Main Menu

Hírek

Started by .Attila, 2004-12-14, 10:37:58

Previous topic - Next topic

Puru²


Kuroi Tenshi

#421
Quote from: Tycho on 2007-06-05, 19:33:48
de annyira elég, hogy már most gyűjtsek egy SLI slave kártyára a gépembe meg pár kiló ramra  :comp:...)
Slightly un/related:
SLI nem valami költésghatékony megoldás; inkább csak 1680*1050/1600*1200as
felbontás fölött, szűrőkkel érdemes meggondolni. Az esetek jelentős részében
egyetlen erősebb kártya jobb eredményt produkál, mint 2 gyengébb.
(7900GS>7600GT SLI, 8800GTS>8600GTS SLI, stb); már ahol a játék ki tudja
használni az sli előnyeit...
A DDR2 is elég sokat zuhant, most érdemes még bevásárolni, amíg ilyen olcsó.

Ramiz

Quote from: Puru² on 2007-06-05, 20:15:40
Hellboy :

http://www.imdb.com/name/nm0000579/
Basszus, tényleg! És még az Afro Samurai-ban is szinkronizált! Hiába, remek hangja van. :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Randal


Tycho

#424
Randal: nem értem, mi van azzal, hogy több platformra is kijön? Amíg ott a PC az első sorban, addig nem számít... vagy szerinted azért mert konzolra is kijön, rögtön hazavág minden RPG elemre való reményt?

OFF: Tenshi: de nekem már van egy asus ati x800GTO SLI master kártyám... emellé betenni a tesóját az azért jó, nem? Jobban járok, mintha eladom + a másikra szánt pénzből próbálok valamit szerezni, na meg nem csak játékra kell a gép  :hehe: ...

Kuroi Tenshi

Olyanod nehezen lehet, mert az Crossfire :hehe:

De ettől függetlenül: nézz meg összehasonlításokat, és lásd be magad ;)

Lassan átvihetitek kalandjátékokba/kötetlenbe, mielőtt valaki megint
felveti...

Randal

Tycho:

Igen, valahogy így gondolom. VAgy FP lesz vagy felülnézetes mint pl a Final Fantasy, de akkor yay. Én Falloutot akarok nem ilyen kis konzolszutykokat.
És itt nem érdekel, hogy az FF meg más gamma mennyire jó vagy nemjó.

Mindegy. Az E3-on majd többet fogunk tudni.
Elméletileg konzolokra is lehet NWN szerűséget fejleszteni. De hogy akarnak-e...

Fazék

én 99%-ot mondok rá, hogy FPS/TPS lesz, izometrikus nézet szerintem föl sem merült

csak abban reménykedem hogy a hangulatot el tudják kapni (és erre vmilyen szinten jó jel a teaser), és onnantól nekem mindegy hogy milyen az irányítás.

amúgy oblivion-ben lehettek társaid? hogyan követtek, ha voltak? irányíthattad őket? azért kérdezem, mert egy percet sem játszottam még a játékkal.

Randal

Amúgy még eszembe jutott, hogy konzolokon ott van a FIFA 07. Aminek a nézete megfelelne az isometrikusnak.

thrall

Quote from: Fazék on 2007-06-06, 00:08:51
amúgy oblivion-ben lehettek társaid? hogyan követtek, ha voltak? irányíthattad őket? azért kérdezem, mert egy percet sem játszottam még a játékkal.

ideiglenesen voltak, akik elkisértek valahova, de azok azt tették amit megírtak nekik nem tudtad irányítnai, és amit emgláttak leölték... te meg rohanhattál utánuk hogy meg ne haljanak -.- szóval idegesítőek voltak

Dreamcleaver

Quote from: Randal on 2007-06-06, 00:12:39
Amúgy még eszembe jutott, hogy konzolokon ott van a FIFA 07. Aminek a nézete megfelelne az isometrikusnak.

Őőő...lol...az izometrikus nézet lényege nem az, hogy lehet olyat csinálni konzolon, hanem, hogy az a legmegfelelőbb a point&click-féle egérkezelés megvalósítására. A konzol verziók miatt ilyen tuti nem lesz. Oblivion-féle FPS nézet lesz, és ugyanúgy, mint az Oblivion-t, elsősorban X-Boxra fogják fejleszteni a játékot, és a PC verzió "átirat" lesz...sztem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

Quote from: thrall on 2007-06-06, 00:14:20
Quote from: Fazék on 2007-06-06, 00:08:51
amúgy oblivion-ben lehettek társaid? hogyan követtek, ha voltak? irányíthattad őket? azért kérdezem, mert egy percet sem játszottam még a játékkal.

ideiglenesen voltak, akik elkisértek valahova, de azok azt tették amit megírtak nekik nem tudtad irányítnai, és amit emgláttak leölték... te meg rohanhattál utánuk hogy meg ne haljanak -.- szóval idegesítőek voltak
hmm... akkor lehet hogy új motort írnak a fallout-hoz? csak mert ugyan fallout-ban sem volt vmi óriási hatalmad a követőid fölött, de ennél így első hallásra azért több volt...

szerk: ha viszont maradnak az oblivion motornál és kiveszik a Fallout-ból a teljes játékon átívelő követőidet, akkor egy picit morcos leszek...

thrall

Quote from: Fazék on 2007-06-06, 00:20:22
Quote from: thrall on 2007-06-06, 00:14:20
Quote from: Fazék on 2007-06-06, 00:08:51
amúgy oblivion-ben lehettek társaid? hogyan követtek, ha voltak? irányíthattad őket? azért kérdezem, mert egy percet sem játszottam még a játékkal.

ideiglenesen voltak, akik elkisértek valahova, de azok azt tették amit megírtak nekik nem tudtad irányítnai, és amit emgláttak leölték... te meg rohanhattál utánuk hogy meg ne haljanak -.- szóval idegesítőek voltak
hmm... akkor lehet hogy új motort írnak a fallout-hoz? csak mert ugyan fallout-ban sem volt vmi óriási hatalmad a követőid fölött, de ennél így első hallásra azért több volt...

szerk: ha viszont maradnak az oblivion motornál és kiveszik a Fallout-ból a teljes játékon átívelő követőidet, akkor egy picit morcos leszek...

Nekem van egy olyan tipppem, hogy "modernizálják". Olyan lesz benne, amit még sehol senki sem látott!!! egyedül leszel, és az egész világ ellen harcolni kell majd

Cobra

[off] Tycho, nem akarlak elkeseríteni, de az X800 sajnos jövőre már használhatatlan lesz, már most is a Dirt demoja el se indul rajta, mert kellene az SM3.0, de az X800 csak 2.0-t tud. Nekem is X800GTO2-m van és ahogy lesz teszt a 2600XT-ről és lehet itthon kapni reális áron, rögtön megpróbálom eladni (kb a negydéért ha elviszik, mint amennyiért vettem :( ).
[/off]
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rounin

Eh. Megnézve ez a tízer. Hát őő.. fene, hangulatosnak tűnik. A végén lévő "War.. war never changes." beszólástól elaléltam kis híján, az alatta szóló zene letöltve (kellemes^^) és hát most izgulok, hogy lesz-e rá gépem és vajon a játék hangulata lesz-e ilyen. Szóval hubaz.

Zsiga


Rounin

Quote from: Zsiga on 2007-06-06, 01:06:42
Quote from: Rounin on 2007-06-06, 01:05:42
az alatta szóló zene letöltve
/r/ :smile:

Horace Heidt - I don't want to set the world on fire

Jelenleg nincs tárhelyem betárazva és há' slacker power van. ^^'

Zsiga

Quote from: Rounin on 2007-06-06, 01:08:43
Horace Heidt - I don't want to set the world on fire
:merci:

Próféta

Nekem kicsit csalódás a teaser, a 10 éves Fallout mozija valahogy életszerűbb volt.
De ugyanakkor határozottan pozitív csalódás, mert úgy tűnik, a ethesdánál mégiscsak elkapott valakit a Fallout hangulat...
Ron Perlman is benne van...  :jee:

Valamivel derűsebb várakozással nézek a játék elébe, mint eddig.

Dreamcleaver

Mondjuk ez a teaser nem sokat jelent, úgy értem nem volt nagy cucc összerakni egy ilyen rövid, a régi Fallout hangulatát hozó jelenetet. Mi kellett hozzá?
-rádióból szóljon valami 30-as 40-es évek beli sláger
-posz-apokaliptikus romváros
-csávó BoS power armorban
És kész is.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

#440
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-06, 01:17:48
Mondjuk ez a teaser nem sokat jelent, úgy értem nem volt nagy cucc összerakni egy ilyen rövid, a régi Fallout hangulatát hozó jelenetet. Mi kellett hozzá?
-rádióból szóljon valami 30-as 40-es évek beli sláger
-posz-apokaliptikus romváros
-csávó BoS power armorban
És kész is.  :D

Miből áll a Die Hard? Pár poén, rengeteg brutalitás, meg egy lerobbant zsaru. Mégis szar a többség, ami utánozni próbálta :haha: .

edit:
Quote from: Zsiga on 2007-06-06, 01:11:38
Quote from: Rounin on 2007-06-06, 01:08:43
Horace Heidt - I don't want to set the world on fire
:merci:

Hit me hard.

Ink Spots az előadója annak, ami a trailerben megy. Horace Heidt nem az -.-'

Ramiz

Ejnye Rounin... :ejnye: Ráadásul Fazék egy oldallal ezelőtt már mondta... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2007-06-06, 11:07:31
Ejnye Rounin... :ejnye: Ráadásul Fazék egy oldallal ezelőtt már mondta... :D

Mentségemre legyen szólva, hogy van mentségem. :haha:

Randal

Dreamcleaver: Ne legyél ennyire pesszimista. Egyébként már a Van Buren techdemóban is volt forgatható kamerakezelés, szóval ezt már az eredeti készítők is meg akarták csinálni. Egyébként meg az E3-on kiderül hogy milyen lesz.

Amúgy miért jó az neked, hogy egyfolytában FPS-re szavazol? És ha az lesz? Akkor egy "Én megmondtam!" felkiáltással elmész a sarokba duzzogni vagy mi?
A teaser meg valóban nem áll sok mindenből, de ugyanolyan mint az előző két játéké. Szóval hozta azt amit kellett. Ennyi.

Tycho

#444
Kijött egy Shadowrun nevű játék, ami a shadowrun világában játtszódik, olyan fps/rpg szerűség.... nem durrant nagyot, de a grafikája szép, a fejlesztő a microsoft games és a fasa studio (tehát rábólintottak, azért próbálom ki egyáltalán... ), a marketingje szar, honlapja annyira tré, hogy azt se tudják kiböffenteni, hogy van-e single-playere vagy ez ilyen multiplayer game akar lenni , szóval érdekes....  Mindenesetre az Exitben volt róla egy cikk és most éppen letöltöm, megnézni mi ez, de ha valaki tud róla valamit, akkor az írja bátran... Ilyesmire gondolok, hogy multi-only-e mert akkor le is állítom pl :haha:

Fazék

Quote from: Tycho on 2007-06-06, 21:03:23
Kijött egy Shadowrun nevű játék, ami a shadowrun világában játtszódik, olyan fps/rpg szerűség.... nem durrant nagyot, de a grafikája szép, a fejlesztő a microsoft games és a fasa studio, a marketingje szar, honlapja annyira tré, hogy azt se tudják kiböffenteni, hogy van-e single-playere vagy ez ilyen multiplayer game akar lenni , szóval érdekes....  Mindenesetre az Exitben volt róla egy cikk és most éppen letöltöm, megnézni mi ez, de ha valaki tud róla valamit, akkor az írja bátran... Ilyesmire gondolok, hogy multi-only-e mert akkor le is állítom pl :haha:
állítsd le a letöltést, ha jót akarsz magadnak :)
köze sincs a játéknak a Shadowrun-hoz.

Dreamcleaver

Quote from: Tycho on 2007-06-06, 21:03:23
Kijött egy Shadowrun nevű játék, ami a shadowrun világában játtszódik, olyan fps/rpg szerűség.... nem durrant nagyot, de a grafikája szép, a fejlesztő a microsoft games és a fasa studio (tehát rábólintottak, azért próbálom ki egyáltalán... ), a marketingje szar, honlapja annyira tré, hogy azt se tudják kiböffenteni, hogy van-e single-playere vagy ez ilyen multiplayer game akar lenni , szóval érdekes....  Mindenesetre az Exitben volt róla egy cikk és most éppen letöltöm, megnézni mi ez, de ha valaki tud róla valamit, akkor az írja bátran... Ilyesmire gondolok, hogy multi-only-e mert akkor le is állítom pl :haha:

én úgy tudom Vista only. amúgy erősen multi orientált. Kb mint egy lebutított UT játékmódok terén, csak van benne mágia.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Tycho

mennyire nincs?   :wtf:  a fasa neve ott van, egyelőre azt mondom sokat nem vesztek, ha leszedem, legfeljebb letörlöm, hogy szar..

Dreamcleaver

Quote from: Tycho on 2007-06-06, 21:09:40
mennyire nincs?   :wtf:  a fasa neve ott van, egyelőre azt mondom sokat nem vesztek, ha leszedem, legfeljebb letörlöm, hogy szar..

nem rpg, multi orientál fps.

van hozzá Vistád?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ramiz

Serintem nem tűnik túl fasa játéknak... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!