Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

RE@L

#60
Huh, ígérem megoldom majd holnap kollektíven az élménybeszámolót illusztrálva, Lythis sajnos a politikai fennhang mentesség nem fog menni hiszen aki az utcán volt ma az 56 ért volt kint és azért amiről nem beszélünk. Ha gondoljátok mass ba elküldöm azt a PM-et amit most írok épp Kvikvegnek.

nyest.: Jólvan, most igazándiból este nincs sok erőm már. Holnap 5 ig fejtágításon vagyok, sőt egész héten végre nyit az étterem és a házhoz is jön majd a lé. Valamikor beülhetünk 1 cappucino-ra vagy haboskakaóra vhova.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Zanador

Quote from: RE@L on 2006-10-23, 23:19:03
Huh, ígérem megoldom majd holnap kollektíven az élménybeszámolót illusztrálva, Lythis sajnos a politikai fennhang mentesség nem fog menni hiszen aki az utcán volt ma az 56 ért volt kint és azért amiről nem beszélünk. Ha gondoljátok mass ba elküldöm azt a PM-et amit most írok épp Kvikvegnek.

nyest.: Jólvan, most igazándiból este nincs sok erőm már. Holnap 5 ig fejtágításon vagyok, sőt egész héten végre nyit az étterem és a házhoz is jön majd a lé. Valamikor beülhetünk 1 cappucino-ra vagy haboskakaóra vhova.
Nekem is, ha nem nagy gond.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Selmo

Igen, én is kérem.

A tökéletesség unalmas.

Lythis

Quote from: Selmo on 2006-10-23, 23:16:39
Hm, nem lehetne egy sokrésztvevős msn láncot csinálni ebből? :redface:
NEM.

Re@l: amíg ezalatt a megemlékezősdit érted, addig felőlem ok. Van ebben valahol egy határ, de szerintem kb vágod.

RE@L

Értem én Lythis, azért is szeretném ezt privátban vagy egy másik oldalon megoldani. Annyit tudok mondani hogy megpróbálom, de mivel kinnt voltam ezért nem fogok tudni objektív lenni.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

nyest

Quote from: RE@L on 2006-10-23, 23:19:03
Huh, ígérem megoldom majd holnap kollektíven az élménybeszámolót illusztrálva, Lythis sajnos a politikai fennhang mentesség nem fog menni hiszen aki az utcán volt ma az 56 ért volt kint és azért amiről nem beszélünk. Ha gondoljátok mass ba elküldöm azt a PM-et amit most írok épp Kvikvegnek.

nyest.: Jólvan, most igazándiból este nincs sok erőm már. Holnap 5 ig fejtágításon vagyok, sőt egész héten végre nyit az étterem és a házhoz is jön majd a lé. Valamikor beülhetünk 1 cappucino-ra vagy haboskakaóra vhova.

vettem brékó :D
jóócakát, én is még aludhatok őő, 6órát melóig, élmény lesz ;}
**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

RE@L

Jólvan, jóéjszakát :)

Skacok akkor egyezzünk meg abban hogy akinek kell a PM-másolat, küldjön 1 PM-et!!! Holnap meg valahova fellövök képeket és hosszabb beszámolót!!!! Rendben?

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Rounin

Quote from: nyest on 2006-10-23, 23:27:11
jóócakát, én is még aludhatok őő, 6órát melóig, élmény lesz ;}

Nekem mostantól lenne 6:27 percem aludni :) De csak 4:30-at fogok cirka, afaik. I win ^^ (karikákat a szem alá :D)

sirtomi

Nekem még majdnem 8 órám van aludni :D

Lythis

Nekem nemtom mennyi van, guess I win.... (ahogy magamat ismerem, lesz vagy 4.... )

Rounin

Quote from: sirtomi on 2006-10-23, 23:31:39
Nekem még majdnem 8 órám van aludni :D

Te is nyertél pár karikát a szemed alá :F Jössz beváltani? :__devil:

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-10-23, 23:33:57
Quote from: sirtomi on 2006-10-23, 23:31:39
Nekem még majdnem 8 órám van aludni :D

Te is nyertél pár karikát a szemed alá :F Jössz beváltani? :__devil:
És én még tűnődtem, hogy az emberek honnan szerzik őket....

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-10-23, 23:39:36
És én még tűnődtem, hogy az emberek honnan szerzik őket....

Óh, túl 1337 vagy te ehhez... bár egy antikawaii osztag segít rávezetődni =P

RE@L

PM-ek elmentek, most megyek lezuhanyzom és alszom 1 et. Jóéjt emberek, holnap fellövöm a képeket.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-10-23, 23:40:46
Quote from: Lythis on 2006-10-23, 23:39:36
És én még tűnődtem, hogy az emberek honnan szerzik őket....

Óh, túl 1337 vagy te ehhez... bár egy antikawaii osztag segít rávezetődni =P
WEE^^ m04r PHRiend5 for ME +0 pl4Y WitH

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-10-23, 23:43:16
WEE^^ m04r PHRiend5 for ME +0 pl4Y WitH

ÁÁáá erről eszembe jutott korábbi avám a kutyussal :D (Yay, you brought me another friend to play with :D (és ássa el az előzőt XD))

TurboK

Mijen politikáról maradtam le már megint??? Remélem nincs törölve mert muris lenne átolvasni. Legközelebb ilyenkor lehetne splittelni egy külön topikba az ilyen anyagot, pl. "nagyon lol topik 2" címen.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Rounin

Quote from: TurboK on 2006-10-24, 01:05:36
Mijen politikáról maradtam le már megint??? Remélem nincs törölve mert muris lenne átolvasni. Legközelebb ilyenkor lehetne splittelni egy külön topikba az ilyen anyagot, pl. "nagyon lol topik 2" címen.

Heh, a politikailag inkorrekt avák usteames mesterétől mi mást lehetne várni? :angyali:

Rounin

'kay, max. fél órát ha tudok aludni. Damn photoshop. Átkozott én @_@

kisvirag

hm, lassan nem azon megy majd a verseny,hogy hány post van az offtopicban, hanem ki tud több offtopicot inditani? XD  :haha: :lazza:  :rotfl:
én egyébként kb 6 órát aludtam. tegnap kipróbáltam a Guild Warst. attól félek, hogy hamarosan kénytelen leszek megszabadulni 6 vagy 7000 (nemtom pontosan mennyibe is kerül) forinttól. kellemetlen, mi?
még jó, hogy már csak egy hónap a szülinapomig :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

nemvagyok benne biztos, de eloszor szerintem a trascanbe mennek a dolgok, es csak akkor tunnek el veglek ha a modik onnan is törlik. szóval elméletileg még van remény. de arra már nem emlékszem, arra reagált e még valaki (egyáltalán arra se, mikor és mit irtál utoljára, pl hogy az én hosszu postomra reagáltál e, de ugy emlékszem, hogy igen. mostanában nagyon rövid az eszem)
mondjuk ha másért nem, a pszichologusos beszélgetés miatt kár volt az offtopicert. eltudjatok hinni, volt benne "érték"
:haha: :lazza: XD

na jó, eleget teszek nagynénii kötelességemnek, és elviszem a gyereket az orvoshoz.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Tycho

Quote from: White SeeD on 2006-10-24, 09:59:25
Megjegyzés: Egyzser néztem volna végig egy állami ünnepet, de ezt párezer **** miatt nem tehettem meg. Nem beszélve arról, hogy a magyar film helyett a tv2-n az ment ami. :ejj:
Az M akárhányon viszont egész színvonalas műsor ment. És az ünnepség is egész jó lett volna ha a harangcsengetés idejére csönd lett volna...
pontosan ezzel a témával szált el tegnap az OT  :ejnye:

.Attila

Quote from: RE@L on 2006-10-23, 23:19:03
aki az utcán volt ma az 56 ért volt kint
Na erre kíváncsi vagyok. Nekem is jöhet a pm.

TurboK


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Lythis

jahm... a trashcan-ba, mi?
afaik itt olyan nincs, plusz nem is modi törölte a topicot.... :rolleyes:

Rou: hogy halad?

White SeeD:
a pszichomukis cucc neked nincs meg backupolva valahol?

kisvirag

Quote from: Lythis on 2006-10-24, 13:11:14
jahm... a trashcan-ba, mi?
afaik itt olyan nincs, plusz nem is modi törölte a topicot.... :rolleyes:

ahhoz, hogy hova kerül, semmi köze annak, hogy ki törölte, szvsz :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lythis

Quote from: kisvirag on 2006-10-24, 13:28:30
Quote from: Lythis on 2006-10-24, 13:11:14
jahm... a trashcan-ba, mi?
afaik itt olyan nincs, plusz nem is modi törölte a topicot.... :rolleyes:

ahhoz, hogy hova kerül, semmi köze annak, hogy ki törölte, szvsz :D
nem, de blarke nem fog lomtárazni még a te kedvedért sem. Plusz ez a fórumengine az előzővel ellentétben nem támogatja a törölt topicok visszahozását... törlöd->meghalt.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2006-10-24, 13:39:39nem, de blarke nem fog lomtárazni még a te kedvedért sem.
rite. de ha idejon, atnezheti a torold leveleimet, koztuk van az utobbi 2 honap osszes O/t postjarol kapott temakovetes (ergo csak az editek es a sajat postjaim hianyoznak) - i'm not that evil  :__devil: . de hogy nem nyalazok at 3000 elemet, az hotziher.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

Quote from: Lythis on 2006-10-24, 13:39:39
nem, de blarke nem fog lomtárazni még a te kedvedért sem. Plusz ez a fórumengine az előzővel ellentétben nem támogatja a törölt topicok visszahozását... törlöd->meghalt.
tudtommal blarke nem admin/moderator.
marpedig, ha letezik is trashcan (mármint a fórumban, ha ez eddig nem akart volna világos lenni) azt csak a modik/adminok erik el.
de egyebkent lehet,mivel ezzel a forummotorral adminkent meg nem dolgoztam, hogy valoban nincs trashcanja, ezert ha valaki torol egy topicot, akkor az orokre meghalt.
ezt én egyébként hülyeségnek tartanám, ha valoban igy van. elvégre akármikor elöfordulhat, hogy valaki rossz gombot nyom meg....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fazék

#89
Quote from: kisvirag on 2006-10-24, 14:45:42tudtommal blarke nem admin/moderator.
ezt Lythis se mondta
Quote from: kisvirag on 2006-10-24, 14:45:42marpedig, ha letezik is trashcan (mármint a fórumban, ha ez eddig nem akart volna világos lenni) azt csak a modik/adminok erik el.
de egyebkent lehet,mivel ezzel a forummotorral adminkent meg nem dolgoztam, hogy valoban nincs trashcanja, ezert ha valaki torol egy topicot, akkor az orokre meghalt.
ezt én egyébként hülyeségnek tartanám, ha valoban igy van. elvégre akármikor elöfordulhat, hogy valaki rossz gombot nyom meg....
én is így emlékszem, ahogy már Lythis elmondta csak nem voltam benne biztos. ha itt törölsz valamit, akkor azt már a moderátor/admin se látja. ha esetleg a szerveren van vmi log-olás, vagy backup, akkor esetleg elérhetőek a korábbi hozzászólások, de ha a fórummotortól függ a dolog, akkor semmiképpen se. én is furának találom, hogy így működik ez a fórum, de legalább ingyen van a motor :)