AMV = Anime Music Video

Started by VASH, 2003-09-10, 20:27:57

Previous topic - Next topic

AMV?

HAGGYÁ BÉKIBEN:D
9 (9.5%)
AMV=Megnézem, de ennyi...
29 (30.5%)
AMV for Prezident
57 (60%)

Total Members Voted: 94

Soldier

Quote from: Én on 2008-09-28, 19:06:04
Quote from: Soul on 2008-09-28, 18:39:40
1: Chef - Broken Hearts
Ezt én is láttam, jó kis amv de engem annyira nem nyűgözött le. Bár ha a többit is láttam volna, lehet nagyszerűként hatna. :P
nekem is ez tetszett a legjobban, a többi most ugy valahogy nem , multkor sokkal több olyat láttam ami bejött :frown:

BenyoBoy

Itt van Egyéb kategóriában második helyet elért videóm, ha valakit érdekel. :D
[spoiler]http://www.animemusicvideos.org/video/161795[/spoiler]
I'm the King of Fighters!!!!

chilip

oh wow, zetsubou sensei amv, na erre kiváncsi leszek :D

Soldier

#1983
Quote from: chilip on 2008-09-28, 19:31:19
oh wow, zetsubou sensei amv, na erre kiváncsi leszek :D
öszinten, en nagyon untam, de hat ez csak 1 vélemény szerencsére

BenyoBoy

Quote from: Soldier on 2008-09-28, 19:33:10
Quote from: chilip on 2008-09-28, 19:31:19
oh wow, zetsubou sensei amv, na erre kiváncsi leszek :D
öszinten, en nagyon untam, de hat ez csak 1 vélemény szerencsére
Jaja, megértem. Eléggé elvontra sikeredett, a tavaszim volt inkább a közönség soraiban ülőkre hegyezve. :D
I'm the King of Fighters!!!!

chilip

nekem tetszett, csak a kategóriába nem kéne a comedy :) (eleje télleg kicsit unalmas volt, de ahogy a vágások egyre jobban tetszettek, meg valahogy jobban összeillett a zenével a végére)

Christian

Quote from: chilip on 2008-09-28, 19:58:50
nekem tetszett, csak a kategóriába nem kéne a comedy :) (eleje télleg kicsit unalmas volt, de ahogy a vágások egyre jobban tetszettek, meg valahogy jobban összeillett a zenével a végére)

Benyo nem comedyt csinált :) Azért lett a kategóriába comedy beletéve mert nem volt elég nevező poén kategóriában. Ennyi :)

BenyoBoy

ORG-on valóban bejelöltem a comedy-t, mivel szerintem valahol humoros és komikus is az egész történet. :D Örülök hogy tetszett! ^^
I'm the King of Fighters!!!!

bimanc

http://amvhell.com/AMV%20Hell%20Divided%20By%200.torrent

AMV Hell divided by 0. Ez még a 0-nál is szarabb. Szó szerint.

Kassh

http://www.youtube.com/watch?v=WirrC4ePCEw
én csinálni amv
oldalt infonál direct download
érdemes high quality
giev vélemény
ty  :szemuveges:

Én


Soldier

Quote from: Kassh on 2008-10-11, 20:59:35
giev vélemény
ty  :szemuveges:
Quote from: Én on 2008-10-11, 21:09:00
Én untam pöppet
igen velem is hasonlokép történt.sztem többre is képes vagy =)

Kassh


ReLax18

Quote from: bimanc on 2008-10-05, 19:12:46
http://amvhell.com/AMV%20Hell%20Divided%20By%200.torrent

AMV Hell divided by 0. Ez még a 0-nál is szarabb. Szó szerint.
Megnéztem én is...hááát...rosszabb lett az elődhöz képest, bár volt benne egy két viccesebb cucc. Viszont összességében nem jött be.
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Én


SaiyaGin


RedPriest

Quote from: SaiyaGin on 2008-10-16, 20:21:07
Quote from: Én on 2008-10-16, 17:48:01
NGE - Barbie Girl
I moderately lol'd.

Nem semmi!  :Kiraly:

Yeap... Talán jobban átjött volna, ha nem félkábultan nézem meg. :punny:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Zsiga

Annyira éreztem hogy benne lesz a "kötelező" Asuka pwns all jelenet az EOE-ből... ::)

Btw. anyám most jött haza egy 5 napos romániai konferenciáról, ahol kapott ajándékba egy román népviseletbe öltöztetett babát ami ezt a számot énekli csak kb. a duplájára gyorsítva. :D

Soldier

egy litván ismerös által leltem erre, egyszer mindenképp érdemes megnézni,hátha nektek is nyujt 1-2 jo pillanatot =) +1 hq dl

Christian

Na , elkészült a legújabb amvm. Előre szólok,hogy csak az nézze meg aki bírja az epilepsziás rohamokat előidéző dolgokat :P Bővebb infó a blogomon róla,hogyha valakit érdekel:

Crank - Adrenalin Rush

chilip


Makos


SaiyaGin


Soul

Quote from: Christian on 2008-12-05, 15:40:06
Na , elkészült a legújabb amvm. Előre szólok,hogy csak az nézze meg aki bírja az epilepsziás rohamokat előidéző dolgokat :P Bővebb infó a blogomon róla,hogyha valakit érdekel:

Crank - Adrenalin Rush

Nállam se működik az amv.org, nem enged beloggolni és marha lassú.Lehetne oylat hogy feltöltöd megauploadra?Mert megnézném csakhát na.

Christian

Hát amíg az amv.org le van halva addig itt elérhető annak akit érdekel.

Soul

#2005
Én tuti nem fogok Youtyúk amv-zni.Akkor várok.

upd.:
Quote from: Christian on 2008-12-05, 15:40:06
Crank - Adrenalin Rush

Na sikerült bejutni AMV.orgra.
Először is elég jó lett, másodszor egyedi volt nekem mert még iylen psziho beütésű dn amv-t nem láttam.1-2 jelenettől eltekintve amit ha én vágtam volna nem tettem volna bele, jó, mennek a képsorok a zenéhez, amit nem tettem volna bele az is passzol oda, csak spec én nem használtam volna azokat a jeleneteket.Kicsit nehezen akart megtetszeni mert eddig se nagyon hallgattam Nine Inch Nails-et és nem egy ilyen amv-t töröltem már mert egyszerűen nállam kihatott az egészre.Viszont már majdnem első megnézésre "berágatta" az amv a zenét a fülembe és nem azt mondom hogy "már ezt fogom hallgatni éjjel nappal" de lehet majd egyszer ilyen is lesz  :smile:.
Effektezések is jók voltak, szerencsére nem akartál Spoil 3.0-át(a Spoil is 1ik nagy kedvenc csak az nem tetszett amikor egyértelműen azt másolták), szinte végig effektezve van ha jól vettem ki de mégse adta nekem azt hogy full effekt amv lenne.Ennek az amv-dnek lett feelingje azt kell mondjam.Ha nem láttam volna a Seigi dn amv-t és nem az lenne még a mai napig nem csak a kedvenc kedvenc dn amv hanem az összes amv közül is első hely nállam, akkor lehet most még szebbeket is írtam volna  :smile:.
Végére egy értékelés, nállam 8.90/10.


Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Moha

BÚÉK 2009!

Ennek örömére még idén befejeztem egy AMV-t (idén ez az egyetlen...). Ez most csak egy rövid paródia.
Anime: Golden Boy
Zene: Cartoon Network - Johnny Bravo

Akit érdekel: klikk ide és töltse le! (9 MB az egész)

Várok róla véleményeket, bár nem nagy szám. :)

Én

Quote from: Moha on 2008-12-31, 18:36:19
BÚÉK 2009!

Ennek örömére még idén befejeztem egy AMV-t (idén ez az egyetlen...). Ez most csak egy rövid paródia.
Anime: Golden Boy
Zene: Cartoon Network - Johnny Bravo

Akit érdekel: klikk ide és töltse le! (9 MB az egész)

Várok róla véleményeket, bár nem nagy szám. :)
This made my year.  :lol: