Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

#300
Tsabo Tavoc (póknyanya) ellen valami hasznos tanács? Rekordom, hogy levittem 6 hp-ra, de vagy scorching missile-jal vagy Juzám spam-mal lever. Mindenképpen olyan kell, amivel az elején vissza lehet verni a vámpírokat. Szemét cheater 3 full orbbal kezd mindkét színben.  :ejj:

Eddig a Fehér-Zöld kombó vált be legjobban ,mert ot sólymokkal az elején fel lehet tartani a vámpírokat, aztán ha van két orbnyi zöld akkor lehet őket tápolni +4/+4 az meg már elintézi őket.
Később meg angyalokka lehet gyógyítani magad.

Volt már hogy 22-16-ra vezettem, mégis levert. Ez kész.  :lol:

szerk:
Fehér-Piros is jó lenne, hiszen a Reckless Charge az olcsóbb és úgyis meglenne a +4-es atk, de az 1 hp miatt simán leszedi őket direkt dmg-vel vagy életelszívóval. Kell a lényeknek a hp, hogy közel kerüljenek hozzá. Francból van ennyi manája...

szerk 2.
Ok megöltem a pók nyanyát.  :D
A spiritualize (lény healel téged a sebzéssel) használatával feltápoltam a hp-mat. Sólyóm+growth+spiritualize= +4/+4 + 4 heal ha vámpírra küldöm (3 fehér mana, 2 zöld mana).
Goblinokat csak ütögettem, néha egy-egy elfet ellenük. A lényeg, hogy a sok sólyommal leszívtma a manáját, nem tudód scorcholni, meg olyan idegesító repkedő lényeket gyártani, amik "robbannak halálkot", mert azok blokkolták az angyalokat. Mikor volt elég manám, akkor elkezdtem nyomni az angyalokat growthal. Csak a kis alap tűztámadásra volt manája, lila manából meg életet szívot, de én gyorsabban tudtam nyomni a growthot az angyalra.  :D Masszív sebzés + heal (warrior angel). Mondjuk soká tartott meg az elején ő is szépen felszívta magát úgy 30 hp-ra. A végén meg befigyelt 1-2 avatar of might. Rájuk is nyomtam spiritualize-t csak úgy poénból. Szal EPIC csata volt! :D

Viszont a vége fickóval nem is próbálkozom. Mind az 5 színből tudja, akármelyik varázslatot nyomni akármikor. nincsenek is managömbjei. Hát kösz nem, számomra ez már nem poén. Nem is lehet taktikázni ellene.  :ejj:

Marad a multi. Hamachin lehet?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Persze, olyan sokáig csak nem bírjuk egymást csépelni. :P
Na megnézem a póknyanyát, meg a főgórét, hogy gyakoroljak kicsit. ^^

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

Gyakorolj csak.  :D

kinyírtam a főmukit is. Második menetre. Vicces volt. Gyak 3 summon spellt váltogatott. Havoc Demon, Elvish Warrior, Wind Drake. Nagyon béna volt. sokkal jobb lett volna, ha valami táp kétszínű builddel jött volna. Mondjuk Lila/Kék vagy Lila/Zöld. Sajan lila kell nekik, mert ők "gonoszak"  :D

Amúgy a Pókcsaj meg a Nyomiszamuráj skinnek hogy nyitódnak ki duelra?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

#303
Akkor te jól jártál vele, nekem a 3. spellje a counterspell volt. :( Igaz a fehér-vörös paklimmal így is lenyomtam, de sokkal hamarabb kinyírtam volna ha engedi a nagy spelleket. :P A póknyanya húzósabb volt, a rohadt enchatmentjeivel szopatott, állandóan azokat kellett leszednem. Igen a skinek, meg a helyek is elérhetők. Már csak a patch ügyet kell megoldanunk. ^^ Ja, hogy hogy? Hát öööö... nem emléxem. ^^"

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

#304
Próbáltam arcade duelban végigvinni a 3. szintű piros paklival, de a végén bedobott egy fehér-vörös paklis hawk/goblin spammert, és nem ment.  :D Lehet cheattel hívom inkább elő a rejtett 2 karit meg a pályákat.

Franc megyek inkább KoToR 2-őzni.

Selmo szólj ha megoldottad a patch gondot és akarsz multizni. Vagy esetleg én rakom újra patch nélkül, multiban úgyse nagyon számít gondolom.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Igen, úgy tényleg egyszerűbb, de azt hiszem az utolsó kört már mindegy milyen paklival csinálod meg, ha legyőzöd feloldod a csajt.

A tökéletesség unalmas.

Lythis

ez a cucc tényleg ennyire űber, vagy csak jó beszélni róla?
in b4 jön member, és elkezdi szóvátenni, hogy chatesedik a topic...

Dreamcleaver

A single player része elég idegtépő tud leni, a multit majd kipróbálom Selmóval.  :hehe:

Amúgy nekem tetszik. Érdekes keveréke a reflex és taktikai játékoknak. Össze kell magadnak rakni egy 10 spellből álló varázskönyvet. Harc közben neked kell irányítanod a varázslót is, lehet vele is ütni a lényeket, védekezni stb, és közben castolni a varázslatokat, ami lehet sebző/tápoló varázs, lény summon vagy enchantment. Elég intenzív csaták szoktak lenni. A baj csak az, hogy elég kevés a varázslat. 70+ 5 színbe osztva. mondjuk két színt lehet keverni, de akkor is. Vannak olyan varázslatok, amin nagyon látszik, hogy fixen valameylik másik szín egy bizonyos képességét kivédendő vannak ott. Ergo bizonyos színnek bizonyos szín ellen nincs esélye. Talán ha nagyobb siker lett volna, kiadtak volna hozzá valami expansiont, de így csak ennyi van. Szal hamar rá lehet unni, viszont tipikusan az a játék, amit mondjuk havonta elővesz az ember pár menetre.


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

Wow, nem is tudtam, hogy KoToR2-ben lehet így kombózni jó/sötét oldal pontokat. Ez jó!  :appl:

http://i6.photobucket.com/albums/y247/Dreamcleaver/kotor2jediacademysidepoints.jpg

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-13, 05:41:58
Wow, nem is tudtam, hogy KoToR2-ben lehet így kombózni jó/sötét oldal pontokat. Ez jó!  :appl:

http://i6.photobucket.com/albums/y247/Dreamcleaver/kotor2jediacademysidepoints.jpg
ehm, ezt hogy? most megint kedvem lett feltenni, pedig anno pont azért szedtem le, mert untam...

Dreamcleaver

#310
Quote from: Lythis on 2007-06-14, 18:53:26
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-13, 05:41:58
Wow, nem is tudtam, hogy KoToR2-ben lehet így kombózni jó/sötét oldal pontokat. Ez jó!  :appl:

http://i6.photobucket.com/albums/y247/Dreamcleaver/kotor2jediacademysidepoints.jpg
ehm, ezt hogy? most megint kedvem lett feltenni, pedig anno pont azért szedtem le, mert untam...

Handmaidennel van egy hosszabb beszélgetés sorozat, és az adott válaszok alapján számolja. Egyszer picit megfenyegettem, ha esetleg eszébe jutna kihívni bárbajra, ezért kaptam egy Dark Side pontot. Amúgy sztem picit hibás ez a dialógus (is), mert akárhányszor beszélek vele, mindig meg lehet kérdezni ugyanazokat, és azóta már x2 kapta megint light side pontot tőle...

Amúgy annó én is meguntam, de most valahogy meg pont, hogy izgalmasnak tartom a sztorit. Túl kell élni Peragust meg a Telos Orbital Platformot, és onnan már egész jó.

Mondjuk fura, hogy sztem kb a 20-25%-nál járok (most fejeztem be Oberon holdját a Manadalorianokkal, ide jöttem egyből Telos után, megvan a Lightsaberem) ,de már maximumon van a light side. Úgy világítok, mint egy rovarcsapda.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

#311
Azt eddig is tudtuk, hogy Chuck Norris egy félisten, a legkíválóbb harcművész az univerzumban, a legnagyobb csődör stb stb...de azt azért még ti sem gondoltátok volna, hogy az Erő is vele van ugye? Ugyan még nem láttam Chuck-ot direktben használni az Erőt, de van rá bizonyítékom, hogy bizony Jedi Lovag. Íme:

A bizonyíték

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

thrall

fogadok, hgoy túl olcsó, és semmitsem tud. Biztos csak valami kínai másolata az eredetinek (ugyais abból csak egy van, azis Chuck Norrisnál... a bőre alatt)

Fazék

nem tudjátok véletlenül, hogy dosbox-ban megoldható-e, hogy egy régi játék ami csupán 320x200-as felbontást képvisel, inkább 640x400-as felbontásban fusson a képernyőn? (csak mert 1680x1050-es felbontás mellett, még 22"-os képernyőn is igencsak pici a 320x200-as ablak :)) (nem akarom hogy teljes képernyőben fusson.)

Zanador

Quote from: Fazék on 2007-06-19, 22:38:34
nem tudjátok véletlenül, hogy dosbox-ban megoldható-e, hogy egy régi játék ami csupán 320x200-as felbontást képvisel, inkább 640x400-as felbontásban fusson a képernyőn? (csak mert 1680x1050-es felbontás mellett, még 22"-os képernyőn is igencsak pici a 320x200-as ablak :)) (nem akarom hogy teljes képernyőben fusson.)
A dosbox-ot újabban egy D-fend v2 nevű progival kombóban használom (ezzel végre rendesen ment az Imperium Galactica 1 :D), ami lényegében egy grafikus beállitás-felület a dosbox-hoz.. itt simán lehet, enélkül annyira nem értek hozzá, de ha D-fend-del megy, akkor valahogy nélküle is biztos lehet... :)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Soldier

egy gyors kerdes DMC 3.. valhol gondlom a vége felé:

elakadtam: ott tarttok hogy mar megnyilt a kapu ..fölmek es egeszen a Lost Soulsig eljutottam (az az idiota lepcsös hely ahol a bossok vannak) nah az meg megvolt utana kinyitodott nekem egy kapu es addig jutotam hogy egy "homokora" elöl feltudok venni egy item-et nah de ez utan megis mivan mert mar összevissza mentem egesz visszamentem ammedig lehet de nem tudtam rajönni valki majd egy kis helpet ha tud dobjon pls ^^ megis mi a .. csinajak vele :grrr:

Zanador

Quote from: Soldier on 2007-06-21, 02:26:32
Quote from: Zanador on 2007-06-21, 02:24:06
Soldier: a 3 már nem is olyan jó, mint a 2.. túl UT stilusú lett (miközben az UT elméletben quake-esedett egy időben), és nem is volt rendes Railgun (weapon of choice).
Selmo: igen, néztem, de valami furcsa oknál fogva az AvP és SW játékok eddig teljesen kimaradtak az életemből (mégha ettől függetlenül nagy SW fan vagyok is). Szóval ha be is kapcsolódom a játékba, teljesen kezdő leszek.  :redface:

-aha elöfodulhat ... bar nekem jobban bejön az UT  :lul:

-ha kezdövagy az joh mert onnan csak fejlödni lehet^^  nekem volt mar amikor elegem volt egy-két dologbol 1-2 jatekban mert mar tul sokat vartam magamtol^^ (and couldt relax^^)

de csak nekem tünik ugy mintha ezt a beszelgetest nem itt kene folyatatni mar hanem a masikba (pl itt Kötetlen beszélgetés játékokról  )^^ nekem offtopic gyanus^^
Jogos a meglátás, egészen eddig csak arról akartam alkudozni, hogy valami kisebb létszámra és kisebb játékra is sor kerüljön (mert se nagy létszámú, se nagy géperejű nem vagyok :) ), deha folytatjuk a témát, akkor az már tényleg offolódik.
Az első UT és a 2003 tényleg jó, a többit meg megintcsak látásból ismerem. :)
Kezdőnek lenni jó, szeretek is, szóval egyáltalán nem zavar, ha nekem új játékokat kéne itt kipróbálni. (Gunz online-ban vagyok most azzal bajban, hogy gyakran odaállit elém valaki, hogy "ha abban a klánban vagy, nagyon profinak kell lenned, mutasd", aztán ha egyszer veszitek 10-ből, akkor már kapom, hogy béna vagyok)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Soldier

Quote from: Zanador on 2007-06-21, 02:42:28

......
átás, egészen eddig csak arról akartam alkudozni, hogy valami kisebb létszámra és kisebb játékra is sor kerüljön (mert se nagy létszámú, se nagy géperejű nem vagyok :) ), deha folytatjuk a témát, akkor az már tényleg offolódik.
Az első UT és a 2003 tényleg jó, a többit meg megintcsak látásból ismerem. :)
Kezdőnek lenni jó, szeretek is, szóval egyáltalán nem zavar, ha nekem új játékokat kéne itt kipróbálni. (Gunz online-ban vagyok most azzal bajban, hogy gyakran odaállit elém valaki, hogy "ha abban a klánban vagy, nagyon profinak kell lenned, mutasd", aztán ha egyszer veszitek 10-ből, akkor már kapom, hogy béna vagyok)

attol füg mien az a clan es mit szeretne elérni mien emberekböl all stb^^
Gunz online az egy naon lol game  :lul:(no offense)
a benat meg nem kell felvenni^^ ha "benaznak"-vagy agyaisten komolyabb  clanon belül az nem épp a legjobb lelombozo és eltántorito es csak arra joh hogy megutaltasa veled az adott gamet.. ez a véleményem tapasztalataimbol es egy olyan ember nem valo csapatjatekosnak.. neha mi is szivatjauk egymast de az nem ugyan az .. szvl erted gondolom mit akarok^^

Zanador

Quote from: Soldier on 2007-06-21, 02:46:12
attol füg mien az a clan es mit szeretne elérni mien emberekböl all stb^^
Gunz online az egy naon lol game  :lul:(no offense)
a benat meg nem kell felvenni^^ ha "benaznak"-vagy agyaisten komolyabb  clanon belül az nem épp a legjobb lelombozo és eltántorito es csak arra joh hogy megutaltasa veled az adott gamet.. ez a véleményem tapasztalataimbol es egy olyan ember nem valo csapatjatekosnak.. neha mi is szivatjauk egymast de az nem ugyan az .. szvl erted gondolom mit akarok^^
Jé, te kipróbáltad? Én 3 éve kezdtem, és még mindig tudok nevetni rajta (főleg a népeken, hogy mit szólnak, ha előkaparok 1-2 régi trükköt). :D
Nem kell engem se félteni, nem szokott zavarni, hogy mások mit mondanak, a legfőbb problémát az jelenti, hogy közben nem tudok a haverokkal dumálni.
Meg anno lanparty-n én kergettem őrületbe a volt osztálytársaimat, mert ők minden headshotnál anyáztak egyet, én meg csak bocsánatot kértem, az meg ők nem birták.  :__devil:
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Soldier

#319
Quote from: Zanador on 2007-06-21, 02:52:09
Quote from: Soldier on 2007-06-21, 02:46:12
attol füg mien az a clan es mit szeretne elérni mien emberekböl all stb^^
Gunz online az egy naon lol game  :lul:(no offense)
a benat meg nem kell felvenni^^ ha "benaznak"-vagy agyaisten komolyabb  clanon belül az nem épp a legjobb lelombozo és eltántorito es csak arra joh hogy megutaltasa veled az adott gamet.. ez a véleményem tapasztalataimbol es egy olyan ember nem valo csapatjatekosnak.. neha mi is szivatjauk egymast de az nem ugyan az .. szvl erted gondolom mit akarok^^
Jé, te kipróbáltad? Én 3 éve kezdtem, és még mindig tudok nevetni rajta (főleg a népeken, hogy mit szólnak, ha előkaparok 1-2 régi trükköt). :D
Nem kell engem se félteni, nem szokott zavarni, hogy mások mit mondanak, a legfőbb problémát az jelenti, hogy közben nem tudok a haverokkal dumálni.
Meg anno lanparty-n én kergettem őrületbe a volt osztálytársaimat, mert ők minden headshotnál anyáztak egyet, én meg csak bocsánatot kértem, az meg ők nem birták.  :__devil:

probaltam de nem tetszett hogy mondjam nekem naon nem elégitette ki igenyeimet (en gagyinak talaltam) de ez nem jelenti azt hogy valkinek nem tetszhett . miert nem tudsz haverokkal dumalni nem ertem ?! hs <- anyazas sajnos mar  minden fps game community-jába jelen van .. es sajos nem csak hs-nel :redface:. LANparty-n whine ??? lol ^^az se rossz

Zanador

Quote from: Soldier on 2007-06-21, 02:55:18
probaltam de nem tetszett hogy mondjam nekem naon nem elégitette ki igenyeimet (en gagyinak talaltam) de ez nem jelenti azt hogy valkinek nem tetszhett . miert nem tudsz haverokkal dumalni nem ertem ?! hs <- anyazas sajnos mar  minden fps game community-jába jelen van .. es sajos nem csak hs-nel :redface:. LANparty-n whine ??? lol ^^az se rossz
Egyáltalán nem csodálom.. a gunz tipikusan vagy a kedvenced, vagy unalmas, olyan nincs aki néha-néha játszik egy keveset. Ahogy néztem, két féle ember marad ott: az önjelölt istenek és akik végighülyéskedik a játékidőt a haverokkal és megtanulják az összes létező bugot, amit használni lehet (a gladiátoroknak külön közössége van, mind ismerjük egymást :D). Tényleg, akkor van még a fórumon aki ismeri? :)
Mert ha leállok dumálni, lelőnek, márpedig akkor ki kell várnom a kör végét respawn előtt (tudom, minek megyek körökre osztott gameroom-ba, dehát ez van).
Ez amúgy miért alakult ki ennyire fixen, hogy hs=flame? :)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Soldier

Quote from: Zanador on 2007-06-21, 03:12:30
Ez amúgy miért alakult ki ennyire fixen, hogy hs=flame? :)

ez egyszerü mert emberek nem birjak elviselni hogy van jobb naluk .. föleg amugy azokra jeleemzö akik tul koran elkezdenek komolyabban jatszani több orakat fpsekel (6-10eves korra gondolok ) , es ha a whine-ra egyszer rászokik az ember arrol pedig nagyon nehez leszokni ..(persze nem csak a fiatalokra jellemzö ez a egesz) de ez jobb teamekben egy erösen "irányito" emberrel könnyen visszaszorithato . de publicrol sosem lex mar vége sztem .

Gregory

Quote from: Zanador on 2007-06-21, 03:12:30
Tényleg, akkor van még a fórumon aki ismeri? :)
Régebben találkoztunk is néha :), bár lassan már 1 éve nem ültem le komolyabban játszani vele.

Quote from: Soldier on 2007-06-21, 03:16:46
ez egyszerü mert emberek nem birjak elviselni hogy van jobb naluk .. föleg amugy azokra jeleemzö akik tul koran elkezdenek komolyabban jatszani több orakat fpsekel (6-10eves korra gondolok ) , es ha a whine-ra egyszer rászokik az ember arrol pedig nagyon nehez leszokni ..(persze nem csak a fiatalokra jellemzö ez a egesz) de ez jobb teamekben egy erösen "irányito" emberrel könnyen visszaszorithato . de publicrol sosem lex mar vége sztem .
CoD2-nél a legtöbb war-on nem is lehet közösbe megszólalni, az anyázások elkerülése végett, különben az ellenfél nyeri automatikusan a wart. Bár publicon elég sok "csíter, csíter" beszólás szokott lenni. [az egyik szerverről épp tegnap rúgtak ki, mert az egyik adminnak nem tetszett, h 8adjára öltem le, míg ő egyszer sem engem

Soldier

Quote from: Gregory on 2007-06-21, 19:35:30
CoD2-nél a legtöbb war-on nem is lehet közösbe megszólalni, az anyázások elkerülése végett, különben az ellenfél nyeri automatikusan a wart. Bár publicon elég sok "csíter, csíter" beszólás szokott lenni. [az egyik szerverről épp tegnap rúgtak ki, mert az egyik adminnak nem tetszett, h 8adjára öltem le, míg ő egyszer sem engem

hm ez erdekes cb-n nem tudtam ilyen szabályrol de ez nem jelent semmit ^^ de ez csak joh ha ilyenek vannak.. valmi ertelmeset is csinalnak cbn  :appl:

hargharg

Quote from: Soldier on 2007-06-21, 03:16:46
Quote from: Zanador on 2007-06-21, 03:12:30
Ez amúgy miért alakult ki ennyire fixen, hogy hs=flame? :)
ez egyszerü mert emberek nem birjak elviselni hogy van jobb naluk
hmm, azert sztem amellett nem szabad szo nelkul elmenni, hogy valosagalapja van a csiterezesnek, merthogy tenyleg hatalmas mennyisegu ember van, aki igy vagy ugy, de hasznal nem szabvanyos segitseget...
a sima anyazast en is vegtelenul elitelem. ez meg annal is idegesitobb/rohejesebb/feleslegesebb, mint ha mar 4x lonek le kozvetlenul spawn utan. ^_^
rofl

Kuroi Tenshi

Quote from: hargharg on 2007-06-22, 05:11:57
ez meg annal is idegesitobb/rohejesebb/feleslegesebb, mint ha mar 4x lonek le kozvetlenul spawn utan. ^_^
Mondjuk az új kör spawn/buy freeze alatt már gyanús :haha:
BF2-ben és hasonlókban vannak még ilyen idegesítő spawnok, amikor pl egy
tüzérségi támadás közepében vagy egy éppen zászlót foglaló hadoszloppal
szemben találod magad :o :D Ezen is lehet rendesen anyázni...

Zanador

Quake-ben az egyik haverom kedvenc szórakozása volt, hogy egy amúgyis nagyon kicsi pályát (3an játszottunk, direkt a legkisebben mentünk) teleszórt csapdákkal, aztán a legjobb meccsen kb 4-5ször respawnoltam egy csapda közepén->ingyen frag neki. Az a tudat segitett ezt elviselni, hogy ha kapok egy railgunt, visszaszedem rajta a pontokat. :)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Soldier

#327
Hatalmas menyiseg ez tény de meg mindig nem a többseg ,de akkor sincs semilyen alapja annak amikor 15 lelövöm a gyereket x gamebe waron/publicon azt beirja hogy csiter vagyok .Csak azert mert sokan csitelnek es igy nala mar csak egy csiter lehet a jobb na hadjuk mar .. attol hogy sokan csitelnek az nem magyaraza meg azt hogy nekem majdnem minden public jateknal/waron be kell szolni hogy mekkora gyöker/csiter/fax/gay/stb/stb vagyok .Tegyük fel hogy newbie(de azok nem whineolnak altban) vagy a skilljei elertek a max szintet es nem birja elviselni hogy valki "leszedi". Annak mar nem erdemes jatszani -> 40% ki probaja emiat a cheat mert kepetelen elviselni.ha meg esetleg valki csiter annak meg hiaba anyazik az ember nem ér el semmit csak azt hiszi a gyerek magarol hogy milyen gizda csávo , amig nem tudod bizonyitani addig public esetében kilépni ha jatszhatatlana teszi a gamet es figyelmen kivül hagyni ,waron meg több gamebe be lehet bizonyitani ha meg esetleg nem akkor egyszer lebukik azt jolvan(sajnos ezzel nincs mitt tenni)...a Spawnos kill/die-rol meg csak annyit hogy bf lol abba benne van aki nem birja ne jatsza azt a gamet ennyi.ugyanigy mas jatekokba is. Aki ezert anyazik valkinek akki pl odanyomta a tüzérségi tüzet lol ?! n/C categoria

Pr3d4k1ng

Quote from: hargharg on 2007-06-22, 05:11:57
Quote from: Soldier on 2007-06-21, 03:16:46
Quote from: Zanador on 2007-06-21, 03:12:30
Ez amúgy miért alakult ki ennyire fixen, hogy hs=flame? :)
ez egyszerü mert emberek nem birjak elviselni hogy van jobb naluk
hmm, azert sztem amellett nem szabad szo nelkul elmenni, hogy valosagalapja van a csiterezesnek, merthogy tenyleg hatalmas mennyisegu ember van, aki igy vagy ugy, de hasznal nem szabvanyos segitseget...
a sima anyazast en is vegtelenul elitelem. ez meg annal is idegesitobb/rohejesebb/feleslegesebb, mint ha mar 4x lonek le kozvetlenul spawn utan. ^_^
Én már jártan így CS-ben, ahol  eltelt  1-2mp már hulla volt mindenki. Ráadásul az Italy pályán volt.

,,Egy férfi sok jó ügyért harcolhat: az országáért, az elveiért, a barátaiért, egy bájos gyermek orcáján megcsillanó könnycseppért. Ami engem illet, egy rakás pénzért, egy gyönyörű óráért, és némi szaftos francia pornóért a saját anyámat is eladnám."

Gregory

A spawnkill idegesítő, de ha jobban meggondolja az ember, ő is rögtön lőne, hha egyszer csak megjelenik egy ember ott előtte, mert különben őt szedik le.