Main Menu

The Breaker

Started by chilip, 2010-10-17, 16:09:10

Previous topic - Next topic

NLZ

milyen jól teszed ^^
[reserved]

Megmurdel

 :lul: amíg nem tud rendesen harcolni ezt úgy értem h nem bedrogozva addig izguljon a faszom az se  ^^" Jinie gyógyuljon meg h újra szétrughassa mindenki seggét :D

chilip

jaja Jinnie térjen má vissza a színre, míg shivoon vagy ki a f@$zom pöcsködik itt a drogokkal, addig ő az MC a szememben  :lazza: nu meg a másik muhrim main girl, de ő szerepel mostanában =3

Megmurdel

Sera csajszira gondolsz? merakkor jah ő is jöhet sexy duó lenne  :szemuveges:

Megmurdel

mer így aztán meg lehet menteni valakit akinek alig maradt vére perszeeeee... [spoiler]Sera-nak meg gyógyító a nyála vagy mi? :D[/spoiler]

NLZ

[reserved]

Zen

Gyerek felébred:
-A csókod meggyógyított?
-Mi? Dehogy. Csak gondoltam érezd jól magad mielőtt megpusztulsz.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

elkezdtek a szörnyetegek előmászni a barlangokból :P

Megmurdel

ne bazzeg ennek is de szép feje van XD remélem miután kiszabadulnak eltelik 1 kis idő h mindenki "rendbe jöhessen" mármint a lényeg h Jinnie jöjjön ki a korházból.

Zen

Cool, várós a következő ch. :whoah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Megmurdel

Nah most jött el az ideje h újra szurkoljak a mi kis mellékfőhősünknek (ahogy ígértem) mer remélem nem jön erősítés bár ha jön akkor Jinnie jöjjön a chapter amúgy egyszerűen :Kiraly:

chilip

jól elvagy a "topicodban" :D amúgy tényleg király most

Bishop

Kezd érdekes lenni megint a Breaker!!!  :whoah: Végre Sosul in action  :hopp: :uzi:

Zen

Még egy fél fejezet. Yawn.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Megmurdel

végre ezzel is utolértem magam de meg kell h mondjam MC-t mostanában már csak tiszta vérben agyhalottként látni harcolni  ^^"

Bishop

Ami már elég unalmas, és ha megint eltori a ki központját akkor nagyon csalódott leszek...

chilip

jó lenne ha megvilágosodna most és valami újjat találna ki és azt fejlesztené :P monnyuk ami ezen a techen alapul

chilip

remélem ez azt jelenti hogy meggyógyult teljesen az öreg áldozata által

Zen

Én örülnék ha vége volna a sok power-up/downnak és az állítólag lenyűgözően tehetséges Shioonvagymi végre elkezdene rendes harcművészetet tanulni.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2013-04-05, 12:34:13
Én örülnék ha vége volna a sok power-up/downnak és az állítólag lenyűgözően tehetséges Shioonvagymi végre elkezdene rendes harcművészetet tanulni.
Álmodozz, királylány.
:D
[reserved]

Megmurdel

a kis senkiházikat már le tudja nyomni vér izzadás nélkül hát ez remek :D
Quote from: chilip on 2013-04-05, 11:59:53
remélem ez azt jelenti hogy meggyógyult teljesen az öreg áldozata által
én is mer már rohadtul ideje lenne

Zen

Quote from: NLZ on 2013-04-05, 14:46:14
Quote from: Zen on 2013-04-05, 12:34:13
Én örülnék ha vége volna a sok power-up/downnak és az állítólag lenyűgözően tehetséges Shioonvagymi végre elkezdene rendes harcművészetet tanulni.
Álmodozz, királylány.
:D
Jah. Félek h átmegy az egész Narutoba, ahol képesség helyett MOAR CHAKRAKI meg DBZ flashsteppelés lesz a power mérce.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

hátőőő :D kicsit lerendezte a "special force"-ot :D

Megmurdel

YESSSSSS. Milyen poén volt mikor mondta a pápaszem h mia fasz elkapni akarjuk nem segíteni :D

chilip

van egy olyan érzésem hogy a 9arts dragon kung fu abból áll hogy elérik a black origin threshold-ot és felváltva használják (akár meditációban is) és aztán gyógyulnak/regenerálódnak. ez magyarázná szerintem azt hogy miért lesz egyre erősebb shiwoon és miért érzi már belőle a mesterét a pápaszem

Bishop

Végre, már kezdtem unni  :Kiraly: kár hogy a többieket sose látjuk akcióban.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Megmurdel

végre eksön háhá nagypapi beindult remélem hogy ez végre harc lesz és azt is persze hogy izgalmas is egy kicsit

chilip

végre folytatták :P

Megmurdel

faszom egészen megörültem mikor láttam hogy 63 oldal ... erre csak duplán lett feltöltve  ^^"
de azt leszámítva hogy Shion megint 20 l vért vesztett nem volt rossz a fejezet