Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-06-09, 07:20:29
Ueki Plus: HOL VANNAK A SACRED TREASURE-JEIM???????  :Eztneked: meg a party összeállt :D

Monster Hunter Orage: feltűnt az őrült rocker karaktere is ("Fairy Tail") benne :D http://www.onemanga.com/Monster_Hunter_Orage/3/44/

hahaha.Jó ez a manga egyébként.:) Kár, hogy ilyen lassan  adják ki.

LuckyDingo

Ga-Rei Eleinte aszittem a bleachhez fog hasonlítani, de nem :D Eszement poénok vannak benne hülye pofával. Egy "a gonosz szellemek elpusztítják a világot, ha nem teszünk ellene valamit" story, poénnal megtüzdelve. 22 fejezet van kint onemangán belőle. Monthly manga, szal lesz mit olvasni ha valaki belekezd. nekem tetszett, bár nem korszakalkotó darab.

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6


chilip

InuYasha 557 - Naraku meghalt ugye, a tetü bemenekült a 4 lélek ékkövébe és ott szunnyadt... mostanáig. Már a 4 lélek ékköve is elpusztult. Nos, már csak ki kell menjenek abból az elzárt dimenzióból :D

Darkstar

To Love-Ru. Most járok a 46. ch-nél, egyszerűen nem tudom letenni, pedig mindjárt mennem kell be Pestre.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

minuszmiki

Island: Vegyesek a benyomásaim. Az elején a démonhentelős téma kifejezetten jól van megcsinálva, de aztán a sztori elég érdekes fordulatot vesz, a démonok és a pszchopata gyilkos háttérbe szorulnak, hogy átadják a helyüket egy random világháborús, nacionalista felhangokkal teli, meglehetősen sablonos folytatásnak. Ráadásul a befejezés pozitív kicsengését sem éreztem megalapozottnak a korábban megteremtett hangulat alapján. A karakterek is elég esetlegesen viselkednek, bár szerencsére a főszereplők viselkedése nagyjából konzekvens. A történelmi-mitológiai háttér alaposan meg van magyarázva, aminek köszönhetően néhol ellentmondásossá válik. Szóval sok sebből vérzik, de még így se mondanám, hogy rossz. A harcok kifejezetten jók, főleg amikor a felek elvesztik a fejüket. Az art is jó minőségű, qualityvel nem találkoztam, a karakterdizájn és az arcokra kiülő érzelmek ábrázolása kifejezetten tetszett. És végülis a történet sem volt rossz, nem bántam meg, hogy rászántam az időt.

Alkyra

Quote from: Zen on 2008-06-13, 11:21:37
Kijött 2 új ch Shina Darkhoz.

Hehe. Végre a másik princess is tudják valamira használni.XD

chilip

rohadt életbe  :Eztneked: Change 123-ban megint cliffhanger, jáccanak az idegeinkkel...  :ejj: :D

Prof. William

Quote from: Alkyra on 2008-06-14, 20:16:25
Quote from: Zen on 2008-06-13, 11:21:37
Kijött 2 új ch Shina Darkhoz.

Hehe. Végre a másik princess is tudják valamira használni.XD

Valószínűleg a Zero valmelyik őse lehet a kis hercegnő. :) És még sakkozni is szeret. :)

Tudtátok hogy a Shina Dark jön ki animében is? 2008 végén vagy 2009-ben fog jönni...

Most már csak egy High School of the Dead

http://www.manga.hu/index.php?id=692&content=forditas#chapter7

anime kellene hogy teljes legyen az öröm. :)

SaiyaGin

Detective Conan 652.

Egy sikeres ügy megoldása után hőseink hazafelé tartanak, amikor az autópályán egy furcsán közlekedő kocsit vesznek észre. A sofőrt valahogy út közben fojtották meg valami machináció segítségével.
Akkor lennék meglepve, ha egy utazásuk közben egy gyilkosságba se botlanának bele.  :muhahah:

chilip

Quote from: Prof. William on 2008-06-16, 11:50:35
Quote from: Alkyra on 2008-06-14, 20:16:25
Quote from: Zen on 2008-06-13, 11:21:37
Kijött 2 új ch Shina Darkhoz.

Hehe. Végre a másik princess is tudják valamira használni.XD

Valószínűleg a Zero valmelyik őse lehet a kis hercegnő. :) És még sakkozni is szeret. :)

Tudtátok hogy a Shina Dark jön ki animében is? 2008 végén vagy 2009-ben fog jönni...

Most már csak egy High School of the Dead

http://www.manga.hu/index.php?id=692&content=forditas#chapter7

anime kellene hogy teljes legyen az öröm. :)

megnyugtatlak, Shina Dark animu első része kinnvan RAW-ban :)

minuszmiki

Quote from: Prof. William on 2008-06-16, 11:50:35
Most már csak egy High School of the Dead anime kellene hogy teljes legyen az öröm. :)
:tezsvir:

Chronus


chilip

kiadták az InuYasha végét, mindenki happy, mindenki boldog, tökéletesen jó befejezés...  ^^" legalább sango-nak és mirokunak sok gyereke lett :D

Alkyra

7.: Kezdem megsajnálni ezt a srcácot.XD Eskü ki fogok vágni belőle egy képet s berakom sing-nek...Nuh várjatok csak...mindjárt Neki is esek photoshoppal...

Manitu

Fuck you Noizy :Eztneked: Nehezükre esne fölrakni valahova a releaseket, ahol esetleg még meg is lehet találni? És nem a kibaszott onemangára gondolok :ejj:


White SeeD

IY vég (anélkül hogy akár csak beleolvastam volna (only anime háttér)):
Kicsit túl nagy happy end. Nade már az elején sejteni lehetett, hogy nem lesz nagy dráma benne.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

kagome a múltban maradt, tehát saját magának lesz az őse? ez nem paradoxon?

LuckyDingo

Quote from: Manitu on 2008-06-18, 10:42:19
Fuck you Noizy :Eztneked: Nehezükre esne fölrakni valahova a releaseket, ahol esetleg még meg is lehet találni? És nem a kibaszott onemangára gondolok :ejj:
http://noizy.forummotion.com/noizy-scanlations-releases-f7/
Ez megfelel? :D

Manitu

A fene sem fog naponta toporogni az oldalukon, hogy ugyanmár mi van ::)
Régebben divat volt torrentre is föltenni az új releaseket, ott legalább észrevette az ember, hogy menni kéne irc-re. Ráadásul az ő cuccaik valamiért lurkra sem kerülnek föl (erről mondjuk nem feltétlenül ők tehetnek) így én totálisan lemaradok róluk.


LuckyDingo

Mangahelpersre kikerülnek a cuccaik, Onemangára is + a fórumra. Most mi a fenének nyomják torrentre, ha már három helyen megtalálható? :D

Manitu

Mert ezek közül én egyiket sem nézem :D


LuckyDingo

#1224
Quote from: Manitu on 2008-06-18, 21:23:44
Mert ezek közül én egyiket sem nézem :D
Erre csak annyit tudom mondani, hogy az már nem a Noizy gondja :XD Ha érdekel, amit csinálnak, akkor sajna utánna kell nézni :P AMúgy épp most adták ki az új Fairy Tail chaptert :D csak szólok  :jee:

+TWGOK ch8is kijött a Noizytól.. Itt van :)

Prof. William

Quote from: White SeeD on 2008-06-18, 16:14:38
IY vég (anélkül hogy akár csak beleolvastam volna (only anime háttér)):
Kicsit túl nagy happy end. Nade már az elején sejteni lehetett, hogy nem lesz nagy dráma benne.

Hát ennyi  200+ rész után nem hiszem hogy be mertek volna rakni valami bad endet... Ez kb olyan mintha a Bleach végén Ichigot kettőbe nyesi aizen oszt szevasz. :)

Manitu



White SeeD

Akkor lehet én is tovább olvasnám, de így :D

Quote from: chilip on 2008-06-18, 16:16:02
kagome a múltban maradt, tehát saját magának lesz az őse? ez nem paradoxon?

Már nemigen emlékszem, de nem Kikió Kagome egyik őse (Hasonlít rá, papnő stb) ? Mert ugye ő meghalt utód nélkül, így Kagome eleve meg sem születhetett volna :ejnye:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

attól még ottvolt a nővére (bár kicsit öreg volt). tehát a vén pun*i szül egy gyereket minden oké :D

Rounin