Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Rounin

Háde vazz, tiszta sor, hogy a gamer-eknek a grafika számít.

Csak a magunkfajta veterán JÁTÉKOSOKnak fontos a belbecs is. :lazza:

[spoiler] :facepalm:[/spoiler]

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-05, 01:29:43
edit: Mellesleg aki ennyire felháborodik egy ilyen dolog miatt az még rosszabb mintha tényleg abba a csoportba tartozna ;)
Aha, nem is tudom miért zavar h egy halom habzószájú baromarc közé sorolsz be..
Ráadásul aki csak mert PS3azik felsőbbrendűnek tartja magát, ne beszéljen már nekem.  ::)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Azzal az avatarral én nagyon erősen kussolnék btw. ::) A létező legjob példa arra hogy konzolra elsősorban agyatlan kocagamereknek és tizenéves vérpistikéknek való hentelős fos játékok jönnek csak ki...

Rounin

Quote from: Zsiga on 2009-07-05, 01:48:37
Azzal az avatarral én nagyon erősen kussolnék btw. ::) A létező legjob példa arra hogy konzolra elsősorban agyatlan kocagamereknek és tizenéves vérpistikéknek való hentelős fos játékok jönnek csak ki...

My Tactics Ogre and SoTC are weeping in the corner. T_T

Liquid Snake

Zen: Benézted mert nincs PS3am :) Mellesleg PS2-m van és azon egy rakat játék ami alapján tudok beszélni.

Zsiga: És igen jól teszed ha erősen kussolsz, mivel szart se tudsz a God of War-ról, és ahogy látom magáról a konzolos játékokról sem, mert kibaszott nagy hülyeség amit leírtál xD Amúgy meg igen van 2 hentelős játékom, (agyatlannak nem agyatlan, története pl EPIC, de akinek fingja nincs annak mondhatom :) ) a God of War 1-2, a 100 másfajta mellett... Hmmm nem is tudom kinek kéne kussolni?

Részemről itt vége a témának...

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-05, 01:53:15
És igen jól teszed ha erősen kussolsz, mivel szart se tudsz, mert kibaszott nagy hülyeség amit leírtál xD
Right back at you.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Mi lenne, ha mind kussolnátok? Komolyan mondom, utoljára Sega MD és SNES időkben láttam ennyi vérgőzös marhát egy rakáson.

Zsiga

Liquid Snake : Ez volt az utolsó ilyen színvonalú és hangnemű postod ezen a fórumon.

Liquid Snake

#2108
Hmm nem is tudom ki kezdte az alpári hangnemet? Mintha nem én lettem volna... Zennel vitatkoztam erre jöttél h kussoljak, mert nagyon okosan leszűrtél valamit az avatarom alapján. Tudom ki vagy, úgyértve, hogy a fórumon, de ha én normálisan postolok, és valaki így ír vissza, mellesleg egy olyanvalaki aki most kapcsolódik be, nem állom hogy beszóljon ez van. Akármi is legyen a következménye...


Quote from: Liquid Snake on 2009-07-05, 01:53:15
Részemről itt vége a témának...

+1

Rounin


Zen

Quote from: Rounin on 2009-07-05, 02:06:23
First i thought:

But then:
És még te szólsz be másnak h vérgőzös.. :__devil:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin


NLZ

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-05, 02:03:27
Hmm nem is tudom ki kezdte az alpári hangnemet? Mintha nem én lettem volna... Zennel vitatkoztam erre jöttél h kussoljak, mert nagyon okosan leszűrtél valamit az avatarom alapján. Tudom ki vagy, úgyértve, hogy a fórumon, de ha én normálisan postolok, és valaki így ír vissza, mellesleg egy olyanvalaki aki most kapcsolódik be, nem állom hogy beszóljon ez van. Akármi is legyen a következménye...
De zsiga kezében van a kádárkolbász, úgyhogy az van, amit ő mond. Szal vagy kussolsz, vagy benyalsz, tudd a helyed!
[reserved]

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Ó, miből maradtam ki...

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-05, 02:03:27
Hmm nem is tudom ki kezdte az alpári hangnemet? Mintha nem én lettem volna...

Tényleg? Nos lássuk csak:

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-05, 01:07:47
:tezsvir: Csak én azért írtam, mert a PC-s gamereknek ugye a grafika a minden...
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-05, 01:29:43
Mellesleg igazam van, a PC-s gamereknek csak a grafika számít, hogy teszteljék a 40 magos procit, meg a Geforce 79834XT-t.

edit: Mellesleg aki ennyire felháborodik egy ilyen dolog miatt az még rosszabb mintha tényleg abba a csoportba tartozna ;)
-- burkolt leszólás, hibás általánosítás --> magadnak keresed a bajt.
Egy kalap alá véve mindenkit, azt mondod, hogy felszínesek vagyunk.
Erre jött Zsiga ironizáló megjegyzése, hogy pont te beszélsz avval az
avával felszínességről; a szokásos Zsiga-szinthez képest az egyáltalán
nem volt alpári, bezzeg ez:
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-05, 01:53:15
Zsiga: És igen jól teszed ha erősen kussolsz, mivel szart se tudsz a God of War-ról, és ahogy látom magáról a konzolos játékokról sem, mert kibaszott nagy hülyeség amit leírtál xD
-- na ez az igazán alpári hangnem.

Komolyan, eddig azt hitten, normálisabb vagy. Nagyot csalódtam.
Kicsit fogd vissza magad, kedves konzolfanatikus. 1/10.

Quote from: NLZ on 2009-07-05, 02:28:38


0/10. Erőltetett és unalmas.

Rounin



Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-05, 04:04:44
Alacsonyan szállnak ma az animált gif-emoticonok, tán elfogyott a fagyid? :hehe:

El.

[spoiler] :angyali:
Nem mellékesen van annyi értelme, mint fröcsögni :C[/spoiler]

Zen

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-05, 04:04:44
Alacsonyan szállnak ma az animált gif-emoticonok, tán elfogyott a fagyid? :hehe:
Nézz már rá, a bugyijából próbál kinyerni fagyi molekulákat. :D

Höhö, kulákat, de jó vagyok.  :__devil:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Zen on 2009-07-05, 04:09:06
Nézz már rá, a bugyijából próbál kinyerni fagyi molekulákat. :D

Höhö, kulákat, de jó vagyok.  :__devil:


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kuroi Tenshi

QuoteTopic: Kötetlen beszélgetés játékokról
nem pedig
QuoteTopic: Offtopic
Ott folytassátok.

Ramiz

Ez az egész igen szánalmas. Viszont egy-egy hülyeséget, flamer megjegyzést el lehet nézni, tovább lehet görgetni felette. Zsiga, nagyon kérlek, hogy ne kezd el visszaélni a moderátori jogoddal és törölgetni a hasonló posztokat, mint ahogy arra utaltál a megjegyzéseddel. Az nagyon gáz lenne... sokkal gázabb, mint egy szánalmas és valóságtól elrugaszkodott konzol-PC vita. Még annál is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

A konzolok szarok.



<-They see me trollin...

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2009-07-05, 12:53:24
Ez az egész igen szánalmas. Viszont egy-egy hülyeséget, flamer megjegyzést el lehet nézni, tovább lehet görgetni felette. Zsiga, nagyon kérlek, hogy ne kezd el visszaélni a moderátori jogoddal és törölgetni a hasonló posztokat, mint ahogy arra utaltál a megjegyzéseddel. Az nagyon gáz lenne... sokkal gázabb, mint egy szánalmas és valóságtól elrugaszkodott konzol-PC vita. Még annál is.
Visszaélés lenne a jogaimmal hogy egy ennyire pofátlanul személyeskedő postot törlök? Ugye viccelsz?

Próféta

Quote from: Zsiga on 2009-07-05, 13:16:23
Visszaélés lenne a jogaimmal hogy egy ennyire pofátlanul személyeskedő postot törlök? Ugye viccelsz?
Én ezt nem tudom megítélni, de hogy kár leereszkedni a szintjére, az tuti :)

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2009-07-05, 13:16:23
Visszaélés lenne a jogaimmal hogy egy ennyire pofátlanul személyeskedő postot törlök? Ugye viccelsz?
Troll'd

(legalábbis remélem)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Próféta on 2009-07-05, 13:22:45
Quote from: Zsiga on 2009-07-05, 13:16:23
Visszaélés lenne a jogaimmal hogy egy ennyire pofátlanul személyeskedő postot törlök? Ugye viccelsz?
Én ezt nem tudom megítélni, de hogy kár leereszkedni a szintjére, az tuti :)
Nem is tettem, emlékeim szerint. Ha nem nekem szólt volna hanem bárki másnak akkor egy szó nélkül ment volna a levesbe az a post, épp hogy igyekeztem még a hatalommal visszaélés látszatát is elkerülni azzal hogy törlés helyett inkább rászóltam. Arról nem is beszélve hogy nem álltam le visszaanyázni, pedig szívem szerint (normál júzerként, ha nem kéne valamiféle példát mutatnom) azt tettem volna.
Egyébként meg egyre inkább kezd elegem lenni a moderátorkodásból. Ha nem próbálok meg rendet rakni, nem igyekszem betartatni a szabályokat akkor épp azt az x embert köpöm szembe akik anno megszavazták hogy legyen több moderátor. Ha meg próbálom tenni a dolgom (és ha jobban belegondoltok közel sem annyira szigorúan mint más fórumokon szokás, pl. Prohardver) akkor egyrészt jön a trollkodás meg anyázás az egyik részről (amit mondjuk az esetek nagy részében leszarok, de néha mégis fel tudnak húzni), meg az olyan postok mint Ramizé, akinek szoktam adni a véleményére, és épp ezért sokkal jobban zavar ha ennyire gyökeresen máshogy látunk dolgokat.
Kurvára kiakasztó hogy próbálok segíteni és csak folyamatos baszogatást meg ellentmondást kapok cserébe. Semmi tekintélye nincs egy moderátornak itt ezen a kibaszott fórumon, mindenki úgy szarja le a kéréseinket ahogy neki jólesik, rosszabb esetben még vissza is ugat; mi meg nem tudunk semmit tenni ellene.

DS : Őszintén szólva nem tudom. Bízom benne hogy trollkodik, de azt meg talán kevésbé komoly témában kéne inkább.

NLZ

#2128
Quote from: Zsiga on 2009-07-05, 13:16:23
Quote from: Ramiz on 2009-07-05, 12:53:24
Ez az egész igen szánalmas. Viszont egy-egy hülyeséget, flamer megjegyzést el lehet nézni, tovább lehet görgetni felette. Zsiga, nagyon kérlek, hogy ne kezd el visszaélni a moderátori jogoddal és törölgetni a hasonló posztokat, mint ahogy arra utaltál a megjegyzéseddel. Az nagyon gáz lenne... sokkal gázabb, mint egy szánalmas és valóságtól elrugaszkodott konzol-PC vita. Még annál is.
Visszaélés lenne a jogaimmal hogy egy ennyire pofátlanul személyeskedő postot törlök? Ugye viccelsz?
Akkor igen, ha ő is ugyan úgy írt, ahogy te.

Brühü, egyébként meg pont azért nincs tekintélye a moderátornak, mert egy szinten va a júzerekkel. Haverkodik, nem szigorú, így azok sem tisztelik, akik nem rajonganak érte. Nem azt mondom, hogy ne írjon a fórumra, de ne viselkedjen úgy, mint a fórum legalja és szó nélkül rakjon rendet. Legalábbis jópáréves netes komolyabb (nyílt, 10+ fő) netes közösségek megfigyeléséből ezt szűrtem le.
[reserved]

Kuroi Tenshi

Quote from: NLZ on 2009-07-05, 15:36:11
szó nélkül rakjon rendet.

Sajnos Zsozso nem enged senkit bannolni, pedig de szívesen kezdenénk veled...