Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Próféta

Egész más:
Rémlik valakinek rajtam kívül a Vándor?
Két korszak, két ikertestvér, két varázserejű kő, egy boszorkány, egy pap, egy intro zene...

Quote from: Ramiz on 2006-06-24, 01:17:37
A Benderes részek a legjobbak! :cool:
Van nem Benderes rész is? :D


Cobra

Outer Limits rajongók figyelem, a CoolTV-n ma este 23 órától lesz egy rész (tegnap véletlenül láttam meg a reklámját)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

És megy a Watzak Szálló is! :cool: :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Suszi

Sziasztok.
Ment régen egy sorozat, aminek nem tudom a címét. Arról szólt, hogy volt egy fazon, aki démonokra vadászott, mert ezt hiszem 133 démon kiszabadult a pokolból. A testén voltak tetoválások, és mikor visszaküldött egy démont a pokolba, akkor egy tetkó eltünt. Nem tudjátok mi volt a címe?

Lythis

Quote from: Suszi on 2006-06-25, 07:13:21
Sziasztok.
Ment régen egy sorozat, aminek nem tudom a címét. Arról szólt, hogy volt egy fazon, aki démonokra vadászott, mert ezt hiszem 133 démon kiszabadult a pokolból. A testén voltak tetoválások, és mikor visszaküldött egy démont a pokolba, akkor egy tetkó eltünt. Nem tudjátok mi volt a címe?
Brimstone.


btw: 24 ownz

Selmo

Valaki találkozott már a Weeds nevű alkotással? Most néztem meg az első részét, és eléggé elborultnak tűnik ahhoz, hogy megnézzem a teljes évadot. Röviden arról szól, hogy apuci meghal, anyuci meg füvet árul a többi apucinak és ebből tartja el a családot. Az első rész alapján. :D

A tökéletesség unalmas.

Shali

Billy és Mandy kalandjai a kaszássalt nézem, nagyon kész ((=
Két kis gézengúz, meg a Grim Reaper, plusz sok-sok nagyon debil poén ((=

when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Lythis

Quote from: Shali on 2006-07-05, 14:28:27
Billy és Mandy kalandjai a kaszássalt nézem, nagyon kész ((=
Két kis gézengúz, meg a Grim Reaper, plusz sok-sok nagyon debil poén ((=
Az jó, én is nagyon szerettem, de mióta azt is szinkronizálják, azóta nem vagyok kibékülve vele. Van orig változatod is, vagy Cartoon Network?

Shali

Quote from: Lythis on 2006-07-05, 15:22:47
Quote from: Shali on 2006-07-05, 14:28:27
Billy és Mandy kalandjai a kaszássalt nézem, nagyon kész ((=
Két kis gézengúz, meg a Grim Reaper, plusz sok-sok nagyon debil poén ((=
Az jó, én is nagyon szerettem, de mióta azt is szinkronizálják, azóta nem vagyok kibékülve vele. Van orig változatod is, vagy Cartoon Network?
The Pirate Bay-en nézz körül, az ismerősöm, akitől kaptam onnan szedte torrentről. Bár még sajna elég kevés részem van meg, kb 40 db. De ez legalább eredetül megy (=
Cartoon Networkot amióta szinkronizálták egyáltalán nem nézem )=
Nagy kár, pedig régen onnan tanultam meg angolul ((=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2006-07-05, 15:22:47
Az jó, én is nagyon szerettem, de mióta azt is szinkronizálják, azóta nem vagyok kibékülve vele.
Valahogy én is így voltam evvel a csatornával.

kikuchiyo

Ha UPC-tek van, akkor át lehet kapcsolni angol nyelvre (asszem).
Failure is the default option

Lythis

Quote from: kikuchiyo on 2006-07-05, 16:08:26
Ha UPC-tek van, akkor át lehet kapcsolni angol nyelvre (asszem).
Az van, és nem lehet =/ (vagy nem tudom hogy kell...)

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2006-07-05, 16:08:26
Ha UPC-tek van, akkor át lehet kapcsolni angol nyelvre (asszem).
Ha jól emlékszem, anyámnak már sikerült a Hallmarkkal vagy melyikkel ezt megcsinálnia, de evvel ha jól emlékszem, nem ment. Az én tv-men biztosan nem.

Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-07-05, 16:40:18
Quote from: kikuchiyo on 2006-07-05, 16:08:26
Ha UPC-tek van, akkor át lehet kapcsolni angol nyelvre (asszem).
Ha jól emlékszem, anyámnak már sikerült a Hallmarkkal vagy melyikkel ezt megcsinálnia, de evvel ha jól emlékszem, nem ment. Az én tv-men biztosan nem.
Azzal nálunk annyi volt, hogy videóról lenygel, vagy milyen nyelven ment, TV-n meg magyarul, de állítani szándékosan nem lehetett,

kikuchiyo

#194
Ha UPC Direct előfizetésetek van, keresni kell a beltéri egység távirányítóján egy "LANGUAGE" vagy azzal egyenértékű gombot.

Néhány csatorna, amit több hangsávval sugároznak (legalábbis nálunk): AXN, Discovery Channel, NAt. Geo., A+, Cartoon Network...

(Célszerű többször megnyomni :))
Failure is the default option

Lythis

Quote from: kikuchiyo on 2006-07-05, 20:27:20
Ha UPC Direct előfizetésetek van, keresni kell a beltéri egység távirányítóján egy "LANGUAGE" vagy azzal egyenértékű gombot.

Néhány csatorna, amit több hangsávval sugároznak (legalábbis nálunk): AXN, Discovery Channel, NAt. Geo., A+, Cartoon Network...

(Célszerű többször megnyomni :))
err.. nos gőzömnincs... ilyen "bejön a kábel, bedugom az aparát megfelelő részébe, oszt nézem" típusú. Ergó nemhiszem h olyan, mert nincs beltéri egység - hacsak nem a videó/dvd-re, vagy a tv-re célzol

Shali

Újabb tévéken már van ilyen mindenféle menü, meg hasonlók, ott sztem van nyelv választó menüpont is.
(mondanom sem kell, hogy nekem nem újabb tévém van, szal lövésem sincs, hogy itt hogyan kellene nyelvet váltani)
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Cobra

Több hangsávval csak műholdról fog jönni, kábelen esélytelen Magyarországon.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

roderick

Weeds tényleg móka, mondjuk az elsö rész mivel Pilot kicsit fel van turbózva. HBO mostanában adja, "Nancy ül a füben" címmel, ami elég vicces szerintem. Amúgy hozza az HBO-s formát, inkább feketébb humor, tipikusan amerikai szereplök és jó sok digitálisan belepakolt szín. Másik most menő sorozat is elég jó, ami az Entourage avagy törtötetük. Ez egy nemtúl intelligens akciófilmsztár és 3 körülötte lebzselö haverjának a mindennapjait mutatja be a napos hálívúdban, ezse az az aláröhögös sitcom, ami sokat használ neki. Persze van benne soksok utalás mai populáris kultúránkra, soksok cameo szerep.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Selmo

Végignéztem a Weedset. Szerintem megéri azt a 10 részt. A vége felé pedig a Bush-os beszólás... Na ott meg kellett állítanom, amíg kiröhögtem magam. :cool:

A tökéletesség unalmas.

HekkkY

south park owned :P mellesleg nem nagyon nézek tv-t...
The darkess will holding me tightly, until the sun rises up...!

Fazék

Ez a sorozat valami félelmetesen jó!  :jee:
House annyira egy pofátlan, bunkó, zseniális alak, hogy csak kedvelni lehet :D Ma elszakadt bennem a cérna és nem bírtam ki, a mai tv-ben vetített 17. rész után fölhívtam egy jóbarátomat és elkértem tőle a folytatásokat angolul és immár az 5. részt nézem zsinórban :)

Azt hiszem reggel hulla leszek, de megéri :)

Ramiz

Érdekes, most én is épp Dr House-t nézek! :D :cool: A 8. részt most fejeztem be és nézem is tovább asszem...
A reggel messze van és a Dr House isten. :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lazzaret

Én most a "Gokusen 2" japán sorozatot kezdtem el. Idén kezdték el vetiteni az egyik Japán csatornán. Már 4 rész van kint feliratozve a sars jóvoltából.. Nagyon jó olyan akár az első sorozat és az anime. A szinésznő jól játsza a szerepét. Főleg azt birom amikor mindenki tök semmilyen nőnek tartja pedig baromi helyes csaj :D És jól játsza mindnenki a szerepét.


www.arkangyalok.uw.hu

Lythis

Quote from: Lazzaret on 2006-07-30, 23:21:12
Én most a "Gokusen 2" japán sorozatot kezdtem el. Idén kezdték el vetiteni az egyik Japán csatornán. Már 4 rész van kint feliratozve a sars jóvoltából.. Nagyon jó olyan akár az első sorozat és az anime. A szinésznő jól játsza a szerepét. Főleg azt birom amikor mindenki tök semmilyen nőnek tartja pedig baromi helyes csaj :D És jól játsza mindnenki a szerepét.
Mármint élőszereplős japán sorozat? Van nekik olyan is? Miről szól nagyvonalakban? (mielőtt olyasmivel jönnél, hogy lényegében az anime történetét viszi tovább vagy hasonló: NEM láttam az anime-t :D... anidb-től sem lettem sokkal okosabb)

Lazzaret

Az első sorozatból lett csinálva az anime. Az első arról szól hogy az új tanárnő akit később a diákjai csak Yankuminak hívnak bekerül mint kezdő tanár egy iskolába tanítani. Megkapja a legrosszabb osztájt a 3-D-t mint osztályfőnök. Eleinte nehezen ismerkedik meg velük hiszen senki sem kiváncsi Yankumira. De hamarosan Kumaival kezdve fokozatosan megismeri őket. A problémájukat, a céljaikat(már ameiknek van), a családjukat és még sok minden mást is. Sokszor kihuzza a pácból a srácokat, hiszen nagyon jó a verekedésben ahoz képest hogy egy fiatal vékony csaj. Persze neki is van egy titka mégpedig az hogy ő az örököse az Oeda(asszem de nem biztos) Yakuza csoportnak :) Persze mindent megtesz azért hogy a titok ne derüljön ki. A legszebb hogy okszor megfeledkezik magáról és ugy kezd el beszélni ahogy a Yakuzák szoktak egymás között persze ez rengeteg jó poénhoz vezet :D

A második sorozat ami jelenleg fut és csak 4.ik részig van kint arról szól hogy az előző sulit ahol taniítot megszünik. Több munkát is kipróbált már de semmi sem jön össze neki. Az ucsó melója ovisokra vigyázni. Persze kirugják mert a gyerekek megtanultak olyanokat amit csak a Yakuzák tudnak. Különleges beszéd képesség és kártyajáték ismerete :D
Persze miután ez megtörtént bekerül egy középsuliban ahol csodák csodájára megint csak a legrosszabb osztályt kapja ráadásul hogy ne kelljen sok agymunka az osztály megjegyzéséhez ezt is 3-D nek nevezik. Persze itt is kezdődik minden előlről. De itt is nagy barátságok lesznek kialakulóban.

Egy nagyon vicces japán élőszereplős sorozat. Ha kell a torrent akkor itt megtalálod mind a kettőt:

http://www.d-addicts.com/forum/torrents.php

Itt nem csak japán hanem kínai taiwani és koreai filmek is fent vannak.


www.arkangyalok.uw.hu

roderick

Mission Hill
Még '99-ben készült 13 részt nagynehezen megélt sorozat a Cartoon Networkék felnöttrajzfilm cuccaiból (persze magyarországhra ez nem jut el, pedig CB-t is adták ezen belül megminden). Röviden egy fiktív nagyvárosban él Andy aki 24 éves, szar munkahelye van, próbál karikaturista lenni és egy lusta dög. Kommunaszerü közösségben él többi hasonló fiatal semmirekellövel, amikor hirtelen rásózzák a 17 éves stréber öccsét... szóval a történet eléggé szokásos, rajzstílus egész érdekes, mondjuk régebben még rondának mondtam volna. Amúgy szatírikus, cinikus humorral böven megáldott sorozat, egy-két résztöl eltekintve feletébb szórakoztató tud lenni. Mondjuk nemtom mennyire hozzáférhető manapság, én naon rossz minöségü DVD-n kaptam meg. RTL Klub régen adta párszor, olyan hajanali 2 tályékában, csak mindig más névvel, asszem "Buli van" volt az egyik

Amúgy összel RTL Klubbon lesz Prison Break "Szökés" címmel. Mondjuk felteszem szinkron elég sokat elfog venni a szereplök ízes akkcentusaiból, demég akkoris érdemes nézni. (Persze jön a Lost2 évad is höhöhö)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kuroi Tenshi

Quote from: roderick on 2006-08-01, 16:55:18
Mission Hill

RTL Klub régen adta párszor, olyan hajanali 2 tályékában, csak mindig más névvel, asszem "Buli van" volt az egyik
Először nem mondott semmit a címe, de a Buli van"-ra kezd bevillanni pár dolog :)
Rajzolás tényleg eléggé elnagyolt, de voltak benne poénok.

roderick

Vizuális típusoknak it az ofisöl sájt:
http://www.msnhill.com/
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Fazék

Belekezdtem a 2. évad Outer Limits-be és az első rész meggyőzött, hogy nézzem is azonnal tovább :)
(az első évad utolsó 2 része, kicsit lehangoló volt színvonalilag)