Alkony - Az Átkozottak könyve (RPG)

Started by kisvirag, 2005-11-09, 16:56:26

Previous topic - Next topic

kisvirag

*out

sose akard egy nõ lelkivilágát megérteni....
de egyébként, szerintem a segged rázni kifejezéshez pejorativ ertelem társul. legalábbis Shenna szemében :hehe:

out*
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisvirag*out
[SIZE="1"]sose akard egy nõ lelkivilágát megérteni....
de egyébként, szerintem a segged rázni kifejezéshez pejorativ ertelem társul. legalábbis Shenna szemében :hehe:[/SIZE]
out*
*out
[SIZE="1"]Szerintem meg aki táncolással keresi kenyerét, az ne akadjon fenn ennyi minimális pejoratív értelmen. :)[/SIZE]
*out

- Én pedig Enkidu vagyok, a Z-235-ös szuperelem - mondja a néger férfi, és a nõi lélek rejtelmein gondolkozik közben.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

[SIZE="1"][COLOR="Gray"]*out
nem mondta, hogy ezzel keresi a kenyerét, csak azt, hogy szokott táncolni :hehe: és nem értem egy táncosnõ miért ne lehetne hiú a mûvészetére... :D
out*[/COLOR][/SIZE]
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisvirag[SIZE="1"][COLOR="Gray"]*out
nem mondta, hogy ezzel keresi a kenyerét, csak azt, hogy szokott táncolni :hehe: és nem értem egy táncosnõ miért ne lehetne hiú a mûvészetére... :D
out*[/COLOR][/SIZE]
[SIZE="1"][COLOR="Gray"]*out
És miért nem hiú a seggére? ... Na jó, mindegy... "Sose kekeckedj a km játékosával, ha már van neki..." :rolleyes:
out*[/COLOR][/SIZE]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

A vöröshajú a sötétbõrü férfi bemutatkozását olyan furának találja, hogy egy kortyot frissen szerzett italából félrenyel, ezért elkezd fuldokolba köhögni. Miközben a bal kezével ütögeti a mellkasát, hogy abbamaradjon a  köhögésrohama, a helyzet kínosságától és a levegö hiányától az arca a vörös egy teljesen új árnyalatát veszi fel.
Amint úgy látszik, hogy túléli a dolgot, a nagy ijedségre gyorsan felhajtja itala maradékát, majd elkezdi fürkészni, hátha mégis van valamelyik másik asztálnál szabad hely.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

kisvirag

*Shenna kikerekedett szemmel bámul a feketére*
Z-kétakárhány mi???
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

#36
A kefehajú érdeklõdve figyelt mindeddig(a néger és a lány közti gondolatpárbaj egész érdekes volt :) ), most is csak udvariasan egy mondatot szól közbe:
-Üdvözlöm Enkidu! Meghívhatom egy frissen sodort cigarettára, amiért az elõbb kisegített a hiányomból? *és egy frissen sodort cigarettát nyújt felé* És elnézést *kicsit lehajtja fejét* még nem mutatkoztam be: Tileo-nak hívnak, és utazó vagyok határozott cél nélkül. Nem is hittem, hogy ennyi kedves emberrel lehet errefelé találkozni. Mifelénk rémtörténeteket mesélnek errõl a városról...*majd újra hallgatásba merül*

*egy kis idõ múlva azomban, mikor észreveszi a vöröshajú feresgélõ tekintetét* Maga is a pultot keresi? Nekem vagy öt percbe tellett mire megtaláltam. Errefelé van *mutat a háta mögé, és szélesen mosolyog*.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

A néger fickó a vörös fejû, zavart férfi vállára teszi a kezét.
- Miért vagy olyan ideges / ez teljesen felesleges / ne hagyd el a helyedet / míg nem tudjuk a nevedet! - Az ujjaival kopogja a ritmust a rap-hez a piszkos asztalon. - Én pedig Enkidu vagyok, a Z-235-ös szuperelem földi emanációja, a bona fide szupraman, az Utolsó Prímszám. Kösz, van cigarettám. Aki meg nem találja meg a pultot egy kocsmában, az maradjon otthon...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

#38
Tileo nagyot néz, de csak figyel tovább...majd rágyújt és élvezettel szívja el a füstölgõ dohányrudacskát.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Enkidu is megnézi a bagyot, mert olyat még nem látott.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

Shenna felnevet, csilingelõ hangon (pozitiv ertelemben :hehe: )
- Te Enkidu, te vicces fickó vagy, bár alig értem néhány szavad.
Tileo, te is a holnapi fogadásra jöttél?
És esetleg vörös barátunknak is egy kicsit izgalmasabb kalandra fáj a foga?
bár sokakat inkább csak a mese érdekel, amit az énekmondó mond majd, meg az ingyen kajára. de persze, meg lehet õket érteni :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Tileo, szótlanul bólint, majd hozzáteszi:
-Ilyen helyeken szoktak rossz emberek is lenni nem?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kisvirag

* a bagy megmozdul a fejük felett, a gerendán, mostmár jobban kivehetõ az alakja. lassan, lomhán mozdul, tyúkszerû csõrõs fejével megvakargatja tollas hátát. Furcsa, denevérszerû szárnyai most szorosan a testére simulnak, hosszú, kutyáéra emlékeztetõ farka meg-megrezdül. Hirtelen egy kis szeretetcsomag érkezik az asztalra, pont a közepére, alig pár centire Enkidu kupájátol* [SIZE="1"][COLOR="Gray"](nesztek, ha már bagyot akartok :hehe: )[/COLOR][/SIZE]
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisvirag* a bagy megmozdul a fejük felett, a gerendán, mostmár jobban kivehetõ az alakja. lassan, lomhán mozdul, tyúkszerû csõrõs fejével megvakargatja tollas hátát. Furcsa, denevérszerû szárnyai most szorosan a testére simulnak, hosszú, kutyáéra emlékeztetõ farka meg-megrezdül. Hirtelen egy kis szeretetcsomag érkezik az asztalra, pont a közepére, alig pár centire Enkidu kupájátol* [SIZE="1"][COLOR="Gray"](nesztek, ha már bagyot akartok :hehe: )[/COLOR][/SIZE]
:lol: :lul: :hahaha: :appl:

Enkidu felpillant, megvakarja az oldalát, aztán egy hirtelen, felvillanó mozdulattal a bagy felé int:
- Rohadék egy állat... - közben egy dobókés már a levegõben van, útban a bagy felé.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

*a bagy megszimatolhatott valamit a veszélybõl, de már túl késõn mozdult, igy a kés éppen kitáruló szárnyát szögezte a gerendához. az állat istentelen, fájdalmas karattyolás mellett próbált szabadulni a kellemetlen helyzetbõl, kapakszkodót keresve, de valahogy nem sikerült neki. *
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

Shenna bosszúsan felpattant az asztal tetejére (igy láthatóvá vált formás feneke, és hosszú combja, de az is, hogy láthatóan semmilyen fegyver nincs nála. fura ez egy ilyen helyen... ), kikapta a kést, és ledobta az asztalra, az alig pár centivel Enkidu orra elõtt landolt, szele megcsapta a feketét. Elkapta az állatot, egyetlen mozdulattal kitekerte a nyakát, majd az egyik közeli sarokba hajította.*
- Nincs itt semmi érdekes - morogta oda az esetre felfigyelõknek, majd visszahuppant a székre
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

[SIZE="1"]Ha már az elõzõben elírtam, akkor most ide beillesztem:[/SIZE]Tileo csak csendben bagyot néz(meg nagyot is a kivillanó fenékre)...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kisvirag

Shenna Tileora néz, kicsit lenézõ mosollyal:
- igen, errefelé rengeteg rossz ember szokott lenni. persze más kérdés, hogy te kit tartasz annak...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

-Hmmm... akik létezésének mondjuk az emberek 80%-a nem örül.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

- Már megint a se... hátsóját mutogatja - mondja Enkidu a vörös szakállú férfinak. - Mintha bárkit is érdekelne...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

-fog az még érdekelni, ha esetleg a tiedet keljen kimentse -morogja maga elé alig hallgatóan Shenna [COLOR="gray"](egyébként meg, hogy a bubánatba tudna ugy felálni, hogy a feneke ne legyen látható? :hehe: )[/COLOR]
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Tileo: O.O - azaz figyel/néz/skubizik/kuksol/stb...[COLOR="Gray"](mondjuk hosszú nehézselyem szoknyában :D )[/COLOR]
....
....
....
-Merre van az a hely?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kisvirag

-milyen hely? -Shenna kicsit értetlen
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

- Látom, még mindig óvakodnak bármit is elmondani akár csak azzal kapcsolatban is, hogy a holnapi estre mennek-e a kereskedõhöz - mondja a fekete férfi, és a csikket elnyomja az asztalon.
- Mindenesetre ha ott lesznek, találkoznak velem, mert nekem jól jönne valami meló, és persze egy jó zabálás. - Elégedetten vigyorogva feláll. - Enkidu voltam, viszlát, és ne feledjék: nekem csak két osztóm van, és az egyik én vagyok, a másik "1" isten!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

- mm, akkor a holnapi viszont látásra, Enkidu zékétszázakármicsoda. Természetesen engem is láthat majd, hacsak nem lesz oly tömeg, hogy az orráig is alig lát majd :)
Egyébként pedig, Tileo, hogy válaszoljak kérdésedre, a kereskedõ negyedben lesz a vacsora, ami az északi városrészben van, de nem lesz nehéz megtalálnod még úgy sem, ha nem ismered a várost. de holnap egyébként sincs jobb dolgom. ha gondolod, elkisérhetlek.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

- Milyen rámenõs a hölgyike... csak nem volt véletlen a s.ggmutogatás! :D - Enkidu kirohan az ajtón, mint egy gepárd.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

*amit õ már nem tud, de nagyon helyesen tett, mert igencsak veszélyesen villant Shenna szeme*
- eh, micsoda nagyképû alak.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

roderick

Modortalan bolond -mormogja, miközben erösen próbál koncentrálni, hogy megjegyezze a "kereskedö városrész" dolgot, mondjuk az alkohol elég sikeresen harcol ennek megakadályozásában.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Raggie

-Hmmm... majd meglátjuk, mindenesetre holnap reggel találkozzunk a fõtéren. Oda biztosan eltalálok.
Tileo feláll, meghajol kissé mindenki felé az asztalnál, majd elindul a pult felé. Rendel egy szobát magának és felmegy.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"