Main Menu

Freezing

Started by chilip, 2012-05-09, 23:39:43

Previous topic - Next topic

chilip


Megmurdel

Baaaaaaz hát az az oldal télleg kurva jól sikerült  :lol:

SaiyaGin

Senki sem kommentálja a 116. fejezetet?  :D

chilip

az összes chapter kritikán aluli mercédesszel egyetemben, csak akkor szoktam kommentálni ha nagyot röhögök annyira béna valami  :ejnye:

chilip

hát mi más lenne az oka annak hogy szabotálják Dr Aoi-t mint hogy:

"LOL mi megtehetjük, és miért ne tennénk LOL, majd jól lejáratjuk dr aoi-t valami sebtében felfedezett dologgal amit már Ő a kezdetektől tud és biztos nem lesz életveszélyes a pandorákra (az emberiség jövőjére) nézve"

Megmurdel

*sigh* most komolyan ez már szánalmas

Megmurdel



Megmurdel

123 Unexpected turn of events.

SaiyaGin

Quote from: Megmurdel on 2013-04-24, 02:29:45
123 Unexpected turn of events.

Ahaha... wow... :eek:
[spoiler]Kár, hogy ezt az illúziós leszúrósdit a Bleach már eljátszotta a FKT idején.[/spoiler]

chilip

hát az új Freezing hozta a színvonalat :D Jesus "Satella" Christ, kellj fel és járj kazuja

Megmurdel

aw gawd ez igen  :D bár az elején kicsit idegesített aaa nemistomhogyhívják h vigye le Roxanne a sync rátát mer magas hát b.meg 20% télleg olyan kurva magas lenne?

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2013-05-27, 00:53:50
Jesus "Satella" Christ, kellj fel és járj kazuja

:lul:

fema

Így a 102. fejezetnél most elgondolkodtam, hogy a Freezing csak egy céltalan harem vergődés lesz innentől végig vagy esetleg haladnak a dolgok előre? (gondolok itt pl. Kazuya és Satella kapcsolatára)

SaiyaGin

Quote from: fema on 2013-06-05, 14:22:15
Így a 102. fejezetnél most elgondolkodtam, hogy a Freezing csak egy céltalan harem vergődés lesz innentől végig vagy esetleg haladnak a dolgok előre? (gondolok itt pl. Kazuya és Satella kapcsolatára)

Haladnak a dolgok, csak elég lassan.

Megmurdel

126 nagyon kellett megint a mészárlás  ^^" de legalább akik fontosak (legalább is számomra) azok rendben vannak de arimasu ne

LuckyDingo

135... WTF.. a végén néztem egy kicsit, hogy most mi történik és miért. :D

Megmurdel

141 most már télleg nem szabad meglepődni itt semmin sem

SaiyaGin


SaiyaGin

162-163: a Mester ismét alakított.  :D

chilip

imádom ahogy az EMBERISÉG JÖVŐJE a tét, és akár 1 pandora halálán is állhat vagy bukhat az egész de egymást gyilkolják folyamatosan... mást nem is várok a Freezingtől  :Kiraly:

Megmurdel

vagy ha épp nem egymást akkor a nova őket :D