Main Menu

The Breaker

Started by chilip, 2010-10-17, 16:09:10

Previous topic - Next topic

fema

(Remélem, ez, jelen esetben nem necro vagy nem baj...  ^^")

Követi valaki a New Waves-t még?

A minap hozta fel haverom a Breaker-t, mikor a Bleach-ről beszélgettünk, aztán kitárgyaltuk, hogy igen, olvasnom kellene már a New Waves-t, mert nagyon jó.
Kb akkor olvastam a Breaker 1-et asszem, mikor a folytatás még viszonylag új volt, de felhúztam magam az első végén és elment a kedvem.
Mondanom sem kell, azért annál jóval több szereplő, szervezet, cselekmény volt az elsőben, mintsem hogy emlékezzek mindenre és képben legyek, hogy épp ki kivel van, ezért pár fejezet után újraolvastam (és végig izgultam  :redface:) az előzőt is.
Azt hiszem, ez volt a legjobb idő arra, hogy behozzam az elmaradásom, épp egy remek kis cliffhangerrel a mostani fejezet végén... :hopp:
És annyi minden történt, hogy nem is tudnék most mit mondani, kiemelni. (Nem tudnék nem mindent mondani, így inkább visszafogom magam, még túlságosan fel vagyok pörögve!)

NLZ

Megszokásból olvasom még, de rezeg a léc. Most ez az SSJ azért vicces, meglássuk mi lesz belőle. Mondjuk lehet ha egyszerre olvasnám, nem lennék ilyen közömbös.
Atya ég, most nézem, hogy már több, mint 4 éve fut.
[reserved]

Megmurdel

Még én is olvasom, de hasonlóan NLZ-hez már csak megszokásból.

Quote from: NLZ on 2015-02-28, 21:26:17
Mondjuk lehet ha egyszerre olvasnám, nem lennék ilyen közömbös.
Én egyszer próbáltam ... nem nagyon sok fejezettel de kb 7-8 ch-t olvastam el egyszerre, de így se volt jobb bár ez még csak az én véleményem szal lehet, hogy csak nálam van ez így.

fema

Nem tudom, milyen lehet folyamatosan olvasni, majd 3-4 hét múlva lesz benne tapasztalatom nekem is, de haver még mindig eléggé várja a péntekeket... :)

Quote from: NLZ on 2015-02-28, 21:26:17
SSJ
mi? :D

chilip

Super Sayajin :P átment szupercsillagharcosba, az kéne még hogy elkezdi gyűjteni a spirit energyt csít a feje felett hogy legyőzze dermesztőt a mesterét

amúgy én is nézem még :D

fema

Quote from: chilip on 2015-02-28, 22:59:14
Super Sayajin :P átment szupercsillagharcosba, az kéne még hogy elkezdi gyűjteni a spirit energyt csít a feje felett hogy legyőzze dermesztőt a mesterét

amúgy én is nézem még :D
Ah, Dragon Ball. Azt olyan rég "néztem", hogy akkoriból még nincsenek nagyon emlékeim... :D
Amúgy persze, hogy beszupercsillagharcosul (omg ez a szó), hát shounen, máskülönben nem is lenne az igazi. Én már vagy 20 fejezet óta vártam a black origin thresholdot, erre mire lenne, cliffhanger és nincs több új ch. Bah! Megőrülök! :morci: :D

Örülök, hogy mások is követik a manhwát amúgy.

NLZ

Quote from: fema on 2015-02-28, 23:12:05
Örülök, hogy mások is követik a manhwát amúgy.
Egyik legnépszerűbb, szal sanszos, hogy olvassák páran innen is.
[reserved]

Tyrael

to be continued. :Eztneked:

Megmurdel

Még csak RAW verzió van az epilógusból?