RPG pogó

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-01-24, 20:47:42

Previous topic - Next topic

Rounin

A kislány zavartan toporog, ujjhegyeit össze-összeérintgetve, hatalmas vízcseppel feje mellett^^"

- El..elnézést.. én nem akartam.. teehee :3

Edit: közben felkap egy utcakövet vectoraival és a Kaszás felé hajítja, majd utánaereszti az egész utcát^^

Xaga

A kockás teljesen kiakadva "Te pile of bone mit tettél  most sosem fogom megtudni hol vagyok!!!"

Lt. Simoan Blarke

A Kaszás a diadalittas kijelentés után kishíján összeesik a nagymennyiségû manahasználat kellemetlen következményeitõl. a ló feje fölött közben a következõ felirat jelent meg: "The operation system is no longer functional. Please insert boot disquette."
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

A kaszás minek következtében lehajolt a kockáshoz ezért a kõ és az utca az éppen kikászálódó Germó nyakába zúdul... :D :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Kék Germó megpróbál kurva nagyon ugrani a tengerbõl, és vízcsóvát húzva becsapódik egy halom papaya közepébe, majd ott tehetetlenül piheg, és mérgelõdik, amiért nem vette fel a meditáció skillet. Aztán észbekap, és a rákhoz rohan, hogy mire felhangzik a gyõzedelmes zene (á la Tifa mobil), õ is ott legyen és az õ xp-síkja is feljebbfusson pergõ hang kíséretében.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Újfent zavart heherészés^^

-Upszi... megint mellé^^

Raggie

Kaszás, miközben pihengetve a hátán hever elgyönyörködik a feje felett elhúzó szikladarabkák látványában, és az õket követõ feltehetõleges üvöltés hangjában(Germó) és vigyorogva kijelenti: "Szép is az élet..."
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xaga

A kockás is letelepedik egyik kajás bódé mellé miközben eszeget a feje körül keringõ kockákban gyönyõrködik és egyre nagyobb vágyat érez hogy hozzávágja valamelyiket vkihez.

Rounin

Ezek után nincs mit tenni, odaslattyog a Kaszáshoz, kezében egy téglával, majd véletlenül a vigyorgó koponyára ejti. Ezek után nekiáll játszadozni a rák egyik kocsányon lógó szemével.

- Van nekem egy szemeem tudod-e. Kocsányon lóg szegééény tudod-e. Azt mondta a nénééém hallod-e, mikor megyek vééégre messzire^^ Teehee :3

Raggie

A Kaszás még mindíg fekve meg kérdi mindekitõl: "Naszóval hol a pokolban vagyunk?! Jah, nem is ott!! HEHEHEHEE!....*megynugszik*.Nade, hol a fenébe vagyunk???"

Edit: fel sem véve a fejére esõ téglát! Csak inkább a kiscsaj seggét kezdi stírölni(ami nem látszik, lévén nincs szeme, csak egy kis piros lézerpötty iongadozik a fenekeken! :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xaga

A kockás elengedi füle mellet a kérdést tekintve hogy ezt akarja megtudni már 1 jó ideje, tovább tömi a pofáját amig jó nem lakik.

Lt. Simoan Blarke

ezt az idillt megtöri egy hatalmas villanás, minek a végén egy köpenyes varázsló áll a tér közepén.
mielõtt egynémely véresebb fantáziájú egyének megtámadnák, kishíján leégeti a faluval együtt hõseink felsõtestét is egy gigászi tûzgyûrûvel. aztán mennydörgõ hangon megszólal:
"Látom, tudtok harcolni és a szívetek és eszetek is helyén van." végignéz a romok fölött, aztán újra megszólal. "Látom, tudtok harcolni. Lenne számotokra egy feladatom."
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

"Én sajna maszekban dolgozom! (végignéz az üszkös romokon...) De mindíg meg lehet gyõzni a hibáimról! :D "
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

(Rin-chan a maga 7 évével nem túl formás e téren :rolleyes: )

Kíváncsian pislog a varázslóra, kezében egy kocsonyás szemdarabbal.

Lt. Simoan Blarke

A varázsló a látszólagos érdektelenségre ügyet sem vetve hátat fordít a látszólag ártalmatlan kislánynak, és megszólal.
"Tudjátok, hol vagytok, kalandorok?"
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

"NEM! És már nagyon kíváncsiak vagyunk rá!!"
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Rin ugyan tudja hol vannak (eleget hallotta a kereskedõktõl, akik elhozták ide karavánjukkal) de nem tartja fontosnak, hogy válaszoljon a rá nem figyelõ bácsinak. Inkább böködni kezdi a szemdarabot egyik mutatóujjával.

Xaga

A kockás érdeklõdve figyeli a varázslót.

Lt. Simoan Blarke

"Nos, rendben. A Minden és a Semmi, a Rend és a Káosz, az Élet és a Halál mezsgyé... illetve nem, az egy másik forgatókönyv." idegesen lapoz a tekercsei között. "Ahh. Egy nevenincs kis faluban vagytok japán legészakibb részén. illetve *körbemutat* egy valaha volt nevenincs kis falu romjain vagytok. A ti feladatotok lesz megvívni Demogorgo... izé" újabb idegeslapozgatás "ah. a ti feladatotok lesz REKORDIDÕ ALATT eljutni úgy Sakana Hihou romjaiból Hihou Sakanába Dél-Japánban, hogy közben nem ölhettek meg senkit." Rosszallóan végigméri a Germót, majd átlapozza a tekercseit. "Jó, ez nem nektek való feladat. Tehát. A környéken van egy õsi rom. Ott lakik bebörtönözve egy varázsló. Akit a forgatókönyv szerint én alakítok. De mindegy. Tehát pusztítsátok õt el, lootoljátok át a kincseit és induljatok el a hõssé válás rögös útján! Közeleg a Sötétség, szükségünk lesz rátok!"
Avval egy pukkanással elenyészik.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

- Idefigyelj, barom! - Kék Germó nem bírja tovább, közbevág. - Hagyd ezt a fal dumát! Bátorságunk harcolni? A kiscsaj és a csonti menekült, basszus, a kockás meg semmit nem csinált! Eszünk, szívünk a helyén? A csontinak egyik sincs, a kiscsaj nyilvánvalóan eszetlen hülye, én pedig geci vagyok és szívtelen. - Felteszi a COOL napszemüveget. - Az effektek pedig nem hatnak meg minket! Ha be akarsz vágódni nálunk, elõször is mondd meg, mi ez a koszfészek, ahova az Aloha Hualami-ba tartó hajóról ordenáré böfögéseim miatt lehajítva kerültem, másodszor tegyél valami féket a pszihopata kislány agyára, mielõtt szétpüfölöm!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

"Hmmmm... itt valami bûzlik.... nem, nem Germó, valami más... azaz Germó is, de valami más is..." - Ezzel Kaszás körbe körbe kezd járkálni csontállát vakargatva, eközben reflexszerûen megrudossa és megcsipkedi titkos helyeken a lovát, maitõl a rendszer helyreáll és a szemek felizzanak...

Edit: még közbeszúr egy: "Todki az eszetlen Germó?! Hát én nem!" részt is...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Rin hozzávágja a szemdarabot Germó fejéhez. Én öltem meg szegény rákocskát. :beken: És ne légy undok, vagy bedoblak a tengerbe *gonoszkodó fény csillan a szemei mélyén, már rég letett róla, hogy elbûvölje a nyilvánvalóan tuskó alakot*

- És a varázsló már elment :p Teeehee :3

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Raggie GordonEzzel Kaszás körbe körbe kezd járkálni csontállát vakargatva, eközben reflexszerûen megrudossa és megcsipkedi titkos helyeken a lovát, maitõl a rendszer helyreáll és a szemek felizzanak...
és még mindig kéri a boot discet.
"Operation system malfunction, please insert boot disquette."
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

Quote from: blarkeés még mindig kéri a boot discet.
"Operation system malfunction, please insert boot disquette."
Kereszt alakú ér kidagadás a koponyán ( :D )...
Najó, akkor elõveszi a boot discet a belsõ zsebébõl: -" De úgy szerettem volna drasztikus módszerek nélkül újraindítani... most megint újra be kell programoznom az össze térképet... :( "
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xaga

"Hát ha menni kell hát menni kell", a kockás mormolni kezd érthetetlen szavakat és különbõzõ furcsa jeleket rajzol kezeivel majd egyszercsak egy pukkanás és füst (Copyright by Naruto[SIZE="1"]TM[/SIZE]) és egy undead donkey jelenik meg elötte, erre fölpattan majd csak anyit mond "EZ a barom elfelejtette közölni merre wan a romja, hogy találom igy meg???? Sosem fogom tudni melyik porrá égetet faluban vagyok:("

Raggie

Kaszás ebben a pillanatban észre vezs egy bazinagy piros nyilat a földön... -"Szerintem lehet, hogy erre van... nem?!"
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xaga

A kockás odaballag undead csacsiján megnézi a piros nyilat majd fölcsapja könyvét a megfelelõ fejezetnél.

Rounin

Rin csekélyke helyismeretét figyelembe véve próbálja felidézni, merre lehet a rom, de ez túl megerõltetõnek tûnik, ezért újra dalolgatni kezd:

"Trallala és halihó,
kakukkfû a bajra jó"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: XagaA kockás odaballag undead csacsiján megnézi a piros nyilat majd fölcsapja könyvét a megfelelõ fejezetnél.
[COLOR="White"]information received:
"piros+nyíl"
rendszerint gonosz varázslók tanyájára vezet, akik azért festik tele ilyen hülyeségekkel a fél japán talajállományt, hogy jobban el tudjanak rejtõzni és riválisaik ellen játsszák ki a kalandozókat. rendszerint árulás is van a dologban. vagy nincs. -EOF-[/COLOR]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xaga

"á ezek a rimek vajon mi lesz a következõ hipp-hipp-hipp barba trükk?"