History's Strongest Disciple Kenichi /!?!SPOILERS!?!/

Started by chilip, 2008-10-23, 12:12:09

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: xenna on 2008-11-05, 22:18:55
I like yaoi(L), nagy fan vagyok:P és ha kérhetem, azért tinilány???:S
Nah jah :D nem árt megnézni az adatlapot mielőtt ilyen kijelentéseket teszünk :D Ő egy érett yaoi-fan :D De ezen a fórumon csak ilyenek vannak.. lolicons, boobmaniacs, tentacle-raep lovers.. szal jó helyre kerültél :D

NLZ

[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2008-11-05, 22:31:11
17 az tini, mi a gond? :D
Max névleg tini :D de ma már a 12-14 éveseket hívnám tininek.. őket is jóindulattal.. a színes szörnyetegek megszólítás jobban hangzik, de azért van pár kivétel :D Különben is erre a fórumra csak jó emberek jönnekXD

Témára visszatérve... pótolják már ki a 258ig mert már zavaró :D azaz ne csak azt.. folytassák is :) Kit érdekel a Yomi.. a Yamis küzdelmek érdekelnek :)

NLZ

255 is van már. >_<

xenna, remélem nem szeppentél meg, nem vagyunk mi ám gonoszak, csak cukkoltunk. :)
[reserved]

xenna

Annál azért több kell nekem, bírom én a gyűrődést...

A Yami érdekel engem is, de legalább már Hermit is megjelent végre...
De az az egér az ki tud készíteni:P

NLZ

Hol bírod a gyűrődést?  :eek:  :redface: :D

Kiváncsi vagyok most Kenichi harca hogy lesz félbeszakítva, mert ugye meg nem halhat, Yomi vezérét meg le nem győzheti, mert akkor elvileg ő a legerősebb és nincs ki legyőzze. Szal a történetnek sincs továbbja. Bár ha a Ragnarok, a város legerősebbjei után a Yomi, Föld legerősebbjei jöttek, akkor sztem a következő lépcsőfok az már az űrlények lesznek. :D
[reserved]

chilip

döntetlen is lehet :) kielégítő vég, menekülnie kell a srácnak. Aztán vissza a hell trainingre :D

NLZ

Sztem az lesz, hogy rászólnak a buzira, hogy visszavonuló, vagy valami hasonló módon félbe lesznek szakítva.
[reserved]

LuckyDingo


NLZ

Jó, de ha legyőzi, akkor meg mivan? Ő a legerősebb, leverte a főgonoszt, megnyerték a harcot. Ha így lenne, akkör a következő lépcsőfok már az űrharcosok, mint már mondtam. :D
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2008-11-07, 17:02:26
Jó, de ha legyőzi, akkor meg mivan? Ő a legerősebb, leverte a főgonoszt, megnyerték a harcot. Ha így lenne, akkör a következő lépcsőfok már az űrharcosok, mint már mondtam. :D
Nono Yamival mi lesz? :D

NLZ

Legalább 20x említették, hogy master vs tanonc harc tiltott. Meg azt, hogy úgy fognak csatázni, hogy a tanoncokat egymásnak küldik. Szal ezzel a két kikötéssel egyedül az lehet, hogy a kis kukik harcolnak, a nagyok meg csak néznek.
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2008-11-07, 21:54:41
Legalább 20x említették, hogy master vs tanonc harc tiltott. Meg azt, hogy úgy fognak csatázni, hogy a tanoncokat egymásnak küldik. Szal ezzel a két kikötéssel egyedül az lehet, hogy a kis kukik harcolnak, a nagyok meg csak néznek.
Pedig Kenichi szerintem megy Yami ellen is :D
Max mestert faragnak belőle XD Mondjuk még nem most lesz :D [spoiler]311ben, Apachai harcolt egy Mesterrel.. ami érdekes volt :) Talán több akciót kapnak a mesterek most már, ha ennek vége :) Örülnék neki :)[/spoiler]

NLZ

Max úgy, hogy ugrás, 5 év múlva, csak hogy ne kis porbafingó legyen Kenichi. :D
[reserved]

xenna

Szerintem tuti Kenichi lenyomja Kano-t, a folytatás meg ki tudja...

NLZ

De ezt mondom, ha Kenichi lenyomja Kankót, akkor mi jön? Előkerül Yami titkos harcosa, akit egyébként csak láncon tartanak egy föld alatti bunkerben, mert annyira veszélyes? :lol:
[reserved]

chilip

hát úgy néz ki eddig a 260as szerint kenichi fog nyerni... :) (ja meg kiadták 260ig mangafoxra :) )

Alkyra

Szerintem meg Kano. Miért? Kenichi most ütötte meg először a harc során. Továbbá kedvenc főhősünk már eléggé ramaty állapotban van.^^
Szerintem jönn egy mester mindjárt, megszakítja a harcot s elmenekülnek.

Az tényleg snassz, hogy Yomi-t csak úgy legyőzi most...

NLZ

Chilip, megkérnélek, hogy ne spoilerezz, még akkor is, ha nincs igazad. ^^
[reserved]

chilip

numero 1: már rég kinn onemangán

numero 2: ez olyan mint a naruto mangában a kiadás napján találgatni mi lehet :) én ha meglátom hogy valaki írt a kenichi manga topicba, nem megyek be, hanem megnézem elötte van-e új fejezet kinn az említett 2 oldalon, és ha van elolvasom ha nincs akkor nincs mit és utána lépek be ide :) minnyá hozzászerkesztem a SPOILERS-t a címéhez a topicnak a kedvedért.

NLZ

Hax!
Egyébként meg tartsd tiszteletben azokat, akik sorrendben nézik a mangát, és nem olvasnak előre, ha nincs köztes rész. :P
Ennyi erővel a naruto manga előzetes spoilerképeit és infóit sem kéne elrejteni, hisz már azok is publikusak. :)
[reserved]

chilip

nem olvastam előre, mint írtam a postban

Quote from: chilip on 2008-11-09, 02:51:55
hát úgy néz ki eddig a 260as szerint kenichi fog nyerni... :) (ja meg kiadták 260ig mangafoxra :) )

akkor már kirakták egy bárki által elérhető oldalra (írás/olvasás meg általános iskolai anyag, bár volt egy gimáziumi osztálytársam akinek olvasással gondja akadt és eljutott 3. osztályig bukás nélkül ) :)

ed.: valahol meg is jegyeztem hogy soha nem olvasok előre mangát pont kenichis példával, mert csak magam alatt vágnám a fát :)

Alkyra

261:
Noh, döntőponthoz értünk uraim.^^ Következő s az azutáni chapterben eldől a harc kimenetele.:)

chilip

basszus hol hagyták abba  :facepalm: 17. oldalon direkt megnéztem újra mennyi oldalas mielőtt továbbléptem, mert az uccsó oldal mindig credits. remélem MA kijön legalább még1.

NLZ

Énis reménykedek még egy részben, nem hagyhagyják így félbe. :F
[reserved]

LuckyDingo

266ig fent van mangafoxon.. érdekes letta csata kimenetele, de nem csalódtam XD

chilip


xenna

Meghaltam, túl túl túl jóóóóóóóóóóó.... Túúúúúúúúúúúl aranyos volt Kano kicsibe... Kész meghaltam, de szerintem jó
harc volt...

LuckyDingo

Én megmondtam, hogy[spoiler] meg fogja verni :P De úgy is találtak másik tanítványt a helyére :D Mégpedig szerintem Miu apukája a mestere ennek :)[/spoiler]

xenna

Uhu jók Kenichi új osztály+suli társai...:P