Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: chilip on 2006-12-28, 23:18:20
336 - hogy sikamaru miket ki nem talál  :D egy kicsit más: naruto legelején, amikor ellopja a tiltott jutsu-k tekercsét naruto, a kage bunshin miért volt rajta a tekercsen? és hogy a francba tudta naruto megtanulni 2-3 óra alatt??? ez a 2 dolog az, amit nem értek a sorozatból...

Én eleve azt nem értem, hogy Naruto hogyan tudta egyáltalán ellopni. Elvégre titkos, elméletileg ól őrzött tekrcs volt, nem? Meg ha titkos, akkor hogy-hogy más is ismeri a jutsut (Kakashi, asszem)?

Meg, az erő elosztás eléggé elszúrt a sorozatban. Például, amikor [spoiler]Naruto-ból előjött a Kyubi, megfogta Orochimarut és végigk....kaszálta vele a fél erdőt,[/spoiler] azt ő mégis hogy a frászba élte túl?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

#61
elösször is senki nem mondta hogy tiltott,abban  konoha össze jutsu-ja van olyan is amit csak kage-k tudnak vagy csak pár jounin

ezen én i gondolkoztam és szerintem az a helyzet hogy FOGALMAM SINCS de ha nagyon egszerűek akarunk lenni akkor mondjuk azt hogy véletlen pont összejöt neki mint a egyeseknek a biciglizésnél és aztán soha nem felejtik el :D

edit: ha ennyitől meghal akkor az egésznek nincs érteleme,de mondj egy olyan hasonló kategóriás anime-t manga-t ahol jól ell vannak osztva és a fejlődést is lehet érzékelni
talán OP de hát az tökéletes

chilip

ez még mindig nem magyarázza, hogy tudta pár óra alatt megtanulni a "Dead Last", vagyis tanulásban tök utolsó gyerek a jounin-szintű jutsu-t, amikor a sima bunshinnal is elég nagy gondjai voltak...

KeLa

#63
Quote from: chilip on 2006-12-29, 10:21:10
ez még mindig nem magyarázza, hogy tudta pár óra alatt megtanulni a "Dead Last", vagyis tanulásban tök utolsó gyerek a jounin-szintű jutsu-t, amikor a sima bunshinnal is elég nagy gondjai voltak...
Úgy tűnik Naruto nagyon akart bizonyítani, hátha csöppent abba a jutsuba egy kis Kyubi chakra :smile:
Quote from: Zen on 2006-12-29, 03:20:54
Meg ha titkos, akkor hogy-hogy más is ismeri a jutsut (Kakashi, asszem)?
Kakashi sharinganja bármilyen jutsut lemásol :ejnye:
(kivéve az olyan spec. dolgokat mint Haku jeges technikái)

Bishop

#64
Na jó azért van egy két elképzelésem, hogy hogy tudta megtanulni.
Elösször is a handseal, ami elég egszerűnek tűnik(ez nem sok magyarázat, de meggyorsíthatja a tanulást) aztán Naruto-nak azért nem ment a sima Bunshin mivel ahoz kevés csakra kell(mivel egy Academi student nem is rendelkezik sokkal) de ő mindig túltölti csakrával ezért nem sikerül,de a KG más ott nyugottan töltheti csakrával,amiennyi talán egykét jounin-nak sincs

ennyi

edit:azét egy pár példa is,Naruto korosztályába senkinek nincs annyi csakrája ezért nem tudja megcsinálni,Sasuke talán tudna csinálni kettőt,Kakashi is csak ötött tud csinálni, ellenben Naruto két ezret
ez semmivel nem nehezebb mint a Bunshin,de senkinek nincs megfelelő csakrája,és nem is nagyon erültetik hogy megtanulják azt,ami szerintem a legnagyobb baj ebben az anime-ben hogy  Kakashi-n kívül mindenki csak valami spec támadást csinál és nem csinálnak mondjuk Bunshinokat(látátok már neji bunshin-ozni?)
vagy mondjuk egy kicsit vegyesebb jutsu-k lennének,tudom mindenkinek meg van a jól bevált jutsu-ja de azért még is jó lenne pár alapvettő jutsu amit a Jounin mesterektől tanultak meg(erre egyedül Lee és Gai gyakorlásai vanna,amikor Gai megmutatta a secondary lotust,vagy a kapukat)

chilip

Quote from: carfanatic on 2006-12-29, 12:32:36
Kakashi is csak ötött tud csinálni

szted Kakashi mennyit csinált a Haku-s misszió végén, hogy eliessze annak a f@sznak az embereit, akit Zabuza megölt? szép is lenne, ha kakashi csak 5 kage bunshin-t tudna csak csinálni  :D

Quote from: carfanatic on 2006-12-29, 12:32:36
Na jó azért van egy két elképzelésem, hogy hogy tudta megtanulni.
Elösször is a handseal, ami elég egszerűnek tűnik(ez nem sok magyarázat, de meggyorsíthatja a tanulást) aztán Naruto-nak azért nem ment a sima Bunshin mivel ahoz kevés csakra kell(mivel egy Academi student nem is rendelkezik sokkal) de ő mindig túltölti csakrával ezért nem sikerül,de a KG más ott nyugottan töltheti csakrával,amiennyi talán egykét jounin-nak sincs

ez egész hihető  :tezsvir:

Bishop

tud többet is,de a manga-ba amikor naruto-t tanulni tanította monta hogy nem csinál többet mert már ennyit is nehezen irányít.....vagy valami ilyesmi

de ez most mind1 2000 csak nem tud

KeLa

337: Na végre Narutoék is megjelentek...
kiván leszek h mire jutnak :uzi:

chilip

remélem a következő chapter-ben már láthatjuk az új jutsu-t akció közben...

KeLa

Quote from: chilip on 2006-12-30, 20:26:53
remélem a következő chapter-ben már láthatjuk az új jutsu-t akció közben...
Elvileg már láttál egy új jutsut...
[spoiler]Naruto ->  Fuuton Rasengan\
                                       ----> Gufuu Suika
Yamato -> Suiton Hahoryuu/[/spoiler]

chilip

hát azt nem eléggé  :D nem sokat mutattak belőle, sem abból, mien hatása volt...

Vejiita

Ez a chapter nem volt rossz, de én jobban örültem volna ha megjelenik a Kiba-Hinata-Shino csapat, akiket még nem láttunk akció közben tájmdzsámp után.

Amúgy azon gondolkoztam, hogy ezek az akatsukis arcok nem túl erősek egy kicsit?
Kakashi-Naruto-Sakura kemény csatát vívott Itachi 30%-os alakja ellen.
Gai-Rock Lee-Neji-Tenten még keményebb csatát vívott Kisame 30%-os formája ellen.
Fél Konoha felvonul Hidan és Kakuzu ellen, és még így sincs sima dolguk.

Mi lesz itt kérem szépen? Ha ez így megy tovább, akkor csak Ero-sennin, Tsunade, Kakashi, Gai és Naruto (meg Neji) fog tudni labdába rúgni a rosszfiúk ellen :D

chilip

nemhiába S-osztályú bűnözők, nemegy Kage-szinten van erőben... (vagy talán mind?, lehet hogy Tobi nem  :D , mivel Tobi is a good boy!)

KeLa

Quote from: chilip on 2007-01-01, 17:42:14
nemhiába S-osztályú bűnözők, nemegy Kage-szinten van erőben... (vagy talán mind?, lehet hogy Tobi nem  :D , mivel Tobi is a good boy!)
Végül is nem tudjuk még h Tobi mire is képes :ejnye:
Mindenféle jött-ment nem kerül csak úgy be az Akatsukiba :lul:

chilip

kiváncsi vagyok, mi lehet még Naruto-kun tarsolyában. mert sztem ez még elég kevés lesz orochimarunál... egy új jutsu, de oro képességeit ismerve ide kell még majd vmi más is... kiváncsi vagyok mi a francot csinált 2,5 éven keresztül ... Big Sphere Rasengan ... ugyan már ... Jiraya arra se vette a fáradságot, hogy nature manipulationt tanítson neki ... akkor mire ment el az idő?

Bishop

elsőnek szeretném tisztázni,Jira csak azt tanította meg amit Naruto átaludt az akadémián

aztán szerintem még megtanult valamit csak hogy legyen meglepetés mert a fuuton rasengan-ra már mindenki fel volt készülve,még az elején találgathattunk aztán bedob Kishi egy ilyet hogy fuuton rasengan :ejj: na mind1

és igen ez sok helyen vita hogy Kishi túl erősre csinálta az Akatsuki-t,de én reménykedem hogy ez fogja felgyorsítani a karakterek fejlődését

az akatsuki miatt elég szűk lett a konoha fanok társasága szóval csak tartsatok ki :D

Zen

Egyébként, lehet, hogy én értettem valamit félre, de az Akatsuki célja komolyan az, hogy ők legyenek az ország egyetlen felbérelhető nindzsa csapata? És csak azért kellenek nekik a démonon, hogy legyen mit legyőzni erőfitogtatásképp (a falvak kiirtásán kívül)?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Quote from: Zen on 2007-01-02, 11:58:14
Egyébként, lehet, hogy én értettem valamit félre, de az Akatsuki célja komolyan az, hogy ők legyenek az ország egyetlen felbérelhető nindzsa csapata? És csak azért kellenek nekik a démonon, hogy legyen mit legyőzni erőfitogtatásképp (a falvak kiirtásán kívül)?
Az Akatsuki az egész világ ura akar lenni :__devil:
[spoiler][/spoiler]

Bishop

jaja ötletes :D

Pinky and the Brain effektus :D azt hiszem van is egy ilyen amv

chilip

mikor jön ki a legújabb chapter? már ki kellett volna jönnie...

Vejiita

Quote from: chilip on 2007-01-05, 21:43:42
mikor jön ki a legújabb chapter? már ki kellett volna jönnie...

Most olvastam hogy ezen a héten nincs új chapter :Eztneked: :ejj:

KeLa

Quote from: Vejiita on 2007-01-06, 14:47:06
Quote from: chilip on 2007-01-05, 21:43:42
mikor jön ki a legújabb chapter? már ki kellett volna jönnie...
Most olvastam hogy ezen a héten nincs új chapter :Eztneked: :ejj:
Nemá, nem is figyeltem, igaz azt sem h van-e :rotfl:

Vejiita

Azért én kíváncsi lettem volna a további fejleményekre, mondjuk Yamato nem túl szimpatikus...
Meg ez a mostani felállás sem tartozik e kedvenceim közé.
Nyolcan két Akatsuki ellen? Esélye sincs Hidannak meg Kakuzunak :lol:

Bishop

csak hogy boldogítsalak titeket és magamat is,jövőhéten se lesz :bruhuhu:

Vejiita

Quote from: carfanatic on 2007-01-07, 01:00:38
csak hogy boldogítsalak titeket és magamat is,jövőhéten se lesz :bruhuhu:

Na neee.......mégis mit képzelnek??? :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:

smash++

Én nem olvasom a mangát,de beleolvastam ebbe az oldalba.Nyugtasson meg már valaki,hogy tényleg érdemes elkezdeni egyből nézni majd az első új részeket.Most komolyan.Az,hogy Itachis 30%-on meg nemtom ki ellen 30% és nincs esélye 3fő karinak...méghozzá Konoha talán legerősebbjei?Most akkor mi értelme lesz a time-jumpnak?Olvasok fejlesztett rasengan,de az is lejárt lemez a mostani manga részeknél.Tisztára olyan érzésem támadt,hogy most vmi nagyon gyenge fog jönni.Sorry,de tényleg :D
Ennek soha nem lesz vége :D...De gondolom azért ilyen erős az Akatsuki,mert utánnuk jön a THE END vagyis valszeg nálunk nics erősebb utánnuk már nem lesz kit legyőzni?

Zelda

Nem tudom, sztem szimplán húzzák az időt valamiért. Biztos, hogy más is van amire Naruto képes, ez így nagyon kevés. (Vagy eztán tanul még?) Nem hiszem.
De tény, hogy ez kevés mind Orochimaru mind Akatsuki ellen.

KeLa

Quote from: Zelda on 2007-01-10, 16:42:05
Nem tudom, sztem szimplán húzzák az időt valamiért. Biztos, hogy más is van amire Naruto képes, ez így nagyon kevés. (Vagy eztán tanul még?) Nem hiszem.
De tény, hogy ez kevés mind Orochimaru mind Akatsuki ellen.
A köv. fejezetben majd kiderül h mire képes Kakuzu és Hidan ellen :uzi:

Vejiita

Quote from: smash++ on 2007-01-10, 00:30:36
Én nem olvasom a mangát,de beleolvastam ebbe az oldalba.Nyugtasson meg már valaki,hogy tényleg érdemes elkezdeni egyből nézni majd az első új részeket.Most komolyan.Az,hogy Itachis 30%-on meg nemtom ki ellen 30% és nincs esélye 3fő karinak...méghozzá Konoha talán legerősebbjei?Most akkor mi értelme lesz a time-jumpnak?Olvasok fejlesztett rasengan,de az is lejárt lemez a mostani manga részeknél.Tisztára olyan érzésem támadt,hogy most vmi nagyon gyenge fog jönni.Sorry,de tényleg :D
Ennek soha nem lesz vége :D...De gondolom azért ilyen erős az Akatsuki,mert utánnuk jön a THE END vagyis valszeg nálunk nics erősebb utánnuk már nem lesz kit legyőzni?

Megnyugtatni nem tudlak mert kb ugyanezt gondolom mostanában én is :eek:
De azt elmondhatom hogy együttérzek :muhahah:

Zelda

Most olvastam végig a mangát a legutóbb megjelent részig. Most én vagyok hülye, vagy az ott tényleg hyoton és suiton keverék volt rasengannal?
Ez így elég fura. (mármint, hogy kb 3napig tanulta Naruto a hyoton chakrairányítást és akkor csak így beugrik,hogy suiton? )
De nagyon jó lenne :D
Tiszta  :lol: az egész. Nekem nagyon teccik. Kíváncsi vagyok, hogy boldogul majd. (Shikamaru, Chouji, és Ino nameg Kakashi már eléggé kivannak.)