Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Manitu

Hm... Eddig akitől ezt a szöveget hallottam, mindendről kiderült, hogy ott élt/tanult/oda valósi a barátja/barátnője/haverja/stb. Kell ott lennie valaminek... ^^"


minuszmiki

Valószínűleg annál a fehérvári haveromnál van a kontakt, akitől hallottam, majd ha legközelebb találkozom vele, utánajárok.

Gregory

Nem tudok aludni   :ejj:
Hallottam valami zajt - valószínűleg a tengeridisznók voltak - és ez elindította a 'mit tennék, ha betörő lenne a házban' gondolatmenetet. És tényleg, mit lehet ilyenkor tenni? Leütöm, kihívom a rendőrséget, akik lehet, hogy kiérnek 2-3 órán belül, aztán feljelentenek testi sértésért? Lefogom, szintén 2-3 óráig, ha egyáltalán kijönnek(meg egyébként is hogyan)? És persze mindezek mellett ott van a kockázat, hogy nem jön be az ütés/rúgás, és belémállít egy kést.
Érdekes egyébként, hogy kiskoromban is elsődlegesen a betörőktől féltem, nem az 'ágy alatti szörnytől'...

Én

#24963
Nem hiszem, hogy téged venne elő a rendőr, ha igen, akkor félelemben érezted magad, azt hiszem van erre kitétel, hogy ha megfélemlíenek más vonatkozik az "önvédelemre". Másrészt sokszor ha meglátja a betörő, hogy valaki meglátja, elhúzza a csíkot, velünk is így volt: betört hozzánk valami cigány hétköznap délelőtt, de anyám pont itthon volt. Amint meglátta anyámat, rohant hanyatt homlok, pedig nem sok félnivalója lett volna.
Persze ezek sem mindig így vannak :smile:
A_W: nem kell parázni, haverok közt vagy :D

minuszmiki

Quote from: Gregory on 2008-08-06, 02:51:46
Érdekes egyébként, hogy kiskoromban is elsődlegesen a betörőktől féltem, nem az 'ágy alatti szörnytől'...
Nahát, egész eddig azt hittem, hogy ez az én perverzióm csak.

Gregory

Sajnos nem egy esetről lehetett hallani, hogy az ott lakók felkeltek, majd nem sokkal később örök álomba is szenderültek.  :frown:
Mondjuk utcán nem lenne gond, mert el lehet futni, van hova menni, de ha már a saját házában van az ember, az kicsit más helyzet.

Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 02:57:43
Üdvözletem. Egy bizonyos Gregory nevű felhasználó meg engedte hogy ide írjak (*Nagyon hülyén érzi magát, de hogy csillapodjon, rá gyújt*)
Azért ez nem teljesen így volt  :hehe:, fogalmazzunk inkább úgy, hogy bátorítottalak.

Rounin

A betörőktől én is jobban tartottam, mint a szörnyektől - már amikor a lakásban voltam. :D Ágy alatti és szekrényben megbújó mumustól és hasonszőrű társaitól viszont soha nem tartottam. Azok mindig kintről jönnek. o.o

Rounin

Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:03:33
Akkor egy kérdés. Hol lehet ötleteket adni a fórum kinézetéhez, mert eléggé meg szokott a SMF alap skin.

o.o
Máris átrendezné a megszokott kis otthonom?

Én

Quote from: Rounin on 2008-08-06, 03:03:26
A betörőktől én is jobban tartottam, mint a szörnyektől - már amikor a lakásban voltam. :D Ágy alatti és szekrényben megbújó mumustól és hasonszőrű társaitól viszont soha nem tartottam. Azok mindig kintről jönnek. o.o
Én betörőktől azért nem féltem soha, mert panelba sose éjszaka törnek be, ezért ez nem volt jellemző, szörnyek kimaradtak a gyerekkoromból, én mindig az ágy mögötti bogaraktól féltem. :zomg:
Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:03:33
Akkor egy kérdés. Hol lehet ötleteket adni a fórum kinézetéhez, mert eléggé meg szokott a SMF alap skin. (*ilyen gáz kérdést hogy tehettem fel <:3*)
Be tudod állítani magadnak a profile/look and layout preference-nél, bár nincs sok opsön.

Gregory

Viszont azoktól még most is végigfut a hátamon a hideg, hogyha éjszaka mászkálok a házban, és elképzelem, hogy milyen lenne ha pl. valaki egyszercsak megjelenne a teraszajtóban, vagy ahogy sétálok fel a lépcsőn(a lépcsők fokai közt van egy jó 15-20 centis rés), meglátnék valakit, ahogy mozog, esetleg kinyúl és jól megfogja a lábam  :D
Régen pedig még a betörők mellett a Blair-banya volt a másik nagy mumusom

minuszmiki

Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:12:54
:szemuveges: Gondolom most mindenki a sablonokat nézegeti <:3
Nem, én elégedett vagyok a mostanival. ;) De természetesen köszi azért.

Quote from: Gregory on 2008-08-06, 03:09:56
Viszont azoktól még most is végigfut a hátamon a hideg, hogyha éjszaka mászkálok a házban, és elképzelem, hogy milyen lenne ha pl. valaki egyszercsak megjelenne a teraszajtóban, vagy ahogy sétálok fel a lépcsőn(a lépcsők fokai közt van egy jó 15-20 centis rés), meglátnék valakit, ahogy mozog, esetleg kinyúl és jól megfogja a lábam  :D
Régen pedig még a betörők mellett a Blair-banya volt a másik nagy mumusom
Nekem elég rég elmúlt ez a parám, köszönhetően annak, hogy ebben a porfészekben az egész 800 éves története során egy embert öltek meg, egyébként pedig gyorshajtás nagyságrendű esetek színesítik a bűnügyi statisztikákat.

Én

Én spec cigiztem, de ha ennyire kell életjel akkor írok. :D
Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:20:27
(ami lehetetlen, mert gondolom nem érdekel senkit többnyire)
Ez a szomorú igazság.
Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:20:27
vagy...
...mindenki recskázik. (A skinekre.)  (Mégis érdekli őket!!!)

Rounin

Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:20:27
Úgy látom, a többiek nem írnak. Vagy bele merültek a skin nézésben (ami lehetetlen, mert gondolom nem érdekel senkit többnyire) vagy...

Vagy a kéjes avatárod nem elég meggyőző, esetleg csapdát sejtenek. :lazza:

Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:12:54
:szemuveges: Gondolom most mindenki a sablonokat nézegeti <:3

Nem, én befejeztem a 100 Bullets eddig megjelent részeit és most elkezdtem olvasni a Sanctuary-t - mindamellett nem érdekelnek a sablonok. Ez nekem átlátható, könnyen használható. Ennyi elég is. :angyali:

Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:20:27
(* Én vagyok bolond, vagy még mindig 10 hsz-om van? Az előbb is 10 volt :O*)

Offtopicban nem számolja.
Posthunterkedés ellen.

minuszmiki

Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:20:27
(* Én vagyok bolond, vagy még mindig 10 hsz-om van? Az előbb is 10 volt :O*)
Az Offtopic boardot nem számolja.

edit: slowpoke

Gregory

Quote from: Én on 2008-08-06, 03:22:13
Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:20:27
vagy...
...mindenki recskázik. (A skinekre.)  (Mégis érdekli őket!!!)
[spoiler=wat]

[/spoiler]

Én

Quote from: Gregory on 2008-08-06, 03:26:05
Quote from: Én on 2008-08-06, 03:22:13
Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:20:27
vagy...
...mindenki recskázik. (A skinekre.)  (Mégis érdekli őket!!!)
[spoiler=wat]

[/spoiler]
secksi

Gregory


Én

I ain't got antifascist pr0n for you. :frown:

Én

Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:30:27
Egy bőrfejű gyerek.
Mármint én? Nézz be az önarcképes topicba. :haha:
[spoiler]NOT[/spoiler]

minuszmiki

Késő, leírtad magad. :D

Vicces dolog egyébként a falu szélén lakni. Az előbb cigizés közben hallottam, hogy valami motoszkál az ereszcsatornában, két méterrel a fejem fölött, olyan hangja volt, mint amikor kavicsok súrlódnak fémhez. És bizony mikor fölnéztem, kiderült, hogy egy jókora nyest produkálta. Megpróbált szemezni velem, de álltam a tekintetét és visszahúzódott a tetőre. Ezzel az élménnyel térek most nyugovóra.

Rounin

Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:30:27
Egy bőrfejű gyerek. Asszem én mentem.

Rasszista.

Gregory

Egyszer nálunk a padláson lakott menyét/nyest. Meg is ölt egy alomnyi kismacskát.

Quote from: Rounin on 2008-08-06, 03:37:35
Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:30:27
Egy bőrfejű gyerek. Asszem én mentem.

Rasszista.
Kirekesztő.

Quote from: Én on 2008-08-06, 03:31:14
Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:30:27
Egy bőrfejű gyerek.
Mármint én? Nézz be az önarcképes topicba. :haha:
[spoiler]NOT[/spoiler]
Late edit is late, he's not among us anymore  :ejj:

Én

Quote from: minuszmiki on 2008-08-06, 03:37:12
Késő, leírtad magad. :D
Quote from: Gregory on 2008-08-06, 03:40:47
Late edit is late, he's not among us anymore  :ejj:
wat
srsly, I don't get it

Gregory

Most összezavartál ._.

Rounin

Quote from: Gregory on 2008-08-06, 03:40:47
Kirekesztő.

Úgy érted, elképesztő. :ejnye: :D

Quote
Late edit is late, he's not among us anymore  :ejj:

Xzone

Én gyerekkoromban az űrlények általi elrablástól féltem. Köszönöm X-akták.

Lythis

so.. anything interesting happen while I was away?

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-08-06, 04:44:36
so.. anything interesting happen while I was away?

Just some special watermelons. Nothing else.

Selmo

Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:03:33
Akkor egy kérdés. Hol lehet ötleteket adni a fórum kinézetéhez, mert eléggé meg szokott a SMF alap skin. (*ilyen gáz kérdést hogy tehettem fel <:3*)
Mivel a modok egy része csak az alapértelmezett sablonnal működik, nem hiszem, hogy tengernyi sablon öntené el a fórumot.

A tökéletesség unalmas.

Gregory

Quote from: Rounin on 2008-08-06, 04:10:24
Quote
Late edit is late, he's not among us anymore  :ejj:
No girls on the internet