Main Menu

Ratman

Started by chilip, 2011-11-15, 21:33:11

Previous topic - Next topic

Megmurdel

háhh chapter 12 ... chapter 13  :lul: kib***tt FATMAN :D de megnézném hány plasztikai műtéten esett át a kiscsaj XD

chilip

lol jackie-k hozták a formájukat :D és feltűnt egy S-class hero yaaay

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2012-01-07, 11:48:17
lol jackie-k hozták a formájukat :D és feltűnt egy S-class hero yaaay

Ebből egyszer tuti anime lesz.. :D Amúgy jah, jó volt. Shooto viszont hülye, hogy nem veszi észre Mirea jelzéseit.. :D

chilip

csak "densest metal on earth MC" szindróma, máskülönben hogy lennének "félreértések"? :D

Megmurdel

nee neenenenenneeeeeeeee XD

am jah jackie-k nélkül hol lennénk :D jackie ugrik lő éééééés luft XD

kada

Egyik csaj háromszor elismétli hogy "I dont mind" a másik meg a "szörnymaszkon" át is megérzi?
És semmi?

Ideje a most bevezetett karakternek szurkolni!  :hehe:

Megmurdel

szegény jacky kapott 1 szendvics barackot  :lul:

kada

"I thought I was being too paranoid."
Egy Gonosz Szervezet tagjaként?

Quote from: kada on 2012-01-08, 17:16:55
Egyik csaj háromszor elismétli hogy "I dont mind" a másik meg a "szörnymaszkon" át is megérzi?
És semmi?

Ideje a most bevezetett karakternek szurkolni!  :hehe:
Egész előzékeny tipus.

LuckyDingo

Kint a 16os. A vége jó volt.. kár hogy csak a vége. :D

kada

Quote from: LuckyDingo on 2012-01-13, 12:18:29
Kint a 16os. A vége jó volt.. kár hogy csak a vége. :D
Szerintem jó volt ez a rész így. Lehetett volna tempósabb, de inkább legyen kicsit lassú mint összecsapott.

Megmurdel

:D eza chapter eszméletlen jó volt már alig várom a kövit

Zelda

Adom!
A történet eddig nagyon a nekem tetsző irányba halad, én teljesen elégedett vagyok vele. Kivi vagyok erre a power up-ra, remélem nem lesz eltúlozva. Az S security figura meg nagyon bejön, maradjon csak ilyen xD (Viszont a flasht leszámítva nem volt jackiee ;( )

kada

Quote from: Zelda on 2012-01-13, 16:51:05(Viszont a flasht leszámítva nem volt jackiee ;( )
Nem is baj, ez így volt jó, omgdeep komoly rész.  :hehe:

Megmurdel

majd kövi chapterbe bepótolhatjuk valami nagyon epic jacky poénnal mint eddig :D remélem

Megmurdel

18 kis depi meg bunyó és tréning aztán majdnem ugyanott vagyunk ahol voltunk leszámítva h kiváncsi lettem arra a titokra amit Crea nem mondhat el neki

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-01-13, 23:37:23
majd kövi chapterbe bepótolhatjuk valami nagyon epic jacky poénnal mint eddig :D remélem
Bepótolva? Nagyot nem nevettem rajta, de volt
Quote from: Megmurdel on 2012-02-10, 20:14:12
18 kis depi meg bunyó és tréning aztán majdnem ugyanott vagyunk ahol voltunk leszámítva h kiváncsi lettem arra a titokra amit Crea nem mondhat el neki
Hát, szerintem azért nem egészen, a srácban megváltozott valami.
...
lol

A titokra borítékolnék egy
[spoiler]Crea (jé, van neve) ugyanabba a pasiba volt belehabarodva, mint a fehércsávó aki péppé verte patkányunkat, ugyanazok voltak az ideálok, és a csaj most...
Na innen lehet kitalálni pár dolgot pl
- nyomoz azután hogy mi történt/ki a felelős
- felvállalta a terhét
- bármi egyéb shonen plot, de tényleg[/spoiler]

chilip

depi done right, nem volt lelkizés csak a választ kereste kis szünettel a ratmankedés közt, tetszett a chapter :) annak ellenére hogy volt pár QUALITY kép :D

Megmurdel

meg kell mondanom h nem rossz nem rossz ráhúzták a vizes lepedőt a cikkes incidens miatt és elkezd boxolni Ankaiser-rel :D

kada

Nah, Ankaiser se egy simán egydimenziós tapló?
Alakul ez a manga.

Megmurdel

most nemtom eldönteni h 19,5. vagy 20. chapter de am kurvanagy Jacky-k megint hozták a formájukat

chilip

hát sztem a jacky-k a ratman biofegyver melléktermékei lesznek, bár ez tipp a részemről (de ez magyarázná hogy miért nincs "arcuk" végig csak ezt a gúnyát látjuk még a főbázison is)

mmmm

kada

Boss! No!
>>> Y?
If you start poking a gun at them, BDHMoment will come!

Hmm, de honnan ismerős a két kis szőke loli fehér és fekete hajbigyóval és tök eltérő személyiséggel...

Fatmobilnál meg 5 másodperc szünet kellett épp elmém számára. Aztán jött az apróbetűs rész...

Megmurdel

22. 1 fasza kis chapter Jacky-kel 1 dögös andriod-dal 1 kis bunyóval és poénnal megfűszerezve

kada

23
Mangaka uses mellow-mellow chapter.
It's super effective?

Jackie meg egyéb poénok pipa, némi eyecandy, és még a történet is kerekebb lett. Mai napomra pont egy ilyen kellett.

kada

24!
De gyorsan jött a 23 után!

Viszont mit keres itt Kaworu?
Shinji és Shinji#2 nem volt neki elég? :ejj:
[spoiler]Ne mondd el senkinek, de ehhez képest nyíltan használja a képességét csak senki nem veszi észre?  :gyagya:[/spoiler]

chilip

kezdenek az események felpörögni  :szemuveges:

kada

Desu-flag?  :__devil:
[spoiler]1) megtudtuk a tragikus multját
2) megtudta a főhős titkát
3) bántotta a főhősnőt (bár egész óvatos volt)
...
najó, innen még simán lehet power of friendship, de reménykedni csak szabad, nem?  ::)[/spoiler]

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-03-27, 11:55:53
Desu-flag?  :__devil:
[spoiler]1) megtudtuk a tragikus multját
2) megtudta a főhős titkát
3) bántotta a főhősnőt (bár egész óvatos volt)
...
najó, innen még simán lehet power of friendship, de reménykedni csak szabad, nem?  ::)[/spoiler]

reménykedni lehet XD
[spoiler]most inkább arra vagyok kiváncsi h egyből egymásnak esnek v nem[/spoiler]

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-03-27, 12:45:21
Quote from: kada on 2012-03-27, 11:55:53
Desu-flag?  :__devil:
[spoiler]1) megtudtuk a tragikus multját
2) megtudta a főhős titkát
3) bántotta a főhősnőt (bár egész óvatos volt)
...
najó, innen még simán lehet power of friendship, de reménykedni csak szabad, nem?  ::)[/spoiler]

reménykedni lehet XD
[spoiler]most inkább arra vagyok kiváncsi h egyből egymásnak esnek v nem[/spoiler]
Megmurdel Spoiler Tags! \o/

[spoiler=ez off]Mondjuk ahol "diszkréten utaltam" hogy kéne még most sincs :angyali:[/spoiler]
[spoiler=ez ide]Szerintem van elég önkontrollja hogy ha neki is esik, a tökéletes hely rá a földalatti laborban, kérdés persze hogy kibírja-e az éhséget, de szerintem igen.[/spoiler]

Zelda

Érdekes fordulatok, mióta nem olvastam, hát most sikerült behozni a lemaradást! Tökre jó, hogy erre jövök haza vidékről, nem gondoltam, hogy ennyit fejlődik majd a manga. Nagyon bejövős.