Main Menu

The Breaker

Started by chilip, 2010-10-17, 16:09:10

Previous topic - Next topic

chilip

The Breaker, folytatása a The Breaker: New Waves



    Shi Woon-t állandóan összeverik a sulijában, looser aki ezt a gyenge szervezetének köszönheti főként. Egy nap a suliba jön dolgozni (rejtőzködni) egy gyilkos aki a Murim világ része (harcművészek akik sokkal erősebbek egy átlagos embernél) és egy stílus mestere. Shi Woon látja hogy ver össze játszi könnyedséggel pár srácot akik meg akarják verni, és ráveszi hogy tanítsa őt. Persze a mester kiléte már magával hoz rengeteg problémát amiben Shi Woon-nak is ki kell vennie a részét, mivel ő lett az új tanítványa Goomonryongnak, aki nagyon híres a murimok közt.
    A manga befejezett (72 fejezet), és a folytatása a New Waves ami ott folytatja ahol az előd abbahagyta. Az art nagyon szép, a sztori is izgalmas, akit érdekel minőségi harcművész témájú manga (bár ez elrugaszkodik a valóság talajáról :D) annak ajánlom.

szóval Breaker topic go~  :ayay:







kinn a 2. fejezet a new wavesből :)

NLZ

Jó, hogy szólsz. Nem vettem még fel mangaupdates listámra, azt csodálkozok, hogy miért nincs még új. :D
[reserved]

chilip

#2
van új bréker :) fura így látni ezeket a mozdulatokat hogy húú meg hááá de ShinWoon ennél erősebb volt fénykorában :D

NLZ

Minden héten lesz mostmár, amíg ki nem jön az első kötet legalábbis. De te is ám csak akkor írsz bármiről is, amikor kinnvan már mangafoxon. Közben meg már két napja fenn van a-team honlapján, slowpoke úr. Látod, mennyivel jobb lenne, ha csinálnál egy MangaUpdates listát? :D
[reserved]

chilip

már rég kinn a 4. chapter is.

azért várom már nagyon mikor kapja vissza az erejét a főszereplő. ez így elég szar hogy nulláztak mindent ami vele történt az alap mangában.... ráadásul 1 (azaz egy) ütéssel. és semmi más negatívja nincs, csak mágikusan képtelen harcolni....

chilip

ahhhhhh 5. részben sincs semmi action, vagy hasonló. csak szájtépés  :frown: az se érdekelne ha aludna egy jót és reggelre kigyógyulna, még örülnék is neki csak ne legyen újra LOSER!!!

chilip

hát ez... izé...

NLZ

Ennyi vót, kész, keresztet lehet rá vetni, az új főhős a csaj lesz. Ez a fütyi csak hagytékból maradt itt az előző sorozatból, átívelőként.
:D
[reserved]

chilip

úgy lesz mint előző sorozatban, méregtől lesz szupermen :D majdnem megöli, vérzik rendesen, de egyszercsak tud kungfu-zni :D

NLZ

Quote from: chilip on 2010-12-22, 00:28:34
úgy lesz mint előző sorozatban, méregtől lesz szupermen :D majdnem megöli, vérzik rendesen, de egyszercsak tud kungfu-zni :D
Bassza a mangaka csőrét, hogy az A-Team fordítja, szal biztos valami idegbeteg-halálszélétmegjárt-vérengzős faszság lesz.  :cool:


Na végre vmi érdekes. Nehéz szülés volt.
[reserved]

Bishop

Én arra leszek kíváncsi hogy tudja e még amit goomunryong tanított neki.

NLZ

Tudni tudja, csak alkalmazni nem fogja tudni. Legalábbis az ütés úgy volt, hogy a ki központból az ütés modulatával szinkronban ki-t kell küldeni a kezen át. De nincs most ki központ, szal nincs is központosított ki forrás. És a légzési gyakorlatok is a ki centerre épülnek, meg feltételezhetően minden más mozdulat is. De ettől még lehet, hogy tudja majd a ki-jét használni, csak nem úgy, ahogy eddig.
De az is lehet, hogy téves tippelgetés ez, mindenesetre logikusnak tűnik számomra, mikor így átgondolom. :)
[reserved]

Bishop

én abból indulok ki hogy rendbe tudják hozni a ki csatornáját :D

NLZ

A KI Center sérült, nem a csatorna, arról meg azt mondták, hogy tropa és javíthatatlan. Most is az volt, hogy noha a helyzet változatlan, a teste minden porcikájából árad a KI amiatt a varázsbogyó miatt, ezért hihetetlen mértékű a regenerálódása.
[reserved]

Bishop

aha :D lehet kicsi előrébb jársz int én ^^" hát remélem hogy valahogy helyre hozzák már az sem érdekel ha valami béna asspullal

btf kicsit off de veritassal most mi van lesz folytatás?

NLZ

Jah igen, A-Team kérte, hogy sehol máshol ne hostolják a scanjüket, szal nem találni meg minden olvasón azonnal. :)

Veritasról meg semmi hír.
[reserved]

NLZ

c38p07 jááájjjj. :D  Na eddig elég uncsi volt, remélhetőleg ez a chapi annak a jele volt, hogy izgalmasak lesznek a dolgok. :)
[reserved]

chilip

sztem egész korrekt chapter volt, amolyan tréning elötti csend :D aztán meg jöhet a banzáj

Megmurdel

köszi h szóltatok már elis felejtettem vna :D meg sztem volt rossz chapter

chilip

na kezd már valami alakulni, és végre van fény az alagút végén. VISSZAKAPJA A KUNG FU-JÁT!!! :lol:

NLZ

Tyű! Ám elég langyi volt ez a rész egyébként.
[reserved]

Megmurdel

Quote from: chilip on 2011-08-19, 16:05:07
na kezd már valami alakulni, és végre van fény az alagút végén. VISSZAKAPJA A KUNG FU-JÁT!!! :lol:

remélem ha visszakapja majd akk a harcok is érdekesebbek lesznek :D

Megmurdel

szegény macsek rosszkor volt rossz helyen de Jinie megatta az érzést a ribinek :D

Megmurdel

ch 43: papi dühös lett xD

chilip

shameless bump

[spoiler] :Kiraly:[/spoiler]



azért haladhatna kicsit a training arc :D tök szar csak ennyit olvasni hetente :( mééég akarooook  :uzi: :comp:

Megmurdel

Quote from: chilip on 2011-09-10, 19:48:04
shameless bump

[spoiler] :Kiraly:[/spoiler]



azért haladhatna kicsit a training arc :D tök szar csak ennyit olvasni hetente :( mééég akarooook  :uzi: :comp:

ezzel nemvagy egyedül de ez van sajna :ejj:

chilip

kurva kevéééééééééés ez a 18 oldal :(

amúgy van új chapi :P

Megmurdel

szegény mama nem bírja a tempót xD és végülis valakinek a meditációs tréning 10 év és 1 bizonyos valakinek meg nemistudom pár nap v hét kicsit aláz :Kiraly: Like a BOSSSS!  :Kiraly: :D

Megmurdel

Van új chapter :D de csaka szokásos 18 oldal  :ejj:

jókis fight nah de a kövi chapterre kiváncsi vagyok  :mad: deaz megin 1 hét

Megmurdel

van új chapter :D végre kicsit hosszabb és vééééégre odaért Shi-oon is :D