FTP kliens/szerver help-topic

Started by pukkandur, 2004-01-11, 18:14:08

Previous topic - Next topic

balu0


frozenstein

Quote from: frozenstein on 2007-02-23, 20:45:14
Nemrég kezdtem router-t használni, és azóta a flash fxp-ben, ha berakok több fájlt a letöltési listára, akkor miután egy fájllal végez, utána megszakítja a kapcsolatot, majd újrakapcsolódik, kihagy egy fájlt, és úgy folytatja a töltést. Van erre valami megoldás, vagy rakjak be minden második fájlnak valamit, amit nem is akarok letölteni?

szerk: Meg most észrevettem, hogy amikor az utolsó fájllal is végez akkor az 5 perces idle helyett, rögtön disconnectel. Ezek szerint a router-nek a hosszú távú folyamatos kapcsolattal lehet baja. Mit kéne át állítani, hogy ezt ne csinálja?
Most megjavult, de fogalmam sincs mitől, mert megint nem állítottam át semmit. Akkor vagy nem nálam volt a hiba, vagy magától váltogat valamit, ami meg ugye nem jó. Majd még írok ha újra előjönne a probléma.

Janee

öö..most hogy lassan szedi le a cuccokat nekem is tökéletesen műxik... :lol: :lol:
"a könnyeidet tartsd a szívedben és soha ne mutasd ki...."

frozenstein

Az én esetemben úgy néz ki, ez a hiba fájlméret függő. Bármennyi 140 megás(vagy kisebb) fájlt leszed, de ha van közte egy 170-es(vagy nagyobb) akkor az azutánit kihagyja. Valakinek van ötlete mitől lehet? (korábban írtam, hogy azóta van mióta router-t használok)

Lazzaret


Lenne egy kérdésem.

Valamiért nem tudok csatlakozni a serverre. Ez most az újitás következménye vagy bannolva lett az IP-m?


www.arkangyalok.uw.hu

Selmo

Ha nem vagy rajta a ban-listán akkor más a hiba.

A tökéletesség unalmas.

Lazzaret

Kösz már müxik. Valami más lehetett a bibi. Biztos a szolgáltatóm.


www.arkangyalok.uw.hu

Lillanett


wolve

Nekem még mindig csigalassú..  :bruhuhu:
A gyilkosság a kritika egyik szélsőséges formája.
Tehát dögöljenek a kritikusok.

Piyoko

Sziasztok!


Sohasem sikerül az ftp kapcsolódás :bruhuhu:!Letöltöttem a TotalCommandert meg mindent úgy csináltam ahogy mondtatok de mindig azt írja ki hogy nem találja a kiszolgálót! :confused:Miért?Pedig most másik gépről kapcsolódok és többször is leellenőriztem hogy minden renben van-e(paszív mód bekapcsolva van-e,jelszó,stb)de mindig ezt írja ki.Másik kapcsolóval is próbálkoztam de az is dettó volt :frown:.Remélem segítetek :whoah:!

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Piyoko

Szerintem nincs vele baj mert ezen a gépen máskor is ftpztem már..

Selmo

Kapcsold ki és ha úgy megy, akkor mégis van vele baj. :)

A tökéletesség unalmas.

Piyoko

#103
 :frown:Az előbb próbáltam kikapcsolva és úgysem ment:'(..Nem tudom mi lehet a baj..Biztos én szúrok el valamit de foggalmam sincsen hogy mit mert mindent jól írtam be.

---------------------------

Ráadásként az előbb sikerült ftp kapcsolódnom az Animehq-ta szóval már télleg nem tudom hogy mi az Usteammel a baja :lol:

---------------------------

CIKKIII WÁHÁHÁHÁHÁ!!!Kiderült hogy véletlenlül úgy írtam be hogy useteam nem usteamXD!CIKIIII!! :oops: Miért mindig velem történik ezV_V?Múltkor elkezdtem panaszkodni egy másik fórumon hogy nincsen hang meg minden és kiderült hogy nem dugtam be a hangszórótXD!CIKIIIIIII!


Legközelebb légyszíves használd a Modify gombot, köszi. - Zsiga

tammys

Hello!
Nekem az lenne a gondom, hogy az FTP-ről szeretném leszedni az Inuyasha részeket, hogy szinkronizáljam és feliratozzam saját részre őket!Tegnap leszedtem az első részt és sikeresen szinkronizáltam!Ma felmentem az FTP-re,de eltűnt az összes rész a Moviek-kal eggyütt.Miért?Ugye nem töröltétek őket?

Fazék

#105
sztem ideje lenne pár ftp-s topic-ot egybevonni, mert még mindig túl sok van, és azt hiszem ez legalább a 3. ahol ugyanazt a kérdést teszik föl frissenjöttek, és max egyiket-másikat a stílusáért lehet megszólni, de végülis mindegyik topic-ba helyénvaló volt a kérdésük :)

szóval jelenleg kisebb gondokkal küszködik az ftp. a főnök már dolgozik az ügyön. türelem és rövidesen megoldódik a problémád, ha minden jól megy :)

tammys

Köszönöm a gyors választ és reménykedek!

Selmo

Quote from: Fazék on 2007-04-15, 17:42:10
sztem ideje lenne pár ftp-s topic-ot egybevonni, mert még mindig túl sok van, és azt hiszem ez legalább a 3. ahol ugyanazt a kérdést teszik föl frissenjöttek, és max egyiket-másikat a stílusáért lehet megszólni, de végülis mindegyik topic-ba helyénvaló volt a kérdésük :)
Arra gondolsz, hogy ezt és az FTP és egyebek topickot összevonni? Nem rossz ötlet, de elméletileg ott az ftp problémákkal kapcsolatos kérdésekre válaszolnánk, itt meg a csatlakozás, letöltés problémákra. Nagy átfedés tudom. Talán meg lehet oldani, hogy egybemergelve itt marad, ott meg megmarad a linkje, de nem tudom mennyire lenne jó ez.

A tökéletesség unalmas.

Lillanett

Nekem megint rossz az ftp.Már annyira hogy 7kb-val tölti.Mit lehet ilyenkor csinálni?Lécci help!

Member

Bízni isten akaratában és reménykedni, hogy nem fokozták le 100 Mbit alá. :)

nec1

Sziasztok.

Először is szeretnék elnézést kérni az oldalon írt :Eztneked: üzenetem miatt. Kicsit ki vagyok agyilag.

Másodszor meg szeretnék segítséget kérni. Mivel minden  :G  keresésemmel (anime témában) előbb utóbb ezen az oldalon kötöttem ki, hát körül próbáltam nézni. És oda jutotta, hogy az oldal Ftp szerverén van az ami nekem kéne, tehát kerestem azt is. Sajna, valamely oknál fogva, lehet én vagyok vak, nem sok mindent találtam az Ftp szerverrel kapcsolatosan. És hát abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy ha lehetne egy részletes leírát küldenétek erre a címre :  nec1@freemail.hu       az Ftp szerverre való bejutás, regisztráció, és mindent ami szükségeshozzá.

Előre is köszönöm.

Ui: Total comanderem van, és azon keresztül próbáltam az ebben a topikban megadott adatokkal belépni sikertelenül. (ja és ftp-ben még elég kezdő vagyok, tehát minden segítség joljön)


Zsiga


nec1

köszönöm, 
(akkor ugy látszik én vagyok vak.)

nec1

Bocs, hogy ennyi gond van velem, de az itt http://moha.uw.hu/tcftp/tcftp.htm leírtak alapján beálított Total Commander nem akar csatlakozni. Pedig átnéztem, és minden jol van megadva. ezt írj ki:
http://images.netbag.hu/20070505/11270316025.jpeg
Ez most miért van, ha tudnátok még egy kis segítséget adni.
Köszi.

Zsiga

Quote from: nec1 on 2007-05-05, 12:30:44
Bocs, hogy ennyi gond van velem, de az itt http://moha.uw.hu/tcftp/tcftp.htm leírtak alapján beálított Total Commander nem akar csatlakozni. Pedig átnéztem, és minden jol van megadva. ezt írj ki:
http://images.netbag.hu/20070505/11270316025.jpeg
Ez most miért van, ha tudnátok még egy kis segítséget adni.
Köszi.
usteam, nem useteam... ;)

Mathyas

Sziasztok!
Kaptam a haveromtol egy weboldalt ahol le van írva, hogy a Total commanderből hogyan kell FTP-t letölteni!
Mindent megcsináltam haveromtol még Screenshootot is kaptam hogy ellenőrizhessem minden helyesen van-e írva!
Miután leellenőriztem csatlakozni és próbáltam és egyszerűen ezt írja ki: Kapcsolat Hívási hiba!
A segítségeteket kérem ilyenkor mit tegyek? :confused: :oops:

Selmo

Az általános FAQ-ot olvastad? A főoldali név/jelszó van megadva? Passzív mód beállítva? Tűzfal?

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Ha 100%, hogy jól van beírva a cím és megy is a szerver, akkor valószínűleg tűzfal vagy router fogja meg az adatátvitelt.
és nem FTP-t töltesz, hanem FTP-ről (pontosabban FTP-n keresztül egy fileszerverről, de ez így kicsit bonyolult :) )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Mathyas

#118
Igen tényleg a tűzfal lehet mert nagy álltalánosságban mindent megfog!

De mit tudok ilyenkor tenni? Tegyem a kivételek közé a Total commandert??

Manitu