Main Menu

Ratman

Started by chilip, 2011-11-15, 21:33:11

Previous topic - Next topic

kada

Na, megint mi a(z aktuálisan) legtökösebb karakter egyik legszembetűnőbb tulajdonsága?  ^^"
Kőelkapásos kép tetszett.

Megmurdel

királyságos lesz a kövi ez se volt rossz
jah az tök jó volt egyik Jackey elkapja a másik headshot XD

kada


Megmurdel

#63
lol epic fight is epic (nah jó most elpicsázza aztán jobb lesz) most + rohatt jó chapterek következnek az tuti remélem

kada

Az extra fájdalmasan találó (és vicces) volt.

Megmurdel

az új chapterbe 3 dolog volt amit megjegyeznék
#1 [spoiler]Ha egyszer Hero Killers hangsúly a KILLER-en akkor mi a faszért csak sebesült hősökről esik szó  :ejj: mert azért 1-2 nyomorék hős elpatkothatott volna[/spoiler]
#2 [spoiler]Heavenly Maiden kurva sexy!!! :D[/spoiler]
#3 [spoiler]megmondtam XD most fordul az elpicsázás iránya és Unchain is megkapja a magáét márcsak az van hátra ami a folytatást illeti sztem v 1. Shiki meghal 2. elkapják és becsukják v 3. beáll Jackal-be [/spoiler] de kiafasz tuggya

Zelda

Nemtom mindenesetre nekem bejött a chap  :P

kada

Nekem meg nem  :P
Kaptunk megint egy adag angstot, meg egy adag kissé bárgyú (Megmurdel első spoilere) figyelemelterelést.
Vagy csak rosszul aludtam és éhes vagyok.

Viszont a következő úgy néz ki érdekes lesz.

kada

Quote from: kada on 2012-05-03, 17:57:40
Viszont a következő úgy néz ki érdekes lesz.

Az előző rész teljesítménye megbocsátva.
Jó volt ez.
Netes trollkodás  :rotfl:

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-05-10, 10:25:42
Az előző rész teljesítménye megbocsátva.
Jó volt ez.
Netes trollkodás  :rotfl:
are you fucking kidding me? Explorert használt :wtf:

de ezt leszámítva ez jobb volt mint a múlt heti sztem is

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-05-10, 16:57:43
Quote from: kada on 2012-05-10, 10:25:42
Az előző rész teljesítménye megbocsátva.
Jó volt ez.
Netes trollkodás  :rotfl:
are you fucking kidding me? Explorert használt :wtf:

Explorer:
Magukat számítástechnika terén kompetensnek tartó nőnemű ismerőseim közt több is használja.
Leginkább akkor derül ki, amikor panaszkodnak hogy egy oldal mennyire nem működik, ránézek, mondom hogy nekem megy és aztán rákérdezek hogy mennyi böngészővel nézték, és mik voltak ezek.
Valahogy a válasszal ilyenkor lassabbak, és mintha az én hibám lenne hogy behatolok az intimszférájukba...  ^^"

inb4 hímsoviniszta

Zelda

+1 szerintem is jobb volt  :tezsvir:
Az Explorer meg... Első gondolatom az volt, hogy ez az explorer minősítése, de Sztem ez a manga többet ér, mint az explorer xD

Megmurdel

huhuhuhuuuhuhuuu micsoda chapter :D [spoiler]a végén a killer move is teccett végre valami támadás aminek még ereje is van és ráadásul már csak a végkifejlet van hátra....[/spoiler]

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-05-23, 12:02:20
huhuhuhuuuhuhuuu micsoda chapter :D [spoiler]a végén a killer move is teccett végre valami támadás aminek még ereje is van és ráadásul már csak a végkifejlet van hátra....[/spoiler]
Nekem pont hogy a vége nem tetszett és addig igen, bár kissé hullámzó.  ^^"
Picit más panelfelosztásban/tempóval még lehetett volna jobb.
De nem volt rossz.

chilip

alakulnak a dolgok  ^^ jó volt látni ahogy képen törölte a dokit :D

Zelda

http://www.mangahere.com/manga/ratman/c032/
Méltó lezárása az arcnak, a kövi arc is érdekes lesz, bár talán én nem abba az irányba mozdultam volna... (Elolvastam pár raw chaptert), többet nem mondok, csak hogy a színvonal megmarad :)

Megmurdel

[spoiler]Csak nekem tűnt fel h Shooto úgy tartotta Unchaint mintha le akarta volna smárolni?[/spoiler]
Bíztam benn h érdekes lesz el is várom h tartsa a színvonalat meg a Jacky poénokat is :D

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-06-06, 11:59:28
[spoiler]Csak nekem tűnt fel h Shooto úgy tartotta Unchaint mintha le akarta volna smárolni?[/spoiler]
I've felt a disturbance, as if a thousand yaoi fangirls screamed...

Biiig damn hero.  ::)
De panasz nincs részemről, lehet ilyet is.

Zelda

http://www.mangahere.com/manga/ratman/c033/
Out! Hát nem volt valami nagy szám, a poénok jók voltak, és persze nem lehet azonnal beleugrani a kövi arc közepébe.

Megmurdel

Hát oké  ^^" kicsit vicces kicsit szánalmas de a végeredmény: oké...

kada

A második felét nem olvastam el.  ^^"

Zelda

Pedig valószínű h lesz még egy két ilyen chapter, mielőtt irányba lövi a kövi arcot. Dm5-on, ahol a spoilert néztem, ha jól emlékszem ezeket ki is hagyták xD

Zelda

Volt még egy ilyen "filler" chapter, a következő már az új arc lesz.

kada

Rókakoma csak nekem volt tiszta Shoto?  ::)

Megmurdel

Jackys + disguise =  :lul:

Zelda

Ugyan mi másért akarta volna Mirea ölelgetni? xD Naná hogy tiszta Shooto xD

kada

#86
Értem hogy ez miért szép és jó ez* úgy távolról nézve...
...de innen a monitortól nem messziről nézve nagyon nem hiányzott nekem ez az alak.

Twintails Hero, a bepalizós(?) meg még egypár azért nem volt rossz, úgyhogy nem negatív a ch, épp csak nem jut eszembe rosszabb (szerencsére(?) szelektív a memóriám).

Köv ch meg beach ep...  ^^"
Remélem az ovis románcban nem süllyed a szint, és csak eljutunk szép lassan a köv nagyobb történethez.


*: bár ha a késöbb kiderül hogy a két csajból két ellentétet reakciót váltana ki karakterfejlődésben, na az lenne vicces

Megmurdel

Nekem se hiányzott, a Twintails Hero vicces de nem eléggé ugyh a chaptert hátöhm inkább törölni kellene a memóriámból  ^^"

Processing...

Done...

Remélem a kövi chapter lesz az uccsó és utána elkezdődik valami "komoly"

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-06-29, 14:17:17
Nekem se hiányzott, a Twintails Hero vicces de nem eléggé ugyh a chaptert hátöhm inkább törölni kellene a memóriámból  ^^"
Csak leesett mi volt gyanus benne...
Irregular Twintails-re emlékeztetett.

kada

Mirea uses moe!
It's super effective!
...on the reader, that is

Beach epizódot vártam, ahhoz képest jó volt.