Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Megmurdel

#3660
Minamoto 30   :D [spoiler]huhuhúúúúú Kaoruko támad és elvárja h Terumi türtőztesse magát basszameg azt hogy lehetne kibírni? XD[/spoiler]

Papa no 19   :appl: [spoiler]AZTAKURVA az a rohatt mázlista bár a két csaj kicsit mekkent de nembaj[/spoiler]

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-04-28, 19:06:14
Minamoto 30   :D [spoiler]huhuhúúúúú Kaoruko támad és elvárja h Terumi türtőztesse magát basszameg azt hogy lehetne kibírni? XD[/spoiler]

Minthogy a magaelött található dolgokhoz nem kell túl sok képzelőerő... van szabad kapacitás rémes dolgok elképzelésére...  ^^"

Megmurdel

#3662
Freezing 79 újabb chapter érkezett [spoiler]eszem megáll mekkora csapatmunka szinte az ember azt hinné h alázzák Chiffont de neeeeeeeeeeem felkel és annyi  :ejj: szegény Lana [/spoiler] és még most sem csalódik az ember!

chilip

Quote from: Megmurdel on 2012-04-29, 03:20:45
Freezing 79 újabb chapter érkezett [spoiler]eszem megáll mekkora csapatmunka szinte az ember azt hinné h alázzák Chiffont de neeeeeeeeeeem felkel és annyi  :ejj: szegény Lana [/spoiler] és még most sem csalódik az ember!

[spoiler]Her arm de arimasu~ :([/spoiler]

Megmurdel

#3664
Freezing 80 lol épphogy kijött az előző kaptunk még1 kellemes meglepetést :D [spoiler]Satella is kiütve Amelia meg kicsit átalakulva legyőz 1 noname duót és a kövi chapterbe némi igazságra derül fény[/spoiler]

Freezing 81 olyan gyorsan jött a kövi h inkább ehhez hozzátolom :D [spoiler]Amelia nova alakba vált és elszebedulnak a klónok is mondjuk kurvára érdekel h Chiffon honnan a picsából tud róluk[/spoiler]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel


Megmurdel

Gou-dere Bishoujo Nagihara Sora 10 ez egyre eszementebb pont mint a Sora no  ^^

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-05-01, 12:34:14
Gou-dere Bishoujo Nagihara Sora

:he:
Ilyen szintű alkotásra nem voltam felkészülve.

Darkstar

#3669
Quote from: Megmurdel on 2012-05-01, 12:34:14
Gou-dere Bishoujo Nagihara Sora 10 ez egyre eszementebb pont mint a Sora no  ^^
Tudtam, hogy valamit elfelejtettem. Ez a chapter kész.  :appl:

Mondjuk az előző ch 23. oldala sem volt rossz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-05-01, 21:07:06
Tudtam, hogy valamit elfelejtettem. Ez a chapter kész.  :appl:

Mondjuk az előző ch 23. oldala sem volt rossz.

Jogos azt nehéz felülmúlni :D

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-05-01, 22:18:34
Quote from: Darkstar on 2012-05-01, 21:07:06
Mondjuk az előző ch 23. oldala sem volt rossz.
Jogos azt nehéz felülmúlni :D

Azt megelőző oldal teteje.
Érthető mi a terv, lehet tudni miért, látszik hogy felkészült, és ott még nem kell magyarázni a hülyének hogy mi a pálya.  ^^"
Persze a kép kisebb és a stratégiai eloszlás is más kompozíciót követ.

Megmurdel

Freezing 82 az elmúlt másfél 2 hétben szinte mindig pont akkor csekkoltam a mangát amikor jött az új chapter XD [spoiler]hátöööm oké elég sok minden történt 1 chapterbe: NOVA készültség meg minden :D doki is meghalt de Cassie kurvanagy volt[/spoiler]

Darkstar

HidaSketch '12.6

Igen, Chika végre "hivatalos"  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Nurarihyon 200:
Hmm...
Ez így most hirtelen sok volt. Főleg az utolsó kockák, az eleje még csak-csak...
Mondjuk a legvégén [spoiler=kommentek közt]>> "that was a fast respawn"
"respawn in 9... 8... 7..."
[/spoiler] hogy még a karakter is értékeli a sötét humort, és elkezd szinte ecc-pecc-kimehetszet játszani, az lol érdekes.

chilip


SaiyaGin

Quote from: chilip on 2012-05-04, 01:26:25
Freezing 83 -  :eek:

Csak nekem van problémám Kazuyának és Chiffon limiterének a megkülönböztetésével?

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2012-05-04, 09:30:41
Quote from: chilip on 2012-05-04, 01:26:25
Freezing 83 -  :eek:

Csak nekem van problémám Kazuyának és Chiffon limiterének a megkülönböztetésével?

nem néha nehéz de abból h ki kinek kiabál meglehet

am faszányos lesz ez :D lassan utolérjük azt a kurva spoilert és remélem nem lesz több ilyen

Megmurdel

Eden no Ori 153 [spoiler]nah mindenki túlélte ami király meg 1 kicsit furcsa is de lényeg a lényeg márcsak a dokit kell elintézni meg  Kurusu senseit megmenteni de fordított sorrendben[/spoiler]

Prof. William

#3679
Quote from: Megmurdel on 2012-05-04, 10:46:10
Quote from: SaiyaGin on 2012-05-04, 09:30:41
Quote from: chilip on 2012-05-04, 01:26:25
Freezing 83 -  :eek:

Csak nekem van problémám Kazuyának és Chiffon limiterének a megkülönböztetésével?

nem néha nehéz de abból h ki kinek kiabál meglehet

am faszányos lesz ez :D lassan utolérjük azt a kurva spoilert és remélem nem lesz több ilyen

Még csak nem is halottam a spoilerről egészen eddig de az utóbbi részt látva van egy tippem hogy mi lehetett az anno.

Más

Booby izé Bloody Maiden END.

Két kötetben lerendezték végül is ami nem meglepő mert ilyen 1-2 gyilok/fejezet sebességgel elég hamar elfogytak a a szereplők.   

Nem vagyok perverz de a gyilkok minősége az első 1-2 után eléggé leesett, mintha minél hamarabb el akarták volna távolítani a felesleges csajokat az útból és  szóltak a sorozatgyilkosnak hogy fogja rövidre. Még1szer nem perverzségből de ha már gore + splatter manga meg péntek 13 majmolás akkor lehetett volna még pár az első chapterekhez méltóan véres jelenet.

Aki már látott akár egy Péntek 13/Sikoly stb filmet az ne fog meglepődni a történetszövésen, bár próbáltak 1-2 új dolgot belevinni.

Ami azért meglepett és nem annyira tinihorroros volt hogy a végén   [spoiler] Pont nem azok élték túl akire számítana az ember. [/spoiler]

Na de belegondolva ebbe a mangába...

Jó csajok... ecchihegyek... mellek, mellek mellek... vér és OMGDEEP(nek látszani akaró) sztori...

Ez csak egyet jelenthet...   MIKOR JÖN AZ ANIME?

Szóval ha szeretnétek látni ahogy Jason japánba megy akkor olvassátok el ( 11 chapter az egész ).

Megmurdel

Quote from: Prof. William on 2012-05-04, 23:30:39
Ami azért meglepett és nem annyira tinihorroros volt hogy a végén   [spoiler] Pont nem azok élték túl akire számítana az ember. [/spoiler]

Ez csak egyet jelenthet...   MIKOR JÖN AZ ANIME?

[spoiler]hiddel ez télleg meglepő volt akik értettek valamit ahhoz az istentudja milyen harcművészethez azok kiestek :D az első chapter után még azt gondolta az ember h hátha a kulbtagok tudnak valamit kezdeni magukkal de sorba döglöttek meg [/spoiler]

lehetett vna jobb is de mind1 ami az animét illeti ha lesz arra kíváncsi leszek mer maga az art az rendben volt

Squazee2005

Quote from: Megmurdel on 2012-05-04, 19:30:48
Eden no Ori 153 [spoiler]nah mindenki túlélte ami király meg 1 kicsit furcsa is de lényeg a lényeg márcsak a dokit kell elintézni meg  Kurusu senseit megmenteni de fordított sorrendben[/spoiler]

Le merném fogadni, hogy Sengoku pajtás előtte még [spoiler]el akar menni felfedező körútra a 4. épülethez. A dokit meg lehet, hogy elintézi Kouhei.[/spoiler]

Megmurdel

Quote from: Squazee2005 on 2012-05-05, 11:57:02
Le merném fogadni, hogy Sengoku pajtás előtte még [spoiler]el akar menni felfedező körútra a 4. épülethez. A dokit meg lehet, hogy elintézi Kouhei.[/spoiler]

teccik ez a gondolat menet is de [spoiler]tud Kouhei a dokiról egyáltalán? mert ha igen akk szinte tuti h az lesz viszont ha nem... de előbb v utóbb meg Sengoku is megtudja h életben van szal azután már biztos hiszen 1 olyan állattal az oldalán még a doki követői is beszarnak[/spoiler]

Prof. William

Quote from: Megmurdel on 2012-05-05, 02:18:00
Quote from: Prof. William on 2012-05-04, 23:30:39
Ami azért meglepett és nem annyira tinihorroros volt hogy a végén   [spoiler] Pont nem azok élték túl akire számítana az ember. [/spoiler]

Ez csak egyet jelenthet...   MIKOR JÖN AZ ANIME?

[spoiler]hiddel ez télleg meglepő volt akik értettek valamit ahhoz az istentudja milyen harcművészethez azok kiestek :D az első chapter után még azt gondolta az ember h hátha a kulbtagok tudnak valamit kezdeni magukkal de sorba döglöttek meg [/spoiler]

lehetett vna jobb is de mind1 ami az animét illeti ha lesz arra kíváncsi leszek mer maga az art az rendben volt

Nekem is pont ez jutott eszembe hogy [spoiler] lándzsavívó klub vagy mik de de csak az utolsó három csajnak jutott eszébe hogy kamatoztassa a tudását. Még a kapitány sem tudott semmit sem alkotni azon kívül hogy a halálával kiderült, hogy valami gáz van a szigeten. Szóval ezzel az erővel lehetettek volna a helyi POM-POM lány csapat is. A eredmény hasonló lett volna.  [/spoiler]

A vér meg az ecchihegyek mindig nyerés volt szóval csak idő kérdése az anim. Beraknak pár főzős és tengerparti részt a mészárlások közé és már meg is van a 12 -rész. :) Ha még mangába is be bírtak rakni közel 70%-os kihalásnál egy fürdőruha próbálós epizódot...  :uzi:

Az art tényleg szép. Remélem még fog alkotni a rajzoló. Az se baj ha nem mészárlósat. Csak a csöcs és yurimennyiség legyen a megfelelő szinten. :)

Megmurdel

Quote from: Prof. William on 2012-05-05, 14:01:26
Nekem is pont ez jutott eszembe hogy [spoiler] lándzsavívó klub vagy mik de de csak az utolsó három csajnak jutott eszébe hogy kamatoztassa a tudását. Még a kapitány sem tudott semmit sem alkotni azon kívül hogy a halálával kiderült, hogy valami gáz van a szigeten. Szóval ezzel az erővel lehetettek volna a helyi POM-POM lány csapat is. A eredmény hasonló lett volna.  [/spoiler]

A vér meg az ecchihegyek mindig nyerés volt szóval csak idő kérdése az anim. Beraknak pár főzős és tengerparti részt a mészárlások közé és már meg is van a 12 -rész. :) Ha még mangába is be bírtak rakni közel 70%-os kihalásnál egy fürdőruha próbálós epizódot...  :uzi:

Az art tényleg szép. Remélem még fog alkotni a rajzoló. Az se baj ha nem mészárlósat. Csak a csöcs és yurimennyiség legyen a megfelelő szinten. :)

:tezsvir: jah ennyi elég is lenne az anim-hez és am jah jöhet még pár alkotás leszarom h milyen mer amit írtál azzal én is megelégednék :) a spoileren meg szakadtam a röhögéstől XD

Megmurdel

He~nshin!! - Sonata Birdie Rush 06  :facepalm: or :lul: i can't decide

Darkstar

Frogman

Csak egy laza fanservice cucc, nem túl komoly plottal, de nekem tetszik. Viszont az a tsunder csaj kibaszottul idegesítő. Majdnem Taiga tier, az pedig a rettenetesnél is rosszabb.

Viszont a Hrukával kapcsolatos PLOT egész jó.   ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada


Prof. William

Quote from: Megmurdel on 2012-05-05, 15:04:45
Quote from: Prof. William on 2012-05-05, 14:01:26
Nekem is pont ez jutott eszembe hogy [spoiler] lándzsavívó klub vagy mik de de csak az utolsó három csajnak jutott eszébe hogy kamatoztassa a tudását. Még a kapitány sem tudott semmit sem alkotni azon kívül hogy a halálával kiderült, hogy valami gáz van a szigeten. Szóval ezzel az erővel lehetettek volna a helyi POM-POM lány csapat is. A eredmény hasonló lett volna.  [/spoiler]

A vér meg az ecchihegyek mindig nyerés volt szóval csak idő kérdése az anim. Beraknak pár főzős és tengerparti részt a mészárlások közé és már meg is van a 12 -rész. :) Ha még mangába is be bírtak rakni közel 70%-os kihalásnál egy fürdőruha próbálós epizódot...  :uzi:

Az art tényleg szép. Remélem még fog alkotni a rajzoló. Az se baj ha nem mészárlósat. Csak a csöcs és yurimennyiség legyen a megfelelő szinten. :)

:tezsvir: jah ennyi elég is lenne az anim-hez és am jah jöhet még pár alkotás leszarom h milyen mer amit írtál azzal én is megelégednék :) a spoileren meg szakadtam a röhögéstől XD

Hm... Belegondolva a sziget még mindig ott van... Ha sikeres volt a manga akkor a horrorfilmek íratlan törvényei alapján X év múlva újra odautazhat egy lánycsapat lazítani...  :angyali:

Megmurdel

Quote from: Prof. William on 2012-05-06, 11:21:10
Hm... Belegondolva a sziget még mindig ott van... Ha sikeres volt a manga akkor a horrorfilmek íratlan törvényei alapján X év múlva újra odautazhat egy lánycsapat lazítani...  :angyali:

not bad not bad DE azér 1-2 kikötéssel csak pl.: ne dögöljenek meg ilyen hamar főleg ha megin olyan csapatot visznek és ezalatt egykis ellenállást értek nem pedig ezt a mostani csak tátott szájjal bámulom ahogy a gyilkos felszeletel, meg egy kis agyat a lányoknak mer azért sok volt a woman logic azt hajtogatták h minden esetben maradjanak együtt de a sok gyökér sorba ment el egyesével... meg a fegyverek mer a gyilkosnak asszem nem sok baja esett max 1 fül de annyi a többiek meg elvéreztek a p***ba nem lehetett van 1-2-n segíteni mondjuk elállítani a vérzést? lehet h hülyeséget mondok ezzel de megpróbálni meglehetett vna nem elszaladni asszem ennyi elég javításnak