Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

csacsa

Aizen SS-ostromára már én is baromi kíváncsi vok, meg arra, h kik lesznek a kapitányok a megürült posztokon, és nem felejtsük el a 13. div. vice-captain posztját se.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Calintz

Quote from: csacsa on 2006-10-19, 00:05:25
Aizen SS-ostromára már én is baromi kíváncsi vok, meg arra, h kik lesznek a kapitányok a megürült posztokon, és nem felejtsük el a 13. div. vice-captain posztját se.
???? Miért kellene a 13.divnek Vice-Captain? Ha jól tudom az az Ukitake... és neki már kettő is van...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

csacsa

Quote from: Calintz on 2006-10-19, 11:02:50
Quote from: csacsa on 2006-10-19, 00:05:25
Aizen SS-ostromára már én is baromi kíváncsi vok, meg arra, h kik lesznek a kapitányok a megürült posztokon, és nem felejtsük el a 13. div. vice-captain posztját se.
???? Miért kellene a 13.divnek Vice-Captain? Ha jól tudom az az Ukitake... és neki már kettő is van...
:ejnye: Az a 2 azok a 3. officerek, nem pedig vice-captainok, mivel a vice az a shiba gyerek volt, akiből hollow lett, és Rukia megöklte.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Calintz

Quote from: csacsa on 2006-10-19, 11:40:20
Quote from: Calintz on 2006-10-19, 11:02:50
Quote from: csacsa on 2006-10-19, 00:05:25
Aizen SS-ostromára már én is baromi kíváncsi vok, meg arra, h kik lesznek a kapitányok a megürült posztokon, és nem felejtsük el a 13. div. vice-captain posztját se.
???? Miért kellene a 13.divnek Vice-Captain? Ha jól tudom az az Ukitake... és neki már kettő is van...
:ejnye: Az a 2 azok a 3. officerek, nem pedig vice-captainok, mivel a vice az a shiba gyerek volt, akiből hollow lett, és Rukia megöklte.
Hát akkor meg nem hiszem h lesz új ha eddig se lett
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Kvikveg

Tenyleg, nem tudom mangaban hogy volt, de animeben valami dobbenetes eletkorokat mondtak. Tulkepp hany eves lehet Rukia pl??!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

csacsa

"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Kvikveg

Quote from: csacsa on 2006-10-19, 13:09:12
200 körül van Rukia...
Hm. Akkor lett volna ideje fejleszteni a rajztudasat... :bsd:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Prof. William

#67
Quote from: Kvikveg on 2006-10-19, 16:40:41
Quote from: csacsa on 2006-10-19, 13:09:12
200 körül van Rukia...
Hm. Akkor lett volna ideje fejleszteni a rajztudasat... :bsd:

Légy erős ez már a fejlesztett rajztudás. :)

Mellelseg kíváncsi leszek mi lessz a Bleach vége. Vagyis vége lessz e egyáltalán? Aizen és vidám kis csapata most a hiperkimaxolt brutálfőgonosz. Reméllem az ők és Persze Aizen  heroikus lenyomásával véget ér a harc és nem derül, ki hogy "Ajaj Aizen csak egy báb volt és egy még erősebb fószer van a háttérben." Ja és persze Aizen haljon meg. :)

Persze egy fighting mangát/animét szinte akármeddig lehetne fojtatni, de azért a jóízlés azt kivánná, hogy monjuk Aizen kifillézése után jöjjön a heppy end. :)

Member

A manga biztos, hogy végetér Aizen-taicho halálával (nem hiszem, hogy van mangaka, aki a saját imádott sztoriját hazavágja), de az animét szerintem lesz pofájuk tovább tolni vmi hihihehe cuccokkal. :ejj:

Prof. William

#69
Mondjuk egy kicsit zavart hogy a Bleachben senki sem halt meg. Monjuk ha így lett volna, akkor nem lettek volna olyan jó haverjai Ichigonak. :) Persze Aizen + Gint + tsaik szerintem már nem lesznek ilyen szerencsések. :)

DE azért sztem a manga vége a anime vége is lessz egyben, max még kaidnak pár Shinigami bookot. :)

csacsa

csinálni kéne egy olyan részt is, amiben csak a Shinigami Illustration Book-ok vannak összevágva. 1/2 óra tömény röhögés lenne. :muhahah:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Calintz

Quote from: Prof. William on 2006-10-19, 17:54:07
Quote from: Kvikveg on 2006-10-19, 16:40:41
Quote from: csacsa on 2006-10-19, 13:09:12
200 körül van Rukia...
Hm. Akkor lett volna ideje fejleszteni a rajztudasat... :bsd:

Légy erős ez már a fejlesztett rajztudás. :)

Mellelseg kíváncsi leszek mi lessz a Bleach vége. Vagyis vége lessz e egyáltalán? Aizen és vidám kis csapata most a hiperkimaxolt brutálfőgonosz. Reméllem az ők és Persze Aizen  heroikus lenyomásával véget ér a harc és nem derül, ki hogy "Ajaj Aizen csak egy báb volt és egy még erősebb fószer van a háttérben." Ja és persze Aizen haljon meg. :)

Persze egy fighting mangát/animét szinte akármeddig lehetne fojtatni, de azért a jóízlés azt kivánná, hogy monjuk Aizen kifillézése után jöjjön a heppy end. :)
Én már kitaláltam h szerintem ő csak báb és el is tudom képzelni...h a Bizonyos KING legyen az akinek a kulcsa kell:) Kiderül h ő csak egy PrisonerXD És Aizen ki kell szabadítsa...
De ennél még fontosabb...
ICHIMARU GIN JÓ VAGY ROSSZ???????????:((((((
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Member

Én nagyot röhögnék, ha Gin ennyit szólna:
"Elnézést, Aizen, Tousen, de most már csak az utamban vagytok..."
Majd kivégezné őket vmi addig nem látott trükkel. :lazza:

csacsa

Quote from: Member on 2006-10-19, 23:01:26
Én nagyot röhögnék, ha Gin ennyit szólna:
"Elnézést, Aizen, Tousen, de most már csak az utamban vagytok..."
Majd kivégezné őket vmi addig nem látott trükkel. :lazza:

Én post u.ezt gondoltam, csak Tousen-nel. Kinyitja a szemét, pát int és kinyíra őket. :uzi:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Calintz

Quote from: csacsa on 2006-10-19, 23:24:20
Quote from: Member on 2006-10-19, 23:01:26
Én nagyot röhögnék, ha Gin ennyit szólna:
"Elnézést, Aizen, Tousen, de most már csak az utamban vagytok..."
Majd kivégezné őket vmi addig nem látott trükkel. :lazza:

Én post u.ezt gondoltam, csak Tousen-nel. Kinyitja a szemét, pát int és kinyíra őket. :uzi:
Nem mert ő gyenge...meg azt már a Zatoichiben elsütötték...mondjuk ki mondta azt h ő tényleg vak, gyanúsXD:)

És az mien lenne ha azt mondaná bocsi de nekem hiányzik a nőm nem hívnánk meg teázi?:)
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

csacsa

úgy látom az eheti chap. nem sokat lendít előre minekt a dolgokban, bár Renji, Ichi és Nell hozzák a formájukat.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Calintz

Quote from: csacsa on 2006-10-20, 10:37:11
úgy látom az eheti chap. nem sokat lendít előre minekt a dolgokban, bár Renji, Ichi és Nell hozzák a formájukat.
Kicsit sokára látad...hát igen ez ilyen semmien rész:) csak a szokásos REnji Ichigo viselkedés, nekem most már az lenne a furcsa ha nem ilyenek lennének...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Prof. William

Aztán kiderül hogy az egész Hinamori terve mert ő a főrohadék, és hogy elterelje a figyelmet magáról egyfojtában aranyoskodott + még meg is merényeltette magát Aizennel. :)

Szal az Aizen saga után jön a Hinamori saga. :)

És hogy Gin rossz e? Elég tenyérbemászó képe+stílusa van szóval sztem igen. (A tenyéremászó képű stílusu csávok mindig rosszak, mert a néző/olvasó már alig várja, hogy elkenjék a képéz.)

De no probelem Aizen és társai fognak még döbbent hitetlenkedéssel bámulnik Ichigora.  :szemuveges: Ez úgy a Bleac vége felé lessz. :)

csacsa

főleg, ha Ichi képes lesz huzamosabb ideig hollow-alakban maradni.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Calintz

Quote from: Prof. William on 2006-10-20, 12:13:35
Aztán kiderül hogy az egész Hinamori terve mert ő a főrohadék, és hogy elterelje a figyelmet magáról egyfojtában aranyoskodott + még meg is merényeltette magát Aizennel. :)

Szal az Aizen saga után jön a Hinamori saga. :)

És hogy Gin rossz e? Elég tenyérbemászó képe+stílusa van szóval sztem igen. (A tenyéremászó képű stílusu csávok mindig rosszak, mert a néző/olvasó már alig várja, hogy elkenjék a képéz.)

De no probelem Aizen és társai fognak még döbbent hitetlenkedéssel bámulnik Ichigora.  :szemuveges: Ez úgy a Bleac vége felé lessz. :)
Na látod ezt mondod mindig, szal éppen ezért nem lesz!!!!
Szerintem nenm véletlen szereti a Matsumoto, és nem véletlen mondta, h neki h Sajnálja...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Member

Most így elképzeltem reggel egy Gin Melos kombót, ahogyan legyilkolja a fél világot. :D

csacsa

Nagyon úgy tűnik, hogy HIme igencsak fejet hajtott Aizenéknak és engedelmesen szolgálja őket. :wtf:
Renji-nek hogyan adta kia az agya azt a fogadalmat?! Mert nagyon eltalálta, mi kell a jónépnek...nem néztem volna ezt ki ezt belőle... :appl:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Calintz

Quote from: csacsa on 2006-10-22, 05:06:28
Nagyon úgy tűnik, hogy HIme igencsak fejet hajtott Aizenéknak és engedelmesen szolgálja őket. :wtf:
Renji-nek hogyan adta kia az agya azt a fogadalmat?! Mert nagyon eltalálta, mi kell a jónépnek...nem néztem volna ezt ki ezt belőle... :appl:

????? Ez uj manga?
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

csacsa

Calintz: lemaradtál? ez a 248. fejezet szummázása volt részemről...
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Kvikveg

Mmm, valaki regebben emlegette, hogy Ichigo latni fogja az apjat shinigamikent. Ez kodos joslat volt, vagy en futottam el felette olvasas kozben? (Nem hinnem.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Calintz

Quote from: csacsa on 2006-10-22, 14:19:43
Calintz: lemaradtál? ez a 248. fejezet szummázása volt részemről...
Amikor leírtam h uj manga? akkor már leért és elolvastam, köszi az infot...nem gondoltam h már fenn lesz...
Szerintem nem...vagy Lehet ugy értették h Ichigo testében Kon és az már megvolt de a másik szitu még nem...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

csacsa

kinn van a 249raw. Sok nincs benne(az Arrancarok beszélgetnek benne, meg Aizen is előkapja a Hougyoku-t egy oszlopból és megmutatja Hime-nek), csak 1 marha jó kapané :Kiraly:....nekem is kell olyan... :whoah:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Calintz

Quote from: csacsa on 2006-10-26, 21:12:21
kinn van a 249raw. Sok nincs benne(az Arrancarok beszélgetnek benne, meg Aizen is előkapja a Hougyoku-t egy oszlopból és megmutatja Hime-nek), csak 1 marha jó kapané :Kiraly:....nekem is kell olyan... :whoah:
A kanapé kell adok, ha te adsz nekem cserébe egy ArrancartXD Áll az alkú?XD
Na mostmár kinn van "felirattal" isXDXD
a 249es
AZ A KÉT ARRANCAR....mintha ugy néznének ki mint....Hitsugaya és Hinamori???
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

csacsa

Quote from: Calintz on 2006-10-26, 21:38:17
AZ A KÉT ARRANCAR....mintha ugy néznének ki mint....Hitsugaya és Hinamori???

Én is pont ezen gondolkoztam a minap. De most már kiderült, hogy Hime nem állt át Aizenékhez, csak segíteni akar Ichiéknek. :jee:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Prof. William

Mondjuk Orihiméről azt gondoloni hogy átált az ellenhez.  :lol:

Egy percig semhittem el. De talán kicsit majd csiszol a képességein.  :grrr: