Main Menu

Berserk manga

Started by emperor, 2003-09-06, 15:29:31

Previous topic - Next topic

Tyrael

Quote from: BlimpEttõl függetlenül én továbbra is úgy érzem, hogy az egészet érdemes elolvasni, persze csak ha van ideje az embernek...
ezen nem vitatkozom tenyleg erdemes elolvasni
de nem erre valaszoltam, vagyis az elejen sem mondtam hogy nem erdemes.
csak ha a story folytatasara kivancsi, akkor onnan kezdje.

Tyrael

Fazék

Quote from: Tyraelezen nem vitatkozom tenyleg erdemes elolvasni
de nem erre valaszoltam, vagyis az elejen sem mondtam hogy nem erdemes.
csak ha a story folytatasara kivancsi, akkor onnan kezdje.
Igen, de akkor illene kikeresnünk azt a pár fejezetet neki, amik nem kerültek bele a filmbe az elsõ 12-13 kötetbõl (ld Roderick hozzászólása a 'Mit láttál...' topic-ban). :D

Tyrael

Quote from: BlimpIgen, de akkor illene kikeresnünk azt a pár fejezetet neki, amik nem kerültek bele a filmbe az elsõ 12-13 kötetbõl (ld Roderick hozzászólása a 'Mit láttál...' topic-ban). :D
elarulok egy titkot: en sem olvastam vegig a mangat :)
eleg mostansag a bleach meg a naruto, bar most hogy vege a vizsgaidoszaknak, lehet tobb idom lesz

Tyrael

roderick

Quote from: BlimpIgen, de akkor illene kikeresnünk azt a pár fejezetet neki, amik nem kerültek bele a filmbe az elsõ 12-13 kötetbõl (ld Roderick hozzászólása a 'Mit láttál...' topic-ban). :D

Konkréten asszem a 12 kötet egyáltalán nem került bele, pedig Gutts itt vágja le élete elsö apostol jellegü szörnyét... csakhát ugye Caska elég sok megaláztatáson megy keresztül a kötetbe, így gondolom nem akarták méginkább növelni a sorozat rosszhírét, mindenféle hentai-os beütéssel
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Tyrael

Quote from: roderickKonkréten asszem a 12 kötet egyáltalán nem került bele, pedig Gutts itt vágja le élete elsö apostol jellegü szörnyét... csakhát ugye Caska elég sok megaláztatáson megy keresztül a kötetbe, így gondolom nem akarták méginkább növelni a sorozat rosszhírét, mindenféle hentai-os beütéssel
abban van az a demon csecsemo, akit szetvag a sarkanygyilkos karddal?

Tyrael

roderick

passz... de szerintem az már késöbbi
a kimaradt kötetben a SPÓJLER:másik híres zsoldoscsapatot küldik utánnuk, amikor meneülnének el Griffithel...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Mattanja

Quote from: roderickKonkréten asszem a 12 kötet egyáltalán nem került bele, pedig Gutts itt vágja le élete elsö apostol jellegü szörnyét...
Az a 11. volume. A 12 már az eclipse.
Quote from: Tyraelabban van az a demon csecsemo, akit szetvag a sarkanygyilkos karddal?
Vol 14, chapter 3.
Quote from: rodericka kimaradt kötetben a SPÓJLER:másik híres zsoldoscsapatot küldik utánnuk, amikor meneülnének el Griffithel...
Pedig milyen jó is lett volna, ha belerekaják az animébe is... Mondjuk ez az összes kimaradt részre igaz. :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: ShiroiPedig milyen jó is lett volna, ha belerekaják az animébe is... Mondjuk ez az összes kimaradt részre igaz. :)

És menne 600+ részen keresztül ;) És megszületne a Dallanime :D Szerencsére animet elõbb láttam, így nem olyan vészes a hiány :/

Amúgy van egy olyan érzésem, hogy hatalmas hiba nem elejétõl olvasni a mangát. Ha kicsit is tetszik, érdemes, mert sok apróságra így derül fény.

katz

Quote from: RouninAmúgy van egy olyan érzésem, hogy hatalmas hiba nem elejétõl olvasni a mangát. Ha kicsit is tetszik, érdemes, mert sok apróságra így derül fény.
Pontosan. Az anime nagyon zanzásított.

Lothandar

#69
Quote from: Tyraelabban van az a demon csecsemo, akit szetvag a sarkanygyilkos karddal?

Tyrael

Itt a Black Dog Knights vezetojerol van szo, Wyaldrol.

A torpedemon  mint fentebb irva vagyon, kesobb jott es eleg szanalomra melto teljesitmenyt nyujtott Wyaldhoz kepest :)

Bar Dragon Slayer segitett persze :D

Quote from: RouninÉs menne 600+ részen keresztül ;)

Lenne mit neznunk oregsegunkre legalabb :)
Ha SPOILERT irtok akkor igy irjatok:

 SPOILER EZT ITTEN NEHEZ ELOLVASNI TECCIKERTENI? SPOILER

"A Barbárok (1931.) Móricz egyik legkiérleltebb mûvészi teljesítménye. ... Ha van a mûnek társadalomkritikája, akkor az arra vonatkozik, hogy létezhet a XX. század '30-as éveiben olyan része a magyar valóságnak, melyet nem érintett meg a civilizáció."

"Máshogy reagál a vér látványára a cukrász és a rohammentõs."

zolan43

Péntek este óta tölthetõ. (torrent)

katz

v30c261 második verioja letölthetõ. Az elõzõ változatnak FAKE volt a vége. Mindjárt el is olvasom az ujat.

sirtomi

Az ftp-n levõ Berserk manga hiánytalan ameddig fenn van? Most kezdtem el és nagyon tetszik :)

katz

Quote from: sirtomiAz ftp-n levõ Berserk manga hiánytalan ameddig fenn van? Most kezdtem el és nagyon tetszik :)
Igen, de sok közülük 2x van fenn. Valójában jó pár 100 megával kevesebb a cucc

sirtomi

Quote from: katzIgen, de sok közülük 2x van fenn. Valójában jó pár 100 megával kevesebb a cucc
Erre majd figyelek, köszi!

zolan43

Lehet tölteni. (torrent)

Remélem az utolsó lapon feltüntetett következõ megjelenési dátumot nem gondolják komolyan... (OKT 14. :bruhuhu: )

katz

Quote from: zolan43Lehet tölteni. (torrent)

Remélem az utolsó lapon feltüntetett következõ megjelenési dátumot nem gondolják komolyan... (OKT 14. :bruhuhu: )
Legalább ez az uccso a v30-ból? és lezárja az aktuális történést?

zolan43

Quote from: katzLegalább ez az uccso a v30-ból? és lezárja az aktuális történést?

A kötet felénél áll éppen...

katz

Quote from: zolan43A kötet felénél áll éppen...
:ejj:

Prof. William

A legjobb az lenne, ha lefagyasztatnánk magunkat és csak 10 év mulva rolvadnánk ki amikor már újra jó sok rész van.

Hány éves a rajzoló amúgy? Mert ha meghal mielõtt a végére ér akkor azt kívánom neki, hogy köv életében legyen tenyésznyúl gödöllõn!
Vagy váljon gyorsan halhatalan Hand Of Goddá, és akkor nincs baj.

zolan43

Végre megjött a folytatás. A csapat elindul a kikötõ felé Farnese bátyjával és võlegényével.

zolan43

Berserk_v30_ch264: Kiváncsi vagyok hogy Griffith-nek mi a szándéka a [COLOR="LemonChiffon"]Pápá[/COLOR]val?

Egy hete tölthetõ a Berserk - Prototype: Gutts arca egy kicsit más.

katz

Quote from: zolan43Egy hete tölthetõ a Berserk - Prototype: Gutts arca egy kicsit más.
Kicsit? Kicsit vihjátékszerû lett, Gutts idõnkénti vigyoraival. Kicsi más a hangulata, vhogy nem annyira komoly...

ProfWilliam

Változhat õ is.

Elõször érzéketlen harcosból normális ember, majd brutálmetál gyilkológép, most meg hogy végre megint vannak haverok+Puck is folymatosan hülyiti, már kötetek óta, nem csoda ha egy kicsit felengedett. :)

katz

Quote from: ProfWilliamVáltozhat õ is.

Elõször érzéketlen harcosból normális ember, majd brutálmetál gyilkológép, most meg hogy végre megint vannak haverok+Puck is folymatosan hülyiti, már kötetek óta, nem csoda ha egy kicsit felengedett. :)
A Prototype-rõl beszéltem, aminek nincs túl sok köze a mostani sorozathoz. Egyszerûen ilyen is lehettett volna a Berserk (bár akkor szvsz közel sem lett volna ilyen sikeres...)

Rounin

Quote from: katzKicsit? Kicsit vihjátékszerû lett, Gutts idõnkénti vigyoraival. Kicsi más a hangulata, vhogy nem annyira komoly...

Ez bizony igaz. Másabb lett, nem annyira .. hmm.. hideg (az egész hangulatra értem).

Moonshiner

vki esetleg meg tudná mondani, hogy hol van meg legalább az elsõ pár kötet  on-line, v. html-es letöltésben?

katz

Quote from: Moonshinervki esetleg meg tudná mondani, hogy hol van meg legalább az első pár kötet  on-line, v. html-es letöltésben?
csak torrent van, meg az ftp-n fent van a nagyrésze...

Fazék

tényleg ígérem utoljára kérdezek rá, nem foglak titeket többet zaklatni, de nincsen senkinek se Hawks-féle volume 2,3 ? csak mert ezek hiányában olyan csonka érzést kelt az elektronikus gyûjtemény... :(

Moonshiner

Quote from: katzcsak torrent van, meg az ftp-n fent van a nagyrésze...
és torrent merre található? mert az ftp nagyon nem megy nekem.