Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Member

Igazán befigyelhetne már itt is a "minden sz*rból csináljunk valamit", mint a játékoknák. A pillangó- és a horgász-szimulátort már nem akartam elhinni. Ennek erejével lehetne sintéres, öregek-otthonás (igazi slice of life), esetleg kutyatenyésztős anime. :)

White SeeD

Slayers Revolution ízelítő mangában.
Jó lesz ez  :jee:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Manitu

Quote from: Member on 2008-06-29, 22:10:34Ennek erejével lehetne sintéres, öregek-otthonás (igazi slice of life), esetleg kutyatenyésztős anime. :)
Nincs kedvem utánnajárni, de a sintéres/kutyatenyésztős létezésére föl mernék tenni egy kisebb összeget ;)


Xzone

Quote from: Manitu on 2008-06-30, 02:20:48
Quote from: Member on 2008-06-29, 22:10:34Ennek erejével lehetne sintéres, öregek-otthonás (igazi slice of life), esetleg kutyatenyésztős anime. :)
Nincs kedvem utánnajárni, de a sintéres/kutyatenyésztős létezésére föl mernék tenni egy kisebb összeget ;)

Kutyatenyésztősről még nem hallottam, de kutyaszarosról már igen.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Quote from: Doggie Poo wikipedia entry discussion pageFor serious. I saw the trailer some time ago, and thought it was a joke with high production values. But no, it is a real film about a dog poo. Tzarius 05:31, 1 Jun 2005 (UTC)

    * I saw this a year ago and still have fond memories of it. I thought it was a joke at first, but it's far from it! Hopefully more people will add to the beloved story of Doggy Poo. --Orbzon 05:08, 16 August 2006 (UTC)

    * A touching tale about the role of poo in modern society...Davros77 15:26, 19 September 2006 (UTC)
:zomg: :lul:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Látom, korea is tud alkotni, ha akar. :eek: Már legalább tudom, mit kell beszerezni a 0. heti filmes agymosáshoz... :lul:

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !


Kvikveg

Quote from: Xzone on 2008-06-30, 03:29:05
Kutyatenyésztősről még nem hallottam, de kutyaszarosról már igen.
A "luzerek is lehetnek hasznosak a tarsadalom szamara" erdekes csomagolasa... Öööö...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2008-07-10, 20:49:19
A "luzerek is lehetnek hasznosak a tarsadalom szamara" erdekes csomagolasa... Öööö...
Az a ΠΛΑΝΗΤΕΣ!

Gregory

World Destruction ep 1:
Ezt nem lehet komolyan venni. Minderről a történet hülyesége és értelmetlensége, karakterek harmatgyengesége, az egyik főszereplő megtestesült gaylordsága és az ördögi főpap vezetésével emberáldozatot bemutató szekta győzött meg. Az animáció viszont tetszett, főleg a harcjeleneteknél(amik teljesen irreálisak egyébként olyan tekintetben, hogy a támadó tömeg szépen megvárja, amíg egyesével leverik társaikat az orruk előtt).
Külön kiemelném a sorozat címének eredetiségét.
A hangulata összességében tetszett, még legalább 1 részt megtekintek, de az sem kizárt, hogy végig fogom nézni.

Cobra

2. rész már nem ilyen elborult, sőt a prew alapján a 3. már jóval komolyabb lesz. Lehet kihoznak valami jót a sorozatból, a plüssmaci ellenére is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Gregory

Quote from: Cobra on 2008-07-28, 01:01:17
2. rész már nem ilyen elborult, sőt a prew alapján a 3. már jóval komolyabb lesz. Lehet kihoznak valami jót a sorozatból, a plüssmaci ellenére is.
Hmm, nem vagyok benne biztos, hogy ha komolyra veszik, akkor nem lesz-e nagyon rossz, mert így legalább egy paródiának elmenne.

Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto: Natsu no Sora ep 1:
Hát ez?
A történetről nem derült ki sok minden(az mondjuk már látszik, hogy nem egy gorefest lesz), nem sok minden történt egy részben. De ez nem is volt baj, nem valószínű, hogy oda tudtam figyelni egy 'nehezebb' bevezetésre, mert végig azon tépelődtem, hogy vajon ez most igazi kép, vagy csak rajzolt? Egyik oldalon azt olvastam, hogy rajzolt az egész, amit egy-két jelenetnél nehezemre esett elhinni, hogyha mégis az, akkor le a kalappal az illetékesek előtt. Ugyanakkor nagy negatívum, hogy a igényes hátterek mellé kapunk beck szerűen elnagyolt karaktereket, járműveket mellé, amik valami hihetetlen módon rontják az összképet.
Kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle.


Dreamcleaver

Quote from: Gregory on 2008-07-28, 01:30:58
Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto: Natsu no Sora ep 1:
Hát ez?
A történetről nem derült ki sok minden(az mondjuk már látszik, hogy nem egy gorefest lesz), nem sok minden történt egy részben. De ez nem is volt baj, nem valószínű, hogy oda tudtam figyelni egy 'nehezebb' bevezetésre, mert végig azon tépelődtem, hogy vajon ez most igazi kép, vagy csak rajzolt? Egyik oldalon azt olvastam, hogy rajzolt az egész, amit egy-két jelenetnél nehezemre esett elhinni, hogyha mégis az, akkor le a kalappal az illetékesek előtt. Ugyanakkor nagy negatívum, hogy a igényes hátterek mellé kapunk beck szerűen elnagyolt karaktereket, járműveket mellé, amik valami hihetetlen módon rontják az összképet.
Kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle.



Asszem ezt nézni fogom. Olyan megnyugtató hangulata van. Amúgy sztem is fotó a háttér egy-két helyen. Ez a fajta grafika engem fura mód már a BECK-nél sem zavart, pedig kéne neki.  :D

Also az OP  :jee: Remélem hamar kidobják.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

Quote from: Gregory on 2008-07-28, 01:30:58
Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto: Natsu no Sora:

Akkor ez most valaminek a második sorozata vagy nem, és/vagy esetleg külön is élvezhető?

Gregory

Amennyire én tudom csak a világ, amiben játszódik egyezik meg, tehát nem folytatása az előző sorozatnak. Én úgy ültem le elé, hogy azt se tudtam, hogy ebből van egy előző sorozat is, első részben nem találtam olyan utalásokat, amik érthetetlenek lettek volna(vagy ne kaphatnánk rájuk választ a későbbiekben). De szerintem megnézem az előző sorozatot is rövid időn belül, és akkor már tudok valamennyivel biztosabbat is állítani.

Cobra

Nogizaka Haruka no Himitsu
Semmi extra, de élvezhető darab, ajánlom minden otakunak, aki kedveli a romantikus vígjátékokat :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soul

Quote from: Cobra on 2008-08-03, 12:23:44
Nogizaka Haruka no Himitsu

Nagyon jó valóban  :jee:.Ahogy az anidb írja, "jobb mint gondoltam", a harmadik részt kisebb szünetekkel 3szor megnéztem egymás után  :smile:, jöhetne már a 4. ep.Remélem lesz vagy 24 részes minimum, de valahogy érzem hogy csak 12es lesz.
Egyfolytában azon gondolkozok Haruka hangját hol hallottam már korábban, mert nagyon bejön.

frozenstein


Draconire

#890
Tetsuwan Birdy Decode

Szép akciójelenetekkel teletűzdelt, első ránézésre átlagos anime. Másodikra viszont már egy egészen kellemes kis sorozatnak tűnik. Az animáció ahol kell ott szép folyamatos, és ha harc van, akkor kis túlzással epilepsziás roham veszélye áll fent az arra hajlamosaknál, annyiszor villódznak, főleg az első részben. Jól néz ki. :D
Birdy meg egy hawt, határozott, és erős női főszereplő, ritka az ilyen, főleg ehhez hasonló animékben. Meg kell becsülni.

szek: Érdekes ahogy az olyan kliséket mint pl "az idegen szökevény a Földön rejtőzik és követi a nyomozó" meg az "egy testben két lélek" úgy használja, hogy az embernek fel se tűnik, csak élvezi a show-t. :)

NLZ

#891
Tudnál még mondani róla valamit? Van köze a '97-es Tetsuwan Birdy -hez? Mert az így a leírás alapján elég kretén koncepcióval rendelkezlik. :D

edit: hmmm, úgy néz ki remake. Vagyis készült az eredeti mangából egy remake és azt animésítik meg.
[reserved]

Draconire

Kb ilyesmi, de nem teljes az egyezés.
Két rész van kint, könnyen beszerezhető: http://www.eminacyber.com/emina-fansubs/
Egy rész is elég hogy tudd, tetszik-e, szóval annyit megér. Én meg nem szoktam/szeretek mélyreható ismertetőket írni. :P

NLZ

Ohh, még itt editálgatok és nézelődök, addig te válaszolsz. :P Köszi, asszem meggyőztél, letöltöm. :)
[reserved]

SaiyaGin

Gregory: A World Destruction végülis milyen? Láttad a többi részét is?

Cobra

4. részig van subolva eddig a World Destruction. Igazából nem tudtam még eldönteni, hogy milyen irányba megy el a sorozat. Az biztos, hogy minden részben volt idáig kis akció meg humor is, de komolyabb hangvételű szála is van a történetnek. Grafika viszont elég gyenge, szóval arra édemes felkészülni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2008-08-05, 11:11:26
4. részig van subolva eddig a World Destruction. Igazából nem tudtam még eldönteni, hogy milyen irányba megy el a sorozat. Az biztos, hogy minden részben volt idáig kis akció meg humor is, de komolyabb hangvételű szála is van a történetnek. Grafika viszont elég gyenge, szóval arra édemes felkészülni.

Ez nem hangzik túl bíztatóan. Azért köszi!

Gregory

Quote from: SaiyaGin on 2008-08-05, 09:35:25
Gregory: A World Destruction végülis milyen? Láttad a többi részét is?
Lolfail.
Önmaga paródiájának indult az első rész alapján, de 2-3. részben már eltűnt a paródia jellege, így az egész azt az érzetet keltette bennem, mintha kisiskolásoknak szánták volna. Az animáció és a rajzolás is sokat romlott az 1. részhez képest, a harmadik tele volt QUALITY-vel.  :ejj:

SaiyaGin

Quote from: Gregory on 2008-08-05, 17:40:18
Lolfail.
Önmaga paródiájának indult az első rész alapján, de 2-3. részben már eltűnt a paródia jellege, így az egész azt az érzetet keltette bennem, mintha kisiskolásoknak szánták volna. Az animáció és a rajzolás is sokat romlott az 1. részhez képest, a harmadik tele volt QUALITY-vel.  :ejj:

Na, akkor tényleg kerülöm messziről.

chilip

megnéztem a strike witches első részét... hát elég idétlen volt sok klisével, és szar fanservice-el, de néhány helyen jót mosolyogtam (olyan szar volt hogy már jó :D ), megnézek még egypár részt azt eldöntöm nézem-e tovább...