Main Menu

Dragon BaLL

Started by [BouNCE], 2004-01-15, 12:11:21

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

Aki kicsit is ert a temahoz az tudja ;)

danime

jólvan látom itt nem vágja a témát senki  :jee: , na pá
"Looks like someone is gonna have to show you the ropes."

Hiei-sama

Quote from: danime on 2007-04-23, 12:47:20
jólvan látom itt nem vágja a témát senki  :jee: , na pá


Itt egyes egyedul te nem vagod ;)


danime

Quote from: Liquid Snake on 2007-04-23, 16:16:10
Khm. DB Japán szinkronszínészek
Kösz az ilyeneket én is megtaláltam, még az angol nyelvű ( :mad:) szinkronszínészeket is..
És nem érdekel, még ha anyáztok is..: de hogy miért egy nő szinkronizálta le Gokut azt nem vágom, és még rajtam kívül sokan mások se, higgyétek el. :eek:
"Looks like someone is gonna have to show you the ropes."

Hiei-sama

Quote from: danime on 2007-04-23, 22:50:51
Quote from: Liquid Snake on 2007-04-23, 16:16:10
Khm. DB Japán szinkronszínészek
Kösz az ilyeneket én is megtaláltam, még az angol nyelvű ( :mad:) szinkronszínészeket is..
És nem érdekel, még ha anyáztok is..: de hogy miért egy nő szinkronizálta le Gokut azt nem vágom, és még rajtam kívül sokan mások se, higgyétek el. :eek:


Ember akkor te az animekben se vagy jartas csak ezt tudom mondani....Es ha nemtunt fel gohan,goten,krilin,chaozu es meg sorolhatnam mindegyiknek noi japan szinkronszenisze van...

Liquid Snake

Quotede hogy miért egy nő szinkronizálta le Gokut azt nem vágom
Azért mert csak. :) Nem anyázunk. Naruto-ban a főhőst is nő szinkronizálta One Piece-ben meg a főhőst azaz Luffy-t is egy nő, sőt az már inkább öregasszony. Ez van, ilyenek a japánok de ettől függetlenül iszonyat jó a hangja mindegyiknek. Azt, hogy konkrétan miért egy nővel szinkronizáltatták le azt csak ők tudják. Biztos ő volt a legjobb a válogatáson :D

LuckyDingo

Hát jah rengeteg animében vannak női szinkronok.. mondjuk szerintem azért, mert az ő hangjuk hasonlít a gyerek hangjához /kivéve Luffyt, de ő egy jelenség XD/. SZvsz Goku hangja felnőttként már gáz volt...
Arra meg, hogy kellene-e új DB.. sztem nem kell, nem sok újat tudnak adni és lehet, hogy csak belerondítana a DB legendába /már a GT is nagyon ilyen volt/

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-04-24, 08:03:58
Hát jah rengeteg animében vannak női szinkronok.. mondjuk szerintem azért, mert az ő hangjuk hasonlít a gyerek hangjához /kivéve Luffyt, de ő egy jelenség XD/. SZvsz Goku hangja felnőttként már gáz volt...
Arra meg, hogy kellene-e új DB.. sztem nem kell, nem sok újat tudnak adni és lehet, hogy csak belerondítana a DB legendába /már a GT is nagyon ilyen volt/


Mindennel egyetértek  :tezsvir:

danime

#549
Oké köszi.
Most a GT-t kezdtem el nézni mert az eredeti hangján se hallottam még és egy pár részt ki is hagytam. Goku, Vegita és Pan  :D hangja isteni!
"Looks like someone is gonna have to show you the ropes."

Bishop

hát ha már új rész akkor lehetne folytatni aho, a Gt film abba maradt,de szerintem se kéne zargatni jó volt szép volt de vége

én most a sima Db-t akarom csak megszerezni japán hanggal dvd minőséggel csak hát nehéz hozzá jutni gyors torrent-ekhez

Hiei-sama

Quote from: Liquid Snake on 2007-04-24, 07:58:13
Quotede hogy miért egy nő szinkronizálta le Gokut azt nem vágom
Azért mert csak. :) Nem anyázunk. Naruto-ban a főhőst is nő szinkronizálta One Piece-ben meg a főhőst azaz Luffy-t is egy nő, sőt az már inkább öregasszony. Ez van, ilyenek a japánok de ettől függetlenül iszonyat jó a hangja mindegyiknek. Azt, hogy konkrétan miért egy nővel szinkronizáltatták le azt csak ők tudják. Biztos ő volt a legjobb a válogatáson :D


Azt remelem tudod ,hogy OP-ban Dr.Kureha hangja,Goku szinkron hangja? ;) Krilin hangja meg Luffy-e...

Cheesy

Lehet, hogy megköveztek, de nekem tetszett a GT amerikai szinkronja. Némely karakternek eszméletlen jól eltalálták, és lehet érezni persze, hogy kit szinkronizáltak profik és kevésbé profik. Vannak elfuserált szinkronhangok, de az összhatás sztem kellemes, holott a legtöbb anime amcsi szinkron felejthető.
Most elmondhatom, hogy láttam mind a 3 sagat, de a Z nincs még meg DVDRiP-ben. Torrenten kívül van még megoldás? :S

Hiei-sama

Megveszed DVD-n :p

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-04-24, 15:55:57
Quote from: Liquid Snake on 2007-04-24, 07:58:13
Quotede hogy miért egy nő szinkronizálta le Gokut azt nem vágom
Azért mert csak. :) Nem anyázunk. Naruto-ban a főhőst is nő szinkronizálta One Piece-ben meg a főhőst azaz Luffy-t is egy nő, sőt az már inkább öregasszony. Ez van, ilyenek a japánok de ettől függetlenül iszonyat jó a hangja mindegyiknek. Azt, hogy konkrétan miért egy nővel szinkronizáltatták le azt csak ők tudják. Biztos ő volt a legjobb a válogatáson :D


Azt remelem tudod ,hogy OP-ban Dr.Kureha hangja,Goku szinkron hangja? ;) Krilin hangja meg Luffy-e...

Aztaaa ezt nem tudtam. DE nagyon durva. Nem is figyeltem :) Gokunak nagyon hülyén állt szerintem a hang de Luffy-nak nagyon jól eltalálták. Thx az infót.

danime

Quote from: Cheesy on 2007-04-24, 18:53:36
Lehet, hogy megköveztek, de nekem tetszett a GT amerikai szinkronja. Némely karakternek eszméletlen jól eltalálták, és lehet érezni persze, hogy kit szinkronizáltak profik és kevésbé profik. Vannak elfuserált szinkronhangok, de az összhatás sztem kellemes, holott a legtöbb anime amcsi szinkron felejthető. ...
Az a zene nekem nem tetszik ami az amerikai alatt megy. Már a Z-nél se jött be. Az eredeti a legfaszább, feeling  :D
"Looks like someone is gonna have to show you the ropes."

TitiRii

Sziasztok
Ide irányitottak, hátha valaki tud seigteni :)
szóval a törpénet ugy néz ki hogy sajnos megsemisült a teljes archiv gyüjteményem, és köztük volt a teljes Dragon Ball is (mindenestül, alap, Z, GT meg sok sok nagy film, japánul angolul, meg magyarul is)
Most igyekeznék potolni, a lehető legtöbet belölük és a lehető leggyorsabban
ha netán valakinek meg lenne és nem lene rest lecopyntani, vagy tudna küldeni egy elérhetőséget ahonann nem a pear to pear ek sebeségével(ami nekem sávszéleség problémák miatt külön hajtépés) tudok nézhető de inkább jó minöségü részeket ilmeket leszedni az ne halgassa el
természetesen meg is hálálnám fáradalmait
üdv
:)

ontheroad

Sziasztok

Csak nekem tűnik úgy, hogy nincs Dragon Ball a USTEAM ftp-n?
Nem tudom, én most Naurot nézek és sztem tök hasonló és kedvet kaptam ahhoz is, de úgy láttam, hogy nincs fenn.


noriko

#559
Tudtátok, hogy mégiscsak lett Dragon Ball live action?! És április 9-től a hazai mozikban?!

http://www.imdb.com/title/tt1098327/

LOL Goku úgy néz ki, mint Frodó :D
"I wish I could, but I don't want to."

LuckyDingo

Egészséges anime kedvelő ember ezt nem nézi meg.. még viccből sem XD

Xzone

Quote from: noriko on 2009-03-13, 21:42:11
Tudtátok, hogy mégiscsak lett Dragon Ball live action?! És április 9-től a hazai mozikban?!

http://www.imdb.com/title/tt1098327/

LOL Goku úgy néz ki, mint Frodó :D

Erről nem beszélünk. Nem létezik.

NLZ

Quote from: Xzone on 2009-03-13, 22:44:30
Quote from: noriko on 2009-03-13, 21:42:11
Tudtátok, hogy mégiscsak lett Dragon Ball live action?! És április 9-től a hazai mozikban?!

http://www.imdb.com/title/tt1098327/

LOL Goku úgy néz ki, mint Frodó :D

Erről nem beszélünk. Nem létezik.
[reserved]

Bruce

Quote from: Xzone on 2009-03-13, 22:44:30
Quote from: noriko on 2009-03-13, 21:42:11
Tudtátok, hogy mégiscsak lett Dragon Ball live action?! És április 9-től a hazai mozikban?!

http://www.imdb.com/title/tt1098327/

LOL Goku úgy néz ki, mint Frodó :D

Erről nem beszélünk. Nem létezik.
Igenis létezik Dragon Ball Live  :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

chilip

http://www.animenewsnetwork.com/review/dragonball-evolution

HAHAHAHAHA szarrá röhögtem magam a kritikuson :D

az értékelés a végén:
Overall : F
Story : F
Music : C

+ Might be fun when you're hammered and surrounded by friends. Or suicidal, and need something to push you over the edge.
− Basically everything.

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-03-16, 19:25:07
http://www.animenewsnetwork.com/review/dragonball-evolution

HAHAHAHAHA szarrá röhögtem magam a kritikuson :D

az értékelés a végén:
Overall : F
Story : F
Music : C

+ Might be fun when you're hammered and surrounded by friends. Or suicidal, and need something to push you over the edge.
− Basically everything.

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Ezért se fogok moziba menni...

chilip


Makos

Megnézte már valaki?

Csak azért kérdezem hogy hogy készüljek az estére, mert megvan camosan :D

NLZ

Quote from: Makos on 2009-03-21, 11:26:19
Megnézte már valaki?

Csak azért kérdezem hogy hogy készüljek az estére, mert megvan camosan :D
Kemény drogokkal készülj sztem. :D
[reserved]

Makos

Quote from: NLZ on 2009-03-21, 14:35:58
Quote from: Makos on 2009-03-21, 11:26:19
Megnézte már valaki?

Csak azért kérdezem hogy hogy készüljek az estére, mert megvan camosan :D
Kemény drogokkal készülj sztem. :D

Ok, akkor bnőmmel nézem meg :angyali: