AMV = Anime Music Video

Started by VASH, 2003-09-10, 20:27:57

Previous topic - Next topic

AMV?

HAGGYÁ BÉKIBEN:D
9 (9.5%)
AMV=Megnézem, de ennyi...
29 (30.5%)
AMV for Prezident
57 (60%)

Total Members Voted: 94

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Gregory

Quote from: Én on 2008-07-28, 23:32:11
Csak most néztem emg a MAR-t (aki nem tudja: az AMV Hell mintájára készített magyar mű), hát bevallom valami Epic Facepalmra számítottam, de tényleg nagyon jó lett. :Kiraly:
http://www.youtube.com/watch?v=5kfyiPromGI&feature=related , itt a leírásban van link annak, akinek a youtube nem jó.
:cool:
Pedig én is úgy álltam hozzá, hogy úgyse lesz jó, de mégis.

Bishop

#1952
KEGYETLEN  :lol: nem is tom felsorolni melyikek voltak a legjobbak De Ryuk mint Sanyi, na ott felröhögtem  :lol: ebből isl átszik hogy a japán és a magyar humor nem áll meszse egymástól  :lul:

Kvikveg

Quote from: Pr3d4k1ng on 2008-07-28, 23:52:48
Quote from: Én on 2008-07-28, 23:32:11
Csak most néztem emg a MAR-t (aki nem tudja: az AMV Hell mintájára készített magyar mű), hát bevallom valami Epic Facepalmra számítottam, de tényleg nagyon jó lett. :Kiraly:
http://www.youtube.com/watch?v=5kfyiPromGI&feature=related , itt a leírásban van link annak, akinek a youtube nem jó.
:lol: :lol: :lol:
Baromiiii jóóóóóóóóó

Mese világ
Ettől is defektetet lehet kapni
Hogy ezek milyen k sz*rul enekelnek, jaj. Kinzasnak lehetne hasznalni. :zomg: :zomg: :zomg:
A Hupikek torpikek-esnek legalabb meg normalis hangja volt. De jo, hogy mar nem vagyok gyerek... :facepalm:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: Pr3d4k1ng on 2008-07-28, 23:52:48
Quote from: Én on 2008-07-28, 23:32:11
Csak most néztem emg a MAR-t (aki nem tudja: az AMV Hell mintájára készített magyar mű), hát bevallom valami Epic Facepalmra számítottam, de tényleg nagyon jó lett. :Kiraly:
http://www.youtube.com/watch?v=5kfyiPromGI&feature=related , itt a leírásban van link annak, akinek a youtube nem jó.
:lol: :lol: :lol:
Baromiiii jóóóóóóóóó

Mese világ
Ettől is defektetet lehet kapni

Mindkettő nagyon jóóóóóóóóóóóóóó! :lol:   :D  :Kiraly:  :lul:  :rotfl:

Soldier

Quote from: Én on 2008-07-28, 23:32:11
Csak most néztem emg a MAR-t (aki nem tudja: az AMV Hell mintájára készített magyar mű), hát bevallom valami Epic Facepalmra számítottam, de tényleg nagyon jó lett. :Kiraly:
http://www.youtube.com/watch?v=5kfyiPromGI&feature=related , itt a leírásban van link annak, akinek a youtube nem jó.

nekem annyira nem tetszett  :lazza:
viszont ezt a "A.K.B - Normalis Vagyok" cimü szamot honnan tudnám beszerezni ?! :redface: yt-n nem találtam

Nihilus

#1956
A mese világot nem birtam végignézni,mert egy kopiiiiiiii.A mesés ötlet kreatív,de a "Ez szar,next!" túlságosan emlékeztet erre:http://youtube.com/watch?v=WIMVBHXaPeQ És ez kurvára zavar...lehet,hogy nem direkt,de akkoris SZAR UTÁNA. :zomg:
szerk.: 2. nézésre már bejön. ::)


Christian

Na, megint itt vagyok, megint új amv. :P Ezúttal most egy poén amv, Full Metal Panic Fumoffu! -ra. Itt elérhető annak akit érdekel:
Full Fun Fumoffu

Én

Kicsit semmilyen és rövid volt ez nekem, többi AMV-d jobban tetszett.

Christian

Hát, nem tetszhet mindenkinek :) Pedig már csak a gitározós Bonta miatt is egyik kedvenc saját amvm :)

Soul

Nemrossz, azaz nekem is csak annyi lenne a bajom hogy rövid, pár jelenetet jól eltaláltál a zenére  :jee:.Kövi terv van már?  :smile:

Christian

#1962
Kövi terv már van....de mivel az egy elég bonyolult amv és óránként haladok vele 1mpt...nos...kicsit nehézkesen készül szegényke :D
Btw: Hát a rövidségéről nem tehetek, mivel licenszelt zenére kellett vágni. Én meg ezt takeltem XD

Szóval amíg elfáradtam abban, csináltam egy ilyen kis hülyeséget 3 óra alatt XD Olyan is lett:
Van Remény a Metál Lovera

Hogy ne legyen dupla post, elkészült az új amvm is:
SOULdier

RedPriest

Quote from: Christian on 2008-07-04, 19:56:08
Na....mivel már régen volt AMV-m, ezért itt az ideje,hogy megosszam a Nyári Animeconra elkészültet is. Kicsit eltér most a szokványostól :)
My Style Is CARUBUANO

Nekem tetszett, frissítően hatott rám ebben a melegben. :kocc: Négyest adtam rá.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Christian

Quote from: RedPriest on 2008-08-15, 14:01:18
Nekem tetszett, frissítően hatott rám ebben a melegben. :kocc: Négyest adtam rá.

Örülök ha tetszett, főleg, hogy ilyen melegbe is XD


Draconire


minuszmiki

Quote from: Draconire on 2008-08-30, 02:18:11
Auriga
Kicsit hirtelen van vége, egyébként hibátlan. :borul:

QuoteBe A Man
Minden (koncepció, vágások, képek) faszán megy a zenéhez, kár hogy ez a zene elég béna. :/

RedPriest

"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Draconire


Christian

Na, aki emlékszik még a The Life című amvmre, vagy a The Gamere annak a zene is lehet ismerős lesz, meg a stílus:

Another Life

Soul

Nemtudom így elsőre annyira nem hatott meg.Bár a hasonló zenéjű amv-knek nálam nehezebb bevágódniuk.Hasonló amv talán a Nostromo - Magicpad, amit még mindíg legjobbnak tartok "ebben a témában".A nemrég linkelt Nostromo amv se lett "akkora" durranás sztem, Nostromo ahogy néztem nagyon levan ragadva 1 témánál, te viszont legalább próbálsz változatos lenni.Lehet túl sok volt a szaladgálós jelenet vagy nemtom.Miért nem Maraton lett az amv címe  :smile:?.

Hát bocs hogy megint ilyen lehangoló vagyok, még párszor majd meglesem hátha változik a véleményem.
De két amv-d kiemelném ami kifejezetten tetszik: The Game , Full Fun Fumoffu.Kövire valami zúzdát ha lehet  ;).

Christian

#1972
Zúzdát tőlem ne várj XD Rühellem :D

Többek között ezért van az,hogy sok amvm megosztja az embereket :) A zenei izlésem eltér az átlag amvsek, animeséktől :)  Ami fix,hogy metálra, zúzósra stb, én sose fogok vágni,tehát az egy soha létre nem jövő szövetség :D

chilip

#1973
Quote from: Christian on 2008-08-31, 17:21:56
Another Life

túl random... nemtom másképp megfogalmazni. zene rendben volt, effektek is, meg minden csak a különböző animékből összevágott jelenetek túl random váltották egymást. lehet én vagyok a gyökér és nem látom a mögöttes értelmet :D de egy clannad stílusú karakter után kicsit fura látni a code geass-t. az elötte lévő amv-ben, ebben:
Quote from: Draconire on 2008-08-30, 02:18:11
Auriga

itt nem volt zavaró a váltás, valahogy jobban össze kellett volna "mosni" az egészet az another life-ban, és a zene jó de önmagában nem annyira viszi el az amv-t :) 7/10

Christian

Érett már egy CG amv is, már olyan rég akartam egyet XD

The Great Destroyer

chilip


Fatal

Kicsit hirtelen vége lett, amúgy tetszett. :smile:
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Soldier


Soul

2008 őszi con AMV verseny:

[spoiler=kis bevezető off]Ez volt a 2. con-m.Kicsit parás volt a reggel és délelőtt, nem volt ugye előrendelt jegy, viszont tömeg az volt, már a vonatból láttam 1 hosszú sort és akkor tudatosult bennem hogy az lesz akkor a Pecsa(mert még ott sem voltam), de szerencsére segítséggel sikerült jegyet szerezni  ;).[/spoiler]
Legjobban az amv versenyt vártam igazából az volt a "must have" dolog nekem,sajnos nem tudtam végig maradni és a Chobitsos amv után elkellet jönni.De a látottak alapján íme az én véleményem, helyezéseim:

1: Chef - Broken Hearts [spoiler=vélemény]Sztem a verseny legjobb amv-je.Megerőszakolta a szemem, fülem, és futkorászott a hideg a hátamon, rám így hatott.A zene passzolt a képekhez, biztos más találhat benne hibát én nem tudtam, engem nagyon megfogott 10/10.[/spoiler]

2: Hubberthus - Path of Teresa [spoiler=vélemény]Huh hát tudom hogy ízlések és pofonok de sztem még így beválogatva is rengeteg gyenge amv került be, hozzá teszem nem fikázás, csak mint vélemény írom.Ez a Claymore-os amv igazi felfrissülést okozott, így került nálam a 2. helyre.Második látott Claymore-os amv-m, szépen megkomponált, mint a cím is mutatja Teresa bemutatása késztette a készítőt, és sztem a zenei választás remek volt, vágások is jók voltak.Az intro-ját és outro-ját saját maga készítette, és itt említek meg 1 kis negatív dolgot, nem az animációval volt bajom, hanem a kiírással,  con-on egyáltalán nem láttam semmit, a gépemen meg nagyon zoomolva tudtam valamit olvasni de nem mindent.Hát jobb betűválasztás nem ártott volna, de mivel ez az intro és outro elnézem és 10/10.[/spoiler]

3. Ms Tifa - MK kicsit másképpen [spoiler=vélemény]Nálam a bronzérmes címet ez az amv érdemelte ki.Miközben a con-os fórumon ment a link vadászat, előbb ennek az amv-nek egy félkész változatát találtam meg ami olyan kritikát kapott hogy ilyen MK-s amv van 1 tonna és ezek egymást másolják. Hát legyen sok MK zenés video és akkor mi van, örülök hogy az ilyen kritika után befejezte és linkelte.Bastard + az ismerős MK-s zene, ez 1 olyan kombináció amire én nem is gondolnék, de vannak ilyen dolgok hogy kellemes meglepetések.Amikor megy a refrén Scorpion..Sub-zero...stb ott kicsit mosolyogtam, nem azon hogy gáz lenne hanem hogy beugrottak az MK-s megfelelőjük.Vágás okés sztem, és végül 8.5/10 mert nem letepert a földre, hanem felvidított  :smile:.[/spoiler]

Ha még külön díjat is akarnék osztani, talán az 5cm per second animéből készült amv-t megemlíthetném, de nállam még mindíg bukás a magyar zenére vágott amv, nemtom de az ilyen, olyan fura nekem.Ez oylan mint amikor megszokod hogy a gamék angol nyelvűek és kapsz 1 magyarosított játékot és keresed hol van a save opció pedig tudod mit jelent a mentés  :smile:.

Szóval az első pár amv után kicsit szomorú lettem hogy nem fogok oylat látni ami tetszik majd, de végül is volt 3 amv amiből megcsinálhattam a top3 listám  :smile:.Érdekes viszont hogy az amv vágók abba nem gondolnak bele hogy oké csinálunk outrot, de annak olvashatónak kéne lennie, inkább legyen az hogy fekete háttér szüzen és fehér betűk, mert nem a csicsa a lényeg, hanem az hogy a nép eltudja olvasni ki miből milyen zenére.

Én

Quote from: Soul on 2008-09-28, 18:39:40
1: Chef - Broken Hearts
Ezt én is láttam, jó kis amv de engem annyira nem nyűgözött le. Bár ha a többit is láttam volna, lehet nagyszerűként hatna. :P
Viszont megerősített a tudatban, hogy ezt az animét soha nem fogom megnézni - az ilyenek szokták a hangulatomat 2 lábbal a betonba taposni.
Amúgy én is akartam beküldeni egy amv-t, de még mindig félkész (ellustultam).  :frown: