Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Honse fix, hogy visszaszerzi (vagy már szerezte) a ki chakrájit és badass lesz.
Azt is le merném fogadni, hogy Ganryong mestere nem halott, csak a Reunion a suliba akarta csalni a gyereket, hogy megszerezzék az EOTL-t.
Igazából a leghomályosabb dolog, hogy Vera mi a halált akar.

Amúgy fura, hogy a jó bigék mind a Student Council-ban voltak eddig (kivétel azt az egy csaj a Yardosok közül). Szeretném már jó összeverve látni őket (megint). Bírom a koreai cuccokban, hogy nem kíméli a csajokat sem.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Tudtam, hogy Veritasban még mindig menni fog ez a szar... x_X Guesong nem répázta meg ott helyben Verát, de most meg ráizgult a szemeire. Remélem hülyére veri a hülye fejét, azt lezárhatjuk ezt a történetszálat.
DC, szereted, ha verik a nőket?  :ejnye:
[reserved]

Dreamcleaver

Szeretni nem kimondottan szeretem, de tény, hogy néhányuk abból tanul a legkönnyebben.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Te voltál az, aki ajánlotta az Unbalancét, mert megöklözte benne a főhősünk az egyik csajt? :D
[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1



Én

Amúgy ez a mangó tényleg beteg :D Főleg azok a jelenetek, amikor a bíró a versenyeken vagy Kawachi megkóstol egy-egy kenyeret, amiket ott levágnak, az mindig teljesen kész :lul:

Member

Jó lenne tudni, hogy az animu és a mangó vége mennyiben tér el.

NLZ

[reserved]

Zen

Kihagynám ha nem baj.
Amúgy megártott ez a sok flashback, tisztára elszoktam a gorntól. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Veritas: na ennek is vége, most már csak Gangryongot kell feltápolni és lesz kinek elfoglalni guesong helyét a tanácsba. Vera meg mit csinál ha bekeményít Kamehamezik?  :zomg:

NLZ

Quote from: Bishop on 2009-08-07, 13:35:12
Veritas: na ennek is vége, most már csak Gangryongot kell feltápolni és lesz kinek elfoglalni guesong helyét a tanácsba. Vera meg mit csinál ha bekeményít Kamehamezik?  :zomg:
Végre vége ennek az unalmas és szar történetszálnak. Kár, hogy Mandoka túlélte.
[reserved]

Bishop

Kagejin:
One shotból avanzsálódott sorozat. Ahogy látszik a one shoton hogy nagyon átíratták a mangakaval  a mangat, hogy őszinte legyek rosszabb lett, de még így is érdekes.
A világ vége bekövetkezett mert az emberek Kagejineket kezdtek alkalmazni harcászati célokra, ezek olyan emberek akiknek a csuklójukon van egy kulcslyuk, amit speckó kulcsokkal ha kinyitnak akkor felszabadul valami erő és Kamuiként manifesztálódik, ami a szériába konkrét fegyverek. A one shotba csak a főhősét látni de az az sötét energiaból formálódott kard szerintem sokkal jobb volt, mint a sorozatban a katana(kicsit már uncsi, szeretem a katanakat de akkor is  ::) )
A világ nagy része jelenleg sivatag ahol emberek abból élnek meg hogy roncsokat és régi tárgyakat ásnak ki a homokból. Ilyen a főhős is Tsubame akinek a legnagyobb vágya hogy szabad legyen mint a madár (fecske) Tsubame is egy ilyen Kagijin, na innentől viszont a one shot és a széria teljesen eltér, a szereplők és a történet is.
A szériába ráadásul bekerültek a démonok amik amolyan beastmenek, de nagy részük normális emberként él mint mindenki más.
A történet sokkal shounenesebb lett, nem csoda hogy jelenleg a WSJ-be fut.
Habár a one shot sokkal jobb volt szerintem a sorozat is egész jó igaz eddig 4 rész van kint, a rajzolása is bejön.

NLZ

Onemangára felkerült egy új shonen, a Gamaran. Tipikus tízéves zseni kardforgató, de azért egész kellemes olvasgatni.
Meg a Ping is egy szokásos szupererős-harművészetes, menekülős-gonoszszervezetes manwha, bár a lányokat annyira nem verik benne. :muhahah:  Jah és a főhős is páratlan szuperképességgel rendelkezik, valsz zero-to-hero lesz belőle hamarosan.

Vinland Saga viszont nagy ratyi volt, pedig milyen nagy kihagyás volt már. :( Semmi újat nem tudtunk meg: Thorffin megroggyant Askel miatt, a szolgákkal meg úgy bánnak, mint a kutyákkal. Viszont most így újraolvasva az 54. fejezetet, rájöttem Ichigo utolsó facepalm dumáját anno honnan szedték. :D Brotip:Vinland1, Bleach1, Vinland2, Bleach2

Medaka Boxot olovassa valaki? Elvileg az is valami új WSJ cucc. Belelapoztam, de csak diákok rohangásztak fel-alá. Valami haruhi szintű istenjó cucc, vagy mi ez?
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-08-09, 01:44:05
Medaka Boxot olovassa valaki? Elvileg az is valami új WSJ cucc. Belelapoztam, de csak diákok rohangásztak fel-alá. Valami haruhi szintű istenjó cucc, vagy mi ez?
Én olvasom. Ecchi-parody stuff. Egy tökéletes csajról szól, aki a hallgatói önkormányzat vagy minek az elnöke lesz és a tanulói körök kéréseit próbálja meg teljesíteni. nem rossz stuff, de nem is egy eget rengető manga. Olyan lájtos.

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-08-09, 02:58:24
Quote from: NLZ on 2009-08-09, 01:44:05
Medaka Boxot olovassa valaki? Elvileg az is valami új WSJ cucc. Belelapoztam, de csak diákok rohangásztak fel-alá. Valami haruhi szintű istenjó cucc, vagy mi ez?
Én olvasom. Ecchi-parody stuff. Egy tökéletes csajról szól, aki a hallgatói önkormányzat vagy minek az elnöke lesz és a tanulói körök kéréseit próbálja meg teljesíteni. nem rossz stuff, de nem is egy eget rengető manga. Olyan lájtos.
A "nem rossz"-nál azért kicsit jobb. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2009-08-09, 05:10:39
Quote from: LuckyDingo on 2009-08-09, 02:58:24
Quote from: NLZ on 2009-08-09, 01:44:05
Medaka Boxot olovassa valaki? Elvileg az is valami új WSJ cucc. Belelapoztam, de csak diákok rohangásztak fel-alá. Valami haruhi szintű istenjó cucc, vagy mi ez?
Én olvasom. Ecchi-parody stuff. Egy tökéletes csajról szól, aki a hallgatói önkormányzat vagy minek az elnöke lesz és a tanulói körök kéréseit próbálja meg teljesíteni. nem rossz stuff, de nem is egy eget rengető manga. Olyan lájtos.
A "nem rossz"-nál azért kicsit jobb. :D
A 13 fejezet során eddig még nagyon nem mutatott semmi komolyabbat, amitől jónak nvezhetném. De még bármi lehet belőle. Kíváncsi vagyok, hogy lesz e valami főbb story szál, vagy megmarad ilyen sefüle se farka történetnek :D

selia

LivingStone
Kataoka Jinsei (a Deadman Wonderland rajzolójának) új mangája. Az első fejezet nagyon tetszett, esélyes hogy az egyik új kedvencem lesz. Mivel hetente fog megjelenni ez hamar kiderül. A két főszereplő srác (akik eléggé eltérő személyiséggel rendelkeznek) feladata, hogy egy-egy kőbe zárják és ezáltal megmentsék a halál torkában lévő emberek lelkét, hogy a lélek ezáltal tovább folytassa útját és egy következő életben próbálja beteljesíteni a célját. Közben pedig megtisztítják a negatív energiáktól ('foltoktól') az olyan helyeket ahol gyilkosság, bántalmazás stb. történt. Remélem lesz még akinek tetszeni fog.

Alkyra

#2031
Legútóbb a Negima! legújabb fejezetét olvastam és érdekes módon megfogota alkotói kíváncsiságomat egy kép épp amikor Nanase Hikaru-től (Ő csinálta a Requiem for a Phantom OST-jét) hallgattam a 'Struggle Zero' című számot.

Életemben nem színeztém még ki egy képet se, de valamiért most ezzel ütöttem el fölös szabadidőmet eme pocsék időjárásnak köszönhetően.

Az eredeti felül a kiszínezett meg egyértelműen alatta van.
A sötét színekért elnézést kérek, de az időjáráshoz megfelelő hangulatom társulódott és ez lett az eredménye.^^''



megjegyzés: a képen szereplő előtérben levő leányzó elvileg egy fire-spirit azért adtam neki ennyire, a képhez képest élénk vörös színt a szemének.

Darkstar

TLR vol 15 uncensored.

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
[spoiler=nsfw][/spoiler]

Dat foam
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Új Veritas chapter egész jó lett, sajnálom hogy valószínűleg nem lesz belőle anime egy két helyen valami jó zenei aláfestéssel durva hangulatot lehetne kelteni. Pl mikor Rud segítséget kér vagy mikor Honse meglátja Guesong holttestét.

Zen

Freezing 14

Lamest. Manga/manwha. Chapter. Ever.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Zen on 2009-08-16, 17:19:07
Freezing 14

Lamest. Manga/manwha. Chapter. Ever.

igen, jól összehozták :D

Prof. William

#2036
Bloody Monday - Nagyon érdekes kis kémkedős - terroros tervezős- meghíúsítós manga csak ami már kicsit fárasztó benne...

1. Ezeknek a terroroknak jó sok pénzük + jó kis rábeszélő képességük lehet mert eddig már X+1 teljesen megbízható emberről derült ki a manga folyamán hogy biza ő a rossz fiúknak dolgozik. Jó jó tudom hogy ennek nagy megdöbbentő "ecsém ezt a csavart!" ereje van de már lassan kezd unalmassá válni. Már kezdek azon gondolkodni hogy egyáltalán van e olyan szereplő aki nem terror. :)

2. "Jus as planed." Mind terror mind a jók oldaláról néha akkora Just as plannedeket tolnak az arcunkba hogy azokat látva még Light és Zero is zokogva omlana össze. :)

De ettől függetlenül élvezetes kis manga. Olvastatja magát mert az embert mindig érdekli hogy vajon mi lesz legközelebb de hogy valaki újraolvassa arra sztem kicsi az esély.

chilip

Skip Beat ISTENEM LEGYEN MÁR VÉGE VALENTINNAK!!! KIBASZOTTUL UNOM EZT A BRAZIL SZAPPANOPERÁT AMI MOST MEGY!!!

SaiyaGin

Quote from: Prof. William on 2009-08-17, 11:06:16
Bloody Monday - Nagyon érdekes kis kémkedős - terroros tervezős- meghíúsítós manga csak ami már kicsit fárasztó benne...

1. Ezeknek a terroronkak jó sok pénzük + j kis árbeszélő képességük lehet mert eddig már X+1 teljeen megbízható emberről derült ki a manga folyamán hogy biza ő a rosszfióknak dolgzik. már lassan kezd unalmassá válni. Már kezdek azon gondolkodni hogy egyéltaléán van e olyan szereplő aki nem terror. :)

2. Jus as planed. Mind terror mind a jók oldaláról anéha akkor Just as plannedeket tolnak az arcunkba hogy azokat látva még Light és Zero is zokogva omlana össze. :)

De ettől függetlenül élvezetes kis manga bár max 1-szer lehet végigolvasni.

Izé, átolvastad ezt a hozzászólást, mielőtt elküldted?

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1