Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Quote from: Én on 2008-07-14, 21:08:30
:zomg: :zomg: :zomg: (<-click)

A cikk alatt a hirdetés: mellnövelő, mellfeszesítő krém...
Failure is the default option

kikuchiyo

Failure is the default option

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Xzone


kikuchiyo


Bush: 'Our Long National Nightmare Of Peace And Prosperity Is Finally Over'


Érdemes megnézni, hogy mikor írták a cikket, és mennyi valósult meg belőle...
Failure is the default option



Kvikveg

Quote from: SaiyaGin on 2008-07-28, 15:25:26
Néhány olimpiai helyszín Legóból
Azert az "ancient greek"nel befigyel egy-ket rohamosztagos az oszlopok kozott. Es a tetejukon. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én


Gregory


kikuchiyo

Failure is the default option

Xzone

CERN Rap

Talán nem slowpoke, vagy lol, vagy nem. Nekem tetszik.

Próféta



Cobra

Nagyon jó, nem semmi vezérlést meg mechanikát csináltak hozzá.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

motifator

Szerintem inkább az ötlet maga hatalmas, a megvalósítás már nem lehetett akkora kihívás.
Mert ha belegondolok, tényleg nem nagy dolog, egy PC kell, amin fut a szoftver, kellenek kontrollerek, összesen vagy 100-150x1bites, plusz az elektromos szelepek, egy szivattyú, néhány cső, víz meg egy kis kreativitás, és meg is van.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cobra

Azért gondolom nem olyan egyszerű leprogramozni a vezérlést, meg elég komoly nyomás és szelepek kellenek, hogy pontos legyen a vízengedés. Természetesen maga az ötlet is nagyszerű.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lythis

Azoknak, akiket valamilyen oknál fogva érdekel az ilyesmi : gépjárműbalesetek és áldozatok

FIGYELEM! A fenti képek tartalmuknál fogva egyesek számára sokkoló hatásúak, illetve felkavaróak lehetnek. megtekintésük saját felelősségre történik, aki nem bírja az ilyesmit, az ne nézze meg. Nem azért tettem ide, hogy kiakasszak vele bárkit is.

Fazék

Quote from: Lythis on 2008-08-24, 17:18:22
Azoknak, akiket valamilyen oknál fogva érdekel az ilyesmi : gépjárműbalesetek és áldozatok

FIGYELEM! A fenti képek tartalmuknál fogva egyesek számára sokkoló hatásúak, illetve felkavaróak lehetnek. megtekintésük saját felelősségre történik, aki nem bírja az ilyesmit, az ne nézze meg. Nem azért tettem ide, hogy kiakasszak vele bárkit is.
ez nekem már túl erős. a 20. képig viszonylag gyorsan pörgetve még bírtam, de ott inkább föladtam. brutálisak tudnak lenni ezek a balesetek. és mégis mennyi meggondolatlan sofőr járja az utakat, sokszor csak Fortunának köszönhető, hogy nem okoz hasonló szerencsétlenséget. és nehezen értik meg az emberek, hogy már kisebb (30-40km/h) sebességeknél is mekkora erők ütköznek...

én csak egyszer láttam nagyon durva balesetet.
Milano felől jöttünk haza áruval az olasz sztrádán. egyszercsak látjuk, hogy egy 2-személyes sportmerci lazán előz kívül, ide-oda cikázva a sávok között.
örültünk hogy elhagyott minket gond nélkül. legközelebb 1-2 km-rel később láttam, ahogy kezdett föltorlódni a nép, mert a vadbarmot úgy látszik nem vette észre egy kamionos (nem is nagyon lett volna erre lehetősége érzésem szerint), vagy csak szimplán elszámolta a mercis, de speciel a jobb oldali utasrész teljesen le volt lapulva, ott próbálta kétségbeesetten kirángatni a mozdíthatatlan testet alóla vki... szép látvány volt.

LittleElf

Quote from: Lythis on 2008-08-24, 17:18:22
Azoknak, akiket valamilyen oknál fogva érdekel az ilyesmi : gépjárműbalesetek és áldozatok

FIGYELEM! A fenti képek tartalmuknál fogva egyesek számára sokkoló hatásúak, illetve felkavaróak lehetnek. megtekintésük saját felelősségre történik, aki nem bírja az ilyesmit, az ne nézze meg. Nem azért tettem ide, hogy kiakasszak vele bárkit is.

Egy időben nagy divat volt a baleseteket elkerülendő plakátokkal sokkolni a sofőröket (ilyen koponyák meg egyéb "hűha")... de ha mondjuk a 7. kép nyomtatásba került volna, feléírva lóbetűkkel, hogy ILYET NE TEGYÉL, ma gépjárműveket vezetnénk, és nem baleseti statisztikákat   :frown:

A lovas kép meg bármennyire szomorú, megnevettetett.

Darkstar

Quote from: Fazék on 2008-08-24, 18:06:46
én csak egyszer láttam nagyon durva balesetet.
Milano felől jöttünk haza áruval az olasz sztrádán. egyszercsak látjuk, hogy egy 2-személyes sportmerci lazán előz kívül, ide-oda cikázva a sávok között.
örültünk hogy elhagyott minket gond nélkül. legközelebb 1-2 km-rel később láttam, ahogy kezdett föltorlódni a nép, mert a vadbarmot úgy látszik nem vette észre egy kamionos (nem is nagyon lett volna erre lehetősége érzésem szerint), vagy csak szimplán elszámolta a mercis, de speciel a jobb oldali utasrész teljesen le volt lapulva, ott próbálta kétségbeesetten kirángatni a mozdíthatatlan testet alóla vki... szép látvány volt.

Hasonlót én is láttam. Egy autó elég nagy sebességgel szépen belapult egy virág(?)földet szállító teherautó alá. Amikor kibonották, már nem voltam ott, de némi "reszelék" meg az ablakon kilógatott kar ott hevert az aszfalton a kocsitól nem messze. Nem szép látvány, néha elrettent a tudat, hogy az emberi test milyen  sérülékeny.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2008-08-24, 17:18:22
Azoknak, akiket valamilyen oknál fogva érdekel az ilyesmi : gépjárműbalesetek és áldozatok

FIGYELEM! A fenti képek tartalmuknál fogva egyesek számára sokkoló hatásúak, illetve felkavaróak lehetnek. megtekintésük saját felelősségre történik, aki nem bírja az ilyesmit, az ne nézze meg. Nem azért tettem ide, hogy kiakasszak vele bárkit is.
Uhh, inkabb kihagytam. Es szerintem egyaltalan nem a LOLba valo. Brrr.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Én végignéztem.
Egy picit azért későbbre raktam a vacsorát.

Xzone

Én már láttam korábban. Egy-két képnél azért én is elhúztam a számat, pedig sok hasonlót láttam már (yay, internet)...

A lovas meg hatalmas LOL, bárhogy nézzük :D

Member

Ilyeneket kéne kirakni az "őt is hazavárták" táblák helyett.
Btw. némelyik olyan tökéletesen néz ki, mintha valaki beállította volna, vagy csak a fényképész volt ügyes.

Kvikveg

Ha mar ennyire emlegettetek, megneztem azt a lovasat.
Szegeny lo...  :frown:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Draconire