Anime pólóbolt (igényfelmérés)

Started by Ramiz, 2006-01-22, 22:41:57

Previous topic - Next topic

Vásárolnál pólókat anime képekkel? (2000-2500 forint közti áron.)

Igen, akár rendszeresen/többet is.
10 (30.3%)
Csak ha pontosan olyan kép van rajta, amilyen én választottam volna.
15 (45.5%)
Csak ha van fekete színben is.
5 (15.2%)
Nem kell animés póló nekem.
3 (9.1%)

Total Members Voted: 33

Danhibiki

Hogy haladtok srácok a bolttal? Már lenne 2 pólóra ötletem...:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Member

Quote from: DanhibikiHogy haladtok srácok a bolttal? Már lenne 2 pólóra ötletem...:)
Nekem 5re. :D

Ramiz

Ha sikerül beindítani a boltot rendesen, akkor sem egyéni megrendelésekrõl fog szólni a dolog. De feltételezem, hogy elolvastátok fentebb az errõl való értekezéseket.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Danhibiki

Quote from: RamizHa sikerül beindítani a boltot rendesen, akkor sem egyéni megrendelésekrõl fog szólni a dolog. De feltételezem, hogy elolvastátok fentebb az errõl való értekezéseket.
Hát persze...;) De akkor is lenne 1-2 ötletem és ha tetszik nektek akkor...Szóval majd csak lesz valahogy!:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Ramiz

Ok. :) Egyelõre várunk a melegre, én a pénzre, no meg meg kell gyõzni L.Mole-ékat, hogy kockáztatni muszáj és sok minta kell. 10 valószínûleg nem lesz, de akkor is minél több kell. Na mind1, ez nem itt fog lezajlani. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: Ramiz on 2006-02-25, 19:25:04
Ok. :) Egyelõre várunk a melegre, én a pénzre, no meg meg kell gyõzni L.Mole-ékat, hogy kockáztatni muszáj és sok minta kell. 10 valószínûleg nem lesz, de akkor is minél több kell. Na mind1, ez nem itt fog lezajlani. :)
Ramiz, jelenleg mi a helyzet a megvalósítással?

Ramiz

Döglés és csóróság. Kicsit elbizonytalanított az is, hogy az Odeon kiadott Akirás pólót, nyilván lesz Ghost in the Shell-es is, és ha már vannak hivatalos jogok birtokában kiadott pólók, akkor még ingatagabb a jogalapunk.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: Ramiz on 2006-06-12, 01:10:41
Döglés és csóróság. Kicsit elbizonytalanított az is, hogy az Odeon kiadott Akirás pólót, nyilván lesz Ghost in the Shell-es is, és ha már vannak hivatalos jogok birtokában kiadott pólók, akkor még ingatagabb a jogalapunk.
hát igen, ezesetben meg kéne venni a jogokat is. Amit lehet, hogy le is védtek maguknak. Persze lehet ezt úgy is csinálni, mint pl. a Westendben lévő pólónyomással foglakozó bolt, ha beviszel neki képet nem fogja neked azt mondani, hogy nem nyomtatja rá. Csak ugye az nem szitanyomás és nem is olyan tartós. A szitanyomás meg csak sorozatgyártásban éri meg, gondolom ez a fő probléma.

Ramiz

Hát igen, a jogi oldala kicsit necces, és milyen lenne már, hogyha mi, elvetemült magyar otakuk azzal lennénk megvádolhatóak, hogy illegálisan versenyt támasztunk a hivatalos értékesítőknek... Bár talán annál inkább elkezdenének hivatalosan is minél többféle pólót nyomni... :D Mindegy, ha végre elkeveredek talira és Bálint is, akkor ezt a témát még alaposan átrágjuk... Jelenleg mindenki hajt, sztem. Én legalábbis igyekszem. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Lesz ebből a pólóbolt dologból még valami?
Ha nem akkor viszont tippet adhatnátok hogy hol lehet beszerezni animés pólót. Nyomatni csak végső esetben akarok mert a szita csak egyszínű, amit meg egyszer csináltattam és rendes minőségű az marha drága.
Eslősorban Pest, Győr meg Szeged jöhet szóba vásárlás helyszíneként nekem.
Előre is kösz.

Pirula

Quote from: White SeeD on 2006-09-07, 14:08:00Ha nem találsz sehol tudok rendelni neked ebay-ről :smile:
:merci:Még igyekszem keresgélni. Kinéztem egy Samurai Champloosat mondjuk ott, de 8 rugó lenne mire ideér. Mégis maradok inkább a nyomatásnál ezt azért drágállom erősen.