Main Menu

Soul Eater-SPOILER-

Started by Bishop, 2008-03-13, 23:40:08

Previous topic - Next topic

Chronus

#240
Ez a manga egyre elborultabb és egyre kevésbé élvezhető.
Lehet, hogy ez csak az én véleményem, persze.

De az, hogy a Kishint azóta nem láttuk mióta előkerült nem kifejezetten kedvez a történetnek. Se Noah, Medusa, és Justin madness problémái és egyéb világuralmi terveik, miközben jól tudni, hogy amúgy se rúgnak majd labdába, ráadásul Medusa kivételével egyik se kifejezetten jól kidolgozott karakter. Karakterizáció is all over the fucking place. Az art is kezd igen "érdekesen művészi" lenni. Oké, hogy a most a következő részben BS és Kid awesomeness, de valahogy így hirtelen ebbe se tudom beleélni magam. Tulajdonképpen eléggé céltalanul megy most a sztori.

tl;dr, megy az egész káoszba.
Vagy csak én vagyok így vele?

chilip

hmm?
[spoiler] :Kiraly:[/spoiler]







amúgy steint meg az idősebb meistereket bealázták erre jön kid meg blackstar és aláz :D a chapter végén... még mindig stein a legerősebb meister tudtommal....

Member

Ez a chapter egy mélypont, egyetértek Chronus-szal. Kaotikus, átgondolatlan, a filozófia is értelmetlen. Egyedül azon nevettem, hogy "I choose you, Manticore", mi ez, Pokémon Madness?

LuckyDingo

Quote from: Member on 2010-10-19, 17:49:10
Ez a chapter egy mélypont, egyetértek Chronus-szal. Kaotikus, átgondolatlan, a filozófia is értelmetlen. Egyedül azon nevettem, hogy "I choose you, Manticore", mi ez, Pokémon Madness?
Nekem is a pokémon jutott eszembe XD
AMúgy legalább már a könyvből kibújtak, az viszont gáz, hogy a kemény karikat ilyen könnyen alázta Noah.

Chronus

80:

"There is a grave on his back. And It's huge too!"

:lol: :lol: :lol:

Member

81: http://mangacurse.info/reader/?manga=Soul%20Eater&chapter=Chapter%2081

[spoiler]Noah, aki egy mozdulattal ölte Mosquito-t, nem volt többre képes, mint summonálni és meghalni lvl2 Kid által??  :zomg:[/spoiler]

Bishop

Ez nem Kid volt ez Shinigami sama egyik speckója, legalább is én ezt vettem le belőle, ettől ez még szánalmas ::)

chilip

nagyon bénán halt meg noa.... és a fordítás eszméletlen gagyi

Chronus

#248
Azon túl, hogy +1 az előttem szólókhoz, ha ez így folytatódik, hamar véget ér ez a manga.

Member

Én komolyan azt hittem, hogy Tezca Tlipoca halálán túl nincs lejjebb.

LuckyDingo

Heh.. nem halt meg :D

Amúgy most nem ezért írok.. ez a Soul Eater Not! egész jó XD kíváncsi vagyok, hogy mit akar a mangaka elérni az új sorozat indításával.. :D

Chronus

Mi ez a K-On hányás in my Soul Eater?

-sigh-
Még egy manga dobva. Bár már az előző 3 fejezet során is feltűnt, hogy már csak rutinból olvasom.

Member

Quote from: Chronus on 2011-01-18, 12:04:22
Mi ez a K-On hányás in my Soul Eater?
Szerintem ez nem az alap SE-hez tartozik, ellenben azzal, hogy K-ON hányás, egyet kell értenem. Nem úgy tűnik, mint ami önparódia akar lenni.

Chronus

Quote from: Member on 2011-01-18, 12:33:03
Nem úgy tűnik, mint ami önparódia akar lenni.

Úgy tűnik, mint ami "eladható" akart lenni. És van két tippem, hogy nem az író ötlete volt a dolog.

Bishop

Na végre egy jó chapter már várom a következőt :D

Member

Quote from: Bishop on 2011-02-16, 12:02:37
Na végre egy jó chapter már várom a következőt :D
Egy kicsit nekem kaotikus volt. Mondjuk az art faja.

Member

Soul Eater 82-83-84
A riconéroszfarok pörög és megkeveri a sz*rt. Ez a manga egyre randomabb.

Member

87
Most vagy egy nagyon furcsa fordulat következett be, vagy csak trollkodtak.

Bishop

[spoiler]az melyik a crona meduza eset?[/spoiler] Hát jah szerintem ez tuti trollkodás.

Member

Lehet, hogy mangaka csere történt? :D
[spoiler][/spoiler]

Bishop

Úgy néz ki a manga a végéhez közeledik, de elég erőltetettnek érzem gyorsan bedobott a mangaka pár karaktert és indulhat a harc. Egyedül Akane megjelenésének örülök. A balnas chapter meg totál fölösleges volt.
Pár kérdés még maradt. Maka anyja, index és brew, Meduza terve ha volt, a többi boszorkány stb.

Member

Jah, eléggé Final War felé közelít, mégis az az érzésem, hogy a mangaka számára is mérvadó volt a madness a sztori írása közben. Egyre inkoherensebbé lett így a végére.

-OJ-