AnimeMusicVideos.org

Started by Moha, 2005-09-23, 00:29:39

Previous topic - Next topic

Moha

Hát, nagyjából kb:
[LIST=1]
  • Tervezés
  • Anime/zene keresés
  • Szerkesztés
  • (tesztelés, javítás, finomítás)
  • Encode
  • Release
:)

Kvikveg

#61
Nem latom a bannereket az amv.orgon....  :eeek: *sikit*

edit:3:49 nem birok elaludni.
A bannereket tovabbra sem latom, viszont most tudom a profilomat szerkeszteni. Fene erti.
Koszben meg szorakoztam. Ez a betutipus eleg buggyant, az o betu a-nak nez ki valamiert...
edit: leszedtem a kepeket
IMG
A jobb oldallal meg nagyon kell csinalni valamit. A szoveg betutipusa kicsit irottabb lesz, talan a banneren is modositok valamennyit, de alapveto benyomasnak ezt akarom.
Lehet, hogy gifanim lesz belole... Meg nem tudom...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

#62
Ah, tuzfal korrigal, banner elojon. Grrr.

Na, szapulast kerek rozsaszin habosfelhore:
edit: leszedtem a kepeket
IMG
Jobboldalt mintha kicsit sok lenne a feher... ?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: KvikvegJobboldalt mintha kicsit sok lenne a feher... ?
Igen, vagy a felsõ kicsit, vagy a nagyobb feliratot kellene kicsit odébbvinni vagy halványabbra állítani. Egyébként jó!. :jee:

Kvikveg

#64
Quote from: MohaHát, nagyjából kb:
[LIST=1]
  • Tervezés
  • Anime/zene keresés
  • Szerkesztés
  • (tesztelés, javítás, finomítás)
  • Encode
  • Release
:)
OMG. Elolvastam mit kell csinalni egy amvhez. Moha:
:hail:

Igazabol most zavarban vagyok. Leszedtem a kepeket, mert ertelemszeruen nem fogom az orokkevalosagig tarolni oket. Koztes verziokat nem szeretnek netre kitenni huzamosabb ideig. Igy iszont furcsa lenne a topic, ugyhogy legalabb a veglegeseket belinkelem az amv.orgrol. :D
Az eddigi ketto elfogadott:




Moha, be tudnad linkelni a tieidet?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: KvikvegKoztes verziokat nem szeretnek netre kitenni huzamosabb ideig. Igy iszont furcsa lenne a topic, ugyhogy legalabb a veglegeseket belinkelem az amv.orgrol. :D
:( Szerintem érdekes látni egy banner fejlõdését.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz:( Szerintem érdekes látni egy banner fejlõdését.
Igaz, csak nem akarom, hogy valaki egy felkeszet kezdjen aktivan hasznalni.
Meg raadasul a kepek eddig nalam voltak, nem a keptarban. :eeek:
Azert editaltam amugy, mert hulyen nezett ki az a sok ures kephely...:rolleyes:
Az is igaz viszont, hogy igy a topic elegge benan nez ki...:eeek:

De ha akarod felteszem aztokat, amik megmaradtak. Hm?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: KvikvegMoha, be tudnad linkelni a tieidet?
Szeretnék majd egy saját kis szavazást csinálni úgy az összeshez, hogy felmérjem, az itteni közönségnek melyik hogy tetszik. Csak ahhoz elõbb keresni vagy írni kellene hozzá egy php scriptet (utóbbi nem fog menni, mivel nem értek a php-hez, szóval ha tudtok segíteni, örömmel veszem)
Addig is itt van a 11 eddig elfogadott bannerem. :)
[SIZE="1"](véleményeket azért várok... :D)[/SIZE]

Kvikveg

A legalsot imaaaadom! :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: KvikvegA legalsot imaaaadom! :jee:
Csak ennyi? :rolleyes: A többirõl vélemény? :p

Amúgy itt van az a kép, amibõl azt csináltam. :)

HVp213

Quote from: Mohahttp://netmore.hu/notebook_cute.jpg
THX épp kérni akartam hogy PLS oszd meg a képet de úgy látszik kezd kialakulni a MOD POWERED... :D Grat :jee:
(mennyire saját kép? ha szabad kérdeznem)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

#71
Quote from: MohaCsak ennyi? :rolleyes: A többiről vélemény? :p

Amúgy itt van az a kép, amiből azt csináltam. :)
Huha... gazoljak lelkivilagodba? :eeek: :rolleyes:
Erdekes, en kapasbol nem valasztottam volna ki ezt a kepet, pedig kicsinyitve nagyon szep. A lemezeket a foldon nem ismertem fel, de nagyon jol neznek ki. A kepnek szepek a szinei, nyamm.
Lelkivilagbagazolas, kepek sorrendben alulrol:
1. Nyamm.
2. Nekem kicsit tul szines. Jo otlet volt a deszka aljara felirni az AMV-t.
3. Alapvetoen tetszik, reszleteiben... a figurak nem igazan, a csillagos hatteret szemely szerint nem birom..
4. Jo a szoveg, csak a barna nem eppen energizing szin, nem? A lany is nagyon aranyos hozza pedig. Vandalkodhatok vele?
5. A szoveg kivalo! :D A szinek valahogy nem passzolnak ossze, illetve a kepek nem tudom hogy jonnek ide, kicsit szetesik nekem.
6. A szoveg szinten nagyon jo, ehhez en valami vidamabb kepet kepzelek.
(Komolyan le fogom nyulni a szovegeidet. :D)
7. Szoveg kiraly, lany kiraly. A szinek talan kicsit vadak, de en pasztellszinbuzi vagyok, es azt a jobboldali zoldet (magenta???) nem birom, csak kis adagban. Egyeni szoc. problema... Az AMV felirat szinei nem tudom hogy passzolnak a hatterhez, ami egyebkent nagyon jo. A lany haja kicsit furcsa, nem?
8. Kiraly, kiveve jobboldalt a barnasagot. Az valahogy nagyon elut a baloldaltol, de gozom nincs mi lenne jo oda.
9. A kep es a szoveg tokjo! (Mondom, lopni fogok :D) A jobb felso felirat viszont öööö... erosen elut... a baloldali ehhez kepest csak kicsit.
10. Kiraly otlet, szoveg is jo, kiveve a betutipusat, az valahogy nem stimmel. Masodik kedvenc.
11. Szep kekes-lilas szinek, ami furcsa, az az alakok kozotti sotetebb ter. Az valahogy szetrazza. A szoveg es a kep nagyon jol passzol egymashoz, amit meg csinaltam volna, az AMV feliratba kis lilat raktam volna talan.


Mondtam, hogy genyo vagyok... Bocsi...:eeek:
Tuti van meg rakas pozitiv dolog, amit nem irtam...

edit: johetnenek mar a modik. 3 bannerem var a sorban... *turelmetlen*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

#72
Quote from: HVp213(mennyire saját kép? ha szabad kérdeznem)
Semennyire. Sajnos a rajzoláshoz abszolút béna vagyok. Se kézzel, se számítógéppel nem megy. :( Photoshopban szerkesztgetni, meg hasonlók már jobban mennek. ;)

Kvikveg:
2. : Na a deszkával is szenvedtem egy sort (eredetileg egy Hack felirat volt rajta), de igazán az volt a nehéz, hogy úgy szinezzem a logot, hogy normálisan nézzen ki. :)
5. : Na ez speciel egy kis szó-asszociáció akart lenni, ugyanis a képek a Canvas2 c. anime szereplői. :)
7. : Ennek eredetileg más volt a szövege és fehér a háttere. Aztán jött ez a szöveg és csináltam hozzá néhány fajta hátteret (tényleg lehetett volna jobb is), aztán a környezetemben ez tetszett legtöbbjüknek, szóval ezt raktam fel. :) A logo színe már nem tudom, honnan jött. :p Amúgy nem is gondoltam, hogy ezt megszavazzák, pláne nem, hogy 104 ponttal. :D
8. : Az egy pad háttámlája volt eredetileg, csak mivel elforgattam a képet, valamivel ki kellett töltenem a helyet... és más nem jutott eszembe, ami a képhez is kapcsolódna. :)

Ramiz

#73
Quote from: MohaAddig is itt van a 11 eddig elfogadott bannerem.
[SIZE="1"](véleményeket azért várok...)[/SIZE]
1. : nekem ezek a színek pont nem a kedvenceim,
2. : egyszerű, de nagyszerű :) honnan van az Einsteines oldal linkje? a nagyon lol-ból?
3. : a jobb felső sarokban a kék felirat piros kerettel elrontja az egészet szerintem...
4. : vicces, aranyos, működik :)
5. : nagyon tetszik, a színek is meg a csaj mozdulata is király. talán kicsit nagyobb lehetne a csaj, de nem biztos. tetszik ^^
6. : kicsit a kép túl sok nekem
7. : költői hitvallás :) baloldalt ha csak 2 kép lenne, több hely lenne. így kicsit túl zsúfolt a logó meg a felirat együtt. ja, és zavar, hogy nem tudtam, mi az a canvas :D
8. : telitalálat! :kiraly: vagy nagyon tehetséges vagy, vagy rengeteg időt szántál ezekre a bannerekre. vagy mindkettő. mindenképpen gratulálok, nagyon szépek :tezsvir:
9. : kicsit kicsik a karakterek, szerintem nem baj, ha több lemarad. amúgy az ötlet csillagos ötös megint. ;)
10. : na ez kivételesen nem tetszik ^^ zsúfolt is és a színek is összevisszák
11. : megintcsak tökéletes. egyszerű, megragadó szlogen, vad képzettársításokat megengedő kép... :lazza: kevés, de passzoló szín (az ízlésemnek ez a kombó felel meg a legjobban) :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Látom lemaradtam Kviki mögött, de hát lassan írok :D

Quote from: KvikvegJo a szoveg, csak a barna nem eppen energizing szin, nem?
Az a barna a kávé színét idézi, az pedig "energizing". :)

Quote from: KvikvegA lany is nagyon aranyos hozza pedig. Vandalkodhatok vele?
(Komolyan le fogom nyulni a szovegeidet. :D)
(Mondom, lopni fogok :D)
Szerintem ne forszírozd ezt, mindenki saját gyermekének tekinti a munkáit, így hát Mohát kellemetlen helyzetben hozod, amennyiben el kell küldenie téged a francba. :D Lehet, hogy nem jól látom, de én Moha helyében így lennék vele. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz...
Szerintem ne forszírozd ezt, mindenki saját gyermekének tekinti a munkáit, így hát Mohát kellemetlen helyzetben hozod, amennyiben el kell küldenie téged a francba. :D Lehet, hogy nem jól látom, de én Moha helyében így lennék vele. :)
:lul:
Jolvanna, csak poenkodok. Nekem ilyen szovegek nem jutnak az eszembe. Vizualis tipus vagyok vagy mi... :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Kvikveg:lul: Jolvanna, csak poenkodok. Nekem ilyen szovegek nem jutnak az eszembe. Vizualis tipus vagyok vagy mi... :D
Elsõre poénra veszi az ember, másodikra is, harmadszorra már kényelmetlenül érzi magát. :)
Egyébként nekem sem jutnának soha ilyen szövegek az eszembe. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#77
Hmmm. Tenyleg irritalo lehet. Moha: szentul igerem, nemnyulom le a szovegeidet.

Jah, szovegek. Rage hard mit jelent pontosan? Egy szamban volt, Frankie Goes to Hollywood korabeli.... sot az. Es a cime ez. Hm. Mikre emlekszem...
#@^%@#%^@%@#$meg! Most szakitotta el a magnom a kazettat.
Remlik valami... mintha en ezt regen egyszer mar elszakitottam volna..... walkmannal... altalanos alsoban... reges-regen egy messzi-messzi...
Francba.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

#78
Heh, megvan atmasolva masik kazettara... Huh...

Moha: ha mar turelmetlen vagy a bannereid miatt, menj fel az amv.org forumra, legalul a fooldalon lehet adminoknak uzenni, csatlakozz ha gondolod. Azert oda irtam, mert keptelenseg megtalalni a hozza valo topicot, kulon topicot meg nem fogok inditani, es ez tunt a legmegfelelobbnek.
edit: mar elolvastak=toroltek.
edit2: valaszoltak: hetvegen nem volt otthon az, aki ezzel foglalkozik. Gondolom most nyakig van a tennivaloban, de azt irtak, hogy remelhetoleg hamarosan aktivizalja magat.
edit3: a rozsaszin "come" feliratos nocis logo: rejected. Fene. :D Ket Alucardos: pending vote.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Na, felébredt végre az adminjuk és úgy tûnik, megint versenyez a kvikveg és az én bannerem. :D

Kvikveg

#80
83 unworthy az Alucardohohosoohohohooomm...:confused: :beken: :bruhuhu:
Most azon filozom, hogy a masik verziojat bekuldjem-e... Annyira azert nem kulonboznek...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Még mindig jobb lett, mint az enyém:
    Just a little more - Unworthy (only 82 worthy votes) :p

Amúgy szerintem nyugodtan rakd fel a másik verziót. Volt már jópárszor, hogy valaki felrakott egy bannert kis változtatással, nem sokkal az elõzõ után.
Persze, ha most van pár másik bannered, akkor azért elõbb azokat rakd fel. ;)

Kvikveg

#82
Egy meg szavazasra var, egy meg az admin bolintasara (a rozsaszint azert utasitottak vissza, mert nem volt olvashato a netes cimuk).
Tobbi meg nincs kesz.
Konkretan ennyi a kulonbseg.
Ezt utasitottak el:

Ez a masik:


Feltoltottem, bar ketsegeim vannak...

Illetve ezen gondolkodtam, hogy igy jo-e??! (A szoveg tartalma marmint. A betuket meg megcsinalom elesre.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Véleményeket kérnék:

Lehetõleg építõ jellegû kritikákat! :haha:

Ramiz

Quote from: KvikvegIlletve ezen gondolkodtam, hogy igy jo-e??! (A szoveg tartalma marmint. A betuket meg megcsinalom elesre.)
Szerintem told balrább a csávót, úgyis csak a háta látszik, és hagyj több helyet a logó körül.

Quote from: MohaVéleményeket kérnék:

Lehetõleg építõ jellegû kritikákat! :haha:
Profi. :cool: Barna és kék: bátor dolog, de úgy látszik, hogy mûködik.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

#85
Na, itt van mégegy (ez mondjuk elég gyenguc lett):

Na, és még egy utolsó: ennél több szöveget is próbáltam, végül ez maradt, de szerintem még kis kiegészítésre szorul, csak azt nem tudom, mi dobná fel.

Mattanja

Quote from: MohaNa, itt van mégegy (ez mondjuk elég gyenguc lett):
Dehogy az! Nekem nagyon tetszik kis lányka... ;) :jee:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: MohaNa, itt van mégegy (ez mondjuk elég gyenguc lett):
Erősebb kontextust alkotna a kép (lány) és a szöveg, ha ez utóbbit olyasmire módosítanád, hogy "Why don't you visit me?" vagy "Why don't you come around?", vagy akár "Why don't you make something for me?". És a lány álla ne lógjon le szerintem, zavaró.

Második banner: szerintem a háttérben elkélne valami egyszerű világoskék háttér, az amv logó pedig szerintem a jobb oldalra kéne (vertikal flip), és köré valami olyan "tadaam!"-szerű világítós-csillag effekt, tudod...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#88
Quote from: RamizMásodik banner: szerintem a háttérben elkélne valami egyszerű világoskék háttér, az amv logó pedig szerintem a jobb oldalra kéne (vertikal flip), és köré valami olyan "tadaam!"-szerű világítós-csillag effekt, tudod...
Ez tenyleg jo otlet, nagyon feldobna. A sorrend is logikusabb lenne.
A lanynak fura szinei vannak: narancssarga ruha, kek haj, barna kesztyu??? Pedig a poz, amiben es ahogy ott van, kivalo. Csk a szinei eee...

Az otletek mindnel jok, a kinezetet kell feldobni kicsit.

Tenyleg megyek megnezni a rozsaszin nenimet is leszavaztak-e mint a tobbit...

A Why don't you szovege nagyon kilog alul-felul es a lany alla tenyleg lelog, kicsit feljebb kene hozni. Szoval csak rendezgetni kell kicsit a dolgokat. Talan a szineken kicsit valtoztatni, most tul viszahuzodo, nem? Lehet, hogy nem. Nem tudom.

You just can't start: ooo meg lenne mit csinalni rajta...

edit: megszivtam, leszavaztak... Asszem fel kell kotnom a gatyat.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Bocs, csak kérdés: Szépen regisztráltam az oldalon (Amv.org)
de nem tudok letölteni. Csak a támogatási oldalt adja ki, aztán semmi.
Meghogy a letöltésnek meg kellett volna indulnia, ha nem, kattintsak ide, de ez se csinál újat:(
Nem értem...