Main Menu

Beelzebub

Started by chilip, 2009-05-10, 13:59:45

Previous topic - Next topic

chilip

Beelzebub


Summary

The story follows the "strongest juvenile delinquent" as he watches over the devil king's son (and future devil king) with the destruction of the world hanging in the balance.


topic GOOOOOOOOOOOOOO~O  :ayay:






amúgy azt hittem hogy az előző chapterban a csajjal ez az új sztori nem lesz valami jó, de most hogy kiderült a csaj igazi kiléte alig várom a következőt :D

NLZ

Jól beszivatta a csajt a "járás" felkéréssel. :D De ha a csaj is az Ishimayába jár, akkor hallania kellett volna Ogáról, legalábbis gyanakodhatott volna rá. Legalábbis nem hinném hogy gyakori, ha egy tizenéves srác egy meztelen kisbabát cipel.
[reserved]

LuckyDingo

Követem, de eddig annyira nem jön be XD Ki tudja, idővel talán jó lesz :) Arra vagyok kíváncsi hogy fog-e idősödni a baba, mert így poén, de ahogy barátunk már megálmodta, nem hordhatja mindig a hátán.
Ez a csaj meg szerintem nem lesz ellenség. Főleg mert nem delikvensként, hanem többnyire jófiúként ismerte meg a főszereplőt.

Amúgy picit bővebb leírás lehet nem ártott volna  :angyali:

chilip

hát hirtelenjében ennyit találtam :D lustaság félegészség

NLZ

Annyira nem volt nagy szám. :(  Bár Oga jól beszopta. :D
[reserved]

KeLa

Ja, bár a kiskölyök sem egy IQ betyár... és ami a legmeglepőbb h Hilda sem :D

chilip

#6
Beelzebub 14

[spoiler]ÁHÁHÁHÁHÁÁÁ[/spoiler]

vót minden: game of pretend, delicious sword wielding waifu, wooden sword destroys everything és a vége megint cliffhanger, kiv vagyok hogy reagálja le, baby bl még mindig állat :D

NLZ

Hahahahahaal! :lol:  Ilyen jót már rég nevettem. :D  Faszba, hogy ilyen rövid, várhatunk megint... >_<
[reserved]

Bishop

Animebe milyen jó jelenet lesz ahogy Baby bl, úgy csinál mintha észrevett volna valamit majd mégse :lol:

Alkyra

Quote from: NLZ on 2009-05-31, 02:11:09
Hahahahahaal! :lol:  Ilyen jót már rég nevettem. :D  Faszba, hogy ilyen rövid, várhatunk megint... >_<

LuckyDingo

Hmm jah hogy ennek volt topicja XD El is felejtettem :D Jah poén volt.. főleg az utolsó oldal. Ezek a cliffhangerek XD

chilip

#11
melyik nap szokott jönni az új chapter?

ed.: awww mangafox-ra szombaton került fel, pedig milyen réginek tűnt a chapter  :oops:

NLZ

Az a szombat inkább vasárnap hajnal.
[reserved]

KeLa

#13
Ah... Oi!! :rotfl:

Jól halad ez, csak így tovább :D
Ez az új srác meg dúrvának tűnik ha a kölyök így beindult :smile:

NLZ

Jön a csaj, azt egy csapással leveri. :D
[reserved]

KeLa

Ugye milyen jó érzés, amikor pont a fejezet végén kezdődne vmi jó... xD

NLZ

Milyen aranyos fejeket vágott az elején Aoi. :D
[reserved]

chilip

meh, átvezető chapter, köviben lesz a nagy leszámolás: Oga vs a női egylet vezetője

várni kell megint egy hetet ;_; az eheti olyan rövid volt, gyorsan átlapoztam mert alig volt szöveg...

NLZ

Ejj miez már? Eleje jópofa volt, de a vége gyengus. Úgyse Oga rakta helyre a lányokat, hanem az a fickó, akit még nem vert meg Oga.
[reserved]

chilip

meh, megint átvezető, most bemutatták a nagy konspirációt meg Oda már verekedni fog mer a csaj megkarcolta a bőrét :D

NLZ

Áh, ilyenkor jön elő a legváratlanabb hülyeség. :D
[reserved]

LuckyDingo

Gyáj.. [spoiler]Baby megintcsak Ogánál maradt... ez a kép meg nagyon... how do I say.. disturbing O.O
http://www.onemanga.com/Beelzebub/20/19/[/spoiler]

Bishop


LuckyDingo

Furuichi-kuuuun! Leeeeets plaaaaay~ XDDD Azon a képen dőltem..
Furuichi jó nagy shitben van, hacsak nem rejtegette szuper delikvens képességeit eddig, vagy a két csaj meg nem menti :D

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2009-07-17, 13:55:43
Furuichi-kuuuun! Leeeeets plaaaaay~ XDDD Azon a képen dőltem..
Furuichi jó nagy shitben van, hacsak nem rejtegette szuper delikvens képességeit eddig, vagy a két csaj meg nem menti :D
Én is gondoltam erre, de... vhogy nem tudom elképezelni xD
Viszont az elég égő lenne ha most a két csajnak kéne megmentenie. Elvileg ő nem hülye, de azzal h leöntötte a srácot megásta a saját sírját, ha csak valóban nem rejteget vmit :D

chilip

BWUHAHAHAHA Furuichi kurva nagyot alakított  :lul:

[spoiler]Furuichi: "CRY FOR ME BABY-BL! *gonosz kacaj*"

Oga: "Furuichi, may I have a word with you?"[/spoiler]

KeLa

Jól van, jó ez így... már kezdtem félni h Furuichit is feltápolják :D
De attól tartok h a verést nem úszta meg =)

LuckyDingo

Legalább kiderült, hogy nem hülye :D Jó volt :)

NLZ

Hahahahhahahahahahahahaha. Faszás volt a rajz is, ahogy felmászott az úszógumira.
[reserved]

KeLa

LOL, Toujoun is ott van a jel, de egészen nem ugyanaz... egy másik démon? Oo
Bazz, ott egy macska mellette xD