FTP kliens/szerver help-topic

Started by pukkandur, 2004-01-11, 18:14:08

Previous topic - Next topic

csapdani

Hello,

A Total Commander-t beállítottam eszerint: http://moha.uw.hu/tcftp/tcftp.htm
A szerveren az Anime/Death Note mappában mégsem látok egy file-t sem. Más mappákban látom a fileokat (pl. GTO).  :wtf: :eek:
Please help. :confused:

Köszi

Darkstar

Nekem is üres jelenleg, nem nálad lesz a gond.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ultimecia

Az előbb a fórum is elszállt egy picit.

Lehet megint tönkrement valami :frown:

Kuroi Tenshi

Az előbb ment el egy órára a fórum is, lehet, hogy a szerverrel is volt vmi...
Sőt, elég lassú a töltés (20-30kB/s...), úgyhogy valószínű...
Türelem epizódot terem :)

csapdani

Quote from: csapdani on 2007-06-18, 20:28:10
Hello,

A Total Commander-t beállítottam eszerint: http://moha.uw.hu/tcftp/tcftp.htm
A szerveren az Anime/Death Note mappában mégsem látok egy file-t sem. Más mappákban látom a fileokat (pl. GTO).  :wtf: :eek:
Please help. :confused:

Köszi

Már működik  :rotfl:

viktorééé

Helló. Én azt szeretném kérdezni. Hogy regisztráltam, s ahogy a haverom mondta az FTP is megcsináltam. Eddig jó, de amikor fel akarok rá menni egyszerűen nincs ott semmi :grrr: :Eztneked: . Nem tudjátok, hogy ez miért van?????

Selmo

1: olvass FAQ-ot. :__devil:
2: tipikus passzív mód nincs bekapcsolva probléma.

A tökéletesség unalmas.

Geristar

Ej. Nekem egy dolog nem mükszik: "az egész" xd.
Na most komolyan. Ha valaki tudna nekem küldeni egy PM. es segítséget, amibe mindent jól elmagyaráz megköszönném, mert szoktam ftp. ni, csak hát se a USteames accountommal, se az anonymus accountal nem megy fel. un. "kapcsódási hibát" üzen
I'm made by Heaven, because I'm Love Hina and Kaleido Star and Final Fantasy and Resident Evil fan

Kuroi Tenshi

Quote from: Geristar on 2007-06-30, 22:58:30
Ej. Nekem egy dolog nem mükszik: "az egész" xd.
Na most komolyan.
Na most komolyan. Egy posttal feletted van leírva: "olvass FAQ-ot. :__devil:"
Ott minden le van írva.

Geristar

#129
Értem én, meg minden, de már megnéztem a faq-ot ha te erre gondoltál
És mivel nem találtam benne azt a dolgot, ami érdekelt, így követtem ezt az ajánlást:

"Végignéztem a Faq-t, és nem találtam választ a kérdésemre.
Nyugodtan írj a fórumra"(!)", vagy keress meg minket az IRCNET #usteam csatin, és ha tudjuk a választ segítünk. EMAILBEN NE kérjetek segítséget!!!!"

Bocsi, hogy ha offoltam, csak idegesít, mivel "informatikus alkat" vagyok, és nem bírom, hogy ha nem tudok rájönni mi a baj a géppel.
I'm made by Heaven, because I'm Love Hina and Kaleido Star and Final Fantasy and Resident Evil fan

Draconire


Geristar

#131
Köszi, majd kibökte a szemem, mind1 Köszi még egyszer

EDIT: Már jó is nagyon köszönöm ^_^
I'm made by Heaven, because I'm Love Hina and Kaleido Star and Final Fantasy and Resident Evil fan

Kuroi Tenshi

Quote from: Geristar on 2007-06-30, 23:47:02
Értem én, meg minden, de már megnéztem a faq-ot ha te erre gondoltál
És mivel nem találtam benne azt a dolgot, ami érdekelt, így követtem ezt az ajánlást:
Ezek szerint rossz faq-t néztél :)
Ha még mindig nem működik, akkor konkrét kérdést tegyél fel, körülmények és
részletek leírásával, mert az ilyen "nem működik, találjátok ki mi a baja és csináljátok
meg!" típusú kérdéseket nem szeretem.

Geristar

#133
Én is. Mondjuk elöbb én is olyan voltam XD. Köszi, rendesen mükszik, és már szipkázom is a Love Hinát (hehe pont akkora sikerült megcsinálni, mikorra a torrentes 99,7 °% volt, mind1 így is gyorsabb). Rengeteg anime van fenn. Azthiszem, hogy ez a regisztráció volt életem egyik legjobb döntése.

Egyébként csak pár számot hagytam le az ftp elérésének címéről. azthittem, hogy csak simán ez a címetek: ftp.usteam.hu. Mind1 elöbb körülnézek, mielött okoskodnék XD.

Nagyon köszönöm. Nagyon happy vagyok most.
I'm made by Heaven, because I'm Love Hina and Kaleido Star and Final Fantasy and Resident Evil fan

Black

Egy alap kérdésem lenne:Mi az ftp címe?

Soldier

#135
Quote from: Black on 2007-07-25, 18:46:19
Egy alap kérdésem lenne:Mi az ftp címe?

egyszerü válasz itt es itt

Zsiga

Quote from: Black on 2007-07-25, 18:46:19
Egy alap kérdésem lenne:Mi az ftp címe?
Mivel most Soldier fórumtárs gyorsabb volt ezért tulajdonképp már mindegy, de azért megemlíteném hogy lehet ám olvasni is, pillanatok alatt meg lehet találni az ftp elérhetőségeit és beáállításait a FAQ topicok segítségével, ráadásul a linkelt Általános FAQ két boardról (Hírek és Help) is elérhető...

Ezúton tisztelettel kérném a fórumtársakat hogy az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket ezentúl hagyják figyelmen kívül. Ha valaki azért kérdez mert lusta utánanézni akkor majd egy-két nap várakozás után talán rájön hogy nem hal bele ha rászánja azt az öt percet hogy belenézzen a FAQ topicokba, neadjisten a Fórumszabályzatba is. Ha meg azért mert hülye és tényleg nem találja az meg ne is tudja, idiótákra nincs szükségünk, mert az idióták szokták bepostolni utána más fórumokra az elérhetőségeket...

Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-07-25, 18:56:08
Quote from: Black on 2007-07-25, 18:46:19
Egy alap kérdésem lenne:Mi az ftp címe?

Ezúton tisztelettel kérném a fórumtársakat hogy az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket ezentúl hagyják figyelmen kívül. Ha valaki azért kérdez mert lusta utánanézni akkor majd egy-két nap várakozás után talán rájön hogy nem hal bele ha rászánja azt az öt percet hogy belenézzen a FAQ topicokba, neadjisten a Fórumszabályzatba is. Ha meg azért mert hülye és tényleg nem találja az meg ne is tudja, idiótákra nincs szükségünk, mert az idióták szokták bepostolni utána más fórumokra az elérhetőségeket...

IgaZ "lapot vettem" !!
[spoiler][/spoiler]

Selmo

Továbbá a hülye kérdések törölve lesznek. ;)

A tökéletesség unalmas.

weblola

lehet hogy el leszek küldve a búsba de nekem akkor se műxik jelen pillanatba az ftp. volt már eddig, tudom h hogy kell beállítani,de most nem enged fel a régi nevemmel és jelszavammal. csinálni akartam újat, de itt a honlapon a regisztráció után( kitöltöttem mindent,elfogadtam a feltételeket) razt írja ki,hogy nincs jogusultsága erre a műveletre. probálkoztam már legalább 3 különböző névvel,e-mail címmel. de semmi! ftp kliens meg csak annyi ír ki amikor kapcsolodnék hogy nem érvényes a nevem és jelszavam. remélem eléggé konkrétan leírtam, és bocsánat ha FAQban van erre is kiterjedő oldal, de én nem találtam,vagy nem mentem vele semmire. előre is köszi a segítséget!

Kuroi Tenshi

Ban-lista? Hány szálon töltesz?
Nem-magyarországi ip-cím? (Még az országon belül is előfordulhat!)

nnorbi

Lenne 1 apró problémám....
néha az internet kapcsolatom 1 picit instabil (megszakad) ezért nem tudok total commandert használni letöltéshez mert ha  megszakad akkor nem folytatja
flash fxp rendszeresen kifagy (kipróbáltam 2 különböző verziót)
ami jól működik az a smart ftp de nem tudom az újra próbálási időt átállítani ami 30 sec amiért előbb utóbb ban jár :(
tudna valaki ajánlani 1 4. ftp-s progit vagy segiteni a 3 közül valamelyikkel?

jani620

Sziazstok!

Tudom, hogy biztosan megint nem jó helyre írok, de azért megkérdezném, hogy ha fel szeretnék tölteni pár animét a szerverre, azt hol tehetném, meg, és mi az egész eljárásnak a folyamata?

Köszi a segítséget!

Zsiga

Quote from: jani620 on 2007-08-08, 12:59:36
Sziazstok!

Tudom, hogy biztosan megint nem jó helyre írok, de azért megkérdezném, hogy ha fel szeretnék tölteni pár animét a szerverre, azt hol tehetném, meg, és mi az egész eljárásnak a folyamata?

Köszi a segítséget!
Írsz egy privit zsozsonak, leírod hogy mit szeretnél feltölteni, és ha érdekli akkor kapsz egy feltöltési accountot.
Ja és valóban rossz helyre írtál... :) http://usteam.hu/forum/index.php?topic=612.0

Czano

Üdv mindenkinek!
A segítségeteket szeretném kérni, lenne egy kis problémám! Az a gond, hogy én már egy ideje használom az FTP-t, otthon nincs is vele semmi gáz. Itt koliban viszont azt írja ki, hogy "Kapcsolathívási hiba!" pedig elvileg az FTP-knek menniük kéne (a többi megy is)!
Igazából élléggé sík vagyok a számtechez úgyhogy lövésem sincs mi lehet a gáz! Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!
Előre is kösz!

Cobra

Valószínűleg tiltva van a port, amin csatlakoznod kellene az ftp-hez. Ha központi hálózatot használsz, akkor csak annak a rendszergazdája tudná engedélyezni a portot, de erre igen kicsi az esély.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Czano

Köszi, szépen!

Ez gáz! Csak azt nem értem az összes többi FTP-miért működik. Miért csak ez nem. (kegyetlen az élet :bruhuhu:). Na mindegy megpróbálok beszélni a rendszergazdával. Ez élég hülye kérdés lesz :confused:, de mit kéne neki mondanom, legyenszives engedélyezze nekem az xy-sorszámú portot vagy mit (mármint, hogy ő is értse mit akarok)? (nem vágom ezt port dolgot)

Selmo

Mert az FTP kiszolgálók alapértelmezésben a 21-es porton kommunikálnak és ezért éred el a többségét. Hát ezt rendszergazdája válogatja, van amelyiknél pár sör is elég, van amelyiknél a szépen kérés, más meg az istennek sem enged sávzabáló alkalmazásokat.

A tökéletesség unalmas.

Czano

Köszi!
Már csak 1 utolsó utáni kérdés! És ez az FTP kiszolgáló melyik porton komunikál?

Cobra

31337, de ez benne van a címben is. Azért nézd meg mégegyszer a FAQ-ban, hogy biztos jól állítottad be a TC-t/ftp kezelő programot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !