FTP v2.0

Started by zsozso, 2005-05-14, 01:07:03

Previous topic - Next topic

Nubnofer

Már rájöttem!! thx azért..

Moha:kössssz :S

Lyobag

a dolog elintézve! és lécci ne reklámozzátok már a mindenséget... ;)

NeoNo.1

Istenkirály, újra megy minden  :jee:  :jee:  :jee:  :jee:
Reméltem hogy ezután az érettségis f*****g után már minden csak jobb lehet. :jee:
Végre :hopp:  :cool:

Bill

Quote from: Miuraazért nemolyan rossz...
pl egy félig letöltött pl avit..is lejátsza,addig,ameddig le volt töltve...
szal amire az mplayer hibát dob,azt nekem a real player lejátsza..erre az egyre jó ;)
Hello!
Az mplayer is tökéletesen lejátssza, real playert soha életemben nem használtam. :DMedia playert is vagy 5ször. A media player classic viszont jó, nameg bsplayer is.
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Pikkon

Tehát várni kell és minél régebb óta vagyok regisztrálva annál nagyobb az esélye, hogy bejön?
Mert tegnap elõször még bejött, de ma már nem mûxik
Majd még próbálkozok és nagyon remélem, hogy mûködni fog
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Dragon

#125
Moha, sztem tedd be az aláírásodba a FAQs_4_n00bs gyûjteményed linkjét, hasznos lesz az még. ;):D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Pikkon

Már mûködik, semmi gáz, király az ftp  :haha:
A legjobb ami fent van sztem a Naruto!!!
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Moha

Quote from: bpka000Moha, sztem tedd be az aláírásodba a FAQs_4_n00bs gyûjteményed linkjét, hasznos lesz az még. ;):D
Ja, gondoltam rá én is. Úgy látszik az újak lusták visszalapozni fél oldalnyi postot. :rolleyes:
Mindjárt be is rakom.

Chronos

Szintén lezárva...

CHRONOS