AMV = Anime Music Video

Started by VASH, 2003-09-10, 20:27:57

Previous topic - Next topic

AMV?

HAGGYÁ BÉKIBEN:D
9 (9.5%)
AMV=Megnézem, de ennyi...
29 (30.5%)
AMV for Prezident
57 (60%)

Total Members Voted: 94

RedPriest

#1830
Quote from: Kvikveg on 2008-04-02, 23:40:58
Quote from: RedPriest on 2008-04-02, 11:05:05
...
Ez nekem sincs meg, így én is megköszönném. De itt van egy másik, ami meg is van: http://youtube.com/watch?v=HDdKSrhPE4k.

Hossz: 3:54
Méret: 720 x 480
Fájlméret: 67,2MB
A többi adat ott van a videó mellett, YouTube-on.
Ez joooo! :whoah: :whoah: :whoah:
A Benassi Bros Light-ot nem tudna valaki hozzamvagni?

Itt az AMV: http://www.megaupload.com/?d=FY7LW5WZ.
És itt a szám: http://www.megaupload.com/?d=K88LW2YQ.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

chilip

 :zomg: megaupload? rapidshit nem lehetne?  :D elég csak a számot...  :angyali:

Kvikveg

Quote from: RedPriest on 2008-04-03, 00:19:00
Itt az AMV: http://www.megaupload.com/?d=FY7LW5WZ.
És itt a szám: http://www.megaupload.com/?d=K88LW2YQ.
Koszi. Magyarorszagra valamit rinyal, hogy foglalt minden, de majd kesobb megprobalom. :tezsvir:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki

Quote from: Kvikveg on 2008-04-03, 00:40:11
Magyarorszagra valamit rinyal, hogy foglalt minden, de majd kesobb megprobalom. :tezsvir:
Megoldás.

RedPriest

Quote from: Kvikveg on 2008-04-03, 00:40:11
Quote from: RedPriest on 2008-04-03, 00:19:00
Itt az AMV: http://www.megaupload.com/?d=FY7LW5WZ.
És itt a szám: http://www.megaupload.com/?d=K88LW2YQ.
Koszi. Magyarorszagra valamit rinyal, hogy foglalt minden, de majd kesobb megprobalom. :tezsvir:

Firefox-hoz csomó ilyen bővítmény van. Pl.: Megaupload SX.3.2
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

chilip

kár hogy a kiegészítő feltétele semmit se változtatott :) ugyanúgy a toolbart kéri, és én ugyanúgy nem fogom felrakni... rapidshit anyone?

minuszmiki

Az eszközök menüben megjelent új "Megaupload 3" menüpontban  rányomtál az "enabled"-re?

chilip

Quote from: minuszmiki on 2008-04-03, 01:26:03
Az eszközök menüben megjelent új "Megaupload 3" menüpontban  rányomtál az "enabled"-re?

:tezsvir:

RedPriest

Ghost in the shell - White Sands
Most csináltam, nem lett valami jó szerintem, de azért érdekelne, kinek mi a véleménye róla. Kicsit összecsaptam, meg a végét levágtam, de így utólag nézve élvezhetőnek tűnik.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

chilip

Quote from: RedPriest on 2008-04-05, 00:02:39
Ghost in the shell - White Sands
Most csináltam, nem lett valami jó szerintem, de azért érdekelne, kinek mi a véleménye róla. Kicsit összecsaptam, meg a végét levágtam, de így utólag nézve élvezhetőnek tűnik.

már nem azért, de a jelenetek közt semmi összefüggés nincs és az elején kurva hosszú az üresjárat... több akció kell bele :D TÖBB AKCIÓ!!! amv-nél akciót kajál a nép reggelire, ebédre és vacsorára is...

RedPriest

Quote from: chilip on 2008-04-05, 00:44:26
Quote from: RedPriest on 2008-04-05, 00:02:39
Ghost in the shell - White Sands
Most csináltam, nem lett valami jó szerintem, de azért érdekelne, kinek mi a véleménye róla. Kicsit összecsaptam, meg a végét levágtam, de így utólag nézve élvezhetőnek tűnik.

már nem azért, de a jelenetek közt semmi összefüggés nincs és az elején kurva hosszú az üresjárat... több akció kell bele :D TÖBB AKCIÓ!!! amv-nél akciót kajál a nép reggelire, ebédre és vacsorára is...

Az eleje mondjuk tényleg hosszú lett... de az, hogy nem összefüggő jelenetekből áll, az direkt van. Szerintem így passzol a számhoz. És mi ez az akcióéhség?! :D Amúgy kössz!
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Solid Snake


Soul

#1842
Quote from: RedPriest on 2008-04-05, 00:02:39
Ghost in the shell - White Sands

Úgy vettem észre, ilyen történet elmesélős féleséget akartál talán csinálni amvnek?
Sztem az ilyen nem üt akkorát, magam példájából(hibájából :smile:) is kiindulva.
Az amv vagy pörögjön 1000rel, vagy ha lassú, legyen romantikus.Sztem se lett az igazi ahogy Chilip írta, de ne add fel :smile:.1oldallal visszább nézd meg Kucz amv-jét, az atom jó lett sztem, mehetne amv versenyre és sztem nyerne is valamit.Kucznak se az az első amv-je, de sokat cseszelődött vele és ez húúúú kira lett  :smile:.Másik tipp próbálj effekteket alkalmazni, azok dobnak sokat rajta, ettől még szöszölősebb de effektek nélkül olyan mint a...(most nem jut eszembe hírtelen jó hasonlat, reggel van :smile:).Mondjuk ami alatt rock van az nálam plussz ponttal indul  :smile:.Én az első Gits movieből szívesebben látnék amv-t, nem próbálod be következőnek?

RedPriest

Quote from: Soul on 2008-04-06, 10:54:53
Quote from: RedPriest on 2008-04-05, 00:02:39
Ghost in the shell - White Sands

Úgy vettem észre, ilyen történet elmesélős féleséget akartál talán csinálni amvnek?
Sztem az ilyen nem üt akkorát, magam példájából(hibájából :smile:) is kiindulva.
Az amv vagy pörögjön 1000rel, vagy ha lassú, legyen romantikus.Sztem se lett az igazi ahogy Chilip írta, de ne add fel :smile:.1oldallal visszább nézd meg Kucz amv-jét, az atom jó lett sztem, mehetne amv versenyre és sztem nyerne is valamit.Kucznak se az az első amv-je, de sokat cseszelődött vele és ez húúúú kira lett  :smile:.Másik tipp próbálj effekteket alkalmazni, azok dobnak sokat rajta, ettől még szöszölősebb de effektek nélkül olyan mint a...(most nem jut eszembe hírtelen jó hasonlat, reggel van :smile:).Mondjuk ami alatt rock van az nálam plussz ponttal indul  :smile:.Én az első Gits movieből szívesebben látnék amv-t, nem próbálod be következőnek?

Elsőnek is köszönöm ezt a bővebb véleményt, illetve tanácsot, amit írtál. :smile:
Nem történet elmesélést akartam csinálni, hanem egy erősen mozaikos szerkezetűt (összefüggéstelen foszlányokból állót, mint ahogy Chilip írta), ami passzol a számhoz. De akkor valamit tényleg eltoltam, hiszen egy jó alkotásnak könnyen értelmezhetőnek kell lennie, legyen szó amv-ről, vagy festményről, rajzról, versről, bármiről. Megnéztem Kucz amv-jét, már értem, mire gondolsz, gondoltok, és szerintem is nagyon jó lett. De amit csináltam, az nem elképzelésből jött, hanem pillanatnyi ötletből, hangulatból. Mellesleg én is jobban preferálom a rockot, illetve az ilyen amv-ket, csak gondoltam, kipróbálok egy ilyen számot is, hiszen nem vagyok, és nem is akarok egystílus-orientált lenni. Ebben még talán Nostromo amv-i is szerepet játszhattak, mint a Vectorman, vagy a Magic Pad. És az effektek. Igazad van, nélkülözhetetlen komponens egy amv-hez, de program válogatja ezek kínálatát. És hát valljuk be, a win movie maker nem valami gazdag ebben. Ezen kívül még ismerem a sony vegas-t, de mást nem. Így talán elfogadnék tippeket, ki milyen programot ajánl.
Én eddig soha nem elhatározásból csináltam amv-t (vagy írtam verset, rajzoltam), hanem éppen jött egy ihlet. Kétszer csináltam eddig amv-t úgy, hogy eldöntöttem előre, de a végeredmény hangulat szempontjából erősen megkérdőjelezhető lett. De amint lesz megint kedvem egynek nekiülni, akkor az első gits movie lesz az. :smile: De egy jobb videószerkesztő tényleg nem ártana. Mert az eddigiek mind movie maker eredményei.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Soul

Láttam pár Nostromo amv-t és az volt a véleményem hogy 1 sh*t, de azt a magic pad-ot úgy eltalálta az atom jó, magában a zenét shift+dellel küldeném más világra  :D, de az a Nostromo - Magic Pad hihetetlen jó amv lett  :smile:.Meg ami még tetszett tőle, több amv-s emberke össze állt és csináltak közöset, abba is jót alakított a Nostromo.
Kucz pl premiert használt, én sztem az adobe programok nagyon pöpecek, én csak photoshophoz konyítok kicsit.De sztem van itt aki vágja premiert.A vegasra azt mondják ugyanazokat tudja mint a premier, de én sztem az adobe programja jobb választás lehet.
Én is akkor nyúlok photoshophoz mikor "megkattanok"  :smile:.

Christian

Hm...hát elkészültem idén is az Animeconra szánt AMV-vel. Kicsit érezhető rajta a Spoil hatás (Celldweller ftw, dehát ha egyszer illet rá a lyrics) :) Próbáltam egy GANTZ féle hangulatot teremteni az egésznek. Szóval amennyire lehetett vittem bele egyediséget, sztorit és úgy mindent. Valamelyest asszem ez össze is jött mert a sztori megállja a helyét és a képivilágot is sikerült megvalósítani nagyjából ahogy akartam.

The Game

Én

#1846
slow amv.org is slow :Eztneked:
Remélem megéri :D a multkori chrno crusade-es nagyon tetszett, az még mindig megvan
ED: már csak le kéne játszanom... winamp csak hangot nyom, mplayerben meg csúszik a hang. Halp?

RedPriest

Quote from: Soul on 2008-04-06, 12:05:31
Láttam pár Nostromo amv-t és az volt a véleményem hogy 1 sh*t, de azt a magic pad-ot úgy eltalálta az atom jó, magában a zenét shift+dellel küldeném más világra  :D, de az a Nostromo - Magic Pad hihetetlen jó amv lett  :smile:.Meg ami még tetszett tőle, több amv-s emberke össze állt és csináltak közöset, abba is jót alakított a Nostromo.
Kucz pl premiert használt, én sztem az adobe programok nagyon pöpecek, én csak photoshophoz konyítok kicsit.De sztem van itt aki vágja premiert.A vegasra azt mondják ugyanazokat tudja mint a premier, de én sztem az adobe programja jobb választás lehet.
Én is akkor nyúlok photoshophoz mikor "megkattanok"  :smile:.

Nekem csak két Nostromo féle jön be, azok, amiket írtam. Azok nagyon ott vannak. Az összeállt csapat is jó.
Gyorsan megnéztem a premiert, jónak tűnik. Remélem, hamar kiismerem a programot. :D Köszi a tippet. Ha majd meglesz egy új amv, beteszem ide.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Christian

Quote from: Én on 2008-04-06, 12:21:24
slow amv.org is slow :Eztneked:
Remélem megéri :D a multkori chrno crusade-es nagyon tetszett, az még mindig megvan
ED: már csak le kéne játszanom... winamp csak hangot nyom, mplayerben meg csúszik a hang. Halp?

K-lite codec pack :) Az levisz mindent :) Mert ez új fajta kódolásban van :)

Én

K-lite van fenn :(
ed: bocs, lehet már cccp. Akkor leszedem a K-Lite-ot megint.

Christian

Frissített? Mert ha igen, akkor nem vágom mi lehet a probléma :)

Soul

Quote from: Christian on 2008-04-06, 12:16:11
The Game

2008 januári cccp tökéletesen vitte.

Huh hát őszinte leszek.Nekem valahogy nem feküdt az amv-d.Talán az agyon effekteléssel volt bajom.Sztem próbáld meg hogy a "fekete kitakarásokat" leveszed róla, és a kiírt betük az amv közbe nem nagyon olvashatóak, azzal is kéne valamit kezdeni, esetleg másik betű típussal vagy nem tom.Az outroba elég érdekesen jelennek meg a kiírások.Amúgy a Ganzt az egyik kedvencem így örömmel néztem végig  :smile:.
Sztem még dolgozz rajta kicsit, vagy ha gondolod hagyd így.
Mindenesetre sok sikert a conhoz.

Christian

#1852
Hm...hát a maszkokat azért nem bántom az amvmben, különben a színvilágot hazavágja az egész és megszakad a folytonosság, amit azért nem szeretnék. A betűkben anno én is gondolkoztam de mivel 10ből 8ember elolvasta így hagytam, főleg mert a zene dinamikájára csak ez mutatott jól. Azért thx a commentet :) Btw ha figyelsz zenére akkor végképp kivehető,hogy mi van kiírva :)

chilip

nekem nagyon bejött az amv  :jee: és elkezdtem celldweller albumokat leszedni :D

Soul

Christian amv-je miatt rámjött, hogy látnom kéne pár újat  :smile:.FMP-s érdekelne, eddig leszedtem 3at az amv.org-ról, hát inkább nem kommentelem  :D.Nemtud valaki 1 faja FMP-s amv-t?

Marfy

#1855
Quote from: Soul on 2008-04-06, 14:22:25
Christian amv-je miatt rámjött, hogy látnom kéne pár újat  :smile:.FMP-s érdekelne, eddig leszedtem 3at az amv.org-ról, hát inkább nem kommentelem  :D.Nemtud valaki 1 faja FMP-s amv-t?

Nekem ez anno nagyon tetszett, hátha neked is bejön  :tezsvir:.
http://www.animemusicvideos.org/members/members_videoinfo.php?v=31017

Youtube-on is megtaláltam:
http://www.youtube.com/watch?v=7tTzBnJGYRY

Christian

Quote from: chilip on 2008-04-06, 14:09:02
nekem nagyon bejött az amv  :jee: és elkezdtem celldweller albumokat leszedni :D

Örülök,hogy tetszett, meg annak is,hogy leszedsz Celldweller számokat. Titkon reménykedek ,hogy egy magyar amvs megfogja az Own Little Worldot és csinál rá egy fasza Code Geass AMV-t :)

Soul

Quote from: Noki on 2008-04-06, 14:29:13
Quote from: Soul on 2008-04-06, 14:22:25
Christian amv-je miatt rámjött, hogy látnom kéne pár újat  :smile:.FMP-s érdekelne, eddig leszedtem 3at az amv.org-ról, hát inkább nem kommentelem  :D.Nemtud valaki 1 faja FMP-s amv-t?

Nekem ez anno nagyon tetszett, hátha neked is bejön  :tezsvir:.
http://www.animemusicvideos.org/members/members_videoinfo.php?v=31017

Youtube-on is megtaláltam:
http://www.youtube.com/watch?v=7tTzBnJGYRY

Köszi, jobban szeretem a videokat letölteni és fullképernyőben, szép minőségbe, jó dübörgő hangal nézni  :smile:.Amúgy jó kis poénos amv volt, spec effektek nélkül.

Elkezdtem leszedni a 2008as díjazottakat. Az Elfen Lied-es és Death Note-os odab*sz sztem, még mindíg nézek ki a fejemből  :smile:.



Ha tudtok még jó FMP-set linkeljetek.


Soul

#1859
Köszi, nézegetem is megfele őket.Kíváncsi leszek mennyi marad meg a  winyón  :smile:.


upd. : Noh megnéztem a linkeket.
  A következők maradtak meg:
       
   - FMP_innuendo_AK (jó kép minőség, jó vágások, és volt benne valami  :smile:)
   - Full_Metal_A_Team (igazából az ilyet nem nevezném amv-nek,de ezt olyan jól megcsinálták hogy meghagytam  :smile:)

Ez van válogatós vagyok  :smile:.Köszi mégegyszer a linkeket.