Main Menu

Soul Eater-SPOILER-

Started by Bishop, 2008-03-13, 23:40:08

Previous topic - Next topic

KeLa

Már kint van a ch.25 is, bár még csak TT-n van fent, onemanga-n még nincsen...

Mindenre számítottam csak erre nem...  :eek:

Chronus

Quote from: KeLa on 2008-04-23, 21:44:50
Már kint van a ch.25 is, bár még csak TT-n van fent, onemanga-n még nincsen...

Mindenre számítottam csak erre nem...  :eek:
Stein egyre rosszabbul viseli. Jelenlegi állás szerint nem tudnám eldönteni, hogy mi lesz a karakterével hosszútávon. Antagonizálódás eléggé valószínű...

LuckyDingo

#32
Quote from: Chronus on 2008-04-23, 22:15:15
Quote from: KeLa on 2008-04-23, 21:44:50
Már kint van a ch.25 is, bár még csak TT-n van fent, onemanga-n még nincsen...

Mindenre számítottam csak erre nem...  :eek:
Stein egyre rosszabbul viseli. Jelenlegi állás szerint nem tudnám eldönteni, hogy mi lesz a karakterével hosszútávon. Antagonizálódás eléggé valószínű...
Go Stein.. Kill'em all :D Ez a gólemes dolog érdekes.. a pap gyerekre vagyok kíváncsi .. vajh mit tud :D

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-04-23, 23:17:31
a pap gyerekre vagyok kíváncsi .. vajh mit tud :D

"The power of super-mega-death-Christ compells you!" ?? :smile:
ref

chilip


KeLa

Na, itt egy újabb fejezet. Tetszik h nincs megállás, pár oldal "pihenő" után egy újabb fight... és biztos h ez dúrvább lesz annál, mint amikor először mentek egymás ellen :jee:

KeLa

Ch. 28

Nem lett annyira dúrva mint vártam, azt hittem h most komolyabb fight lesz.
Azusa fegyver formában is nagyon ütős :whoah:

Bishop

Azért Sid valódi társa (a neve most nem ugrik be) is jó volt. Ramboo kés :lol: Mifene támadása is tetszett, de azt hittem elmegy midn az ezer kardig :D Tsubaki meg best :cool:
Remélem majd Mifune átáll a végén, el tom képzelni hogy Angela, ha felnő elősegíti a boszorkányok és a shibusen közti kapcsolatot. Nem tartom olyan rosznak, ami azt jelenti lehet más jó boszorkány is.

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-05-06, 18:28:19
Tsubaki meg best :cool:
Jah az a kép ahol mutatták Demon sword formában, naon komoly volt :D

Alkyra

Jó lesz ez, kivéve ha belefullad a szokásos Shonenen Pitbe.(lásd Naruto vagy Bleach)

KeLa

Meg vagyok elégedve a Mahou-X-szel, sorra dobálja ki az új fejezeteket^^

És ez most jobb volt, mint az előző + tetszik ez a loli Medusa :rotfl: :Kiraly:

LuckyDingo


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Nah a 30as is jó chapter volt :D [spoiler]Különösen tetszett, hogy Kid Majdnem fullos shinigami ruhát viselt /még maszkot is/ Meg ahogy Patty beszélt :XD Meg ahogy Chrona nevetett :) Meg magát a chibi Medusát akit nem lehet megunni :) SZal most megint action lesz a kövi chapterben :D remélem jön holnap :) tetszik ez a tempó :) Köbö még 18-20 fejezettel le vannak maradva, szal, jó hogy a Mahousok belekezdtek :)[/spoiler]

Zen

Korábban is hordott már Shinigami ruhát (ch 13).
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2008-05-08, 01:24:51
Korábban is hordott már Shinigami ruhát (ch 13).
De ha jól tom, maszk még nem volt rajta :O Itt már szinte apukára hajazott XD

Zen

#46
Quote from: LuckyDingo on 2008-05-08, 08:40:57
Quote from: Zen on 2008-05-08, 01:24:51
Korábban is hordott már Shinigami ruhát (ch 13).
De ha jól tom, maszk még nem volt rajta :O Itt már szinte apukára hajazott XD
Volt rajta. Először azt is hittem h az Shinigami-sama. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2008-05-08, 13:00:16
Quote from: LuckyDingo on 2008-05-08, 08:40:57
Quote from: Zen on 2008-05-08, 01:24:51
Korábban is hordott már Shinigami ruhát (ch 13).
De ha jól tom, maszk még nem volt rajta :O Itt már szinte apukára hajazott XD
Volt rajta. Először azt hittem is hittem h az Shinigami-sama. :D
Télleg :D Mindegy akkor is kúl volt most :XD

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-05-08, 15:43:59
Quote from: Zen on 2008-05-08, 13:00:16
Quote from: LuckyDingo on 2008-05-08, 08:40:57
Quote from: Zen on 2008-05-08, 01:24:51
Korábban is hordott már Shinigami ruhát (ch 13).
De ha jól tom, maszk még nem volt rajta :O Itt már szinte apukára hajazott XD
Volt rajta. Először azt hittem is hittem h az Shinigami-sama. :D
Télleg :D Mindegy akkor is kúl volt most :XD

Milyen lehet akkora a Shinigami-sama valójában?:)

Nihilus

Tudja valaki linkelni az első fejezet ripjét?Lefordítjuk a mangát a haverokkal,és ehhez a legjobb út nem a onemangán át vezet. ^^"

LuckyDingo

Quote from: Nihilus on 2008-05-08, 19:10:46
Tudja valaki linkelni az első fejezet ripjét?Lefordítjuk a mangát a haverokkal,és ehhez a legjobb út nem a onemangán át vezet. ^^"
Hát sux :D talán az első fejezetet még megtalálod, de a többivel gondok lesznek :D nekem is volt fordítási szándékom, de elúszott.

KeLa

#51
Pedig #lurk-on fent van a 8. fejezetig kötetig... egy kis IRC használat nem árt meg senkinek ::)

ed: Lol, egy kicsit elírtam xD

Quote from: Alkyra on 2008-05-08, 18:53:12
Milyen lehet akkora a Shinigami-sama valójában?:)
Lehet h olyan, mint Kid csak idősebb kiadásban :D

LuckyDingo

#52
Quote from: KeLa on 2008-05-08, 21:20:17
Pedig #lurk-on fent van a 8. fejezetig... egy kis IRC használat nem árt meg senkinek ::)
Hát nekem szinte fizikai fájdalmat okoz, már az is ha IRC-t hallok XD nemhogy használni.

Quote from: Alkyra on 2008-05-08, 18:53:12
Milyen lehet akkora a Shinigami-sama valójában?:)
Quote from: KeLa on 2008-05-08, 21:20:17
Lehet h olyan, mint Kid csak idősebb kiadásban :D

hmm.. jah :D Kishin is kísértetiesen hasonlított Kidre.. lehet hogy az eltitkolt nagytestvére? :OSztem Shinigami-sama Olyan mint Kid, csak szimmetrikusak a csíkjai és fáradt szemei vannak + borostás XD AZért kell a Maszk :)

KeLa

LOL Ch.31 (és most egy ideig nem lesz több :smile:)

[spoiler]
Sztem kegyetlen jó volt :D
Ahogy Kid az elején ott szórakozott Patty-vel. Nem volt semmi ahogy ott csimpaszkodott rajta - DIE, POLE-MAN! :lol: - aztán meg jön egy nohander + 3600 degree :lul:
Még a végén kiderül h Shinigami-sama a "Bad Guy", vagy nemtom, de az már előző fejezetben is elég furcsa volt. Meg Sid sem hagyta beszélni a fickót.
Chrona meg megint be fog kattanni... itt vér fog folyni :D
[/spoiler]

Zen

Remélem nem.. ő a legjobb az egészben.-.-
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

34es chap by M-X
Jó irányba haladunk :D Elkezdődött a csata és a végén egy ledöbbenés! [spoiler]Mi a fenét keres az Oldschool shinigami a mágneses mezőban? o_O[/spoiler]

Devian

Quote from: LuckyDingo on 2008-05-16, 11:12:29
34es chap by M-X
[spoiler]Mi a fenét keres az Oldschool shinigami a mágneses mezőban? o_O[/spoiler]
[spoiler]Nemtom milyen mágneses mező ez de a házak is épek voltak .. talán időhurok :P[/spoiler]

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-05-16, 11:12:29
34es chap by M-X
Jó irányba haladunk :D Elkezdődött a csata és a végén egy ledöbbenés! [spoiler]Mi a fenét keres az Oldschool shinigami a mágneses mezőban? o_O[/spoiler]
[spoiler]genjutsu!!

Én arra tippelek, hogy a prof nem az értette az alatt, hogy valaki csak 20 percig bírja a mezőben, hogy a mező szó szerint kinyírja.
Inkább ilyesmit, hogy a képzelgéseidben megőrülsz, elveszel, vagy kisüti az agyad a végén és észre se veszed.[/spoiler]


KeLa

Öö... miért spoilerezünk még mindig, mikor már egy jó ideje kint van a chapter? :confused:

Na mind1, a végén én is meglepődtem, aztán eszembe jutott az, amit az a fickó mondott a vonaton, h Shinigami-sama és Eibon ugyanaz.
De ezt úgy is lehet értelmezni h vmikor egyek voltak, de szétváltak, viszont külsőre szinte egyformák... vagy pedig Shinigami bácsi egy "Aizen #2" és nem egészen az, akinek eddig hittük :D

Chronus

#59
Quote from: KeLa on 2008-05-17, 11:18:10
Na mind1, a végén én is meglepődtem, aztán eszembe jutott az, amit az a fickó mondott a vonaton, h Shinigami-sama és Eibon ugyanaz.
De ezt úgy is lehet értelmezni h vmikor egyek voltak, de szétváltak, viszont külsőre szinte egyformák... vagy pedig Shinigami bácsi egy "Aizen #2" és nem egészen az, akinek eddig hittük :D
Vagy mivel eddig még egyszer sem láttuk Eibon-t, lehet, hogy az ürge ugyanolyan göncöket hord mint Shinigami. Kidd-nek s van olyan gönce, szóval nem hiszem, hogy túl unique cucc lenne, főleg ha kiderülne, hogy Shinigami meg Eibon rokonok. :P Ráadásul a Shinigami inkább foglalkozás/rang, mint tényleges név, lehet belőllük több is, ezt az is bizonyítja hogy van egy kölke, aki kb ugyanolyan cuccokban mászkál, és valószínűleg átveszi majd a helyét a halála után. Lehetett Shinigami sama a főmufti annak idején, és ezért a rang, de attól még lehettek többen is ugyanabban a szakmában, elég csak Kishin-re gondolni, aki régen a bajtársuk volt.

Plussz Eibon-nak még a nemét se tudjuk, csak azt, hogy Witcheknek tolt demon weponoket, így ha nő az illető (tehát witch), akkor lehet, hogy megvan Kidd muterja is egyben :P És azzal megmagyaráznánk Shinigami együttműködését is. ^^ Kicsit cliché lenne, de nem ez lenne az első.