Main Menu

Magi(SPOILER)

Started by Bishop, 2012-09-08, 13:37:49

Previous topic - Next topic

Bishop

Azt hiszem páran olvassák a mangat, és már egy ideje akarok egy topicot ezzel kapcsolatban. Mert a melyik mangát láttad topic kicsit átment moe topicba...

Aki nem ismeri annak itt egy Review

És akkor fel is tennék egy kérdést már azoknak akik olvassák. Ki kinek a kalandjára kíváncsi most? Eddig Aladdiné érdekelt de most Alibabaéra is kíváncsi lettem.

NLZ

Necro time :D
Nagyon húzódik ez a flashback és durvul is, szerencsére van vicceskép, hogy oldja a feszültséget:
http://37.media.tumblr.com/3f6bf7d119b6852af265d432c9d99990/tumblr_n74azfLoVX1qhbxuqo1_500.png
[reserved]

Leara

Quote from: NLZ on 2014-06-17, 04:58:48
Necro time :D
Nagyon húzódik ez a flashback és durvul is, szerencsére van vicceskép, hogy oldja a feszültséget:
http://37.media.tumblr.com/3f6bf7d119b6852af265d432c9d99990/tumblr_n74azfLoVX1qhbxuqo1_500.png
Azért még ennek ellenére is durva volt a vége XD. Nekem tetszik amúgy ez a flashback, pár fejezettel korábban kezdtem kicsit unni, de most megint felpörögtek az események :D.
MAL

LuckyDingo

Áú ez azért nem vicces.. :D Kíváncsi vagyok hogy Solomonék hogyan állnak bosszút..

NLZ

Az a gond ezzel az elnyújtott visszaemlékezéssel, hogy vagy ennek lesz érdektelen a kimenetele, vagy a jelen eseményei lesznek jelentéktelenek.
A vége úgyis az lesz, hogy Ugo megkreálja a jelen világot, Solomon bezsebeli a dicsőséget és valahogy beszivárognak ezek a sötét alakok (már a nevüket is elfelejtettem).
[reserved]

LuckyDingo

Biztos lesz még valami csavar az egészben. Amúgy az engem is érdekel, hogy most Aladdin meséje milyen következményekkel jár majd. Jó ez a visszaemlékezés, és nem is baj, hogy el van nyújtva, csak értelme legyen :D

chilip

hát sztem aladinn solomon gyereke, ugye a staff mágusok azok a djinnek lettek. vajon melyikből lett az őrült aki a világot akarja elpusztítani, aladinn anyja?

NLZ

És ki az a pszichopata a flashback elejéről?
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2014-06-17, 16:44:10
És ki az a pszichopata a flashback elejéről?
Melyikre gondolsz? :XD


LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2014-06-17, 18:17:57
Quote from: LuckyDingo on 2014-06-17, 17:29:44
Quote from: NLZ on 2014-06-17, 16:44:10
És ki az a pszichopata a flashback elejéről?
Melyikre gondolsz? :XD
http://reader.sensescans.com/reader/read/magi__labyrinth_of_magic/en/15/215/page/17

Hát ez olyan, mint egy elég megtört Sheba.. de nem tudom, elég hasonlóak a karakterrajzok néha. :D

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2014-06-17, 12:46:08
Áú ez azért nem vicces.. :D Kíváncsi vagyok hogy Solomonék hogyan állnak bosszút..
:tezsvir:

Ugo szépen lassan majd rájön a rukh titkára és leszámolnak velük, de addig sztem nem sokat tudnak tenni.

Quote from: chilip on 2014-06-17, 16:12:33
vajon melyikből lett az őrült aki a világot akarja elpusztítani, aladinn anyja?
sztem simán lehetne Arba, sőt inkább ő legyen, ne Sheba

Am most a teljes Anti David Alliance megsemmisült vagy csak Solomonék bázisa?

gerey

A két évad anime kb. hány chp.-t ölel fel?

NLZ

Quote from: gerey on 2014-06-18, 16:01:18
A két évad anime kb. hány chp.-t ölel fel?
https://www.mangaupdates.com/series.html?id=44445
Anime Start/End Chapter
Starts at Vol 1, Chap 2 (with a few scenes from Chap 1)
Ends at LoM: Vol 12, Chap. 115 | KoM: Chap.198
[reserved]

gerey

Köszönet! Csak kíváncsi voltam, mikortól jön teljesen új rész, ezt talán elolvasom pár nap alatt, ha belelendülök. :D

Leara

Na, behoztam végre a néhány fejezetes lemaradásomat és úgy tűnik, pont vége is lett a flashbacknek. Sejtettem, hogy ez lesz, de azért rossz volt :( (bár mintha ez az utolsó pár fejezet kapkodós lett volna, bár olvastam olyat, hogy Japánban már nagyon várják vissza a főszereplőket, szóval lehet, hogy siettették egy kicsit a mangakát... kár, szerintem lett volna még mit bemutatnia). Sheba pedig hamar bekerült a kedvenc karaktereim közé.
MAL

LuckyDingo

Én spec a végére sem tudtam megszeretni Sheba karakterét. Túl elkeseredett volt, és nem látta azt, ami várható volt. Sajnálni sem tudtam a végén. Az a baj, hogy a flashback végére egyedül Ugo maradt szimpatikus közülük.. :D

De akkor jól értem ezek szerint Arba [spoiler]átjött az új világba és ő lett Ren-ék anyukája?[/spoiler] Kísértetiesen hasonlít az őrült fejük.

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2014-08-12, 18:28:10
De akkor jól értem ezek szerint Arba [spoiler]átjött az új világba és ő lett Ren-ék anyukája?[/spoiler] Kísértetiesen hasonlít az őrült fejük.
Yup

LuckyDingo

Kijött a vége a mangának (lefordítva)... ha valakit érdekel. Engem igazából a Hakuryuu-Alibaba harc után már nem érdekelt a story.. ez a David-Sinbad-isten rukh reset bullshit meg már sok volt, hogy ilyen rendszertelenül követni tudjam. A végére elvesztette a varázsát a lezárás meg olyan semmilyenre sikerült.