Main Menu

Soul Eater-SPOILER-

Started by Bishop, 2008-03-13, 23:40:08

Previous topic - Next topic

Bishop

Elösször is mi az hogy ennek a remek manganak ami lassan animebe is elindúl nincs még topicja. :he:  :angyali:

Tegnapelött kezdtem és végre sikerült befejeznem és mondhatom nagyon epic gyanús. Témáját illetően a Shaman királyhoz hasonlítanám de annál sokkal véresebb és brutálisabb nem beszélve az ecchiről Blair-chan <3  :D A rajzolása elég egyedi főleg a folyton pofákat vágó Nap  :D
A címe ugyan Soul Eater de 3 fő szereplő is van és partnereik egyik Maka a midig stréber könyvmoly és partnere Soul aki magát coolnak állítja be de két mell láttán K.O. :D és amugy egy Kaszává képes változni. Aztán a kedvencem a beképzeelt, önimádó, hangos Black*Star és Paertnere a mindig másoknak segítő soha se magára gondoló Tsubaki <3 .Ők ketten aféle ninja módjára küzdenek, és itt nem a Naruto féle harcra gondolok  :smile: Majd végül akin a legtöbbet lehet röhögni Kid és parnerei Patty és Liz akik két pisztollyá változnak. De a poén hogy Kidnek még Black*Star önimádatánál is nagyobb szimetriamániája van.  :D

Többit mindenki maga lesse meg Onemangan fent van, NAgyon jó sztem mind a harcok mind a poénok. A karakterek sem túl klisések talán Makat leszámítva de őt is lehet kedvelni Maka-CHOP!!  :whoah:

LuckyDingo

#1
Nemá... lesz ebből anime?
Edit: ehh WTF http://www.animenewsnetwork.com/news/2007-12-11/soul-eater-manga-confirmed-to-get-tv-anime-in-japan
http://www.souleater.tv/  Nem értem Black*Star haja miért nem kaphatott normális színt? -_- Mindegy majd megszokom..

De hát alig van még története :S ha meg telinyomják fillerrel, akkor über gagyi lesz.
A manga ütős :D Eddig Maka és a Medusa lányának harca volt a legelborultabb.. de naon ottvolt :D Stein is állat kari :)

Bishop

#2
Hát igen ettől én is tartok kicsit hogy kcisit korai de reméljük a legjobbakat. De nekem Black*Start harcai jobban tetszettek, visszahozta amit manapság Narutoból hiányolok. Tökre Lee Kakashi és Neji keveréke a harcstílusába. Medusa lánya még Maka nem változtatta meg az egyik kedvencem volt de most félek hogy elcseszik ezzel a fordulattal.

Edit: mert mi lett volna jó hajszin neki a fehéret már lefoglalta Soul,talán valamiszökésebb jobb lett volne,ki tudja.

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-03-13, 23:52:00
Hát igen ettől én is tartok kicsit hogy kcisit korai de reméljük a legjobbakat. De nekem Black*Start harcai jobban tetszettek, visszahozta amit manapság Narutoból hiányolok. Tökre Lee Kakashi és Neji keveréke a harcstílusába. Medusa lánya még Maka nem változtatta meg az egyik kedvencem volt de most félek hogy elcseszik ezzel a fordulattal.
Lol amennyi köze van Black Starnak a Ninjákhoz :XDDD Max a fegyvere :) Mert hogy amíg nem komolyodik meg, addig sajna túl nagy hangja van egy ninjához képest.. de láttad? MIlyen gusztustalan kék haja lett -_-

Bishop

Jó mindenkinek van egy rosz tulajdonsága, még mindig jobb mint Kid aki hazamegy hogy megnézze a WC papírt jól hajtotta e össze XD
Edit: feljebb már editeltem :D

LuckyDingo

Amúgy nézem, hogy 13 részes lesz az anime. és Április 7 a kezdődátum. Kíváncsi vok mit sűrítenek 13 részbe lol...

Bishop

Ne már  :bruhuhu: Remélem nagyon pörgősre csinálják és nem cseszik el. Pedig már örültem volna egy jó fightos animenek Naruto és Bleach mellet,de 13 rész az semmi. De lehet hogy a manga se megy tovább ennél a harcnál és akkor logikus hogy 25+ részből 13részes animet csinálnak, de szeretném azt hinni hogy tovább fog tartani.

LuckyDingo

Ránéztem a Seiyuu listára /oké vágom manga topic, de belefér :P/
[spoiler]Death the Kidd=Mamoru MIYANO=Yagami Light /többek között/
Black Star=Yumiko KOBAYASHI= Oga-chan /a Shakugan no Shanából, ahonnan ismerem s nshgot, de ez kicsit érdekes lesz.. ha itt is beszédhibás lesz megőrülök../
Blair a boszi=Emiri KATOU= kagami /LuckyStar lol.. erre kíváncsi vok :)/
Chrona=Maaya SAKAMOTO= /Rip van Winkle a hellsing ova 4ből.. lol.. illik hozzá:D/
Shinigami-sama=Rikiya KOYAMA= /Yamato a narutoban :S/
Medusa=Houko KUWASHIMA = Clare/claymore/, Tomoyo /Clannad/, meg még egy csomó karinak adta már a hangját.. nice ;)/[/spoiler]

A többieket nem hallottam még :S

Amúgy manga... feléledt a kishin vagy mi a halál.. vajh mi lesz? :D

Zen

Hjó, akkor elkezdem olvasni én is, ha már ennyire dícséritek.  :smile: (De most alszok. Jóccak')
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

minuszmiki

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-14, 00:16:01
Ránéztem a Seiyuu listára /oké vágom manga topic, de belefér :P/
[spoiler]Death the Kidd=Mamoru MIYANO=Yagami Light /többek között/
Black Star=Yumiko KOBAYASHI= Oga-chan /a Shakugan no Shanából, ahonnan ismerem s nshgot, de ez kicsit érdekes lesz.. ha itt is beszédhibás lesz megőrülök../
Blair a boszi=Emiri KATOU= kagami /LuckyStar lol.. erre kíváncsi vok :)/
Chrona=Maaya SAKAMOTO= /Rip van Winkle a hellsing ova 4ből.. lol.. illik hozzá:D/
Shinigami-sama=Rikiya KOYAMA= /Yamato a narutoban :S/
Medusa=Houko KUWASHIMA = Clare/claymore/, Tomoyo /Clannad/, meg még egy csomó karinak adta már a hangját.. nice ;)/[/spoiler]
Hmm, eddig nem annyira érdekelt a dolog, most már annál inkább. Ha jó lesz, lehet még a mangának is nekiállok. :)

Chronus

Uhh, hát elolvastam ameddig jelenleg tart. Chapter 21 és már itt az Armageddon? Vicces lesz, ha az ürgét Shinigami-sama sem tudta megállítani, csak bebörtönözni.
Amúgy bejön. Ecchi+comedy+shapeshifting weapons=win?

Chronus

#11
Anime infók:
Quote from: wikiThe series will be made into an anime and air on April 7th 2008, it will be broadcast every Monday at 6 pm in Japan on TV Tokyo. It will be animated by Bones. The opening theme song will be sung by T.M.Revolution, called 'Resonance'. The official Japanese website of the Soul Eater anime series has announced that each episode will air in two different versions: the regular Monday 6:00 p.m. version and a late-night "Soul Eater Late Show" version with added special footage. The dual broadcast of this supernatural action series is being billed as the "world's first evening and late-night resonance broadcast." The "resonance" term refers to a story concept in which the characters, such as the heroine Maka and her living weapon partner Soul Eater, achieve maximum power by synchronizing their souls.

Hümm. Bones tolja (equivalent of minőség), és lesz esti cenzúrázatlan kiadás valszeg minden faja ecchi jóval telestuffolva.  ^^"


LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-03-16, 11:40:16
Anime infók:
Quote from: wikiThe series will be made into an anime and air on April 7th 2008, it will be broadcast every Monday at 6 pm in Japan on TV Tokyo. It will be animated by Bones. The opening theme song will be sung by T.M.Revolution, called 'Resonance'. The official Japanese website of the Soul Eater anime series has announced that each episode will air in two different versions: the regular Monday 6:00 p.m. version and a late-night "Soul Eater Late Show" version with added special footage. The dual broadcast of this supernatural action series is being billed as the "world's first evening and late-night resonance broadcast." The "resonance" term refers to a story concept in which the characters, such as the heroine Maka and her living weapon partner Soul Eater, achieve maximum power by synchronizing their souls.

Hümm. Bones tolja (equivalent of minőség), és lesz esti cenzúrázatlan kiadás valszeg minden faja ecchi jóval telestuffolva.  ^^"


Nájsz!  :cool: :whoah: :kocc: :appl:

LuckyDingo

Új chapter :O
Shinigami-sama rulz XD Amúgy jó volt.
[spoiler]Medusa meg nem hót meg, aminek örülök :D[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-04-06, 19:08:38
Holnap lesz leadva az Anime első része. Figyeljétek a torrenteket. Két verzió lesz eltérő időpontban, egy cenzúrázott és egy cenzúrázatlan.

Pár plussz infó seyukről:
[spoiler]
Maka Alban: Chiaki Omigawa
Soul: Kōki Uchiyama
Death the Kidd: Mamoru Miyano (Yagami Light - Death Note)
Chrona Makenshi: Maaya Sakamoto (Takada Kiyomi - Death Note || Little Motoko - GitS)
Tsubaki Nakatsukasa: Kaori Nazuka (Kisa Sohma - Fruits Basket)
Medusa: Kuwashima Houko (Yukio Washimine - Black Lagoon || Cirucci Thunderwitch - Bleach)
Franken Stein: Yuya Uchida
Shinigami-sama: Rikiya Koyama (Stark - Bleach)
Blair: Emiri Katō (Kagami - Lucky Star)

Úgy látom van pár nagy arc... főleg Kidd meg Medusa esetében[/spoiler]


7es hozzászólásom majnem ugyanez :P Nah mindegy vájjuk vájjuk!!!

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-04-06, 20:25:36
7es hozzászólásom majnem ugyanez :P Nah mindegy vájjuk vájjuk!!!
Korrigálva. Trailert megnézted a honlapján? "Bones" quality lesz.

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-04-06, 20:35:35
Quote from: LuckyDingo on 2008-04-06, 20:25:36
7es hozzászólásom majnem ugyanez :P Nah mindegy vájjuk vájjuk!!!
Korrigálva. Trailert megnézted a honlapján? "Bones" quality lesz.
Most hogy mondtad megnéztem és leesett az állam.. rohadtj lesz.. csak az a baj, hogy csak hétvégén jutok hozzá.. XD Egy gondom van.. Soul hangjához rohadtnehéz lesz hozzászokni O.O Viszont Black Star-é meg nem lett olyan gáz, amilyennek gondoltam :D

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-04-07, 00:10:39
Most hogy mondtad megnéztem és leesett az állam.. rohadtj lesz.. csak az a baj, hogy csak hétvégén jutok hozzá.. XD Egy gondom van.. Soul hangjához rohadtnehéz lesz hozzászokni O.O Viszont Black Star-é meg nem lett olyan gáz, amilyennek gondoltam :D
Nállam fordított a szituáció. Soul hangja tökéletesen bejött, Black¤Star viszont túl "gyerekes" hangú lett. Főleg a többi karakterhez képes, és főleg úgy, hogy gyakorlatilag ő az egyik leg-GAR-abb karakter. Szívesebben adtam volna hozzá pl Tetsuya Kakihara-t...


LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-04-08, 00:13:44
Soul Eater 01 RAW: http://www.torrentreactor.net/torrents/1772475/TV-Japan-SOUL-EATER-01-RAW-(1280x720-XviD1-1-3-qt3-5-24fps)-avi
Ez nekem még nagy is, nyers is, meg nem tok torrentezni is :XD Kíváncsi vok, ki fogja subbolni :D Meg ez melyik verzió? A cenzúrázott? :O

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-04-08, 00:21:12
Quote from: Chronus on 2008-04-08, 00:13:44
Soul Eater 01 RAW: http://www.torrentreactor.net/torrents/1772475/TV-Japan-SOUL-EATER-01-RAW-(1280x720-XviD1-1-3-qt3-5-24fps)-avi
Ez nekem még nagy is, nyers is, meg nem tok torrentezni is :XD Kíváncsi vok, ki fogja subbolni :D Meg ez melyik verzió? A cenzúrázott? :O
Hát... Blair boobness alapján sztem a cenzúrázatlan. :P Megnéztem.
Fight=Win
Graphic=BONES WINZORZ
Music=Win
Seyou=Win
Opening=WIN
Ending=EPIC WIN

nézd meg... epic win az egész... köv részben Black¤Star. Foggalmam sincs hogy fogják 13 részbe sűríteni mikor az első rész is csak az első fejezet első része a 3ból.
De eddig minden maxosan jó. Prewiew alapján köv részben Tsubaku nude. :nosebleed:

chilip

#21
harcok télleg kibaszott jól meg vannak koreografálva, és lehet 26 részesre tervezik mint a Black Lagoont, és a felénél pihi

ed.: ED zenéje annyira nem jön be, és Maka hangját is nagyon szoknom kell, de a maradék pure WIN :D

ed.2.: megnéztem még1x  :rotfl: Blair-chan FUKKEN EPIC WIN  :lul: :vigyorgós-orvérzős-smiley:

Alkyra

Amint megjelenik egy subolt version az anime-ből azonnal kell csinálni Neki egy topicot oda is. :szemuveges:

Chronus

Pénteken jön ki az uncenzored version

chilip

ez volt a cenzúrázott????:wtf: szeretettel várjuk :)

LuckyDingo

Akkor mire hazamegyek már lehet lesz uncensored subos :P
Egyébként ki fogja subbolni? Vagy nem lehet még tudni ? :S

chilip

kiadtak egy újjabb fejezetett :P OneMangán fennvan, az eggyik Death Scythe meg nagyon lol  :lul:[spoiler]a WC-csészével akart összeházasodni  :rotfl: de a pap se kutya...[/spoiler]

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2008-04-10, 01:05:45
Egyébként ki fogja subbolni? Vagy nem lehet még tudni ? :S
Anime-Empire & Saizen

Am nagyon jó a manga, elvileg csak pár fejezetet akartam elolvasni h mégis érdemes-e nézni az animét... 2 nap alat lenyomtam az eddigi fejezeteket, gondolom ez azt jelenti h igen :smile:

LuckyDingo

#28
Kintvan Subosan is már :D Anime Enlightenment Network
Amúgy télleg kvajó :D És most hogy rájöttem, hogy a laptopom bírja a HDt, most csöppet örülök :D Amúgy lehet nyitni neki anime topicot szerintem.. csak én lusta vok :P

LuckyDingo

Kintvan a 24eschapter is :D De ami lolabb a 47es asszem múlt héten adták ki :) Szerintem valaki naon el van maradva a beírással :XD [spoiler]Viszont ott tetszik a chibi-Medusa :XD[/spoiler]