul, a többiek úgy ahogy elmennek... Eddig Minatsuki néz ki a legmangahűbben.

Apropó, seiyuu-list is out! Tamaki hangja Suwabe "Grimmjow" Junichi =  :eek:, Shirou meg Hanazawa "Anri" Kana = WIN! *O*

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2011-03-01, 11:08:26
DW ofisal website, rajta a többiek karakterdesignjaival.

Ööö, csak nekem tűnik Tamaki nem Tamakinak? ^^" Shirou = weirdo változatlanul, a többiek úgy ahogy elmennek... Eddig Minatsuki néz ki a legmangahűbben.

Apropó, seiyuu-list is out! Tamaki hangja Suwabe "Grimmjow" Junichi =  :eek:, Shirou meg Hanazawa "Anri" Kana = WIN! *O*

Jók ezek a Dizájnok, de Tamakinál pölö világos hajra gondoltam, azért fura. Talán Ganta kicsit idősebbnek tűnik.. arányaiban legalább is.

LuckyDingo

Wooo.. két fejezet.:D És mekkora cliffhanger van a végén.. O.o

Junchi

Nagyon kíváncsi vagyok, hová fogunk ezzel most eljutni... És végre legalább tudjuk, ki is Toto valójában.

Megmurdel

kijött a 48. chapter :D

micsoda 1 név a támadásnak xD

-OJ-

Úgy látszik a manga sem fogyhatott túl jól, mert villámgyorsan rátértek és lezavarták a végjátékot.

Egy shounen-mangának elment a sok között, de a magam részéről nem sok kiemelkedő elemet találtam benne. Ganta és Shiro kapcsolata vitte a hátán az egész cselekményt, azt a sztorit azonban rendesen felhígították a többiek tragikus ám nem túl érdekes előéletével, a Carnival Corpse gyors lezavarás után pedig már csak a szüntelen gyepálás ment mindenféle a semmiből előrángatott ellenfelek ellen. Míg a vége ismét csak a két főszereplőről szólt, amiben a többiek csak jelentéktelen statiszták voltak.

A befejezés meglepett,
[SPOILER]nem vártam ennyire jó, totális happy endet.[/SPOILER]

6/10

balu01

Quote from: -OJ- on 2013-08-05, 21:09:05
Úgy látszik a manga sem fogyhatott túl jól, mert villámgyorsan rátértek és lezavarták a végjátékot.
A legutóbbi kötetből is több mint 200 ezret adtak el, ami azért elég jónak számít. ;) Egyszerűen már nem nagyon volt hova tovább húzni a mangát.