History's Strongest Disciple Kenichi /!?!SPOILERS!?!/

Started by chilip, 2008-10-23, 12:12:09

Previous topic - Next topic

chilip

nu :D ennek is legyen topicja köszönhetően a mass release-nek. van mit kitárgyalni.

229-es chapter vége kurva jó volt :D ahogy garyuu X megjelent  :lol: "Call me big brother!"

ed.: kinn a 230-as :D elder nagyon  :lol:

NLZ

Meddig tart az anime? Lehet beleolvasok. :)
[reserved]

chilip

asszem a 144es chapter az uccsó animés (+- 3 chapter :D)

Nihilus

Asszem én is bele fogok olvasni, az a pár fanservice kép, amelyeket linkeltetek nagyon megfogott.  :jee:

Alkyra

Nyahahaha. Kijönn még jópár chapter s megelégszek ezzel a héttel.^^

chilip

remélhetőleg a jópár chapter elmegy a mangafox féle flowing water seikuken chapterig :D nem mertem belenézni a chapterbe, de már tudom mire számítsak benne :D és akkor meg leszek elégedve a héttel :D

LuckyDingo

OMG :D 242 vége meg 243 :D [spoiler]yay Kisara-cica rulz XD[/spoiler]

chilip

hát én nem olvasok előre :( 238+239 fucking WHERE?  :morci: :D

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-10-27, 11:20:56
hát én nem olvasok előre :( 238+239 fucking WHERE?  :morci: :D
Én ilyen 1-2 chaptereket kihagyok, ha már nagyon sokat késik :D Mondjukaz a gáz, hogy előre dolgoznak és egy csomó kimarad, mert valamelyik csapat tetűlassú XD

Alkyra

#9
Jól látom amit látok vagy csak káprázik a szemem? Ilyesmit még Negima-ba se szoktunk látni nagyon...

http://www.onemanga.com/Historys_Strongest_Disciple_Kenichi/240/02-03/

chilip

nyahaha :D mass release  :merci: siegfried meg nyaekwando  :lol:

chilip

újjabb 2 chapter :D vége a harcnak shinpaku és kapuera közt :)

LuckyDingo

De most mi jön? :D A Végén szép az a Kisara-Ukita kép :D Háttérbe meg Nijima XD

Alkyra



Alkyra

Főleg a szívecske a mondat végén..XD


NLZ

Quote from: chilip on 2008-10-23, 20:45:35
asszem a 144es chapter az uccsó animés (+- 3 chapter :D)
Heh, tényleg a 144es az új már. :P  Ügyi vagy. :D
[reserved]

LuckyDingo

#18
252
[spoiler]Fortuna nagyon ráizgult Kisarára XD Remélem jól szétrúgja majd.. meg hogy ez nem egy újabb fortunarobot :) :D[/spoiler]

ed:Egyébként lesz az animéből second season? :O Mert anyag lenne hozzá és egy helyen olvastam valami olyat, hogy 2009ben lesz.. mondjuk nem hivatalos :/

NLZ

Rohadt szar manga, képes voltam 144-től 203-ig olvasni, és hajnali 3kor még fenn voltam emiatt. x_X  És attól félek, hogy ma is fennleszek, míg ki nem olvasom. T_T Segítség!
:D
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2008-11-03, 18:16:07
Rohadt szar manga, képes voltam 144-től 203-ig olvasni, és hajnali 3kor még fenn voltam emiatt. x_X  És attól félek, hogy ma is fennleszek, míg ki nem olvasom. T_T Segítség!
:D
Csak egy segítség van.. olvasd ki gyors :)

chilip

253

:lol: Fortuna annyira szerette gyüjteni a mestereket, hogy egyszer csak... ő is mester lett  :muhahah: abszurd az egész

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-11-04, 00:36:53
253

:lol: Fortuna annyira szerette gyüjteni a mestereket, hogy egyszer csak... ő is mester lett  :muhahah: abszurd az egész
Érdekes :D Kíváncsi vok Siegre :D Elvileg a technikája már majnem mester szintű :D Csak ne aludjon vissza XD

NLZ

Na már 218, de látom volume vége, úgyhogy erőt veszek magamon és lefekszem. x_X
[reserved]

xenna

sajnálom fiúk de én az ilyen jeleneteket bírom:
http://www.onemanga.com/Historys_Strongest_Disciple_Kenichi/247/10/

Amúgy én elolvastam az 258-ast + a 261-est, de úgylátszik csak hátrány volt, mert már nem győzöm kivárni, hogy végre odáig érjen a történet


NLZ ne izgulj, én sem tudtam leálni vele, de én mondjuk a Naruto, meg a Bleach mangájával is így voltam...

LuckyDingo


NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2008-11-05, 00:21:28
So U liek yaoi yes?  :lol:
Mit vársz egy tinilánytól? :D

253 letudva, asszem most már nyugodtan fogok aludni. Vagyis nem, mert most meg várhatok a következő részekre. :zomg: Kb mikorra várható a 254+?

Bleacht és Narutót a nyáron 1-2 nap alatt olvastam el (csak azokat, amik nem voltak még animében).
[reserved]

LuckyDingo

254 van már :D a többi meg szépen lassan csordogál :D néha meg rohadtgyorsan :D Jelenleg a manga a 311nél tart.. legalább is a rawok között láttam egy Kenichi 311es chaptert :) Szal addig amíg beérik, csak a fordítókon múlik a dolog.

NLZ

Ó jee. :)  Kár, hogy ilyen rövid volt. :D
[reserved]

xenna

I like yaoi(L), nagy fan vagyok:P és ha kérhetem, azért tinilány???:S