Shingeki no Kyojin/Attack on Titan

Started by gerey, 2014-02-06, 20:20:19

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Na végre lementek a pincébe..

blackronin

#62
Quote from: LuckyDingo on 2016-09-09, 19:31:20
Na végre lementek a pincébe..
Hát igen, ezt is megéltük.
Szóval akkor [spoiler]a világ mégsem olyan kicsi az emberiség számára.
Vagyis vannak más helyek, más városok, stb.
Mivel a manga hamarosan véget ér, max 1-2 kötet már csak, így lassan rendezni kellene a megmaradt szálakat.[/spoiler]

Egyébként maga a sorozat már nálam a teljes érdektelenségbe fulladt.
Ahhoz képest, hogy anno milyen ígéretesen indult...
Mostanra már csak megszokásból olvasom, ha éppen észreveszem hogy kijött egy-egy fejezet.  ^^"

Cloud

Quote from: LuckyDingo on 2016-09-09, 19:31:20
Na végre lementek a pincébe..

Nem olvasom a mangát, de ez az pince, amiről az anime elején is beszéltek? :D

Leara

Quote from: Cloud on 2016-09-10, 10:46:51
Quote from: LuckyDingo on 2016-09-09, 19:31:20
Na végre lementek a pincébe..

Nem olvasom a mangát, de ez az pince, amiről az anime elején is beszéltek? :D
Nagyon remélem, hogy igen, mert akkor folytatom már végre a mangát :D. Az a durva abban, ha 24-25 fejezettel le vagy maradva egy havi mangával, hogy az azt jelenti, hogy már két éve a sorozat felé sem szagoltál, annyira nem tudott lázba hozni :'D.
MAL

blackronin

80-86
Egy újabb adag bepótolása után már lassan látszik a végkifejlet.
Lehetett volna egy kicsit eredetibb is a Titánok és a világ hátterének bemutatása, de azért összességében egész rendben van.

blackronin

#66
Régóta nem írtam be ide, de azért követem még a sorozatot.

87-93 fejezetek
Érdekes, de egyben sokkalta "reálisabb" és "kézzelfoghatóbb" irányba ment a történet és egyben a befejezés felvezetése is.
Kevesebb a misztikum, több a válasz...
Nekem a sorozat elején a sok rejtély tetszett, valamint az ismeretlentől való félelem, ami mondhatni mostanra teljesen eltűnt a történetből.
Én pedig nem tudok következetes választ adni arra, hogy ez jó dolog-e vagy sem összességében.  ^^"


blackronin

#67
94-101
Gondoltam, hogy beírok az utóbbi hónapok fejezeteivel kapcsolatosan pár gondolatot.
A történet lassan véget ér, timeskip is megvolt, ki tudja hány fejezet van még a végkifejletig.
Már elvből végigkövetem, de bevallom, hogy nem igazán érdekel annyira, hogy komolyabban értekezzek róla.
Majd talán akkor, ha befejeződik a történet.