Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Prof. William

Freezing 53

Satella már mindenki fejét szétverte a East/West Genetic-ben szóval úgy tűnik itt az idő hogy más országok Genetic-csapataival is összeeresszék.

Nem kizárt hogy megint elfelejtsük a NOVA-kat és kapunk egy "Harcművészetek Nagy Tornája" Arc-ot. Még több csaj és még több előbuggyanó mell= még több vásárló. :)

kada

Quote from: Xzone on 2011-09-25, 00:12:00Az anime nagyon jó, ami utána jön a mangában, az NEM LÉTEZIK. :comp:
Ugye hogy pont ezt mondtam.  ^^"

Megmurdel

Quote from: Prof. William on 2011-09-25, 00:24:45
Freezing 53

Satella már mindenki fejét szétverte a East/West Genetic-ben szóval úgy tűnik itt az idő hogy más országok Genetic-csapataival is összeeresszék.

Nem kizárt hogy megint elfelejtsük a NOVA-kat és kapunk egy "Harcművészetek Nagy Tornája" Arc-ot. Még több csaj és még több előbuggyanó mell= még több vásárló. :)

én már alig várom a mostani chaptereket :Kiraly: , de am mekkora most nem kezdtek fight-olni pedig rendesen megcsöcsörészte :D akis amcsi

Megmurdel

Freezing 54

a Pandorák alázzák az E Pandórákat méég :D szal nemtom nemrossz de ...  lehetne jobbis azthittem erősebbek 1 kicsit :D

SaiyaGin

Quote from: Xzone on 2011-09-25, 00:12:00
Az anime nagyon jó, ami utána jön a mangában, az NEM LÉTEZIK. :comp:

A véleményetek olvasása után nem valószínű, hogy  valaha is beleolvasnék a mangába, de azért a nem létező felével kapcsolatban lenne egy hipotetikus kérdésem(:D).
[spoiler]Amennyiben léteznének az anime utáni fejezetek, akkor azokban Daikichi megpróbálna közelebb kerülni Kouki anyjához, vagy a kapcsolatuk továbbra is az időnkénti udvarias beszélgetésekből állna, és Daikichi Pató Pál úr módjára kezelné az esetleges szintet lépést?[/spoiler]

NLZ

[reserved]


Prof. William

Quote from: Megmurdel on 2011-09-26, 13:27:49
Freezing 54

a Pandorák alázzák az E Pandórákat méég :D szal nemtom nemrossz de ...  lehetne jobbis azthittem erősebbek 1 kicsit :D

Elsőre azt hittem hogy majd jön a "E-Pandórák mindenkit lealáznak" ahogy ált lenni szokott egy hasonló mangában és majd a főhős mutatja meg hogy azért a "régi verziók" is jók még valamire. Erre itt teljesen az ellenkezője történt. Az E-Pandórák még az átlag( értsd nem főhős ) Genetic Pandórák ellen sem bírták sokáig. Ez az E-project eddig olyannak tűnik mintha megpróbálták volna lerövidíteni a Pandora képzési időt de cserébe sokkal gyengébb Pandorákat kaptak.

Freezing 55-56

Annyi már kiderült hogy pl míg Pandórákat kb a legjobb családokból válogatják addig az E-Pandórákat szó szerint az utcáról szedték össze. Van aki az éhenhalást kerülte el azzal hogy jelentkezett kísérleti alanynak van akit meg simán az emberkereskedőktől vettek. A cél az hogy megmutassák hogy Pandórát mindenkiből lehet csinálni ami eddig nem igazán jött be. Eléggé illegálisnak  tűnik a projec eddig.

Bonyodalom mindenképpen lesz mert pl a kutatást vezető doktornéninek eléggé pszihó feje van szóval nem kizárt hogy ha belengetik neki hogy nem kap pénzt a projectre akkor kitalál valami marhaságot.


Hm... Van rá esély hogy a Freezing kijön Angolul?

chilip

Quote from: Prof. William on 2011-09-27, 11:26:59
Hm... Van rá esély hogy a Freezing kijön Angolul?

loool :D

milyen kis kult-manga lett belőle  :Kiraly: megérte hypeolni itt a topicban :D

Prof. William

Nem egy magfizikai elemzés de a rajzolás jó és harcok sem rosszak. Sok hypeolt fihtingmanga van mairől ez nem mondható el manapság.

Zen

Quote from: chilip on 2011-09-27, 12:13:30
Quote from: Prof. William on 2011-09-27, 11:26:59
Hm... Van rá esély hogy a Freezing kijön Angolul?

loool :D

milyen kis kult-manga lett belőle  :Kiraly: megérte hypeolni itt a topicban :D
Én még mindig úgy gondolom: WHAT HAVE WE DONE?! :zomg:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Lovely Complex 3-4. kötet: még mindig jól elszórakoztat ez a két retard. :Kiraly:



Quote from: Zen on 2011-09-27, 15:23:34
Quote from: chilip on 2011-09-27, 12:13:30

loool :D

milyen kis kult-manga lett belőle  :Kiraly: megérte hypeolni itt a topicban :D
Én még mindig úgy gondolom: WHAT HAVE WE DONE?! :zomg:

:D

Megmurdel

Quote from: Prof. William on 2011-09-27, 11:26:59
Quote from: Megmurdel on 2011-09-26, 13:27:49
Freezing 54

a Pandorák alázzák az E Pandórákat méég :D szal nemtom nemrossz de ...  lehetne jobbis azthittem erősebbek 1 kicsit :D

Elsőre azt hittem hogy majd jön a "E-Pandórák mindenkit lealáznak" ahogy ált lenni szokott egy hasonló mangában és majd a főhős mutatja meg hogy azért a "régi verziók" is jók még valamire. Erre itt teljesen az ellenkezője történt. Az E-Pandórák még az átlag( értsd nem főhős ) Genetic Pandórák ellen sem bírták sokáig. Ez az E-project eddig olyannak tűnik mintha megpróbálták volna lerövidíteni a Pandora képzési időt de cserébe sokkal gyengébb Pandorákat kaptak.

Freezing 55-56

Annyi már kiderült hogy pl míg Pandórákat kb a legjobb családokból válogatják addig az E-Pandórákat szó szerint az utcáról szedték össze. Van aki az éhenhalást kerülte el azzal hogy jelentkezett kísérleti alanynak van akit meg simán az emberkereskedőktől vettek. A cél az hogy megmutassák hogy Pandórát mindenkiből lehet csinálni ami eddig nem igazán jött be. Eléggé illegálisnak  tűnik a projec eddig.

Bonyodalom mindenképpen lesz mert pl a kutatást vezető doktornéninek eléggé pszihó feje van szóval nem kizárt hogy ha belengetik neki hogy nem kap pénzt a projectre akkor kitalál valami marhaságot.

Mikor olvastam az új chaptereket eza 3. harc vicc a végére meg YOUR FACE GODDAMMIT xD és most jön majd megin valami ... :D

Megmurdel

By the way van vki akit kiakasztott rajtam kívül a FMP Sigma? merazér az 1ik legjobb karaktert kinyírni  :mad: am nem volt rossz csak ezaz 1 dolog zavart :D

Megmurdel

http://www.mangareader.net/big-order
aki olvasta Mirai Nikki-t és teccett neki az sztem olvassa eztis :D nekem teccik :Kiraly:

Darkstar

#3345
TLR:D 12

>12
De gyorsan eltelt egy év, omg.

Egyébként meg ugyanazt lehet elmondani, mint eddig. Yabuki mester fokozza a fokozhatatlant:hail:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

van új Freezing, és nem is akármilyen :D

http://www.mangareader.net/freezing-first-chronicle

a number 1 monster spin-off story  :lazza:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2011-10-09, 15:46:10
van új Freezing, és nem is akármilyen :D

http://www.mangareader.net/freezing-first-chronicle

a number 1 monster spin-off story  :lazza:

Yaaay.. jöhet még. Valamiért úgy érzem ez jobban bejön majd, mint a sima Freezing.. :D Fura Chiffon hosszú hajjal :D

Megmurdel

 :rotfl: ez kiráááály Freezing is jó de ez talán télleg jobbis lesz :D

Darkstar

#3351
Hoshikawa Ginza District 4


Már olvasgatom egy ideje és tetszik. :D

C&P
QuoteThis story lets us look into the relationship of Matsuda Otome (a homeschooled girl) and Nakagawa Minato (a high-school teacher). Otome has went through a difficult past and is now under the care of Minato sensei. Otome becomes suspicious of Minato's day-to-day routines and investigates. What will Minato tell Otome when she confronts her?

Külön kiemelném a következő tag-eket és categoryt

QuoteDrama, Romance, School Life, Slice of Life, Yuri 

Age Gap, Student-Teacher Relationship

A néhány drámaibb résztől eltekintve az egész tök aranyos, ahogy együtt élnek, tisztára olyan, mintha Otome lenne az idősebb. Amikor meg Minato néha "bepróbálkozik" (nem csak próbálkozik, illetve mivel viszonzottak az érzései...) és még ő van jobban zavarban, az HHHHNNNNNNNNGGGGGG. Főleg amikor valamelyik féltékenykedik/megsértődik valami miatt. :D
Ez utóbbiakra tökéletes példa ennek a chapternek a vége illetve ez az oldal (igen, mangafox crap, de most nincs kedvem feltöltögetni egy rakat oldalt.)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Freezing FC 01: ez jól kezdődik, az író már most elbaltázta a történet kronológiáját. :D

Darkstar

Két chapternyi lemaradás kissxsisben pótolva. Kiryuu sisters + no Mikuni?  Win :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Quote from: SaiyaGin on 2011-10-10, 22:43:34
Freezing FC 01: ez jól kezdődik, az író már most elbaltázta a történet kronológiáját. :D

mi a baj a kronológiával?  :confused:

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2011-10-11, 03:47:03
Két chapternyi lemaradás kissxsisben pótolva. Kiryuu sisters + no Mikuni?  Win :hopp:

  :Kiraly:ENNYI :Kiraly:

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2011-10-11, 11:12:18
Quote from: SaiyaGin on 2011-10-10, 22:43:34
Freezing FC 01: ez jól kezdődik, az író már most elbaltázta a történet kronológiáját. :D

mi a baj a kronológiával?  :confused:

Az eredeti Freezing az ötvenvalahányadik fejezet szerint 2056-ban játszódik, itt meg arról beszélt az igazgatónő, hogy Chiffon 2036-ban került a West Geneticsbe.

NLZ

[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1