Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Alkyra

Emost hol van?XD Én elvesztettem a fonalat.XD én ott tartok h ichi, chad s ishida épp egy kölyköt akarnak megmenteni Hueno Mundoban.(vagy hol...)

csacsa

akkor egy kicsit olvass vissza addig, amíg meg nem találod, hogy Ishida apja megjelenik és azzal a feltétettel tanítja meg Ishidat az ereje visszaszerésére, hogy soha többet nem lép kapcsolatba egy shinigamival sem.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Kvikveg

Quote from: csacsa on 2006-10-05, 22:38:12
Jah, a végén még szülői értekezletet is fognak tartani, hogy ki kivel harcolhat... :lol:
Aztan csepelik egymast a jarokereteikkel. :whoah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bishop

Valaki dobjon már meg egy linkel mert a megszokott oldalakon ahonnan tölteni szoktam még csak Raw van

csacsa

sztem még mindenhol csak raw van. Én is ezt szedtem le.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Bishop

jah akkor én vagyok az egyedüli aki nem tud japánul olvasni :_piszka:,mert furcsán jól értesültnek tüntetek vagy van valami oldal ahol szoktak ezzel foglalkozni és idő elött közölni a spoiler-eket,mert Naruto és One piece-ből van de Bleach-ből még nem találtam ilyen fórumot

csacsa

én csak a magam nevében beszélhetek, de sztem a többség nem tud itt japánul. De mivel már nagyon vártuk a folytatást, ezért már a raw-t is leszedjük és végigpörgetjük, majd a lefordítottat elolvassuk és összeáll a kép. A mostani fejezet utolsó oldalán van most a szó és ami ott található. :hehe:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Bishop

na én is megnézem már akkor :lazza:

edit:nagyon jó most Orihime mellé betársul Rukia is, na mind1 Renji jó lesz sok  hülye macho egy helyen :D

csacsa

Ja-ja, már most is hülye Ichi, de majd Renji is beszáll. Rukia meg majd lerajzolja nekik a teóriákat és teljes lesz a káosz. :hopp:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Alkyra

Azt tom h nem léphet kapcsolatba velük, de mi van azzal h Renj meg rukia is átmegy Huedo Muncoba?XD
Vagy az csak feltételezés?:)

csacsa

nem hinném, hogy feltételezés lenne, de nem mondok biztosat, mivel csak raw-s fejezet van meg eddig.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Calintz

Quote from: Christian on 2006-09-12, 13:38:36
Ichigo apja kapitány volt, foszlányokban meg is van rajta a kapitányi egyenruha. Amúgy most legalább választ kaptunk arra,hogy anno az a szerencsétlen hollow,hogy tudta az apját lenyomni Ichigonak. Ja meg végre ellett magyarázva,hogy mik az arrancarok és a vastroodek. Akkor most nézzük Aizenék erejét piramisban:
            3-Vaizard
          9-Vastroode
        10  -  Arrancar
     Adjuncarok,Gillianok

Na most ezekután valahogy nehezen tudom elképzelni,hogy Ichigoék bandája nyer...már pedig nyerni fog....  Mondjuk mostanában kezdem azt észrevenni a mangába ,hogy nem kímélik a karaktereket és lényegesebb szereplőket már halomra nyírják ki. Milyen szép lenne ha nem oktalanul kéne Ichigoék miatt aggódni. Mondjuk Mayurit kinyírhatnák kezdés képpen :D

Bár ez régi, hozzátenném

H ott van emelett a Vaizard "team"
Ichigo, Ishida, Chado, Orihime
és az egész Soul Society ezek ellen
Szerintem ez bőven elégXD Bőven sok...azok után h pl mien erősek a Vaizardok
Egyébként szerintem nincsen semmi baj Mayurival ujabban még kedves is volt a Nemuval najó a fillerbenXD majd a mangás részekben gondolom visszaáll a régi stílusXD


Quote from: csacsa on 2006-10-05, 22:45:34
akkor egy kicsit olvass vissza addig, amíg meg nem találod, hogy Ishida apja megjelenik és azzal a feltétettel tanítja meg Ishidat az ereje visszaszerésére, hogy soha többet nem lép kapcsolatba egy shinigamival sem.
Jó de amint Ishida azt mondta h oké benne vagyok, tudni lehetet h meg fogja szegniXD

Quote from: csacsa on 2006-10-05, 23:54:15
nem hinném, hogy feltételezés lenne, de nem mondok biztosat, mivel csak raw-s fejezet van meg eddig.

Azokután h elolvastam ugy érzem még rawosan is jobb lett volna akkor legalább nem tudom mivan és nem érzem h ennyire unalmas részt nem fogok várni:(
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

csacsa

mindig vannak/lesznek ilyen kis kitöltő részek...
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Calintz

Mindenki kérésére itt van a 246.os rész leforítva:

By Binktopia:
http://www.mininova.org/tor/446897

By Bleach HQ:
http://www.mininova.org/tor/444800

Remélem sokat segítettem
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Kvikveg

Nnna. 224ig kivegezve.
Igazan vartam volna Ichigo apjatol meg valamit... azt hittem vegre felfedi magat vagy mi. Szeretnem mar latni a kicsi fia fejet, amikor rajon ki az apja.  :bsd:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

csacsa

akkor már nem kell sokat várnod, mert ha jól emléxem akkor 1-2 fejezet után kiderül, hogy mi a helyzet... :jee:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Kvikveg

Quote from: csacsa on 2006-10-10, 01:15:18
akkor már nem kell sokat várnod, mert ha jól emléxem akkor 1-2 fejezet után kiderül, hogy mi a helyzet... :jee:
Yess!!!  :whoah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

csacsa

"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Kvikveg

Quote from: csacsa on 2006-10-10, 10:56:06
kiderült?
Nem, kb szerda este lesz idom ranezni, de addig is dorzsolom a kezeimet. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Calintz

Quote from: Kvikveg on 2006-10-10, 11:05:44
Quote from: csacsa on 2006-10-10, 10:56:06
kiderült?
Nem, kb szerda este lesz idom ranezni, de addig is dorzsolom a kezeimet. :D

Én ugy emlékszem nem mondja el neki még Kon se...mert h azt hiszi ez titkos..evvan
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Bishop

Új manga:nem valami érdekes de legalább pár dologra fényderül............Ichigo és Renji megint hozták a formájukat :D

MACHO MACHO MEN :D :D :D

csacsa

Quote from: carfanatic on 2006-10-16, 17:17:20
Új manga:nem valami érdekes de legalább pár dologra fényderül............Ichigo és Renji megint hozták a formájukat :D

MACHO MACHO MEN :D :D :D
Nézd a jó oldalát, az ő hülyeségeiket nem leeht megunni. De Byakuya szövege se volt gyenge, amivel Rukiáékat útjukra bocsátotta. :muhahah:


Ez a 100. postom. :cool:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Calintz

Quote from: csacsa on 2006-10-16, 19:22:57
Quote from: carfanatic on 2006-10-16, 17:17:20
Új manga:nem valami érdekes de legalább pár dologra fényderül............Ichigo és Renji megint hozták a formájukat :D

MACHO MACHO MEN :D :D :D
Nézd a jó oldalát, az ő hülyeségeiket nem leeht megunni. De Byakuya szövege se volt gyenge, amivel Rukiáékat útjukra bocsátotta. :muhahah:


Ez a 100. postom. :cool:

Na igen az nekem is tetszett...bár ez is elégé uncsi rész volt én már azt várom h a Vaizard team végre tegyen valamit, bár egyébként nem értem mit akar a Ichigo, "egyedül" megy neki Aizenéknek? Sok az esélye tényleg...vagy azt hiszi majd csak ugy kiengedik Orihimét. Van rá esély h valamit félrenéztem és Orihimének nem log ki a .... a ruhából?XD Mert az egyik képen nagyon ugy néz ki... vagy csak van egy fekete csík felette?:)
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Chro

Amúgy most mivan? Orihime átállt Aizenékhez? Abban a sírós fejű arrancarban látok potenciát hogy összehaverkodjon vele. :tezsvir:
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

csacsa

Orihime nem állt át, csak elment Aizenékhez, mert nem akarta, Ichiéknek vmi baja legyen. Ichi olyan mint Naruto volt a sorozat elején, uccu neki fejjel a falnak, hátha lesz belőle vmi. Csak az a baj, hogy a fal baromi kemény ám és be kell látnia, hogy egyedül nem megy.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Bishop

nem mint ha Renji-vel együtt menne :D........hé ne nézétek le Ichigo a japán Swarzenegger :D

Chro

Eddig oké - lenne -, ha nem öltöztették volna fel Arrancar ruhába :) Egy valami viszont előre látható, hogy az a saga most valószínűleg pozitív fejlődést mutat majd fel Orihime-nek erő-téren. Egy valamire jó lesz Aizen csapata, kimaxolják az erejét, úgy, hogy később majd aktívabb tagja lehet a csapatnak. Ugyanazen ment végig Chad meg Ishida is, csak úk Urahara által.

Előbb-utóbb várható volt, a főhősöknek is fejlődniük kell hogy lépést tudjanak tartani a főgonoszokkal, fighting-anime első törvény :szemuveges:
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Calintz

Quote from: Chro on 2006-10-16, 21:14:31
Eddig oké - lenne -, ha nem öltöztették volna fel Arrancar ruhába :) Egy valami viszont előre látható, hogy az a saga most valószínűleg pozitív fejlődést mutat majd fel Orihime-nek erő-téren. Egy valamire jó lesz Aizen csapata, kimaxolják az erejét, úgy, hogy később majd aktívabb tagja lehet a csapatnak. Ugyanazen ment végig Chad meg Ishida is, csak úk Urahara által.

Előbb-utóbb várható volt, a főhősöknek is fejlődniük kell hogy lépést tudjanak tartani a főgonoszokkal, fighting-anime első törvény :szemuveges:
Bocs nem azt mondom h ez hülyeség, de szerintem nem azért lesz ott Orihime mert h erősebb lesz és visszaviszik szépen, ez kb olyan lesz mint a Rukiaval, csak itt az lesz a más h Orihiméig nem érnek el...hanem visszafogják őket rángatni mielött túl közel kerülnének a halálhoz...És perze h ien ruhába bujt még ha nem is érzi magát igazi tagnak akkor is velük van és ő nem számított arra h majd érte jönnek, bár ezt nem tudom h gondolja mintha Rukiaért sem mentek volna el pedig ott sem volt semmi remény Ichigonak. De egy valami tuti itt nem lesz győzelem most nem SSben vannak ahol mindenki azon van h (najó sokan) h Ichigo erős legyen most nincsen itt, Urahara...Yoroichi...szal ez most egy vesztett csata.
Ha már szóvakerült Renji is Naruto, neki fejjel a falnak(vagy karddalXD) Dehát ez van ebből is lehet tanulni...mondjuk Renji gondolkodik is legalábbis többet mint Ichi. Én azért várom már animében ezeket, de remélem nem kapkodják el, nem akarok sok fillert:( Föleg ha ienek lesznek...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Chro

Quote from: Calintz on 2006-10-16, 21:29:01
Bocs nem azt mondom h ez hülyeség, de szerintem nem azért lesz ott Orihime mert h erősebb lesz és visszaviszik szépen, ez kb olyan lesz mint a Rukiaval, csak itt az lesz a más h Orihiméig nem érnek el...hanem visszafogják őket rángatni mielött túl közel kerülnének a halálhoz...És perze h ien ruhába bujt még ha nem is érzi magát igazi tagnak akkor is velük van és ő nem számított arra h majd érte jönnek, bár ezt nem tudom h gondolja mintha Rukiaért sem mentek volna el pedig ott sem volt semmi remény Ichigonak. De egy valami tuti itt nem lesz győzelem most nem SSben vannak ahol mindenki azon van h (najó sokan) h Ichigo erős legyen most nincsen itt, Urahara...Yoroichi...szal ez most egy vesztett csata.
Ha már szóvakerült Renji is Naruto, neki fejjel a falnak(vagy karddalXD) Dehát ez van ebből is lehet tanulni...mondjuk Renji gondolkodik is legalábbis többet mint Ichi. Én azért várom már animében ezeket, de remélem nem kapkodják el, nem akarok sok fillert:( Föleg ha ienek lesznek...
Tudom, de én egy szóval se mondtam hogy ez ugyanolyan mint SS, nyilvánvaló hogy VV-ben is sok elvarratlan szálat hagytak (ichigo apja shinigami pl), meg még hátra van Aizen SS elleni ostroma (vagy mit tervez épp), tehát azzal én is tisztában vagyok, hogy ez egy veszett csata. Viszont tagadhatatlan az alábbi törvény, és amíg ez tart, 110%ra biztos vagyok hogy Orihime ereje minimum megduplázódik, ez törtvényszerű. :jee:
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Calintz

Quote from: Chro on 2006-10-16, 21:42:59

Tudom, de én egy szóval se mondtam hogy ez ugyanolyan mint SS, nyilvánvaló hogy VV-ben is sok elvarratlan szálat hagytak (ichigo apja shinigami pl), meg még hátra van Aizen SS elleni ostroma (vagy mit tervez épp), tehát azzal én is tisztában vagyok, hogy ez egy veszett csata. Viszont tagadhatatlan az alábbi törvény, és amíg ez tart, 110%ra biztos vagyok hogy Orihime ereje minimum megduplázódik, ez törtvényszerű. :jee:
Hát majdmeglátjuk, vagy max összerekszünk, nekem az is jóXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!