AnimeMusicVideos.org

Started by Moha, 2005-09-23, 00:29:39

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: KvikvegHave a break, have an AMV. :D
Ácsi! Ez az én szövegem! :p

Ezt a bannert jó egy hónapja raktam ki... sajna leszavazták. :(

...talán mégis inkább a KitKat-hez illik. :D

Kvikveg

#31
Na, osszeveteshez: az elozo verzio:
edit: leszedtem a kepeket
IMG
Hmmm. Kiprobaltam. Igy is jo. :D
IMG
Az elozot viszont meg mar beirtam szavaztatasra, es nem latok "vissza akarom vonni" gombot...:eeek:
Eees ha megtukrozzuk:
IMG

Moha: :D :D :D
Mennyi ido amig elbiralnak egyet?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: KvikvegAz elozot viszont meg mar beirtam szavaztatasra, es nem latok "vissza akarom vonni" gombot...:eeek:
Mert nincs. Amit egyszer felraktál az ott maradt...
QuoteMennyi ido amig elbiralnak egyet?
Változó. Az admin max 1 nap alatt le szokta csekkolni, aztán megint van vagy fél nap - 1 nap, míg lemegy a szavazás. De mikor már kint van egy szavazáson, akkor pakolhatsz fel újakat

Amúgy szvsz a harmadik banner a legjobb.

Ramiz

Logikailag a 3. jobb, de ez a kép annyira ismert, hogy a tükrözés zavaró, ezért a 2. mellett vagyok.
ui: szólj ha fent van, megyek szavazni, regisztált vagyok ám én is ott! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#34
Hat... Ezt megszivtam, mert a 3 kozul az elsot mar feltettem... Sebaj, majd egy-ket het mulva megint lehet probalkozni a masodikkal, ha nem fogadjak el az elsot... (Tukrozes tenyleg zavaro, de azert csak kiprobaltam. :D)
3 van szavazason, 1 varakozik:
banners
Koszi! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

#35
Grat! Nekem mondjuk a Hellsing ellenére még mindig a Golden Boyos a favorit.:jee:

Elnézést hogy ide irok de szeretnék véleményt az uj image-emhez s My Master mostanság itt található meg :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Már nem azért, de azoknál a bannereknél, amiket besorsol az oldal, Kviki a tieid mind jobbak. :)
Viszont nem találtam meg, hogy hol lehet szavazni... :lame:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizMár nem azért, de azoknál a bannereknél, amiket besorsol az oldal, Kviki a tieid mind jobbak. :)
Oh... *pirul* *meg orul* *meg elegedett*
Most ha alszereny lennek, azt mondanam, hogy nem is... csakhogy tenyleg sok nem annyira atutoen jo van. De van kivalo is dogivel. Meg jo otletesek! Es ezek egyszeruen masok mint az enyemek, es olyat is tudni akarok csinalni. Benkyo-benkyo. :jee:

Quote from: RamizViszont nem találtam meg, hogy hol lehet szavazni... :lame:
"Members main page" gomb baloldalt
Aztan jobboldalt lesz "banner ad contest" -> "new"

Hajra!
(Egeszen onzetlen szurkolast hallhattunk. :haha: )

HVp213: Galad arulo! :D Lecserelte a vilag legjobb vampirjat egy.... kire is? :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: KvikvegHVp213: Galad arulo! :D Lecserelte a vilag legjobb vampirjat egy.... kire is? :hehe:
:bruhuhu: Bocsáss meg Gomenasai I'm so sorry Es tut mir leid!:bruhuhu:

aztat nem tom... :D nem az számit csak az h elég sötét hozzám :haha:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Quote from: HVp213:bruhuhu: Bocsáss meg Gomenasai I'm so sorry Es tut mir leid!:bruhuhu:

aztat nem tom... :D nem az számit csak az h elég sötét hozzám :haha:
:D Megbocsajtva. :D Foleg mivel en is ugyanezt a megbocsajthatatlan... megbocsajthato bunt kovettem el. De vezekeltem egy banner elkeszitesevel, ami fovampirunk tovabbi netes terjeszkedeset hivatott elosegiteni. :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: Kvikveg:D Megbocsajtva. :D Foleg mivel en is ugyanezt a megbocsajthatatlan... megbocsajthato bunt kovettem el. De vezekeltem egy banner elkeszitesevel, ami fovampirunk tovabbi netes terjeszkedeset hivatott elosegiteni. :jee:
Én olyat nem tok csinálni :( arra még nem tanitottál meg...:haha:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Moha

Na hallod, Kvikveg ez már pofátlanság! :morci: :D
Nekem a 10. feltöltött bannerem volt az elsõ olyan, amit nagynehezen elfogadtak, te meg felrakod az elsõt és kapásból elfogadják... Ráadásul több pontott kapott, mint az enyémek közül a legjobb!

Ez nem ééééér!!! :bruhuhu:

[SIZE="1"]([COLOR="White"]kellett nekem bejelenteni az egészet... most kaptam egy erõs konkurenciát. :haha: [/COLOR])[/SIZE]

Kvikveg

Quote from: HVp213Én olyat nem tok csinálni :( arra még nem tanitottál meg...:haha:
goto animemusicvideos.org
regisztral
(Szavaz Master eddig fent levo muveire kotelezo jelleggel! :haha: )
my banners
submit another banner
read requirements
... analyze requirements ...
hajat tep, mert szeles es alacsony a megadott kepmeret
Open grafikus progi, szetnez neten kepek utan, lelop videorol kepeket
szerkesztget
gondolkodik
szerkesztget
gondolkodik
szerkesztget
gondolkodik
stb-stb
elkeszul
feltolti
szol Masternek es a tobbieknek, hogy huzzanak szavazni
kipiheni a faradalmakat
goto 11 sorral feljebb
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Quote from: MohaNa hallod, Kvikveg ez már pofátlanság! :morci: :D
Nekem a 10. feltöltött bannerem volt az elsõ olyan, amit nagynehezen elfogadtak, te meg felrakod az elsõt és kapásból elfogadják... Ráadásul több pontott kapott, mint az enyémek közül a legjobb!

Ez nem ééééér!!! :bruhuhu:

[SIZE="1"]([COLOR="White"]kellett nekem bejelenteni az egészet... most kaptam egy erõs konkurenciát. :haha: [/COLOR])[/SIZE]
[COLOR="Red"][SIZE="7"]HALLELUJA![/SIZE][/COLOR]
Toled tudtam meg!!! Koszonom! Jo napom van, ma pom-pom-pompas jo napom van!
[COLOR="Red"][SIZE="7"]YESSS!!![/SIZE][/COLOR]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kupo

Holnap talán én is nekilátok bannert készíteni az unalmas pillanataimban. :D
Kvikveg módszerével kell, az úgy tûnik jól mûködik. :haha:

Moha

Na, a mostani szavazósorban van nekem is egy bannerem, szóval: irány szavazni srácok! :D

Kvikveg

#46
Melyik az? :lul:
Mar leszavaztam ra, szoval csak tudni akarom melyiket kovetted el te. :D
Meg ne kerdezd, hogy mit szavaztam, mert nem fogok hazudni! :rolleyes:

Na, have a break, Golden Boyos keppel: max kb ennyit lehet kihozni belole, nem tul szep a kep, ami a szineit es hasznalhatosagat illeti. Jobboldalt meg elbaromkodhatnek vele, de szerintem semmi ertelme... :(
Na, majd ha legkozelebb latok egy jo kis gep-elott-alvos kepet...
edit: leszedtem a kepeket
IMG
De ha nektek baromira, kibirhatatlanul tetszik, akkor felrakom. A kep amugy poen. :jee:
Ja, persze a netcim nincs rajta. Lame. :D

edit: fene. Egyre jobban tetszik az a kep. Latom mar ma ejjel mit fogok szerkesztgetni... Hajnali 4ig. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: KvikvegMelyik az? :lul:
Mar leszavaztam ra, szoval csak tudni akarom melyiket kovetted el te. :D
Elég, ha annyit mondok, hogy a legegyszerûbb banner az enyém? ;)

HVp213

HÜÜÜ láttam mozgo gifes bannert Master csinálj olyat csinálj olyat ^^"
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

#49
Quote from: MohaElég, ha annyit mondok, hogy a legegyszerűbb banner az enyém? ;)
Emlekeztem ra. :D

Quote from: HVp213HÜÜÜ láttam mozgo gifes bannert Master csinálj olyat csinálj olyat ^^"
Öööö... ööö... jo, majd kigondolok valamit... Csak nagyon kell vigyazni a filemerettel, az Alucardossal sikerult pl tullepnem, tudnam hogyan? Fekete-feherrel?:eeek:

Alakul, alakul... Na, mi lesz a buborekban? :P
edit: leszedtem a kepeket
IMG
A vegen megiscsak csinalok szepcsajos bannert???:eeek:
Vaaagy. amv-keszito-kikeszult-alvo-pasis bannert?
Hmmm...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Kvikveg
De ha nektek baromira, kibirhatatlanul tetszik, akkor felrakom. A kep amugy poen. :jee:
:merci: :hail:
Nem is baj, hogy lemaradt az oldal címe, mert így általános AMV-reklám. :D Be is rakom (arcpirulás nélkül lenyúlva) háttérnek, a nagy fekete mező közepére. :D

Quote from: KvikvegA vegen megiscsak csinalok szepcsajos bannert???:eeek:
Kvikveg for prezident! :D

Moha: ne hagyd magad! Nyomasd a bannereket! A versenynek pedig egy győztese biztosan lesz... mi! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Slayer_Ace

Remélem ez most nem hasonlít senkiére:rolleyes:
banner
Edit:kéne egy normálisabb font

Ramiz

Quote from: Slayer_AceRemélem ez most nem hasonlít senkiére:rolleyes:
banner
Edit:kéne egy normálisabb font
Lina jeeey! :D Igen, a font nem a legjobb, meg szerintem piros alapra nem megy a kék, csak a fekete vagy sárga. És a netcímet sem árt odaírni, különben nem fogadják el, ha jól tudom.

Azóta felmentem szavazni, hát tényleg rengeteg a gagyi! Nálam a mostani 10esbõl csak a "simple", Kvikié és a neko-s maradt benn (neko rulez! :cool: :D ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz:merci: :hail:
Nem is baj, hogy lemaradt az oldal címe, mert így általános AMV-reklám. :D Be is rakom (arcpirulás nélkül lenyúlva) háttérnek, a nagy fekete mező közepére. :D

Kvikveg for prezident! :D
...
Opppsz... :D
Huha, azta reakciot. Pedig mar annyi szepcsajos van... :hehe:

Moha, ne hagyd magad. Meg akarok olyan bannereket latni, mint a topicindito. :jee:

Slayer_Ace: nem hasonlit.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: KvikvegPedig mar annyi szepcsajos van... :hehe:
De ezeknél te fél kézzel is jobbat csinálsz :D

Quote from: KvikvegSlayer_Ace: nem hasonlit.
Gyanús szûkszavúság. :) Hát igen, kis munkát kell még fektetni bele.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Slayer_Ace

QuoteOriginally Posted by Ramiz
Hát igen, kis munkát kell még fektetni bele
Tény, 10 perc nem nagyon tekinthetõ munkának :D

Kvikveg

#56
Quote from: Ramiz...
Gyanús szűkszavúság. :) Hát igen, kis munkát kell még fektetni bele.
Francba, lebuktam. :D

"Mi van a buborekban?" mostani allasa:
edit: leszedtem a kepeket
IMG

edit:
Hupp-hupp... A siralyosat kiszavaztak... :bruhuhu: 73 - pont a felenek nem tetszett??!
Hurra! A masik GoldenBoyost is megszavaztak! 95
IMG

edit:
Hmmm, errol most a pasit lenne kedvem leszedni, balra logo, meg valami csabibebi szoveg ra...
IMG
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: Slayer_AceRemélem ez most nem hasonlít senkiére:rolleyes:
banner
Szerintem a háttér nem a legjobb, túl hangsúlyos. Ja, és elfelejtetted rátenni az animemusicvideos.org címet. Azon kívül nem ártana egy kis anitalias a logóra, mert így baromi éles a széle. Mit használsz forrásnak, a kis képet, vagy az Illustrator file-t? Az utóbbi szerecsésebb, mert az vektoros és tetszés szerint nagyítható.
QuoteEdit:kéne egy normálisabb font
Ehhez pedig tudom ajánlani a DaFont-ot. Én is onnan szoktam fontokat keresni, rengeteg van fent, különbözõ kategóriákban és nagyrészük freeware.

Slayer_Ace

itt aztán tényleg sok font van:merci: :merci:

Kvikveg

Moha: szakmai kerdes a fentebb levo logohoz: milyen lepesei vannak az amvkeszitesnek????
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.