Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

chilip

Air Gear 229 - nagyon szeretném tudni mi a szent szart szív az író  :eek: :zomg:

Zen

Cyborg Grandpa G
Öcsém ez kegyetlen. :lol:
Nagypapa kiborgot csinál magából h könyebben tudja művelni a család farmját és elkergesse a varjakat. :D

5, azaz öt új Holyland ch. Meg is feledkeztem már róla. :/
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Chronus

Quote from: chilip on 2009-02-06, 12:24:01
Air Gear 229 - nagyon szeretném tudni mi a szent szart szív az író  :eek: :zomg:

Valószínűleg amerikai dollárt...

Prof. William

Quote from: Zen on 2009-02-07, 16:13:06
Cyborg Grandpa G
Öcsém ez kegyetlen. :lol:
Nagypapa kiborgot csinál magából h könyebben tudja művelni a család farmját és elkergesse a varjakat. :D

5, azaz öt új Holyland ch. Meg is feledkeztem már róla. :/


Wazz ilyen lehet a földművelés a kránban. :)

+ papinak még indítópályája is van hogy kijusson a kertbe. :) Nagyon pihent .:)

Member

Ezt szerintem olvasni fogom. Ütött az első rész. :D

Prof. William

Az eddigiek alapján nagypapi egy harci mecha és Kamina keresztezésének tűnik nyakon öntve egy vödör GAR -al és Spirál energiával. :) :cool:


Bishop


Alkyra

Quote from: Zen on 2009-02-07, 16:13:06
Cyborg Grandpa G
Öcsém ez kegyetlen. :lol:
Nagypapa kiborgot csinál magából h könyebben tudja művelni a család farmját és elkergesse a varjakat. :D

5, azaz öt új Holyland ch. Meg is feledkeztem már róla. :/

S ezt ugyanaz az ember találta ki aki a Hikaru no Go, Deathnote s a Bakuman történetét is írta....Uram atyám...Ez egy zseni.XD


LuckyDingo

#1690
Psyren kezd egyre érdekesebb lenni :D Szinte érzem hogy a[spoiler] jövőbeli Ageha lesz Nemesis Q megalkotója[/spoiler]

Quote from: Member on 2009-02-14, 09:56:02
http://www.mangafox.com/page/manga/read/378/my_balls/chapter.75271/page.24/
Nem így képzeltem, de kezd érdekes lenni. :)
Érdekes :D Tiszta Ulquiorra arckifejezése van.. csak nőben XD Kövi chapterben majd perverzkedik egyet aztán elhullik.. remélhetőleg :D

Member

Ha Lucifer egyetlen egy chapterig bírja, akkor törlöm az egészet. Mondjuk én azt hittem, hogy faszi lesz és csak jó nőket akart tudni maga mellett...

LuckyDingo

Quote from: Member on 2009-02-14, 17:14:01
Ha Lucifer egyetlen egy chapterig bírja, akkor törlöm az egészet. Mondjuk én azt hittem, hogy faszi lesz és csak jó nőket akart tudni maga mellett...
Hát max 3 chapter lesz.. de a holy dick úgyis elintézi XDDD

Member

Nem tudom, hogy az író mennyire filozófál a témán (vagy csak felüti a wikipediát démonnevekért, ha qratni akarja Koutá-t :D), de mivel bukott angyal, és nem démon Lucifer, egy szent cuccnak nem lenne szabad hatnia rá. A démonok a bukott angyalok alacsonyabb rendű szolgái. :)

LuckyDingo

Quote from: Member on 2009-02-14, 18:12:50
Nem tudom, hogy az író mennyire filozófál a témán (vagy csak felüti a wikipediát démonnevekért, ha qratni akarja Koutá-t :D), de mivel bukott angyal, és nem démon Lucifer, egy szent cuccnak nem lenne szabad hatnia rá. A démonok a bukott angyalok alacsonyabb rendű szolgái. :)
Ezzel mondasz valamit :S Kouta úgyis kitalál valamit :D vagy az öreg angyal :D

chilip

Mahou Sensei Negima 242: FFFFFUCK [spoiler]Rakant lemészárolta 1 chapter alatt, bár lehet rakan adta fel a végén és direkt nem kelt fel, de a vérfarkas style társa is cool volt :D[/spoiler]

Darkstar

Maid in japan (csak raw van)

First reaction: lol Kagami with tits
Second reaction: Wat
Later:  :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: What the fffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Még jó, hogy a leghátsó sorban olvastam, néhány helyen elég meredek.  :he:

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Chronus

#1697
Quote from: Member on 2009-02-14, 18:12:50
Egy szent cuccnak nem lenne szabad hatnia rá.

Lehet akkor végre Elyse is jó lesz valamire. Vagy combined powa. Vagy esetleg Isten leugrik egy füles erejéig. ^^ A lehetőségek tárháza végtelen...


Én már csak arra leszek kíváncsi, hogy az időkorlát letelte után Elyse hogy éli majd túl az első aktust. Félő, hogy a delfin-vs-ember esete fog majd fennállni a kilövellő anyag sebességének és masszívságáénak gyilkos erejével  :rotfl:

chilip

xxxHolic 174 - 14 oldal.... 1 hónap alatt sikerült 14 oldalt megcsinálnia.... no comment, mire történik valami elfogynak az oldalak.... esküszöm berserk előbb fog véget érni mint ez.

Prof. William

Quote from: Chronus on 2009-02-25, 23:53:16
Quote from: Member on 2009-02-14, 18:12:50
Egy szent cuccnak nem lenne szabad hatnia rá.

Lehet akkor végre Elyse is jó lesz valamire. Vagy combined powa. Vagy esetleg Isten leugrik egy füles erejéig. ^^ A lehetőségek tárháza végtelen...


Én már csak arra leszek kíváncsi, hogy az időkorlát letelte után Elyse hogy éli majd túl az első aktust. Félő, hogy a delfin-vs-ember esete fog majd fennállni a kilövellő anyag sebességének és masszívságáénak gyilkos erejével  :rotfl:

Hát remélem is hogy beraknak valami levezető chapter/eket amiben Kohta szénné szexeli magát hogy behozza a lemaradást.

Lehet hogy úgy jár majd mint a South Parkból Randy amikor már 2 hete nem verte ki... "NEEEM! Izé ez csak ektoplazma!!!! "

Remélem majd Elyset választja. Ő aranyos Minayoek meg csak annyi az értelme hogy az esetek 60%-ban miatta szabadul ki majdnem a Queen. :)

White SeeD

Quote from: chilip on 2009-02-26, 23:27:21
xxxHolic 174 - 14 oldal.... 1 hónap alatt sikerült 14 oldalt megcsinálnia.... no comment, mire történik valami elfogynak az oldalak.... esküszöm berserk előbb fog véget érni mint ez.

De legalább megy a sztori. Sőt, lassan itt a vég. Bár ha ilyen lassan adják, még az év végét is megérjük mire lezárják a dolgokat :smile:

Én főleg arra vagyok kiváncsi, hogy összeolvad-e a Tsubasával.

És persze hogy mi fog ezután jönni.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Devian

Alive - 36 .... azt hittem végetért . .de úgylátszik mégse

[spoiler]vajon mi az a fekete "kő" ?[/spoiler]

Moha

Densha Otoko
A Hidenori Hara féle adaptációt olvastam végig. Most kihasználtam a monitor pivot funkcióját. :D
Király történet, olvastatja magát. Bár a rajzolás kicsit szokatlan, elnagyolt, mégis a hangulat az megvan. Kár, hogy ilyen rövid, bár túl sokáig már úgysem lehetett volna húzni. Egy rövid olvasásra mindenképp ajánlom bárkinek, kivéve, ha túl érzékeny lelkiállapotban van, mert akkor olaj a tűzre.

Most nekem jól jött. Megmosolyogtató az egész és elég életszerű (nem csoda, hisz elvileg valós történeten alapul).

chilip



NLZ

Quote from: chilip on 2009-03-02, 17:27:51
LOOOL - nagyon jó manga  :lol:
Heh, nagyon jópofa. :D  Csak kicsit zavar, hogy a gyerek még mindig egy szál pöcsben van. :D
[reserved]

Bishop

#1706
Tenjou tenge 122 raw: HOLY SH*T! Nagi ennél még lehet durvább már a hallotakat húz maga után láncon :whoah:

edit:[spoiler] [/spoiler]

Darkstar

Koe de Oshigoto! ch. 1-2

Lustaság etc:
QuoteKoe de Oshigoto! is a story about Aoyagi Kanna, a 16 year-old girl who was asked to become an ero-ge seiyuu on her 16th birthday by her 28 year-old sister at her ero-ge company. Can she do the job properly while she's still innocent and inexperienced?

Jókat röhögtem, a grafika nem rossz (semmi extra), van benne némi cocktease, olvasom tovább.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Bishop on 2009-03-04, 00:18:05
Tenjou tenge 122 raw: HOLY SH*T! Nagi ennél még lehet durvább már a hallotakat húz maga után láncon :whoah:

edit:[spoiler] [/spoiler]

Lehet, hogy egyszer bele kéne néznem, fogalmam sincs, melyik volt az utolsó fejezet, amit olvastam...

Chronus

#1709
http://www.onemanga.com/The_Lucifer_and_Biscuit_Hammer/2/23/

There is no word for how AWESOME this shit is.