Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

NLZ

Ja várj, akiről beszélek, az Sosul. :D  Faszom ezekbe a nevekbe, nem elég, hogy hülyén hangzanak, még nem is mondják őket sokszor.
[reserved]

Zen

Shiho a legrosszabb, mert csak Shiwoon hívja nevén, de vmiért a vezetéknevét használja állandóan (Sunsengnim), amit furcsállok, lévén mellőz mindenféle honorific-ot.


Angel Densetsu: 7. ch-nál tartok, eddig tetszik, de végig ez a félreértés->verekedés lesz?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Igen, végig ez lesz. Persze folyamatosan maga mellé állítja az embereket, de rögtön tűnnek is fel új fazonok. Egy kis változatosság is lesz, feltűnik a papa, aki ugyan így néz ki.

Sunsengnim? Az Unbalance x2-ben van, nem? :D
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2009-10-02, 16:35:15
Igen, végig ez lesz. Persze folyamatosan maga mellé állítja az embereket, de rögtön tűnnek is fel új fazonok. Egy kis változatosság is lesz, feltűnik a papa, aki ugyan így néz ki.

Sunsengnim? Az Unbalance x2-ben van, nem? :D

Ja, a szó tanárnőt jelent.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2009-10-02, 17:13:09
Ja, a szó tanárnőt jelent.
Hogy a jó annyukat a sok nyomoronc fordítónak, aki nem bír rendesen fordítani, azt minden faszságot benthagy, mint a nakama, aniki, oneechan, sensei és hasonlók. Otthagynak egyes szavat eredeti nyelvükön, becsillagozák, aztán aláírják angolul, ami ugyancsak egy szó. Komolyan, sok retardált weeaboo fordító, falnak megyek tőlük. Meg a san/kun tagokat is otthagyják, bár az a legkevesebb.
[reserved]

Zen

http://www.onemanga.com/Ane_Doki/13/19/
[spoiler]Mér kínzol minket te szemét mangaka, miért?![/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Ahhh, ez a Lucu Lucu jó cucc. Kár, hogy SnoopyCool után senki se vette folytatta. :(
[reserved]

Bishop

The Breaker

Na sikerül utolérnem. Nem rossz cucc, elég addiktiv volt már a végére  :D Viszont a fordítás valami hihetetlenül borzalmas. Remélem  a srác(elég nehéz megjegyezni a koreai neveket  ^^" ) hamar elég erős lesz, nincs kedvem még 100 chapteren át azt nézni hogy lesz erős.

Junchi

Gantz 304

Ehh, továbbra is nagyon szeretne 'OMG, deep' lenni, de nem nagyon jön össze... ^^" Viszont cserébe pörögtek az események, mégha ATM nem is tudok mit kezdeni ezzel az egész kialakuló szituációval, meg a WTF!mechákkal (vagy mikkel). De legalább az art még mindig pretty.

NLZ

Quote from: Bishop on 2009-10-03, 13:12:22
The Breaker

Na sikerül utolérnem. Nem rossz cucc, elég addiktiv volt már a végére  :D Viszont a fordítás valami hihetetlenül borzalmas. Remélem  a srác(elég nehéz megjegyezni a koreai neveket  ^^" ) hamar elég erős lesz, nincs kedvem még 100 chapteren át azt nézni hogy lesz erős.
30. fejezettől új fordító van, az is borzalmas? A gyerek neve Lee Shiwoon, de ezt is csak onnan tudom, hogy a c34p27-en direkt rákérdeznek. :) 100 fejezet tréning tényleg halál lenne, főleg hogy 20-35 oldal egy fejezet, de sztem még vagy 2-3 kötetig lesz fejlődés, sőt.


Change 123 c46

Nigga please! Mi ez az olcsó, retek shoujo mangás történet? A fejem fogom, ez borzasztó. Nem is csodálom, hogy SnoopyCool után ilyen lassan vette rá magát új csapat, hogy folytassa.
[reserved]

Bishop

Nem tudom nekem úgy egybe folyt az egész ugye mert egyszerre néztem meg ^^

Change: Remélljük valamit kihoznak belőle a végére, de ha azt a kulcsos csajt nem üti le valaki akkor ragelek, egy dolog hogy irritáló de KULCS mint fegyver  :facepalm:

Tenjou Tenge: omg egyre brutálabba megy át a dolog, úgytűnik Susano és Amaterasu után Tsukoyomi is megjelenik nemsoká :whoah: in b4 naruto, ők a fő istenségek a shintoba ha jól tudom.

SaiyaGin

#2172
Quote from: Zen on 2009-10-02, 21:44:52
http://www.onemanga.com/Ane_Doki/13/19/
[spoiler]Mér kínzol minket te szemét mangaka, miért?![/spoiler]

A spoileres kommented alapján azt hiszem jól teszem, hogy hanyagolom a mangát az utóbbi időben.

Zen

Quote from: SaiyaGin on 2009-10-03, 15:28:48
Quote from: Zen on 2009-10-02, 21:44:52
http://www.onemanga.com/Ane_Doki/13/19/
[spoiler]Mér kínzol minket te szemét mangaka, miért?![/spoiler]
A spoileres kommented alapján azt hiszem jól teszem, hogy hanyagolom a mangát az utóbbi időben.
Az előző 2-3 fejezetet nyugodtan megnézheted, azok jók voltak.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Bishop on 2009-10-03, 15:18:57
Change: Remélljük valamit kihoznak belőle a végére, de ha azt a kulcsos csajt nem üti le valaki akkor ragelek, egy dolog hogy irritáló de KULCS mint fegyver  :facepalm:
Mint láttad le akarták ütni, csak Makoto közbelépett. :D  De ebből mit lehetne kihozni? A kulcsos (Keymaker :D) addig szopatja a skizónkat, míg megjön Zero, aztán a kulcsos ámuldozik, hogy fúú fekete, míg Zero ki nem tépi tőböl a karját, végül jön az anyuka és zomgplotholetwist?  ::)
[reserved]

Zen

Holyland 53: Emo ghay fag love work in progress.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Holyland 53: dropped. Má kb minden rész előtt azt gondoltam, hogy na ez lesz az utolsó, elég ebből a buziságból, de mindig úgy éreztem, hogy hátha a következő jobb lesz, kiváncsi vagyok. Na szerencsére most nem éreztem azt. :D

Kyou Kara Ore Wa viszont még mindig elsőosztályú. :)
[reserved]

chilip

Holyland 54: the end of EMO  :whoah: végre kamishiro meghasonlott önmagával és feltehetően kövi chapterben normálisan viselkedik.

NLZ

Hahahahahaha. A kis optimista.
:D

Ez a Skip beat meg csak 15 szaros oldal volt, semmi érdekességgel. Legalább nem volt benne epic facepalm se.
[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Na mi a fene, lehet ez a Holyland kezd jobb lenni. Még a végén kijön belőle valami olyan remekmű, mint Onani Masterből. Ha Holyland rögtön kezd javulni, ahogy dobom, akkor most ezennel dobom Narutót, Bleach, Change 123at, Deadman Wonderlandot és Skip Beatet. :D
[reserved]

Alkyra

Hogy hogy erről nincs szó? Ez elég perverz, őrült és undorító ahhoz, hogy olvassák páran a fórum mangaolvasó társaságából.

Szintben leginkább az Onidere-hez tudnám közelíteni és a Sundome alatt van rankingben egy picivel. (csakhogy említsek még egy hozzá hasonló mangát)

NLZ

Igen, ez egy hatalmas nagy, beteg faszság. :)

History's Strongest Disciple Jancsi-ban miért akar a Hermit gyerek Yummy lenni?
[reserved]

Zen

Már komolyan sajnálom Tabata Yoshiakit h Akumetsut nem tudta rendesen befejezni, egyre csak epic-ebb az egész.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Wut? Akkor még 3 kötet, és befejezése sincs? T_T
Van egy másik mangája(juk), a Wolf Guy - Wolfen Crest, szokás szerint megint egy halhatatlanról szól. :D  Persze most kicsit máshogy: a főhősünk egy
[spoiler]farkasember[/spoiler]
Szokás szerint lassan kerekedik a történet. Eddig volt benne bunyó, vér, hentelés, yankee shool life és 2x is csak majdnem raep. A rajz a szokásosan állat, a főhős meg legyőzhetetlen. Eddig tetszik. :)
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2009-10-06, 20:56:56
Wut? Akkor még 3 kötet, és befejezése sincs? T_T
Ezt olvastam, de már lövésem nincs h hol.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Quote from: NLZ on 2009-10-06, 20:56:56
Wut? Akkor még 3 kötet, és befejezése sincs? T_T
Van egy másik mangája(juk), a Wolf Guy - Wolfen Crest, szokás szerint megint egy halhatatlanról szól. :D  Persze most kicsit máshogy: a főhősünk egy
[spoiler]farkasember[/spoiler]
Szokás szerint lassan kerekedik a történet. Eddig volt benne bunyó, vér, hentelés, yankee shool life és 2x is csak majdnem raep. A rajz a szokásosan állat, a főhős meg legyőzhetetlen. Eddig tetszik. :)
Egész jó cucc, már el is olvastam mindet ami one mangan van  :D Grafika 10 Farkasember legenda hűség 10(legalább is amennyire én ismerem a témát) A narrátor szerű írás meg külön dob rajta egyet. Kicsit túlzásnak tartom a sok erőszakot de seinentől nem is lehet mást várni még mindig jobb mint Gantz  ::)

NLZ

Kiv vagyok mit akarnak kezdeni a főhős filozófiájával.
[reserved]

Bishop

Szerintem pont az lesz a lényege hogy a főhős rájöjjön hogy nem minden ember megvetni való. Valahogy úgy képzelem el hogy ez olyan fordított helyzet a shounenekhez képest, ahelyet hogy a főhős hinne az emberekben és megtanulja hogy az élet szar, itt fordítva a főhős megtanulja hogy az élet nem "csak" szar.

chilip

#2189
 :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t:

http://www.mangafox.com/manga/mahou_senki_lyrical_nanoha_force/

erről lemaradtam  :eek: prologue + 2 chapter kinn