Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

csacsa

Akkor közkívánatra legyen Naruto Manga topic. :jee:
Remélem ez is legalább annyira aktív és kedvelt lesz mint a bleach-es.  :hehe:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

KeLa

Én jövök ide is! :hopp: - ezzel már ketten vagyunk... :tezsvir:

Bishop

same goes for me

akkor ide írom:ki hogy vélekedik a királyról és szerintetek  ki az?
az én kedvencem az hogy kyuubi az.....persze mindenki tudja hogy sanyi a király :D

csacsa

ezen már én is sokat gondolkodtam...vlszínűnek tartom én is, hogy a kyuubi az. A másik tippem az Naruto. Egy biztos Shikamaru már tudja ki az.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

KeLa

#4
Inkább Naruto a "király" - hiszen a kyuubi benne van és sztem ha Naruto meghal,  akkor ő is vele pusztul...
- legalábbis volt egy rész, ami miatt ezt gondolom -

Bishop

igen de ha a shogi alapján nézzük akkor a királynak van a legkevesebb mozgástere ergo kyuubi, és mivel az akatsuki is a kyuubi-t akarja és el is dönthet csatákat ezért logikus hogy kyuubi az.Naruto meg majd a Hokage lesz nem a király

KeLa

Na igen, ez is egy logikus következtetés, de ez sem biztos - Shikamaru arcán látni lehetett h nagyon meglepődött, pedig sztem ő már végig gondolhatta (IQ=200+) a lehetséges embereket...szal lehet h akit/amit Asuma mondott nem volt benne a Shika által kigondolt listában, vagy ha igen akkor nem a lista elején volt.
Bár ha azt nézzük amit írtál, nagyon valószínű h kyuubi lesz az. /vagy esetleg Naruto/  :confused:

Bishop

Shikamaru nem gondolhatot a Kyuubi-ra mivel nem tudja hogy Naruto-ban van ezért is lepődhetett meg

KeLa

Quote from: carfanatic on 2006-10-22, 11:48:01
Shikamaru nem gondolhatot a Kyuubi-ra mivel nem tudja hogy Naruto-ban van ezért is lepődhetett meg
:lol: Ez kiment a fejemből  :lol: /ez van ha az ember anime-t néz hajnali 3-ig, 10-kor felkel és máris fórumokba irogat :lul:/

Calintz

Quote from: carfanatic on 2006-10-22, 02:03:08
igen de ha a shogi alapján nézzük akkor a királynak van a legkevesebb mozgástere ergo kyuubi, és mivel az akatsuki is a kyuubi-t akarja és el is dönthet csatákat ezért logikus hogy kyuubi az.Naruto meg majd a Hokage lesz nem a király
Szerintem Akatsukinak nem a Kyuubi kell, hanem a Naruto akinek megvan a Kyuubija...mivel szerintem ők egy oan csapatot akarnak ahol legyőzhetetlen Ninják vannak, akik majd lealázák a Orochimaru FEJÍT

Quote from: KeLa on 2006-10-21, 23:46:58
Inkább Naruto a "király" - hiszen a kyuubi benne van és sztem ha Naruto meghal,  akkor ő is vele pusztul...
- legalábbis volt egy rész, ami miatt ezt gondolom -
Szerinted miért segít neki a Kyuubi???XD Mert ha meghal a Naruto akkor ő is...és neki fontos h éljen akár csak Bleachben a "King"
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

KeLa

Quote from: Calintz on 2006-10-22, 12:48:41
Szerintem Akatsukinak nem a Kyuubi kell, hanem a Naruto akinek megvan a Kyuubija...mivel szerintem ők egy oan csapatot akarnak ahol legyőzhetetlen Ninják vannak, akik majd lealázák a Orochimaru FEJÍT
Sztem meg csak a Kyuubi kell nekik, ahogy Gaara sem kellett nekik,hanem csak a Shukaku, Narutoból is simán kiszednék, ahogy mindenki másból is, aztán meghalna.
Amúgy meg nem hiszem h bárkire is szükségük lenne h legyőzzék Orochimaru-t, elég nagy erőfölényben vannak vele szemben!

Bishop

jah it már rég nem Orochimaru-ról van szó hanem az Akatuki-ról és a Leader-ről, és igen Gaara-ból is kiszedtték ahogy a Nibi-t is kiszedték

KeLa

Végre kint van a 329. fejezet: rövid és egyszerű - de legalább kiderült az Akatsuki legfőbb célja!
  :__devil: AZ EGÉSZ VILÁG IRÁNYÍTÁSA  :__devil:

Calintz

Quote from: KeLa on 2006-10-27, 12:31:50
Végre kint van a 329. fejezet: rövid és egyszerű - de legalább kiderült az Akatsuki legfőbb célja!
  :__devil: AZ EGÉSZ VILÁG IRÁNYÍTÁSA  :__devil:
Hova megy ez a sorozatXD Örülök h nem nézem a mangát márXD Lassan már az egész már uj cím kell a sorozatnakXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

csacsa

Quote from: KeLa on 2006-10-27, 12:31:50
Végre kint van a 329. fejezet: rövid és egyszerű - de legalább kiderült az Akatsuki legfőbb célja!
  :__devil: AZ EGÉSZ VILÁG IRÁNYÍTÁSA  :__devil:
Azért nem semmi terveik vannak. De ahhoz, hogy véghez is tudják vinni még Naruto-t és a többi Bijuu-t is össze kell gyűjteni és ha úgy vesszűk Konohát is le kell verni, mivel ott van Naruto.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

chilip

én vagyok csak vak, vagy tényleg nincsen 330-as chapter? kimaradt ezen a héten?

csacsa

Quote from: chilip on 2006-11-05, 21:50:07
én vagyok csak vak, vagy tényleg nincsen 330-as chapter? kimaradt ezen a héten?

nem vagy vak, tényleg nincs manga ezen a 7en. Biztos kell egy kis idő feldolgozni Asuma halálát... :bruhuhu:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Edina-chan

Ájj, megint spoilerbe ütköztem. Asuma? Neee!!  :eek: T_T (mindegy, úgyis akarom olvasni a mangát, csak nem tudom pontosan, mettől.. )

KeLa

Quote from: Edina-chan on 2006-11-08, 12:48:50
Ájj, megint spoilerbe ütköztem. Asuma? Neee!!  :eek: T_T (mindegy, úgyis akarom olvasni a mangát, csak nem tudom pontosan, mettől.. )
Hát ha folyamatosan az nézted az animet akkor a 239. fejezettől kéne...
Ott kezdődik a Kakashi gaiden

Edina-chan

Hmm, oké, köszi XD 1-2 Kakashi fejezetet elolvastam de aztán schluss..na majd meglátom^^'

Eli577

Na tehát, amit Csacsa-nak akartam mondani: amikor Oro-éknál küzdenek (Yamato, Naruto, Sasuke, Sakura, Sai...Oro, Kabuto), akkor Sasuke azt mondja Naruto-nak, hogy most kiküszöböli azt a hibát, amit a múltkori bunyójuknál elkövetett (hogy nem ölte meg), és most meg fogja ölni...Oro állítja meg, hogy ne pazarolja az erejét, mert amíg a Konoha-sok írtják az Akatsukit, addig csak a hasznukra válnak...és aztán eltűnnek, Naruto meg jön a szokásos "szaszke" beszólással. :D
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

csacsa

Tudom, hogy a mangában meg akarja ölni Sasuke Naruto-t, de ezt az animés topicban nem fogom hangoztatni, mert megint háborognak mindenki mint a tenger. Az animében jelen állás szerint Sasuke nem akarta megölni Naruto-t... :tezsvir:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Eli577

Igen, ebben igazat kell, hogy adjak, erre nem gondoltam, mert én már a manga cselekményeivel nézem együtt globálisan a történetet nem tudok elvonatkoztatni a későbbi történésektől. Jó, hogy ezt írtad, mert most már az anime szekcióba is más szemmel írogatok majd be, nem akarom szétspoilerezni a fórumot.  :tezsvir:
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

csacsa

Quote from: Eli577 on 2006-11-09, 12:52:20
Igen, ebben igazat kell, hogy adjak, erre nem gondoltam, mert én már a manga cselekményeivel nézem együtt globálisan a történetet nem tudok elvonatkoztatni a későbbi történésektől. Jó, hogy ezt írtad, mert most már az anime szekcióba is más szemmel írogatok majd be, nem akarom szétspoilerezni a fórumot.  :tezsvir:
Örülök, hogy segíthettem...  :jee: Nekem sem könnyű néha elvonatkoztatni az animétől a mangát :hehe: és ezen még jobban nehezítenek ezek az átkozott fillerek is.. :__devil:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Eli577

Nah, azokat nem is szoktam kommentálni....nem tudom, hogy meddig akarják még húzni ezt az egészet. A manga egyébként szerintem nagyjából a felénél tarthat (mármint a történet). Legalábbis remélem, hogy van koncepciójuk a sztori befejezésére, mert ha nem így lenne, akkor nagyon szomorú lennék....mert, ha ez nincs meg, akkor azt kell, hogy gondoljam, hogy mindig hétről-hétre találják ki a történteket...és ez pedig nem vezet sehova.
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

csacsa

#25
330. chap nincs zippelve csak lapozgatni lehet az oldalon. :lol:
a www.narutocentral.com -on már fenn van zipben.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

KeLa

Quote from: csacsa on 2006-11-09, 23:47:41
330. chap nincs zippelve csak lapozgatni lehet az oldalon. :lol:
a www.narutocentral.com -on már fenn van zipben.
Megnéztem én is és [spoiler]jól értem az utolsó oldalt, h az Ino, Shika, Chou trio az Akatsuki után megy bosszút állni?  :confused:[/spoiler]

csacsa

Quote from: KeLa on 2006-11-10, 20:13:34
Quote from: csacsa on 2006-11-09, 23:47:41
330. chap nincs zippelve csak lapozgatni lehet az oldalon. :lol:
a www.narutocentral.com -on már fenn van zipben.
Megnéztem én is és [spoiler]jól értem az utolsó oldalt, h az Ino, Shika, Chou trio az Akatsuki után megy bosszút állni?  :confused:[/spoiler]
sajnos félek tőle, hogy igen. De az is lehet, hogy a "király"-ért mennek.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

KeLa

Quote from: csacsa on 2006-11-10, 20:20:28
sajnos félek tőle, hogy igen. De az is lehet, hogy a "király"-ért mennek.
Hát nem a "királyért" mentek!  :eek:
Kiváncsi vagyok mire megy a Kakashi-Ino-Shika-Chou négyes az Akatsuki ellen  :uzi:

Eli577

Megmondom: küzdenek egy jót, lehet, hogy 1-2 akatsukist le is nyomnak, aztán viszont azok bekeményítenek és lezúzzák őket, aztán Naruto is megy bosszút állni az új KAZENGAN (kaze+rasengan by Carfanatic)  :lame: technikájával.......éééééés minő meglepetés....őt is le fogják zúzni.... :rotfl:
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.