Main Menu

Soul Eater-SPOILER-

Started by Bishop, 2008-03-13, 23:40:08

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Sztem a shinigami az külön faj :D mert Kid is mindig azzal jön, hogy "maradjatok megyek én, mert a shinigami /illeszd be azt a szervet-tulajdonságot, amit a körülmények megkövetelnek/-m jobban bírja!"
Hmm azon gondolkozom, hogy miért nincs Shinigami-samának egy lánya is :S Jó kis karaktert lehetne belőle csinálni :) /Bár én ilyen patty stílusra gondoltam, az meg ugye már van :)/

KeLa

Quote from: Chronus on 2008-05-17, 12:02:02
Plussz Eibon-nak még a nemét se tudjuk, csak azt, hogy Witcheknek tolt demon weponoket, így ha nő az illető (tehát witch), akkor lehet, hogy megvan Kidd muterja is egyben :P És azzal megmagyaráznánk Shinigami együttműködését is. ^^ Kicsit cliché lenne, de nem ez lenne az első.
LOL, na erre nem is gndoltam... "Szia Kid, én vagyok az anyád" :muhahah:

Mondjuk hasonló ötletek már voltak:

[spoiler][/spoiler]

:lol:

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2008-05-17, 12:16:32
Quote from: Chronus on 2008-05-17, 12:02:02
Plussz Eibon-nak még a nemét se tudjuk, csak azt, hogy Witcheknek tolt demon weponoket, így ha nő az illető (tehát witch), akkor lehet, hogy megvan Kidd muterja is egyben :P És azzal megmagyaráznánk Shinigami együttműködését is. ^^ Kicsit cliché lenne, de nem ez lenne az első.
LOL, na erre nem is gndoltam... "Szia Kid, én vagyok az anyád" :muhahah:

Mondjuk hasonló ötletek már voltak:

[spoiler][/spoiler]

:lol:

:lol: :lol: Végülis ki tudja, mit rejt az a csúnya maszk  :ejnye:

chilip

hát a 35ös chapter után kurva kiváncsi vagyok ki ez az eibon, lehet shinigami társa volt? a kinézet alapján arra következtetek...

LuckyDingo

Furán néz ki az fix :)
Lehet télleg Kid anyja lesz XD De akkor röhögök majd :)
Kíváncsi vok, 10 perc alatt hogy csinálják ki Mosquitot meg arra is, hogy Stein végre megőrül-e? :D

KeLa

Ja, van hasonlóság, pl. azok a lapátkezek :smile:

Ha tényleg valódi, nem tudom elképzelni h mi lesz ebből, ha viszont csak afterimage, akkor legalább megtudjuk h mi történt közte Shinigami-sama között.
De akár igazi is lehet, mert úgy tűnik mintha őket nézné.

Stein meg tényleg az őrület határán van, és ha már 1x ennyire rámentek erre, akkor nem hinném kihagynák ezt a lehetőséget. Meg am is kiváncsi vagyok egy valódi fightra közte és Shibusen között.

chilip

legalább addig várjanak stein őrületével, míg az eggyik ellensége shibusennek elbukik, kicsit sok lesz az ellenfelekből...

KeLa

A Shibusen két ellenfele közül Medusáék vannak hátrányban, ezért nem tudják nyiltan felvenni a harcot egyik féllel sem, szal nem lepődnék meg ha Stein, majd az ő oldalán harcolna :smile:

chilip

Shibusen vs. Kishin (aki shinigami tanítványa volt), Medusa, Arachnia, többi boszorkány ugye

Kishin ugye őrületet terjeszt, Medusa inkább Shibusen sorai közt ármánykodik (chrona, stein, esetleg még lop is pár elzárt fegyvert), Arachnophobia meg frontálisan is támadhatja míg nem mennek be shibusenbe (mer ugye ott shinigami rulez), boszorkányok meg univerzálisan utálják shibusent, mert az vadászik rájuk

ergo elég szarba van most shibusen, ha most brew arachnia kezébe kerülne, shinigami lehúzhatná a rolót :D

KeLa

Ja igen a Kishinről meg is feledkeztem, de valóban szar helyzet, mert a Shibusen ellenségei csak erősödnek az őrület terjedésével, ráadásul a számuk is nő.
Mi a francnak kellett nekik ennyi ellenséget szerezni :muhahah:

Chronus

Szvsz még azt se tudjuk "Brew" hogy néz ki vagy mire képes. Arachne azt mondta gyk Brew Eibon mindene egyben, "maga Eibon". Ha a megjelent Eibon nem afterimage akkor szó szerint véve még az is lehet hogy maga a "Brew" áll előttünk.

LuckyDingo

Hát a Brew dolog félre lett téve, a 36os chapterben Mosquito ellen fightoltak :D [spoiler]Stein már télleg az őrület szélén áll.. Marie kétségbeesett stbstb.. Jah és Soul játszani fogy a zongorán :D Azt a képet, mior belép a "szobába" azt kiszínezem, ha beledöglök, akkor is XD[/spoiler]

chilip

Team soul resonance + black blood = nice  :jee:

LuckyDingo

Tess.. lusta voltam:
[spoiler][/spoiler]

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2008-05-21, 02:51:25
Tess.. lusta voltam:
[spoiler][/spoiler]
Nagyon dúrva!  :jee: :borul:

Alkyra

#75
WOAH! Ennyi realeset egy nap!:P Nagyjából 10 chaptert haladtunk előre.Oo Hehehe. Nagyon érdekesnek ígérkezik  a sztori...:P

edit:
Ultra Spoiler:
[spoiler] Black Star kezd a rossz írányban haladni, Stein elszökött miután minden valószínűség szerint megölte Maria régi barátját aki azért volt felelős, hogy megtalálja a kémet Shibusenben.
Medusa segítette a Shinigami-samat, de egyenlőre még nem tudni, hogy milyen okból. Chrona s Kimi(akiért OX oda van.:)) eltűntek miután kiderült, hogy Chrona áruló s Kimi meg egy kém s Ő is witch.
[/spoiler]

Hát nem unatkoznak a történetírok....

LuckyDingo

#76
Lol @ this:[spoiler] http://www.onemanga.com/Soul_Eater/45/34/[/spoiler]
Ez meg igen érdekes.. ha nem tudnám, hogy ez nem hentai.. akkor : [spoiler]http://www.onemanga.com/Soul_Eater/45/42/[/spoiler]

chilip

nem hinném hogy stein volt az, sztem valamit medusa művelt, (talán chrona-t kényszerítette) hogy megölje Maria barátját. és a shinigami chop télleg marha jó volt (meg utána a poénkodás medusa bugyijára  :lul: ) a Clown-os rész animében nagyon durva lesz ha eljutunk addig  :jee: (Blare milyen kis kegyetlen volt :D végre szerepelt újra)

Devian

várom a zongorás részt animeban ... kár hogy nem orgonán játszik lehetne valami drakulás muzik

a hiper relesre való tekintettel érzem hogy holnapra nemnagyon lesz tanulás :)

KeLa

Nagyon jó volt így folyamatosan olvasni ennyi fejezetet, még kajálni is elfelejtettem :D

Ha továbbra is tartják azt a tempót h 1 fejezet=1 rész + a 0. fejezet 3 részre lett osztva, akkor ez eddig 3+48 v 49 (asszem ennyi ch van kint eddig) -> Ezzel megvan az 51 rész.
Szal elvileg a kastély-ostrom még benne lesz az animében, de lehet h nem és még lezárják a bohócos rész után vagy esetleg addig elmennek h Medusa megadta magát és majd egyszer lesz következő évad ( :whoah:)

Vagy lesz valami  :lame: lezárásféleség, mint a Claymorenál :////

Még szerencse h addig még sok idő van hátra... és úgy tudom h a Claymore-ral ellentétben az SE Japánban is népszerű^^

Chronus

WTF @ *Giga Release Tiem*. :eek:

Tetszenek a jelenlegi fordulatok a sztoriban. Medusa úgy érzem még hasznos karakter lehet egy ideig, amúgy szerintem se Stein volt a tettes, de nem is Medusáék. A 6th érzkem egy harmadik party tette felé húz.

Maka meg... örülök, hogy ledobta a béna kislény szerepet, mégha csak egy időre is amíg valami szokásos shounen-plot-device vissza nem tolja, de reméljük ez sose fog megtörténni. Demon Hunter nagyon komoly volt, plusz a soulja is úgy tűnik vélgre elegendően méretes formát öltött.

Bishop

Nekem a Witch hunter jobban tetszik, a Demon hunter sztem gagyi ^^" De nem baj attól még jó volt. Mindig bejön mikor  a kis ördög rá akarja venni Soult valamire azt végül az ördög szívja meg mert Soul nem hagya magát túl messzire menni. Black*Star személyiségének fejlődése is érdekes lett, nem néztem volna ki belőle hogy végül őt fogja utolréni az "insanity" inkább Soulékra tippeltem volna. Meduza Shinigami jelenet meg  :lul: :lol:
Kezdem a mellékkaraktereket is megkedvelni Ox meg Kilik(nem vok biztos benne hogy ez a neve ^^ ). Meduza kiváncsi vok mit tervez, mert sztem sokkal többre menne ha Arachnevel szövetkezne mert most legyőzi Arachne-t nem tom mennyi esélye lesz Shibusen ellen,de majd még meglátjuk mi sül ki belőle.
Mosquitot-t valaki megölhetné már mert kezd az idegeimre menni :uzi:

Alkyra

ismét egy újabb realese...XD nem lazsálnak:)

Chronus

Jézusom ezek milyen szerencsétlenek Medusa nélkül :D Örömkönnyek a végén mikor visszajön, lol :D

Liquid Snake

#84
Quote from: Bishop on 2008-05-22, 20:53:37
Black*Star személyiségének fejlődése is érdekes lett, nem néztem volna ki belőle hogy végül őt fogja utolréni az "insanity" inkább Soulékra tippeltem volna.

Ezt nem értem, sztem egyáltalán nincs az "insanity" befolyása alatt. Csak erősebb akar lenni, amit már megszokhattunk tőle.

más: Hehe én már megszerettem Medusa-t :D Tök jó, hogy most a Shibusen oldalán áll :) Mekkora kép volt mikor abban az álruhában megjött és mindenki megölelte :D Meg nemtom de úgyérzem, hogy ő sem lenne igazán gonosz... vagy ki tudja...

Chronus

Quote from: Liquid Snake on 2008-05-23, 01:55:10
más: Hehe én már megszerettem Medusa-t :D Tök jó, hogy most a Shibusen oldalán áll :) Mekkora kép volt mikor abban az álruhában megjött és mindenki megölelte :D Meg nemtom de úgyérzem, hogy ő sem lenne igazán gonosz... vagy ki tudja...

Szerintem az, de attól még nem feltétlenül ellenség. Megvannak a saját indítékai. Mellesleg Stein se egy maszületett bárány, ha már azt elemezzük, hogy ki jó és ki rossz. Bizonyos szintról nézve még Shinigami-sama is erősen sáros. Azzoz képest Medusa inkább amolyan Lawful Evil kategória. Megvan a saját értékrendje, ami mellett kiáll fügettlenül attól hogy az ki miyennek tekinti, és ha minden igaz arról amit Chronáról mondott, és hogy Arachne elrabolta, akkor én már megbarátkoztam a karakterével.

LuckyDingo

Medusa gonosz :D Legalja Witch, de rohadterős is, szal megteheti, hogy gonoszkodik :D Sztem a Chrona elrablása duma csak azért van, hogy Maka lenyugodjon és ne baszogassa mindig a témával. Nem tom nekem már az eleje óta bejött a karakter :D Így meg tökre tetszik, hogy Chibi XD
De most komolyan, ott a Chrona, aki már kezdett  rehabilitálódni és erre jön anya és megőrjíti megint XD Mindenesetre még mindig az egyik Kedvencem :) A Stein-Medusa Fight naon ütős volt anno :)
Stain is jó karakter :D Most hogy megőrült de ilyen félig lelketlen állapotban próbálja tartani magát, mégjobban komálom :D Szerintem még egy-két fight neki és Marie ide vagy oda, full őrült lesz :D

Bishop

Quote from: Liquid Snake on 2008-05-23, 01:55:10
Ezt nem értem, sztem egyáltalán nincs az "insanity" befolyása alatt. Csak erősebb akar lenni, amit már megszokhattunk tőle.
Amikor BJ érzékeli azokat akikben insanity van nem csak a boszorkányokat hanem Black*Start is érzékelik. Na meg eléggé ki van bukva mióta nem használhatja a demon swordot, meg a fejéhez vágták hogy ő egy ember. Meg is jegyezték hogy az apja White*Star Kishin egyik embere volt és hogy lehet ő is úgy végzi.


LuckyDingo

48as chapter onemangán. A végén kiakadtam... tényleg kezd a legidegesítőbb és a legutálhatóbb karakter lenni Black Star...
[spoiler]A többiek nagy nehezen behatoltak a kastélyba, ez meg feldönti az erdőt, minden alarmot beindít és nagy pofával közli, hog keziccsókolom most ittvok.. Végülis csak a csapatot veszélyte ezzel veszélybe. Remélem páran meghalnak emiatt és akkor majd a lelkiismeretfurdalás kijózanítja -_-[/spoiler]

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2008-06-17, 12:31:14
48as chapter onemangán. A végén kiakadtam... tényleg kezd a legidegesítőbb és a legutálhatóbb karakter lenni Black Star...
[spoiler]A többiek nagy nehezen behatoltak a kastélyba, ez meg feldönti az erdőt, minden alarmot beindít és nagy pofával közli, hog keziccsókolom most ittvok.. Végülis csak a csapatot veszélyte ezzel veszélybe. Remélem páran meghalnak emiatt és akkor majd a lelkiismeretfurdalás kijózanítja -_-[/spoiler]

sztem meg pont kapóra jött, minden csicska kimegymegruházni black start, kutyának se fog feltűnni mit művelnek a kastélyban :D (és remélem meg is ruházzák :D )